Opinie o Urzad Gminy w Adamowie w Adamów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Urzad Gminy w Adamowie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Urzad Gminy w Adamowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urzad Gminy w Adamowie w Adamów

Dons Nowy wpis

Oj - moim zdaniem to kolejna teoria spiskowa. Ja wierzę, że wygrywa głównie kompetencja i doświadczenie, a nie koligacje.

celina Nowy wpis

Interesuje mnie majątek gminy. Za jaką cenę nauczyciele nabyli mieszkania w budynku w Szewnii? W zasadzie jaki jest ich status, dzierżawa, czy własnośc? Czy gmina uczestniczyła w jakimś stopniu w remoncie tego budynku? Czy przewiduje się zmiany kadrowe w szkole w Szewnii? To sa pytania, nie mniej źle oceniam zarzadzanie gminą.

fffffffffffffffffffffffffffffffff Nowy wpis

Opinia powinna być wyważona i merytoryczna. Nie możana nikogo obrzucac błotem. Mnie sie Gmina podoba jako miejsce zamieszkania. Postaw i zachowan ludzi nie komentujemy. Tutejsza ludnośc nie ma dobrej opinii w oczach ludzi przyjezdnych. Sprawa zarzadzania Gminą wymaga rozważenia. Czy szkoła w Szewni powinna funkcjonować, dla mnie bez znaczenia, aczkolwiek wies bez szkoły nie znaczy nic.jesli mamy zastrzeżenia to trzeba zmienic personel szkoły w tym dyrektora, a szkoła niech pozostanie. Nie wiadomo jeszcze co bedzie z gminami wiejskimi. Ja bym ich zostawił, a zlikwidował powiaty.

wwwwwwww Nowy wpis

Gminy biedniejsze od Adamowa budują kanalizacje i oczyszczalnie ścieków. Oczywiście sukcesywnie. Nie może być mowy o budownictwie bez kanalizacji i oczyszczalni ścieków. Bondyrz, Jacnia i Szewnia muszą mieć kanalizacje. To zadanie dla nowego wójta. Trzeba robić tak jak na Podkarpaciu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Urzad Gminy w Adamowie? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
fffffffffff

Czy ktoś ma pomysł na rozwój gminy? Jaki będzie los szkoły w Szewni? Zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych za inwestycje odpowiada inwestor i wykonawca. Kto kieruje inwestycjami w gminie? Jakie kwalifikacje i doświadczenie mają te osoby? To pytania ważne na które trzeba odpowiedzieć.

rrrrrrrrrr

Ta oczyszczalnia ścieków w Szewnii to bubel. Tani towar to rzadny towar. Panowie z gminy co chcecie w ten sposób osiągnąć. Przecież jest tyle dostępnych technologii. Ta technologia jest przestarzała i nie skuteczna. To się tylko opłaca wykonawcy.

lllllllllllllllllllllllllllllll

Jest to gmina wiejska. Może nie piszmy o Urzędzie Gminy, a o tym co tu trzeba zrobić.podstawowe zadania to: kanalizacja i wodociąg.Obecnie robi się tematy zastępcze w rodzaju min oczyszczalni . Jest sporo chętnych z branży kosmetycznej i informatycznej do inwestowania, ale podstawą jest infrastruktura. Należy dbać o najzdolniejszych, a mniej zdolnym pomagać.Tutaj można stworzyć fajne miejsce do życia dla młodych, ale bez roztropnych inwestycji nic nie będzie.A pro po asfaltobetonu panowie- warstwę ścieralną robimy na równym, czystym podłożu, na gorąco z asfaltu 35/45. Darujcie sobie tę robotę w Szewnii.W Gminie się nikt na tym nie zna?

wwwwwwww
@lllllllllllllllllllllllllllllll

Jeśli gmina ma się rozwijać, to potrzebna jest kanalizacja , zwłaszcza w Szewni. Inwestorzy z branży informatycznej i kosmetycznej nie przyjdą, bo kanalizacja, wodociąg, to podstawa. To może pobudzić budownictwo. Puki co trzeba sięgać po pieniądze unijne i coś robić. W przeciwnym razie najbliższa szkoła będzie w Żdanówku, lub w Zamościu.Nie wiem jaki będzie los gmin wiejskich, ale mimo to trzeba wychodzić z zapóźnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Urzad Gminy w Adamowie - Adamów

Urzad Gminy w Adamowie