Opinie o Euro-zoo w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-zoo o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-zoo w

zzz

obecnie tylko skutery... ale nie chińskie dobre włoskie

przezoo

Wiadomo jakie zarobki przedstawicieli są? co firma proponuje za warunki i czym handlowcy jeżdżą bo nigdzie ich nie widziałem?

adad

Tak ale tylko z biura :) hahhaahahahahha

UFO

Trzeba zwolnić wszystkich !!!!bedzie spokój i zadowolenie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-zoo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
paf

Najpierw trzeba wywalić jeszcze ze trzech co chodzą i ... a i koszty się ograniczy

aaa

Orły to nie były ale czy od razu wywalać ??

bzyk

Tramal dzwonił że zostawił leki w szafce i bardzo prosi o zwrot bo to były antybiotyki na receptę...

skiper

anonim - 2012-09-25 22:08:17 dlaczego takie rzeczy piszesz bo jesteś anonimowy to wszystko ci wolno przecież id konmptera zostawia ślad o cię mogą oskarżyć o ...... ja chcę pracować w tej firmie bo mam .... a ty kłamiesz bo juuż z niej wyleciałeś i masz gówniany los i jak każdy polaczek życzysz tego samego jesteś gównem z id komputera które łatwo namierzyć a oni czekają aż zapłacisz za swoje inwektywy dla PCK ba .. ra .. nie .jeszce tego nie pojąłeś ??? to znaczy że jesteś głupi !!! za te słowa baranie ja też mogę cię oskarżyć za zniewagę i jak byś był trochę inteligentny to też zostawiasz ip

były

Nie mam gównianego losu pracuje w innej firmie robię podobną robotę do wcześniejszej ( jeśli brak pracy w euro zło jest gównianym losem to gratuluje i powodzenia ) chodzi o prawdę a ona boli najbardziej... sporo ludzi nadal pracujących w tej firemce tak samo myśli. Sporo osób zostało skrzywdzonych zerknij tylko na ilość tych wpisów. Solidna firma sama się obroni a o dobrej firmie nie ma wpisów :)

zzz

A czy napisano jakieś nieprawdziwe informacje ? Dodam tylko że to portal o opiniach, każdy może mieć opinie jaką chce rozumiesz ? I nie strasz bo się[usunięte przez moderatora]

Byy

Zwalnia wszystkich to będzie spokój bedą zadolowoleni (usunięte przez administratora) i nierówny a reszta ni cóż do roboty do Anglii

Ik

Wyrzucic wszystkich to będziemy mieć spoko

wera

Niestety to prawda

css

Prezes położył pompę na ten biznes pojawia się na chwile raz w tygodniu Więc nie ma szans na ratowanie tego

mistrz w swoim fachu

sami fachowcy jeden większy kozak od drugiego :) a wypędzić to dziadostwo, wtedy jest szansa na wybronienie tego bałaganu Czemu nikt nie podpowie tego właścicielowi ?

xxx

dobrego księgowego tam dać i po temacie :)

rob

Spokojnie to agonia, gołym okiem widać koniec.Nikt tego nie mówi ale to chyba jest jasne...

Max

Jak kiepska to firma skoro ma problemy od wypisywania \"bzdur\" ? Spokojnie już niebawem ci wszyscy fachowcy będą rozglądać się za zajęciem... a wtedy będą kolejne wpisy :) hahahahahahah ja nie mogę....

krolewna

Dokładnie tak! Tylko po co tu pracują/pracowali jeśli jest im tak źle? Tyle fajniejszych firm za rogiem a oni wszyscy, jak na złość, tutaj chcieli być! Siedzą i wypisują te bzdury a potem się dziwią, że firma zaczyna mieć problemy! Wzięliby się wszyscy do roboty- polecam, szybciej czas leci!!!

kolejorz

Jest dobrze idziemy do przodu Brawa dla kierownictwa przez duże B I poproszę bis dla tych panów... Szkoda tego prezesa ale raczej o wszystkim wie tak go omotali i tak mu tłumaczą że chłopina tylko kiwa głową...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-zoo

Euro-zoo