Opinie o Euro-zoo w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-zoo o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-zoo w

1(usunięte przez administratora)i premia od wyrobionego planu (a z tym ciężko ostatnio), wyciągniesz ok. \"dwójki\" totalny [usunięte przez moderatora] i GPS w aucie

seba

witam, czy ktoś mógłby mi podać orientacyjną wysokość pensji PH w euro-zoo? Niedługo mam rozmowę o pracę i nie chciałbym strzelić jakiejś gafy, gdy padnie zapytanie o wymagania finansowe. Z góry dzięki.

szukam pracy

Mam pytanie do byłych i obecnych magazynierów: Możecie powiedzieć w jakich godzinach są zmiany? jaka kasa na początek? czytałem wyżej że(usunięte przez administratora) prawda to? ile można wyciągnąć tak po okresie próbnym?

Euro zoo bardzo podupada, ma ogromne długi, a co za tym idzie mało jak na obecne czasy paci pracownikom, i każe tyrać za dwóch !!! Także ociągają się ze spłatami wierzycielom. jak coś się chce teraz tam kupić trzeba czekać w nieskończoność zanim uregulują dług i dostaną towar na filie !!!! Prace w tej firmie bym nikomu nie polecił !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-zoo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Koniu

no mi tam jakis kierowniczyna sie przyznal ze przenosza do Nasielska bo tansi ludzie... ale ile oni chca placic tym ludziom?? ceny coraz wyzsze a [usunięte przez moderatora] na magazynie za najnizsza krajowa to bezsens...

krasnal

E tam... gadanie atmosferę sieją ludzie , wiec jacy ludzie taka firma.Jak się nie podoba to spadać nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Pracuję w tej firmie ładnych parę lat na magazynie. Zgadzam się z przedmówcą. W firmie jest coraz gorzej. W ogóle nie dbają o pracownika, nie zalezy im, aby pracownik identyfikował sie z firmą i chciał zostac w niej na dłużej. Nie ten, to będzie tamten. Obcinają, co mogą. Kiedyś był jakiś socjal, bony na święta, wczasy pod gruszą, premię, płacili za nadgodziny i pensja nie była taka zła. Niestety podwyżki były rzadkością. A teraz już nawet zmniejszyli pensje zasadnicze. Nie szanują pracowników. Wszystko jedno, czy ktoś się obija w pracy, czy ktoś pracuje uczciwie - nikt tego nie docenia. Najlepiej jakby pracować po 12 godzin za darmo i o żaden urlop nie prosić. Aż dziw, że ta firma jeszcze zipie. Przenoszą się do Nasielska, pewnie po to, żeby znaleźć jeszcze tańszą siłę roboczą.

były magazynier - 2010-08-06 16:38:47Praca na magazynie wcale nie jest zla, ludzie spoko, atmosfera ok. Moze kasa nie jest za wielka ale jak chcesz pracować to Cię docenią i wcale nie jest tak źle. moim zdaniem warto zdobyc troszkę doświadczenia na tym magazynie i nauczyć sie pokory.Moze tylko w zime jest troszkę gorzej, wiadomo snieg i mróz a magazyn niezawielki ale da sie sie przeżycJakiej pokory,co za brednie piszesz?Czy uważasz że praca na zewnątrz przy -20 nauczy kogos pokory!!!!!!Dla tych którzy nie wiedzą:część towaru np żwirki przechowywana jest na zewnątrz.Magazynier musi marznąć by jakaś damulka czy stary moher miał dla swojego kotka pachnący lawendowy żwirek.W deszcz też trzeba wyjść na zewnątrz i moczyć tyłek bo inaczej się nie da.Należałoby także współczuć wózkowym którzy jeżdzą po placu w wózkach bez kabiny przez cały rok.Nawet zakup posiłków regeneracyjnych (zupy) był strasznym problemem i nad szarpnięciem budżetu firmy bo oczywiście na nić nie mają pięniędzy. atmosfera jest miła to fakt,ale nie dlatego że firma tak o to dba,tylko dlatego że magazynierzy sami taką stworzyli. Jako ciekawostkę dodam że ostatnio w tej firmie wszyscy dostali aneksy z obniżeniem pensji brutto.Oczywiście pracownik na tym nie traci bo netto ma tyle samo,część pensji dostaje "z pod stołu" cierpią na tym tylko jego składki zdrowotno emerytalne.W taki sposób firma oszczędza pieniądze,kosztem pracowników którzy i tak mało zarabiają. Proszę osoby które pracują w biurze i grzeją tyłki przy grzejniku by nie głosiły herezji i nie pisały że w tej firmie jest tak kolorowo. Osobom które chcą chcą sie przyjąć zdecydowanie odradzam.Mam nadzieję że firma (usunięte przez administratora) To tyle w ramach(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

były magazynier

Pracowałem 2 lata i nie żałuje. Ekipa była mistrzowska. Były momenty że trzeba było się uwijać ale były też momenty że spało się w legowiskach =) Chcesz zdobyć doświadczenie to aplikuj. Praca odbywała się przy pomocy skanerów. Firma zafundowała mi uprawnienia do obsługi wszelakich wózków i po odejściu mogłem je zabrać. Wiem że zamknięto kilka filii co na pewno zmniejszyło liczbę zamówień (mniej pracy). Podczas tych 2 lat otrzymałem 3 aneksy do umowy ale na każdą z tych podwyżek trzeba było zapracować. Nadgodziny + 50%, soboty +100% (nie były obowiązkowe). Zarobki jak na tamte czasy były całkiem dobre. nie wiem jak jest teraz. Odszedłem do lepiej płatnej nie fizycznej pracy. Pozdrawiam

były magazynier

ciekawy

praca praedstawiciela moze i jest ok.ale niech wypowiedza sie osoby które pracują lub pracowały na magazynie

U

Bez zbędnej przesady moim drodzy, jak chcecie szukać dziury w całym to znajdziecie, ja też bym znalazł. Jestem przedstawicielem w EZ i nauczyłem się żyć w tej organizacji, po prostu to jest praca gdzie trzeba się wykazać, pensja ZAWSZE na czas, a nawet przed czasem, jak dogonisz plan to ciśniesz jak najwięcej i na początku miesiąca jest miła niespodzianka- nawet na warszawskim rynku gdzie wszystko jest droższe niż u mnie. Czasy gdzie przedstawiciel miał plan zrobiony w 20tym dniu miesiąca i do końca wypoczywał minęły bezpowrotnie, nawet w małych firmach w autach montowany jest nadajnik GPS i nie ma ściemy, bo w końcu to jest praca. Ściema w urlopie.

magazynier

(do xxxxx) a ty tam pracujesz,a moze pracowałeś(aś)?Skąd takie zdanie masz o tej firmie,podaj argumenty?

xxxxx

najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.

Mario

Dzięki za info. Widzę że raczej się tam nie przelewa a roboty masa.

magazynier

na magazynie na początek dostaniesz(usunięte przez administratora)praca na dwie zmiany,czasami trzeba zostac po godzinach,weekendy wolne

Mario

A czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na magazynie i jakie są zarobki ?

aaaaaa

mój przedmówca ma absolutna racje,o tej firmie nie mozna mowic dobrze.Pracuje tu juz jakis czas i jest coraz gorzej.A to co dzieje sie teraz to juz(usunięte przez administratora).Wymagaja niewiadomo czego a kasa taka ze lepiej nie mowic.Jak tylko trafi sie lepsza praca to kazdy z tad ucieka.J(usunięte przez administratora)mieli lepiej:-)))

anonim:)

a to pewnie powiedzial ktos z marketingu:) PR dobry.... wyglada na kobiecy:) ale ja nie potwierdzam tej dobbrej opini

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-zoo

Euro-zoo