x-kom sp. z o.o.

Opinie o x-kom sp. z o.o.

Magazynier

Coś już wiadomo o podwyżkach na magazynie? Nie będziemy czekać w nieskończoność!!!!!

Brs
@Magazynier

Wiadomo, roszczeniowcy jej nie dostaną.

Magazyn1
@Brs

A za co podwyżka?

Zzz
@Magazynier

Zobaczysz podwyżkę jak świnia niebo a tak na poważnie w piątek się okaże

\m/
@Magazynier

Nie ma lepszej metody na podwyżkę niż zmiana pracy a w tej firmie to może zobaczysz ją jak minimalna krajowa pójdzie znowu do góry.

Mc2
@\m/

Ee no chyba nie jest źle podnieśli najniższa krajowa, firma płynie od sukcesu do sukcesu, więc spokojnie można liczyć na jakieś 200-300 zł. Tzn w marzeniach. Będzie 50 albo 75zl. Max. Co przy coraz większej inflacji i drozyznie jest jak ochlap rzucony przed.... (dopisać co kto chce) i coraz dziwniejsze pomysły na magazynie...

masto

Powiem tak - jeśli szanujesz swoje pieniądze to ostrzegam przed firmą X-com. Możesz liczyć na miłą obsługę tylko i wyłącznie gby coś od nich kupujesz i zostawiasz im swoje pieniądze. A później X-com ma Cię kompletnie w poważaniu. Problemy zaczynają się gdy trzeba coś zareklamować, naprawić, wymienić itp. Wtedy to następuje kompletne i bezczelne "spławianie" klienta. X-com nie szanuje praw klienta. Na nic gwarancje, rękojmie itp. Ignorancja zupełna. To świadoma i celowa polityka firmy. Wystarczy poczytać komentarze na niezależnych forach (bo na oficjalnych, gdzie w 99% opinie są wystawiane niemal od razu po nabyciu sprzętu i są "miodzio"). Wszędzie jest to samo. Zaraz przy kupnie sprzętu fajny sklep, ale jak zaczyna coś szwankować to sklep, serwis, pracownicy i wszystko inne co wiąże się z X-com w bezczelny sposób spławiają klienta. Sklep X-com nie bierze żadnej odpowiedzialności za sprzęt którym handlują. Zatem pytanie do przyszłych klientów. Czy warto łasić się na 20 czy 30 zł oszczędności? Pamiętajcie - zapłacicie z nawiązką z chwilą reklamacji sprzętu (coraz bardziej wadliwego zresztą - taka praktyka firm, 2 lata i na złom albo nowy). Wyrzucicie kilka stówek z własnej kieszeni, to się przekonacie na własnej skórze. Ja (niestety) zamiast posłuchać się opinii innych o podejściu X-com do klienta, wolałem połasić się na 30 zł oszczędności przy zakupie laptopa, który padł po pół roku (płyta główna) i z uwagi na "niewłaściwe obchodzenie się ze sprzętem" (wg X-com) wybuliłem później z własnej kieszeni 600 zł.

hdusi
@masto

to forum pracownicze x-kom, a nie forum dla klientów nieznanej mi firmy x-com, żegnam

@masto

Masz rację, zgadzam się w 100%. Nie warto za 20-30zl! Nic juz tam nie kupię, nic kompletnie. Do momentu sprzedazy super później dramat. Jakis śmieszny kierownik Marcinek nie potrafi nawet z zaplecza wyjść do klienta. Zero szacunku. Każda firma wybiera swój sposób prowadzenia firmy i swoją politykę. Nie kupię nic, nie wydam złotówki- nie zgadzam się z takim traktowaniem klientów. Mam wybór. Wolę wydać 20zl więcej i mam nadzieję że takich osob będzie więcej. Twój post to czysta prawda . Pozdrawiam

Adamox

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej do jednego z salonów stacjonarnych. Na plus przebieg rekrutacji - miła i luźna rozmowa zawierajaca np. pytania techniczne. Tego samego dnia telefon z informacją o pozytywnym rezultacie. Niestety z ogromnych minusów kwestia podstawowego wynagrodzenia na umowie - minimalna krajowa. Jak za pracę w tak dużej firmie, w dodatku w punkcie w galerii to tragedia jakich mało. Do plusów zaliczyć mogę jeszcze fakt, że prowizja nie ma charakteru zero-jedynkowego, dostaje się ją za każdą sprzedaną rzecz niezależnie od ilości sprzedanych przedmiotów. Nie spodziewałbym się tutaj fajerwerków, skoro podstawa jest śmiesznie niska, to prowizje oszałamiające raczej nie będą. Ostatecznie zrezygnowałem, w związku z poziomem podstawowego wynagrodzenia.

@Adamox

Masakra, rozumiem że praca w galerii do najtrudniejszych nie należy ale chociaż przynajmniej te 2000 zł netto mogli by ludziom dać a nie szukać idioty za 1 600 zł. A podczas rozmowy jaką kwotę netto Ty podałeś? Pytali się w ogóle o Twoje wymagania finansowe czy nie?

Adamox
@Tomek

Minimalna to jakieś 1640 netto, hojnie zaokrąglili to do 1700 netto nazywając to podczas rozmowy minimalną krajową. Nie chodzi o stopień trudności pracy w galerii tylko o zakres godzin pracy. Podczas rozmowy nie padło żadne pytanie o tym, jakiego wynagrodzenia oczekuję. Kwestia finansów poruszona była dopiero podczas rozmowy telefonicznej, podczas której poinformowano mnie o pozytywnym wyniku rekrutacji.

@Adamox

W takim razie skoro nawet nie pytają kandydata o oczekiwane wynagrodzenie to powinni pisać od razu w ogłoszeniu żeby nikt nie tracił czasu jak Ty na aplikowanie i na rozmowe. Kompletny bezsens i brak szacunku dla aplikujących.

Robert
@Adamox

Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, ale czy rekruter zaproponował Ci jakieś benefity, które mogłyby podnieść wysokość pensji? Mam na myśli premię lub prowizje od sprzedaży, a także pakiet socjalny który zwykle zawiera jakieś bonusy. Mógłbyś mi odpowiedzieć?

Mateusz
@Adamox

Pracuję w tej firmie od stycznia 2018 roku, nigdy nie narzekałem na wypłatę i nie mam zamiaru przenosić się do innej firmy z elektroniką. Podstawa faktycznie jest to najniższa krajowa, ale dzięki wysokim premiom bardzo łatwo można zarobić niezłe pieniądze. Bez większego wysiłku da się zarobić drugie tyle z premii, a jak ktoś się dobrze przyłoży do pracy, to da się nawet i 3 razy tyle zarobić miesięcznie. Nie radzę się zniechęcać niską podstawą, tylko zatrudnić się np. na 3 miesiące i samemu się przekonać jak jest w tym X-komie ;)

@Mateusz

To ile dostajesz tej premii i za jaki okres czasu?

Abvx
@Mateusz

Trzy razy tyle ciekawe na jakim stanowisku ???????? chyba kierowniczym

Robert
@Mateusz

Prócz premii pracodawca także oferuje inne benefity, które podwyższają wynagrodzenie? Napisz więcej o zasadach otrzymywania premii. Są uznaniowe i zależą do wyników, czy inne czynniki o tym decydują? Każda informacja będzie pomocna.

Frugo
@Mateusz

Z choinki się urwałes zeschnietej? Za 12.19 wypłata zgadza ci się?

@Frugo

Potwierdzam to, co napisał kolega (usunięte przez administratora). Pracuję od połowy 2014 roku i moja srednia wyplata co msc to powyzej 3 tys. Podstawa faktycznie bez szalu (choc od nowego roku jest wyzsza), ale jest poro różnych premii które znacząco podwyższają pensję. A co do wypłat w grudniu - z tego co wiem był mail od osoby z kierownictwa, że zle naliczyli premie i kazdemu trochę ucięli (ale tragedii nie ma - u mnie ok. 40 zł). Mają to wyrównać z następną wypłatą. Ogółem polecam pracę w Salonach (o magazynie sie nie wypowiadam, bo nawet tam nie byłem).

Tour
@Smog

Nic tylko brać ta robotę. Czemu tyle narzekać skoro tak wspaniale wypłaty i tak duże możliwości rozwoju? Powinniście być wdzięczni że dano wam taka pracę.

@Tour

Ja mówię o pracy w salonach, gdzie można przyzwoicie zarobić. Premie są od sprzedanych polis ubezpieczeniowych, od zwykłej sprzedaż i od wypisanych wniosków ratalnych. 90% narzekań na tym portalu jest ze strony pracowników magazynu. A ta firma nie składa się tylko z nich. Jeśli wszyscy narzekają na pracę i płacę w magazynie, to niech przeniosą się do salonów. Wymagane są tam większe kompetencje i umiejętności, ale wszystko można z czasem przyswoić. Możliwości rozwoju, jeśli nie jest się z Częstochowy lub nie chce się tam przenosić, są niestety niewielkie. I żeby nie było - naprawdę pracuję w salonie stacjonarnym, w mieście około 350 tys mieszkańców. Wypłata zazwyczaj między 2900 (słaby miesiąc) a 3600 (dobry miesiąc). Średnio 3200-3400. Zawsze mogłoby być lepiej, ale nie jest źle. Atmosfera też jest bardzo dobra, o czym może świadczyć fakt, że wszystkie osoby które zaczęły u nas pracować w momencie otwarcia salonu (a więc od początku istnienia tego oddziału) nadal tu pracują - już 8 lat.

xyz
@Smog

Skoro jest tak fantastycznie to dlaczego we Wrocławiu ekipa zmieniła się już dwukrotnie ?

@xyz

Pojęcia nie mam. Ja tam nie pracuje. U nas nie jest idealnie, ale nie jest źle. Zresztą 90% ludzi stąd narzeka. Jeśli jest tak źle to zmieńcie pracę. Wtedy pewnie się przekonacie, że wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma...

Michas
@Smog

Ja już zmieniłem pracę i bynajmniej nie narzekam. Jestem szczęśliwy że doszedłem z tego miejsca. Ale tak jak mówisz każdy musi się kierować swoim rozumem. Chyba że go nie ma i dalej pracuje w xkom....

ppppp
@xyz

Wrocławiem kierują osoby z przypadku bez pomysłu na zarządzanie salonem.

Szkoda słów...

A ja z innej beczki. Nie można na Magazyn wnosić nić do jedzenia. Jeśli dostajemy jakieś batony albo energetyki to nie można ich wynieść tylko wypić/ zjeść na miejscu. Nie można wnosić telefonów ani zegarków. Jeśli chcesz się skontaktować z rodziną/znajomym możesz na przerwie. Jeśli ktoś chciałby się skontaktować z Tobą to owszem jest telefon dostępny, którego i tak nikt nie odbiera, bo po co? Jeśli by się coś komuś stało z rodziny to nawet nie wiesz. Teraz wymyślili że będą blokować strony żeby ludzie nie mogli wejść na inne strony typu : messenger. (usunięte przez administratora) czy google, itp. itd. To jest (usunięte przez administratora) a nie praca. Pensja niska. Pracujemy tylko na Stadion Rakowa. 13-stą pensje też zabrali bo firma nie ma tyle przychodów. A dostajemy @ że wzrosła sprzedaż. Wiec gdzie te pieniądze jak nie ma podwyżek ani 13-stej pensji? Stadion albo dyrektorzy dostaną

Brak pojęcia odnośnie pracy z sprzętami komputerowymi przez rekruterów. Nastawienie na winiki nie na opinię klientów. Liczą się słupki i ilość wciśniętych usług niż miłe podejście do klienta. Pani która je zadawała nie miała bladego pojęcia co z czym się je, natomiast obok niej był w miarę doświadczony człowiek, potrafił wskazać błąd w montażu, lecz co ma na sucho gadanie o montażu bez widocznych części. Oczywiście jak później się dowiedziałem było to kierownictwo jednego z salonów, na rozmowie z kandydatami pili sobie kawę. PS jak chcesz pracę w xkom powiedz że będziesz pracował za najniższą bo jak powiesz wyższą kwotę sory ale na to miejsce jest inny kandydat co godzi się za najniższą krajową pracować. kolejnym aspektem jest brak informacji o benefitach nie chcą wgl o tym mówić, lecz dowiedziałem się od pracowników że benefity sa lecz trzeba za nie płacić firma dofinansowuje grosze a reszte płacisz ty xD co było inną informacją podczas rozmowy, a i najlepsze benefity z dofinansowaniem możesz otrzymać najwcześniej po roku i dobrym sopie (ocenie przez przełożonego) więc jeśli będziesz robił tak zwanego louuuuda to masz pracę w miłej atmosferze, jeśli raz się nie zgodzisz z głupotą przełożonych np. przy wykonywaniu bezsensownej czynności twój soop ucierpi. Ogólnie kandydacie szukaj innej pracy, lepiej zarobić mniej i nie mieć burdel(usunięte przez administratora)łowa niż więcej i potem leczyć się od mobingu :)

Czy do każdego komputera można włożyć pamięć RAM? Moja odpowiedz, tak do każdego lecz trzeba odpowiednio dobrać parametry. I tutaj było zdziwienie Pani od rekrutacji.

Xxxx

Jak to jest ze przychodzi sobie do pracy siostra kierowniczki i dostaje posadę a R Teraz ma być liderka gdziekolwiek rekrutacja? Skąd ma kompetencje na przyjęciach skoro podobno nic nie ogarnia?

Mika
@Xxxx

To z pewnością genetyczne predyspozycje. O co ten szum... Tu zawsze tak było- plecy i ten kto lepszy (usunięte przez administratora). I tak do siedzenia nie trzeba mieć jakichś wielkich umiejętności, prawda? Będzie fajnie.

Z magazynu

Zgadzają się Wam wypłaty za grudzień?

User
@Z magazynu

Watcie żeby komukolwiek się zgadzała ale w tym okresie w firmie to normalne .

Lucky

Na magazynie mamy wszyscy zabrane z premii grudniowej, np magazynierzy po 50 zł

Luck

A gdzie był?

Zener
@Lucky

Wielkie podziękowania od vice prezia za pracę za rekordowe przychody pokazane na rzutniku a później (usunięte przez administratora) premia traktowanie ludzi poziom zero

Xxxxx
@Zener

Dobrze mówisz nie wiem po co ta cała szopka.. Rekord pobity z rekord z poprzedniego roku a tu cyk po premi

@Zener

A ty myślisz że akcesoria do prezentacji są za darmo? Już Góra się sprawiedliwie podzieli zyskiem. Te wykresu robią wrażenie pół magazynu miała szczęki do ziemi. Wielki szacun. Myślę że parę osób nawet coś zrozumiało ale nie liczyłbym na to.

@Z magazynu

Wyrównanie z lutową wypłatą co do złotówki :)

@Magazyn

Czy to oznacza, że w tym roku nie ma udziału w podziale zysku?

IBS

Witam, zakupiliśmy urządzenie Asus tuf gaming fx705DU w najwyżej oferowanej konfiguracji do firmy w dniu 17.05.2019 . Sprzedawca w x-kom Wrocław Aleja Bielany polecał urządzenie podkreślając dobry zestaw podzespołów i wysoką odporność urządzenia na czynniki zewnętrzne, komputer posiada certyfikat militarny. Komputer wykorzystywany był przeważnie stacjonarnie i nie był narażony na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Po 5 miesiącach przy otwieraniu ekranu urządzenia w biurze, ekran oddzielił się od cienkiej plastikowej ramki na skutek czego ekran został uszkodzony. Urządzenie oddaliśmy na gwarancji w sklepie. Diagnoza firmy x-kom brzmiała że uszkodzenie wynikało z ziaren kurzu pomiędzy ramką a mocowaniem ekranu i zostało przesłane do autoryzowanego serwisu asus. Jednak serwis firmy asus odrzucił gwarancje twierdząc, że uszkodzenie powstało na skutek uszkodzenia mechanicznego użytkownika, nie uzasadniając na jakiej podstawie zostało to stwierdzone, ale proponując przeprowadzenie odpłatnej dokładnej diagnozy w wysokości 246 zł. Złożyliśmy prośbę o pisemną argumentację przyczyny odrzucenia, która jest niezbędna do dochodzenia racji przed sądem jednak odpowiedź którą otrzymaliśmy brzmiała, że serwis firmy nie jest zobowiązany uargumentować na jakiej podstawie uważa że jest to wina użytkownika. Informacja została udzielona jedynie telefonicznie. Koszt zakupu urządzenia to blisko 6000zł, które działało jedynie 5 miesięcy. Jeśli mają Państwo podobne doświadczenie z firmą asus albo xkom prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio pod adres mailowy: ibs1@op.pl w celu wniesienia wspólnego oskarżenia do sądu.

Hell
@IBS

To nie opineo, człowieku idź do sądu nie gryzmol na portalach które służą do czegoś innego. Kogo twoje problemy interesują!?

Kumpel
@Hell

Mnie

Luck

Na wypłatę czy na propozycje PRACY? Wyślij może najpierw CV.

nie polecam , brak profesjonalizmu, kiepskie podejście do Klienta z totalnym brakiem szacunku.

Pavel

To je dobra firma. My ja lubimy i wszystkie nasze przyjaciel w Polska. Można dużo narobić pieniadz a praca lekka jest ona. Kawa dobra lezaka przed firma dobra pomysł ale wiatr ostatnio i nie opalajem siem. Gry i zabawy supery my lubim warcaby. Dziakuję.

Maks

Świetna praca.

kawaler
@Maks

W jakim dziale? W dziale marketingu fajnie jest? Czy jest tam fajna atmosfera? Czy zarobki są na poziomie ponad średnia krajowa?

X

Polecam

kawaler
@X

Ale co? Zwolnić się z firmy? Czy tam dobrze płacą? ostatnio były ogłoszenie z pensją ponad 20 tys miesięcznie.

Pracowniczek

Firma x-kom każdy przeciętny Polak mysli super firma przede wszystkim Polska niestety rzeczywistość jest dużo gorsza. Pracowałem w tej firmie przez 2 lata w centrum logistycznyn na szczescie ta męka juz się skończyła. W tym zakładze nie ma ani jednej kompetentnej osoby bynajmniej na magazynie. Obecny Pan Dyrektor to gbur i (usunięte przez administratora) jakich mało a kierownicy tego magazynu hmm nie widziałem mniej kompetentnych osób jak do tej pory. Co najlepsze cały magazyn wybrał 4 osoby które spotykają się z Dyrektorem i rozmawiają o tematach najbardziej problematycznych które dotyczą centrum logistycznego, jak do tej pory nic się nie poprawiło a tylko się pogarsza wiec nie wiem o czym te cztery osoby gadają chyba tylko popychaja pierdoły żeby nie musieli pracować. Niestety firma x-kom staje się typowa korporacja gdzie nie patrzy się na ludzi a tylko na liczby. Życzę powodzenia tym wszystkim osoba które jeszcze tam pracują.

XYZ
@Pracowniczek

Całe szczęście że są jeszcze tak kompetentnij ludzie jak Ty. Firma która będzie miała zaszczyt Cie zatrudnić będzie szczesciarzem. Rozumiem że nie jest kolorowo, praca nie jest uslana różami ale to praca a nie (usunięte przez administratora) szkolny. No i nie oceniaj tylko innych i firmy tylko zrób swój rachunek sumienia.

ZYx?
@XYZ

A co zabolało że ktoś prawdę powiedział? To chyba forum do wypowiedzi o pracy a nie do peanów na temat firmy w jakiej pracują, prawda? Nie ta praca nie jest usłana różami oj nie... raczej czyś zgoła innym. Pozdrawiam pracowników X-Kom.

Julia
@XYZ

Ty zapewne masz nieco inne zdanie na temat pracy w X-Kom. Mnie jednak interesują aktualne warunki zatrudnienia w tej firmie. Powiesz mi, na jaki rodzaj współpracy może tam liczyć nowo przyjęty pracownik? Byłabym wdzięczna.

MXZ
@Julia

na żaden. dopóki nie użyjesz wazeliny będziesz popychadłem od pracy której nie bierze nikt inny. 3/4 zmiany będzie stało na kawce albo papierosku a Ty będziesz sama sobie przerzucać drukarki cięższe od Ciebie. Powodzenia. Nikt nie zarządza nikt nie pilnuje... tzn pilnują żeby się nie napracować -znajomi Królika. Pozytywne opinie mogą sobie dawać osoby które siedzą na fotelikach graczy albo dzielnie tworzą kółko wielbicieli posiadacza owego fotela ;). Odradzam. Są inne prace w Cz-wie i lepiej płatne.

@XYZ

Ktoś dostał strzał z otwartej, prawda zabolała ?

Pracownik X-Kom
@Julia

Polecam nie czytać opinii na forum :) zawsze komuś coś nie będzie pasowało :D Pisze z stanowiska w pracy pozdrawiam ,

Pracownik X-Kom
@MXZ

Nie sądzę aby drukarka była cięższa niż dorosła osoba w pracy najcięższe co podnoszę to urz. wielofunkcyjne 30kg :)

Zxzz
@Pracownik X-Kom

Skoro piszesz z stanowiska w pracy tzn ze skoro mas telefon to jesteś jakimś "specjalista " i nic dziwnego że nie podnosisz nic cięższego niż 30kg..:)

Pracownik x-Kom
@Zxzz

Jesteś w błędzie . W każdym miejscu pracy można doszukiwać się wad i zalet. Ważne jest to aby znaleźć pracę do której nie idziemy z przymusu bo trzeba. Nastawienie ,,byle do ,, w niczym nie pomaga :D Idąc do pracy na stanowisko magazyniera trzeba się liczyć z pewnymi konsekwencjami własnego wyboru. W twoim przypadku jest to dźwiganie. Wątpię aby kobieta była wykorzystywana do tych celów chociażby ze względu na normy pracy. I nie jestem żadnym ekspertem czy "specjalistą" szeregowy pracownik .

Mole
@Pracowniczek

Kolego jakość twojej wypowiedzi świadczy że raczej nie mamy do czynienia z inteligencją tylko typowym roszczeniowym podejściem.

@Pracownik X-Kom

i do tego Januszu się nadajesz!

BojemX
@Pracownik x-Kom

Fajnie że wątpisz itd i że normy pracy. Jednak wiem co widziałem i widzę. Skoro piszesz z pracy to na pewno nie jesteś na stanowisku pakowania. Tylko przy komputerze na przyjeciach/wysepce kierosow. Forum jest od tego żeby czytać. Każdy ma prawo poznać minusy potencjalnego miejsca pracy. Gdybym wiedział to co wiem teraz nigdy bym tu nie przyszedł. A z góry mówię - niedługo wybywam. Jak mawiał prezes stacji Fox nie potrzeba nam tu ludzi bez pozytywnego nastawienia haha. Chodziło mu o to że każdy ma mu przykład kiwać (usunięte przez administratora)To będzie się miał dobrze. Zupełnie jak tu. Stracony okres mojego życia. (usunięte przez administratora)

Sarkazm
@Pracownik X-Kom

Chłopie Julia jest z gowork jeśli się nie zorientowałes. Dział xkom ktory reaguje na wpisy na forach nie reprezentuje najwyższego poziomu.

@Julia

W X-komie nie można za bardzo liczyć na żadne warunki. Rekrutacje tam się ciągną miesiącami (i są cały czas). Poza tym firma mogłaby podawać choć widełki płacowe przy ogłoszeniach bo przechodzisz dwa etapy i potem dowiadujesz się, że nie są w stanie płacić Ci 2500 netto. Wielkie biura, gabinety to tylko pozory. Tam ludzie pracują za miskę ryżu. Zatrudniają ludzi młodych bo kto inny może sobie pozwolić na pracę za 2000 zł? Szkoda czasu

Agresya

Nurtuje mnie jedno zagadnienie a mianowicie jak rozdysponowane sa środki z Zakladowego Funduszu Socjalnego mianoicie czy sa jakies paczki dla dzieci ,bony świateczne

@Agresya

Jest impreza gdzie można się najeść i napić. Wszystkim pasuje.

Agresya
@Magazyn

Wszystkim pasuje watpie ,a po drugie ile dni taka impreza musi trwac przy takiej ilosci pracownikow gdzie kwoty na FŚP sa od kazdego pracownika co miesiac gromadzone .

@Agresya

Nie ma tworzonego funduszu

Z tego co wyczytałem to magazynu nie polecacie. A co powiecie na temat "Specjalista ds. weryfikacji produktów Outlet"? https://praca.x-kom.pl/specjalista-ds-weryfikacji-produktow-outlet-252

nope

Pracowałem w tej firmie krótko jako zarządzający jedną z części back-office. W normalniej firmie/grupie jedną z najważniejszych w grupie. W x-kom, choć trudno w to uwierzyć, jedną z mniej ważnych. Grupa ma: - znakomite podejście do obsługi klienta- pracując tutaj możecie po prostu nauczyć się jak wygląda wzorzec - brak wiedzy zupełny w pewnych obszarach zarządzania (nie napiszę w jakich- bo będzie oczywiste kim jestem i czym zarządzałem) - rozdwojenie jaźni między sklepikiem osiedlowym i korporacją - niezłego prezesa do którego z powodów wynikających z punktu bezpośrednio powyżej i związanym z tym obiegiem informacji (który jest integralną częścią zarządzania) docierają informacje w zbyt ograniczonym zakresie aby (bo to jest naprawdę rozsądny człowiek) podejmował w pełni rozsądne decyzje- słowem powielany problem transformacji z małej firmy do korporacji bardzo widoczny Nie polecam back-office polecam front office na zdobycie bardzo dobrych doświadczeń jako starter. Aby być fair- zupełnie nie mogę polecić pewnej częsci back-ofice traktowanej mocno po macoszemu- pozdrowionka dla 1 piętra z czwy.

@nope

Prezesowi podrzuca się info odpowiednio przygotowane i mało hałaśliwe, o wielu problemach jest nie informowany, a wręcz pewne informacje są zatajane...

Była

Prezes dostaje tylko info w ograniczonym zakresie, w zmienionej prawdzie i odpowiednio spreparowane "dowody". To tyczy się każdego działu, niektórych bardziej.

Mikołaj
@nope

Możesz napisać jakie wynagrodzenie wchodziło w grę na Twoim stanowisku? Dodaj więcej informacji o dodatkach, także tych pozapłacowych.

Katarzyna
@nope

Brawo, w miarę przejrzysty sposób opisałeś plusy i minusy swojej pracy w X-Kom. Jedno pytanie pozostaje otwarte - jak wyglądały Twoje zarobki jako zarządzającego? Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.

Czy w X-Kom Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Bardzo skuteczna...

Wyzyskiwany

Żądnej reakcji nie ma . Tak jak zażyczy sobie zarząd , tak jest . Przeczytaj innych komentarze.

Edek

Tak (usunięte przez administratora) za bilety do kina

Xxx
@Edek

Haha o tak..

Była

Oficjalnie nikt nic nie zgłasza, bo nie ma żadnych problemów przecież ...

Adam Nowak

Pracowałem jakiś czas w jednym z oddziałów, zdecydowanie odradzam. Podstawowe wynagrodzenie na poziomie płacy minimalnej, całą resztę trzeba wypracować. Wieczne problemy z systemem kolejkowym, alarmami, klimatyzacją i oprogramowaniem, a meble rozpadają się w rękach. Nie ma możliwości skupienia się na doradztwie. Odgórne przyzwolenie na mobbing, szyderstwo i wprowadzanie fałszywej atmosfery. Na osobę przypada po 100 klientów dziennie, większość to wydawanie zamówień z których nic nie masz. Naciągane nadgodziny przez niektórych pracowników za zgodą kierownika. Brak rozwoju, jesteś od wszystkiego i zarazem nikim. Zarząd powinien zainteresować się dlaczego w niektórych salonach jest taka rotacja i czy problem nie leży w kierowniku lub zastępcy.

pytanie

Pytanie: czy w dziale marketingu dobrze się pracuje? Czy współpracownicy są ok, czy nie?

Byly pracownik

Magazyn to typowy poligon dla ludzi bez wykształcenia, doświadczenia zawodowego i chęci na lepsze jutro. Pracując w takiej firmie jesteś wyłącznie popychadłem do realizowania celów góry. Dziwie się wam pracującym że godzicie się na takie warunki pracy zwłaszcza że praca nie ma żadnych perspektyw na przyszłość. Kierownicy zmiany są to zwykli ludzie bez doświadczenia na podobnych stanowiskach, tak samo jak większość liderów. Wypromowali się z tak zwanego "strzelania ucha". Dno, Dno i jeszcze raz dno. Koleżeństwo i kumoterstwo na każdym kroku.

Zostaw merytoryczną opinię o x-kom sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w x-kom sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy x-kom sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w x-kom sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 8 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy x-kom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w x-kom sp. z o.o. napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

x-kom sp. z o.o.