Opinie o Euro-zoo w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euro-zoo o rekrutacji.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-zoo w

ss

Oczywiście o Darku co nie miał oporów...

osrama

Mam pytanie o jakim Darku mowa?

osama

SS jaki Ty głupi jesteś. Taki klops że Ciebie też już nie ma.

ss

Było tak: Darku Dareczku... Kochany ale klops zmajstrowałeś i to pod okiem obu pryncypałów

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euro-zoo? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
ccc

Widzę że ten nieplanowany wyjazd do Ciechocinka jednak się odbędzie.Niestety wszyscy się do busa nie zmieszczą...hahhaah

ssa

To i tak koniec Urząd skarbowy dobiera im się do (usunięte przez administratora) ska

byk

Mrygneło światełko w tunelu, Steven ( ci co potrzeba wiedzą o kogo chodzi ) ma pomysł na ratunek - trzeba sprzedać niepracujące komputery i zwolnic 12- 15 osób na początek.Sam tez zaproponował obcięcie sobie pensji o 2000 zł.Myślę że to fajny gest z jego strony a dodatkowo nie będzie brał bonów na gwiazdkę

e

przegrupowanie ... :) [usunięte przez moderatora] raczej zamykanie ehheheeheh ale mam ubaw Nabrali towaru na krechę i szpanują hhahhahahaah Ale nie ma się co zamartwiać na zapas kochani i na to jest rada - znak krzyża wchodząc przez zielone drzwi... hahahahahahaha

eurozoosamozło

mega chora i niekompetentna firma... organizują spotkania rekrutacyjne w miastach gdzie potrzebują PH, człowiek sie dostaje dalej... jedzie do Warszawy i czeka i czeka za informacją co dalej mijają dni, tygodnie i już prawie dwa miesiące... między czasie tylko krótka informacja o przegrupowaniu działu handlowego i należy czekać. Sram na tak niekompetentną firmę, która się ogarnąć nie potrafi i jak tu mieć motywacje do pracy w tej firmie? Ludzie nie zatrudniajcie się i nie kupujcie od nich nic... niech sie rozpiży ta firma i spokój.

hehe

Jaką ciemnotę musieli mu wcisnąć że, jest ok ,jest dobrze Panie Prezesie i przy tym Wielka Matka powiedziała mój zieńc wszystko załatwi on naprawdę jest człowiekiem na właściwym miejscu był nawet u lekarza i on powiedział mu że jego serce wytrzyma te zmiany i te zwolnienia ludzi dużą ilość zwolnień....bo to naprawdę jest porządny człowiek tylko ma kredyty i musi wytrzymać te zawirowania a wtedy jak te frajerstwo zostanie zwolnione to on powie dobrze że tak się stało firma nie straciła na tym :)

eeee

vav - 2012-10-26 13:39:07 Biedny ten Prezes on nic nie kuma tak go zakręcili panowie od ciągłego wzwodu że każdego dnia jest tylko lepiej :) biedny rzeczywiście, bo jego firmę [usunięte przez moderatora], a on tego nie widzi.

vav

tttyyyttt

z tą erekcją to przesada raczej slinotok...

zxzccc

czyli panowie od stałej erekcji też będą w tym składzie :) hahhahaha

znienicka

Firma się rozpadnie i powstanie nowa w której oprócz prezesa, wielkiej matki i AKA, spotkamy stary skład czyli [usunięte przez moderatora] i innych przyjaciół i znajomych królika...

xxz

Jak jest teraz ? utrzymają się na rynku ? ciekawi mnie to Pozdrawiam załogę były pracownik

wer

elegancko to mało powiedziane tam jest super szkoda tylko że za chwile cała ta firma to bedzie wspomnienie

przezoo

hehe... czyli elegancko

zzzas

W tej firmie jeden frajer goni drugiego frajera hhahaaha

byly - 2012-09-07 19:04:14 słyszałem że taka[usunięte przez moderatora] jest sielanka w firmie że KNI R.B J.M mówią że nierobów i złodziei zwolnili a całe Katowice poszło do konkurencji i niem tam nic fantastyczna historia hihijak świat światem nigdy NIEMIEC Polakowi nie będzie bratem :)))))

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-zoo

Euro-zoo