Opinie o Euro-zoo w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-zoo o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-zoo w

julia

dla niemca pracują już od dobrych 5 lat jak przyszedł z tarnówka

Pek

Czyli bedziecie harować dla niemca jak za Ii wojny

Krystyna

janda - 2013-01-27 14:01:29 tak Niemiec Niemcom sprzedał firmę a tak na serio słyszałem że biura sprzedawszy pozamykali taka firmato Jurgen był Niemcem ???

janda

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-zoo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
sab

podobno sie sprzedaja niemcom

za

sab - 2013-01-24 22:27:43 podobno sie sprzedaja niemcomto prawda chciała to przejąć tetra

sab

podobno sie sprzedaja niemcom

mis

komornik zrobi inwentaryzację,na pewno nic nie będzie przepisywał...

sarto

od kilku lat nie ma porządnej inwentaryzacji , boją sie zrobić , przepisują tylko stany, ile razy brakowało całych palet żwiru. a stary kierowniczek (usunięte przez moderatora) nawet cos tam znajdywał za siatką

mis

można było w tej firmie (usunięte przez administratora) ...... towaru porządna firma.

ez

lepiej żeby nie zamykali. szkoda dziewczyn pracujących w BS. W wielu przypadkach robią super robotę, często nawet więcej niż się od Nich wymaga.

rick

a słyszałem że po zamknięciu wszystkich filii zamykają biura sprzedaży ??? czy to prawda ?????

brat szybkiego

a tak z ciekawości....balon a co ty biedaku zrobisz jak ten cyrk zamkną?wiecznie wielka matka na plecach cie nie bedzie nosić

samotna w obronie

Nieprawda to chwilowe kłopoty ! uda się z tego wyjść a wtedy zobaczycie niegodziwcy,że też przyszło nam pracować z tym c (usunięte przez administratora) stwem.Modlę się za to i za Was

tez szybki

i co dzielni gamonie wierzacy w bajki prezia o dobrej firmie.Już sobie roboty szukajcie bo firma a raczej budynki wystawione na sprzedaż.No chyba ze w nadal wierzysz w dobra kondycje trenera hehehehe

mis

dobra kto tam jest teraz kierownikiem? bo potrzeba mi trochę towaru.

euro

Brać sie do roboty - Euro zoo solidnie

PPP

A kto tam jest teraz kierownikiem?

miś

pracowałem tam ok 10 lat temu najlepsza firma jaką odwiedziłem oczywiście praca na magazynie:) córka prezesa fajna (usunięte przez administratora) a:)

znudzona

Panowie, to nie jest miejsce na wspólne spory, a jak macie coś do siebie, to spotkajcie się we dwóch i porozmawiajcie jak faceci! Ktoś kto szuka opinii o pracodawcy nie ma ochoty czytać takich pierdół! ŻENADA!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-zoo

Euro-zoo