Opinie o P.H.U. MAG-ROAD w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U. MAG-ROAD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. MAG-ROAD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. MAG-ROAD w Żyrardów

@windykacjaterenowa1@gmail.com, to forum nie służy do zamieszczania wpisów o takiej treści. W tym miejscu powinni wypowiadać się pracownicy P.H.U. MAG-ROAD i przedstawiać z własnej perspektywy to, co dzieje się aktualnie w tej firmie.

Windykator
@Karolina

Osoby z zaległymi płatnościami zapraszam do kontaktu pod numerem +48 519 730 786, chętnie pomogę.

ArtekS

MAG-ROAD to porządna firma i każdy kto na tym forum napisał na nią źle to z pewnością osoba, która została zwolniona za jakieś przewinienia albo osoba, która powiela bzdurne kłamstwa takich osób. Polecam firmę każdemu kto chce dobrze zarabiać i przede wszystkim pracować!! Pozdrawiam Szefostwo oraz kolegów i koleżanki z biura.

Pwel Mroz
@ArtekS

Arek to ty pisałeś? Paweł czy Magda poprosila? Sytuacja taka ze wypłaty są zatrzymują do 3 tygodni paliwa nie ma auta stoją w oczekiwaniu tankowania caly dzien a potem muszą jehac w nocy. Wygląda to wszystko beznadziejna....

Pracownik biurowy

Nie polecam, nie szanują ludzi.

@Pracownik biurowy

Jan. Gdzie jest baza samochodowa/serwisowa Mag Road? Biuro znalazłem.

ZS
@Paweł

Niema bazy u Magroada

Bartosz

Jeśli kontrola wydajności w pracy jest traktowana jak brak szacunku to zupełne nieporozumienie

Pracownik Biurowy

rozmowa bardzo miła i przyjemna, tylko potem nastąpiło rozczarowanie...

standardowe

logo firmy Kontroler jakości - Branża odzieżowa
Żyrardów
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii- Żyrardów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pakowacz Logistyk
Żyrardów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Nie polecam, obiecują gruszki na wierzbie. brak profesjonalnych szkoleń. brak jakichkolwiek dodatkowych benefitów.

@Stary Pracownik czy opiszesz dokładnie jak są pracownicy traktowani w firmie P.H.U. MAG-ROAD? Co oznaczasz za brak szacunku? Skoro piszesz taką opinie to takie informacje zawsze warto dodać.

Stary Pracownik

Totalny brak szacunku dla pracownika. Kazdego traktują jak niewolnika. Nie polecam, stanowczo odradzam. Pozdrawiam

@Jacek K a jakie problemy napotkają szefostwo? Możesz zdradzić co było powodem zwolnienia, skoro masz dobrą opinię o firmie P.H.U. MAG-ROAD? @Niko masz totalnie inną opinię niż poprzedni użytkownik. Jak to możliwe? Kto miał do Ciebie brak szacunku?

Niko

Nie musisz to lepiej nie idź. Nie polecam tam pracy nawet wrogowi. Brak szacunku dla innych, ciągłe kombinowanie i sciemnianie.

Jacek K

W firmie MAGROAD jak wszedzie trzeba pracowac troche przeginaja ale podziwiam Szefowa i Szefa mlodzi i daja sobie rade z wszystkimi problemami przepracowalem prawie dwa lata zwolnilem sie ale zlego slowa nie powiem wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

@Paweł znalazłeś informacje o bazie? W razie czego polecam kontakt z firmą bezpośrednio. Tu jest podany kontakt: http://www.magroad.com/pl/kontakt. @Jan widzę, że nie dostałeś odpowiedzi na pytanie, czy mimo to spróbowałeś pracy w firmie P.H.U. MAG-ROAD? Może masz już własne doświadczenia i chciałbyś się podzielić ze wszystkimi zainteresowanymi pracą tam.

Jan

Czy dobra jest ta firma?

Przepraszam wszystkich. nie chodzilo mi o firme mag road z zyrardowa. na temat tej firmy nie mam informacji. pozdrawiam.

UWAGA LUDZIE!!!! Pracowalem w firmie mag road 3 miesiace. Nie przedluzylem umowy z firma tylko dlatego, ze trafila mi sie fajna robota na miejscu. Rozstalem sie z firma w mojej ocenie w przyjemnej atmosferze bez palenia mostów. Poprstu cos lepszego mi sie trafilo. Nie dostalem pieniedzy za ostani kurs. Otrzymalem tylko podsatwe ale bez diet. Oszukali mnie na ponad 3 tys zł.

@pracownik

Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Opisałem sytuacje z innej firmy. Nigdy nie byłem związany z firmą Mag Road z Żyrardowa ponieważ nie jestem kierowcą tira. Wyjaśniam aby nikogo nie wprowadzać w błąd. Pozdrawiam :D

Jacek

Zarobki są świetne, nie zarabiałem takich pieniędzy jak w magroad i nie powiem złego słowa na firmę, tylko trzeba uczciwie jeździć i nie rzeźbić

Były kierowca

wypowiedziałem się ale ktoś moją wypowiedź skasował narazie

@Były kierowca

Kolego pamiętasz gdzie mają bazę.

Danys

Oszuści. Kasa nie na czas. Jeździłem to wiem. Pan Artur niby fachowiec nie ma pojęcia o jeździe a gania jak młodych. Nie polecam. Auta nie które nowe ale większość to tragedia ponieważ nikt nie dba o nie.

Jacek
@Danys

Kasa na czas, płatności też, firma jest zdrowa, zobacz ile tam się dzieje, rozwija się z roku na rok, jest coraz więcej samochodów i kierowców. Wejdź na facebooka, firma dotuje różne wydarzenia, i biedne dzieci, itd. Jeżeli jest tak źle, to zobacz po ile lat ludzie pracują w firmie, i dlaczego kierowcy wracają do firmy skoro taka za ????. A skoro oszuści to czemu sponsorują wydarzenia i dają na biedne i chore dzieci ?. Ludzie zastanówcie się co za brednie piszecie. Te komentarze to są żałosne komentarze pseudo kierowców którzy zostali zwolnieni ,bo źle pracowali, tj, kradli albo siedzieli bo im się nie chciało jeździć. Pięniądze bardzo dobre się tu zarabia jako kierowca, ale firma wymagania ma swoje, nic nie ma za darmo, pieniądze nie spadają z nieba, choc niektórzy tak myślą.

kia

Nie ma co pisać trzeba przyjść pojeździć i zobaczyć co tu jest grane.

ostatni sprawiedliwy

Jagoda dawaj magICZNEJ firmy napewno cie przyjmą bo bioro Prawie jak leci ja kwitne od pól roku jedyne co mnie trzyma to kasa na czas ale mozna lepsza firme trafic

wujek dobra rada

omijać z daleka- wyzysk, chamstwo i oszustwo. niszczą ludzi i nie liczą sie z niczym.

Jan
@wujek dobra rada

Wyzysk- dla ciebie to jest jazda 9h za dużo ,bo jak stać chciales po 15h, to myślisz ze tu nikt nie widział twojej marnej jazdy. Wiec idz taczkami jeździć jak nie dajesz rady, Chamem jesteś sam i prostakiem, bo piszesz sam takie bzdury a jak byles w biurze to siedziales i nie miałeś co powiedzieć, na swoje występki. Jesteś sam oszustem, kolejne bzdury jakie piszesz swiadcza o Tobie. Każdy może smarować na każdego

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. MAG-ROAD - Żyrardów

• Jak się pracuje w P.H.U. MAG-ROAD?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. MAG-ROAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. MAG-ROAD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. MAG-ROAD?

Kandydaci do pracy w P.H.U. MAG-ROAD napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. MAG-ROAD
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • 1 Maja 41 lok. 47
    96-300 Żyrardów