logo X-KOM

X-KOM

Częstochowa

Opinie o X-KOM

x-kom.pl 2017-02-24 14:40
Anonim, adres e-mail to praca@x-kom.pl - bez "." na końcu. Bardzo prosimy o ponowne skierowanie wiadomości.
Hubert 2017-02-24 15:24
Witam
Chciałbym złożyć CV do salonu X-kom Warszawa Promenada i moje pytanie brzmi czy wakat jest ciągle aktualny, czy mając wcześniej doświadczenie jako kelner mam jakieś szanse i czy Cv przyjmujecie tylko drogą mailowa czy osobiście też można zanieść do salonu.
Pozdrawiam
x-kom.pl 2017-02-27 11:54
Hubercie, jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy, to prosimy o złożenie aplikacji mailowo na adres praca2@x-kom.pl . Oferta na stanowisko Doradcy Klienta jest aktualna i chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą. Serdecznie zapraszamy.
xx 2017-03-04 00:24
Napisałem do Państwa w sprawie pracy dt specjalisty ds logistyki, dostałem odpowiedź że jedyne wakaty to te na oficjalnej stronie X kom. Czy w związku z otwarciem nowego magazynu beda prowadzone rekrutacje na owe stanowisko ? i czy mam tylko i wylacznie spogladac na oficjalna strone za owa praca?
x-kom.pl 2017-03-06 14:00
Serdecznie dziękujemy za kontakt. W przypadku prowadzenia rekrutacji na wspomniane przez Ciebie stanowisko, ofertę na pewno zaprezentujemy na stronie: https://www.x-kom.pl/kariera. Zachęcamy Cię do obserwowania naszych wpisów.
Julita 2017-03-09 16:42
Czy może ktoś dodać kilka słów o pracy programisty WEB, taka oferta została przez X-KOM wystawiona?
x-kom.pl 2017-03-13 10:37
Julita, serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z nami ( praca@x-kom.pl ), chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi na Twoje pytania.
Mariusz K 2017-03-13 15:22
Witam, mam pytanie do x-kom, ponad miesiąc temu wysłałem aplikację (cv + list motywacyjny)na adres: praca@x-kom.pl , po tygodniu dostałem automatyczną odp. że w przeciągu 4 tyg. firma się ze mną skontaktuje. Właśnie mija 4 tyg i nie dostałem żadnej odpowiedzi pozytywnej lub negatywnej. Czy mogę liczyć na jakąkolwiek odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam
Kuba 2017-03-13 16:31
Lepiej idź do pracy do biedronki. Lepsze zarobki..
x-kom.pl 2017-03-15 08:51
Mariuszu, zgodnie z wiadomością, którą skierowaliśmy do Ciebie, w tym terminie kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Przykro nam, że tym razem się nie udało. Twoją aplikację jednak zapisaliśmy. W związku z tym, gdyby sytuacją się zmieniła, to będziemy się z Tobą kontaktować. Również dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.
Adam z kreatoras 2017-03-27 12:25
DROGI X KOMIE ..
Nie pisz że zapisałeś że coś zrobisz z aplikacją z kosza .Bo ją usuwacie \! Cieszę się że odpisujecie profesionalnym poziomie, tylko że nie potrzebnie
Ciekaw jestme kiedy odpiszecie na mojego emaila z zapytaniem ...
x-kom.pl 2017-03-29 14:56
Adamie, na nadesłaną korespondencję odpowiadamy aktualnie na bieżąco. Prosimy Cię o sprawdzenie folderu SPAM. Jeżeli nie otrzymałeś od nas odpowiedzi, to mogła zdarzyć się sytuacja, że Twoje zapytanie do nas nie dotarło. Prosimy wówczas o ponowne skierowanie maila na adres praca@x-kom.pl
UchoPrezia 2017-03-29 20:43
Nie usuwajcie komentarzy ,które mówią prawdę o braku profesjonalizmu w waszej firmie.Pozdrawiam
KrasnaL 2017-03-30 18:40
Ja pracuje juz jakieś pół roku. Prace oceniam pozytywnie. Zarobki ok, miła atmosfera, pomocni współpracownicy a i z przełożonymi można się zawsze dogadać ;)
Nero 2017-03-31 10:24
Atomsfera jest fajna ogolnie, fajni ludzie tylko kiosk z telefonami do wymiany niektore siedza tam jak za kare, jesli ktos nie chce pracowac to przeciez nie musi proste
Evi 2017-04-02 18:35
Tak, atmosfera fajna. Nawet swego czasu do obrony mogłam się spokojnie przygotować, bo dogadałam się z kierownikiem i ekipą z teamu. Jak ktoś chce pracować i stara się, to łatwo można też awansować. Na plus są również szkolenia i wyjścia integracyjne. Jestem naprawdę zadowolona :)
Lukas 2017-04-04 19:40
X-KOM to naprawdę bardzo fajna firma, super atmosfera.
UchoPrezia 2017-04-06 00:14
Ale sciema z tymi komentarzami..........fajna atmosfera...........itd itd.........buebeuh przestancie sobie sami dodawac komentarze...udajecie........co z podwyzkami podobno nie bedzie hehehe norma..........sciemniacie od stycznia ....nie dacie bo macie taka polityke......ludzie wam uciekaja do konkurencji......pozdrawiam
x-kom.pl 2017-04-07 10:13
@UchoPrezia, staramy się rozwiązywać wszystkie trudne sytuacje w naszej firmie przez bezpośrednią rozmowę. Rozumiemy, że możesz być niezadowolony z niektórych aspektów pracy w x-kom. Każdy z nas jest indywiduum i ma swoje oczekiwania wobec firmy, w której pracuje. Nie boimy się rozmawiać na trudne tematy, ani o tym, co nam się nie podoba, dlatego zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR. Dzięki temu będziemy mogli wyjaśnić kwestie, które Cię niepokoją.
Kali 2017-04-10 22:41
Norma 600 sztuk teraz na oddzialach to juz po premii...
Lukas 2017-04-15 18:34
X-KOM jest fajną i najszybciej rozwijającą się firmą.
1234567890 2017-04-18 22:50
Po pierwsze ja bym tej 13-tki nie nazwał 13-tką. 13-tka jak sama nazwa wskazuje to 13-ta pensja. Bardziej na miejscu byłoby określenie "podział zysków". Właściciel x-kom bierze przykład z zachodnich firm i dzieli się wypracowanym zyskiem z załogą. Zysk nie zależy od zajmowane stanowiska, lecz od stażu pracy co według mnie jest bardziej sprawiedliwe. Dlaczego uważasz, że przeniesiono wypłaty zysków z maja na sierpień. W 2016 roku wypłacano zysk w maju, w tym roku będzie to sierpień. W przyszłym roku może to być marzec a może to też być wrzesień - nie ma znaczenia i nie ma się co tutaj doszukiwać drugiego dna. Myślę, że nawet jak ktoś przestał pracować w x-kom 2 stycznia 2017 to zysk za 2016 zostanie mu wypłacony. Dlaczegóż miałaby być inaczej, wszak przepracował cały 2016 rok. Co do strachu władz x-komu, że ktoś odejdzie. Ludzie zmieniają pracę, mają do tego prawo, chcą się rozwijać i lepiej zarabiać. Jak znajdą pracę o lepszych warunkach (zarobki, atmosfera w pracy itd) to się do niej przenoszą. Z kolei jak firmie x-kom zacznie brakować pracowników w konkretnych działach to do akcji wkroczą Fachowcy z Działu Rekrutacji, którzy w profesjonalny sposób zatrudnią odpowiednie osoby. I po strachu :)
Dobranoc.
qwerty 2017-04-19 09:46
Gadasz od rzeczy...wszyscy wiemy,ze przyjdzie sierpień i stwierdzą sorry,ale kasy nie będzie...a co z podwyżkami,od grudnia obiecane...niby mialy być od marca,teraz,że od maja...a w rzeczywistości ich nie bedzie. A wiecie czemu- bo UKRAINIEC się nie upomni ! Takie teksty do pracowników to istne zastraszanie, żeby człowiek sie w ogole nie oddzywał tylko robił jak maszyna. Więc przestańcie sztucznie chwalić ta firmie bo na magazynie jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A wmawiać możecie sami sobie jak to cudownie i pięknie wygląda...zapytasz czemu pracuję w tym syfie..pędze z odpowiedzią-bo muszę za coś żyć! Co nie oznacza,że nie szukam innej pracy. Jak ktoś chcę być traktowany jak popychadło to proszę bardzo...jak padło hasło o ukraincach,który się o nic nie upomni ta firma straciła w moich oczach.
123456 2017-04-19 09:55
Fachowcy z działu rekrutacji - hahahahahahahahahahahahahahahahaha
UchoPrezia 2017-04-21 00:05
Dobre............fachowcy z działu rekrutacji bueeubeu nie badz smieszny takowych tam nie ma.Widac to chodzby po osobach ktore przyjmuja weryfikacja zadna...zreszta firma idzie w strone zatrudniania osob z grupą bo pewnie sa dofinansowania......i to jasny sygnal gdzie zmierza.Jesli mowisz o tym ze ludzie zmieniana prace jesli dostana lepsze warunki to racja...ale o lepszą prace i warunki od xkom nie jest wcale trudno placicie gorzej niz w biedronce tak wiec ....ludzie sie tylko u was szkola a pozniej znikaja bo macie taka polityke jak najtanszym kosztem ale przeciez macie odpowiedni dzial rekrutacji ktory wkracza kiedy trzeba heheheh....Pozdrawiam
ktoś 2017-04-26 09:41
Cała prawda o X-kom.pl płacą grosze a wymagania że hoho, najlepiej być kompem z i7 ( w dosłownym sensie), tylko że to tylko ludzie. Płacić grosze a wymagania z zachodu ..... bardzo dobrze że firma dostaje w "pupę" i traci osoby.... Po drugie najważniejsza jest sprzedaż "ubezpieczeń"
Jerzyk 2017-05-05 10:41
Rotacje pracowników to żadna tragedia a X-KOM jest dobrą firmą i dadzą radę.
zabawne 2017-05-05 22:19
No tak dobrą, czyt. przeciętną, która ma oczekiwania ogromne. Zwykły polski przeciętniak.

Magazynier 2017-05-08 15:02
a kto kasuje wypowiedzi?
i jak z podwyżkami? Może ktoś się podzieli wrażeniami ze spotkania o 14 na sorterze?
firma jak firma. Płacić jak najmniej za maksymalnie wyciśniętego pracownika.
Jeśli ktoś lubi. Niestety jak qwerty z czegos trzeba życ, ale to nie oznacza że się trzeba na to godzić.
qwerty 2017-05-08 19:32
Alez ja sie na to nie godze. Absolutnie. Od grudnia obiecane byly podwyzki. I co...duuupa.
A spotkanie-ponizej krytyki. Zero premii i zero podwyzek. Za to nowe stanowiska i place. I co, aneksy do umow czy w ogole nowe umowy? Kim teraz bedziesz zamiast magazyniera...operatorem powierzchni magazynowej hehe. Ja juz dziekuje tej pseudo firmie za "wspolprace". Niech sobie zatrudnia Ukraincow skoro tak nimi strasza ze sie o nic nie upomna. Czemu szefu nie byl na spotkniu,dawno bylo zapowiedziane wiec co,nie ma czasu dla swoich pracownikow. Albo po prostu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma plebs i tyle. Glupia wymowka-brak czasu . Po prostu jest na urlopie i tyle. Ja juz mam gdzies x-kom i spadam od nich. Radze Wam to samo. Co drugi pracownik montazu uciekl do "morele" i chlopaki sobie chwala. A nie ten syf. Przenosiny maja trwac 48 godzin...smiech na sali.
magazynier 2017-05-08 23:45
sadząc po organizacji czegokolwiek to przenosiny będą totalna katastrofa.
Nowe stanowiska hahaha. Nieee--- raczej operator wozka jezdniowego recznego prowadzonego o nosnosci do 1T, za co nalzey ci się 1500zł!!!! Gratuluje awansu. Z papcia na lać.
Sporo osób mówi o wybyciu stad, widzę ze nie ma rady skoro takie możliwości się szukuja w firmie a pensja 50zł ponad najniższą krajowa. DZIEKUJEMY ZA MOZLIWOSC PRACY W X-KOM.
Inka 2017-05-09 21:50
Pracuję w X-KOM-ie i mam bardzo fajną pracę. Kilkunastoletni okres prowadzonej działalności przekłada sie na profesjonalne prowadzenie firmy, na rozwój.
11123456 2017-05-10 16:46
No x-kom popisał się klasą po raz kolejny. Po 15 misiącach pracy przyznawana jest premia stażowa, to znaczy była przyznawana bo od teraz nie będzie nic, zero premii, zero podwyżek. A tak obiecywali. Ale odbieranie pracownikom pieniędzy, dzczególnie tym z długim stażem pracy. Jak można odbierać pracownikom pieniądze...! To jest mobilizowanie do dalszej pracy i starania się ? Firma ma nas,ludzi za nic. I wczorajsze spotkanie oraz dzisiejsze rozmowy to czysty kabaret i tylko pokazują, że x-kom patrzy tylko żeby sobie kasę nabić. Tak więc nawet nie ma co liczyć na 13 w sierpniu. Nie będzie nic. A nawet już zabierają i obcinają pensje.
10052017 2017-05-10 22:16
dużo gadania o podwyżkach, wielki szum spotkania i wielkie NIC a dla niektórych nawet minus. PORAŻKA.
INKA- rozumiem ze musicie napisac jakiś pozytywny koment ale naprawdę to nie jest smieszne, darujcie sobie bo ludzie sa wkurzeni. na ra
46456345345 2017-05-11 16:47
Obecnie x-kom to maszynka do robienia pieniędzy dla Michała. Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników którzy przez wiele lat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na sukces tej firmy. Mam nadzieje że odbije im się to wielką czkawką
Liberalnaszkołagruszki 2017-05-11 17:08
Jakże miło ze strony Prezesa i Kierownictwa że po podwyżce w sumie ludzie zarabiają mniej, podnieść podstawe o całe 50zł ale pozabierać premie to jest cyrk, ale jeszcze milej jest się dowiedzieć że Pan Szanowny PREZES ma swoich pracowników za PLEBS i ludzi bez mózgu to już jest szczyt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczytów, tylko że gdyby nie ten PLEBS który odpierdala całą brudną robotę na magazynie, i każde zamówienie przechodzi przez nasze ręcę i My je realizujemy to Michał nic by nie zarobił... Docenianie pracownika ( a była o czymś takim mowa na rozmowie kwalifikacyjnej ) to jakiś wyimaginowany twór o którym w pracy ani widu ani słychu tymbardziej ... no chyba że jesteś siostrą, bratem, znajomym, kolegą kolegi tooo ooo możesz liczyć na aprobatę jak najbardziej, albo jak lubisz lizać dupska wszystkim pokolei ;)
Pracownik magazynu 2017-05-11 18:31
Bardzo dobrze powiedziane! W koncu ktos mowi prawde jak wyglada praca na magazynie.
Skoro szanowne kierownictwo uwaza swoich pracownikow za plebs i smieci to w ogole niech sami sie wezma do roboty, panstwo idealni. Tylko gdyby nie ten PLEBS to ta zasrana firma dawno by upadla szczegolnie po grudniowej zmianie systemu. Przeprowadzka w sierpniu...prosze panstwa, 15 to jest DZIEN WOLNY OD PRACY ! skoro chcecie zmusic nas do pracy to ciekawe co PIP na to! Ludzie...kuzwa...troche szacunku dla tego plebsu ktory zapierdziela zeby WAM nabic kieszen !!! A to co zrobiliscie to jest okradanie wlasnych pracownikow w bialych rekawiczkach.
Zycze wam aby wszyscy dobrze pracujacy ludzie uciekli od was i zostala sama smietanka po rodzinie,ktora do niczego sie nie nadaje i oby spotkala was kara za takie traktowanie uczciwych ludzi ktorzy urabija sobie rece po lokcie i ta smieszna firma padla z wielkim hukiem!
Nie jestem plebsem 2017-05-11 18:57
Szefostwo gdyby miało choć trochę godności, powinno zrobić oficjane zebranie i wszystkich pracowników publicznie przeprosić za to, że takie słowa padły i jak nas potraktowali.
MagazynX 2017-05-11 22:50
a propos rozmowy kwalifikacyjnej- przecież najważniejszy jest "szacunek i uczciwość" hahahaha teraz te słowa nabierają zgoła innego charakteru. To pracownik ma szanować xkom jak rozumiem a xkom jak tylko wyciśnie co się da albo jak będzie redukcja to kopa w tyłek daje. Tyle komentarza.\
Cytując x-kom'a "staramy się rozwiązywać wszystkie trudne sytuacje w naszej firmie przez bezpośrednią rozmowę."- oj tak zycze powodzenia.
Info 2017-05-14 12:15
Może ktoś znajdzie jakieś pozytywne działania w firmie?
Lena 2017-05-14 16:09
Zastanawiałam się nad tym dzisiaj i nic poza terminową wypłatą zapomogi potocznie zwanej wynagrodzeniem nie przychodzi mi do głowy. Choć z drugiej strony terminowy przelew należy się każdemu, gdyż jest określony w umowie, więc chyba ciężko szukać pozytywnych zachowań/działań w tej "firmie".
Magazynier 2017-05-15 19:52
Lizusy nawet jak będą musieli wstęp naagazyn płacić to i tak będą tam przychodzić. :-D :-D
To, że żadnych podwyżek nie będzie i lipa wyjdzie z benefitami to jest wiadomo od dawna. ( chyba nie wierzysz w te benefity...) Ale to, że firma posunie się do tego aby długoletnim pracownikom zabrać pieniądze to po poprostu jest ponożej krytyki. Natomiast upokarzanie i obrażanie pracowników od wyzwisk typu plebs i zwykłe robole to jest szczyt chamstwa i bezczelności. Widać zapomiała góra jak to było zanim się wzbogacili. Jednym słowem prostaki co wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż du*py mają.
Nemo 2017-05-17 12:51
niby miała być podwyżka podstawy o 50 zł- z tego co mówił Kier.Mag. wynikało że będzie wyrównanie za miesiąc kwiecień "tym których będzie dotyczyła podwyżka". Jakoś żadnych wyrównań nie było, a podwyżka chyba dotyczy zwykłego magazyniera na 1550. Chociaż z tego co mówia to tez nic nie dostali. A jako że umów nie ma to swoja droga pieniędzy innych też nie będzie- bo dopiero po podpisaniu umowy - aneksu będą wypłacone "nowe" pensje. Co za straszny bajzel.
Pracownik 2017-05-17 14:05
O czym ty w ogole mowisz...50 zl...w tylek noech sobie wsadza 50 zl...smieszni sa...og grudnia byla gadka ze netto bedzie 1800! I co zrobili...w konia ludzi. Jak zwykle. Za takie pieniadze to wszedzie znajdziesz prace gdzie nikt cie od plebsu nie wyzwie. Co to znaczy ze podwyzka bedzie dotyczyla wybranych pracownikow...czyli kogo, lizusow i po rodzinie! Ot cala prawda.
Luidzi 2017-05-17 21:35
Myślę, że wszędzie zdarzają sie jakieś niedociągnięcia ale może są one do usunięcia i będzie się dużo lepiej pracowało? Należy pamiętać, że to są nasze miejsca pracy.
Nemo 2017-05-19 00:49
Luidzi 2017-05-17 21:35
takiego badziewia jeszcze nie spotkałem a uwierz w paru pracach już byłem. Bez komentarza.

Nie było wersji ze będzie 1800 netto- chyba ze należysz do wybranych.

Pracownik 2017-05-17 14:05
Nie chodzi mi o kwotę ale o to że tego wyrównania nie ma- a zgodnie z obietnica miało być.
Magazynierrrr 2017-05-19 22:09
Hmmm ja dodam od siebie, że na ostatnim zebraniu była mowa o tym, kto taki niedobry z magazynierow rozpowiada, że 13-stek nie będzie a więc Ci którzy nie wiedzą - informacja ta wyszła z biura przyjęć a nie od " jakiegoś magazyniera". :) pozdro dla lizusków :D
Kiblu 2017-05-22 23:57
klozetowo 2017-05-20 23:37
Tak swoja droga podziękować należy osobom które rozwaliły owa deskę klozetową. Afera klozetowa rozpoczęła się po przyjęciach grudniowych, może za duże obciążenie klozetu.... :)
Magazynier 2017-05-23 21:15
Nie było takiej wersji ? Taki pewien jestes ? A ja jestem pewny, ze taka wersja byla juz od grudnia mowiona. Ludzie czekali i co...
A niedociagnieciem mozna nazwac blad podczas realizacji zamowienia a nie wyzwanie pracownikow przez szefostwo od zwyklych roboli i plebsu.
Info 2017-05-24 21:30
Czy jesteście pewni , że nie da się powiedzieć czegoś pozytywnego o firmie? Każdy człowiek ma gorsze dni.
Zostaw swoją opinię o X-KOM - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-KOM