logo X-KOM

X-KOM

Częstochowa

Opinie o X-KOM

Łukasz 2017-01-10 12:15
1500 netto z dwiema sobotami :)
x-kom.pl 2017-01-11 09:07
Rekrutacja nowych pracowników wynika z dynamicznego rozwoju naszej firmy. W ubiegłym roku zatrudniliśmy ponad 400 nowych osób. Część pracowników w naszym zespole awansuje i przechodzi do innych działów, a co za tym idzie pojawiają się wolne etaty. Każdy pracownik jest dla nas ważny, niezależnie od stanowiska, które zajmuje w firmie. Tak samo doceniamy pracę osób na magazynie, w księgowości, w salonach, czy osób zarządzających. Bez tego rozwój naszej firmy nie byłby możliwy.
x-kom.pl 2017-01-11 09:13
Otwarcie nowego centrum logistycznego planowane jest jeszcze w tym roku. Zachęcamy do przesłania aplikacji na adres praca@x-kom.pl. W przypadku rekrutacji na to stanowisko będziemy mieć na uwadze Twoje zgłoszenie.
x-kom.pl 2017-01-11 09:15
Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem praca@x-kom.pl, postaramy się udzielić Ci szczegółowych informacji.
x-kom.pl 2017-01-11 09:21
Jak już wcześniej wspominaliśmy, zdajemy sobie sprawę, że budynek w którym mieści się aktualnie magazyn odbiega od wysokich standardów. Niestety jest to jedyna lokalizacja w Częstochowie, która zapewnia niezbędną powierzchnię. Cały czas pracujemy nad poprawą warunków na magazynie. Szczególnie dbamy o tych, których praca wymaga wyjścia na zewnątrz. Szatnie są ogrzewane, a pracownicy m.in. otrzymują dodatkowe okrycia wierzchnie. Już niedługo przeniesiemy się do nowego centrum logistycznego, w którym warunki pracy będą nieporównywalnie lepsze.
x-kom.pl 2017-01-11 09:24
Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć, bardzo prosimy o kontakt z nami pod adresem: praca@x-kom.pl.
zainteresowany pracą w x-kom 2017-01-11 14:49
Dziękuję za odpowiedź, a można by było sprecyzować dokładniej w jakim okresie 2017r jest przewidywane otwarcie nowego centrum logistycznego czy na wiosnę , latem a może jesienią. Nadmienię że przez ostatnie 10 lat pracowałem w centrach dystrybucyjnych w Holandii w magazynach sieci Lidl i w magazynach sieci sklepów Action. Dlatego interesuje mnie przybliżony czas otwarcia magazynu w Częstochowie , dziękuję i pozdrawiam
techwilk 2017-01-16 04:58
Witam mam pytanie jaką jesteście mi w stanie zaproponować posadę po skończeniu Technikum IT, czy będzie to coś więcej niż magazynier??
hehe 2017-01-16 20:56
"Wysokie standardy pracy nadal są przestrzegane "
Mimik 2017-01-18 15:45
Szukam aktualnych ofert X-KOM ale nie mogę znaleźć a chodzi mi o stanowisko serwisanta IT. Może wiecie czy maja takie zapotrzebowanie no i oczywiście ile można zarobić? Ważna sprawa czy podpisują umowę na jak długo? Jakie są pytania w trakcie rozmowy?
Kapitan 2017-01-25 15:04
Ej Spock byłeś na otwarciu?
Kapitan 2017-01-26 09:32
Spooock,
Spooock,
Byłeś na otwarciu parasola?
x-kom.pl 2017-01-26 13:13
Jak już wcześniej wspominaliśmy otwarcie nowego centrum logistycznego planowane jest jeszcze w tym roku. Nie jesteśmy jednak w stanie wskazać teraz konkretnego miesiąca. Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu pod adresem: praca@x-kom.pl, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.
x-kom.pl 2017-01-26 13:19
Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą i wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
x-kom.pl 2017-01-26 13:25
Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie http://www.x-kom.pl/kariera. Zachęcamy Cię też do przesłania Twojej kandydatury na adres praca@x-kom.pl.
Zgryzik 2017-01-27 18:36
Super pracę mógłbym mieć tylko nie wiem czy oferta Digital Marketing Manager na rejon zachodniopomorskiego jest aktualna? Jakie są warunki przyjęcia? Ile można tam wyciagnąć? Czy są jakieś dodatki w postaci premii lub coś z socjalu? Każda informacja będzie przydatna.
Tikej 2017-01-27 21:38
Pytanko mam do x-kom, u was jest praca akordowa czy płacicie za godzine pracy? mam zamar wyslac do was CV o prace ale nie wiem jak to jest.
x-kom.pl 2017-01-30 15:05
Oferta zatrudnienia na stanowisku Digital Marketing Manager dotyczy pracy na terenie Częstochowy. Zachęcamy Cię jednak do kontaktu: praca@x-kom.pl, gdzie będziemy mogli przekazać więcej szczegółów. Dodatkowe informacje znajdziesz też na stronie http://www.x-kom.pl/kariera .
x-kom.pl 2017-01-30 15:11
W przypadku podjęcia zatrudnienia na umowę zlecenie obowiązuje stawka godzinowa. W przypadku umowy o pracę jest to stałe wynagrodzenie miesięczne. Jeżeli masz dodatkowe pytania to prosimy o kontakt z nami: praca@x-kom.pl. Zachęcamy także do złożenia aplikacji.
x-kom.pl 2017-01-30 15:52
Na każdym etapie obsługi dążymy do tego, aby była ona na jak najwyższym poziomie. Przykro nam, że w ten sposób odbierasz kontakt z nami. Uprzejmie prosimy Cię o dokładne opisanie sytuacji pod adresem satysfakcja@x-kom.pl oraz o podanie szczegółów takich jak numer reklamacji lub numer dowodu zakupu. Umożliwi nam to dokładną analizę oraz podjęcie konkretnych działań.
Anonim 2017-02-02 15:01
Kiedy będzie otworzone Centrum Logistyczne w Częstochowie? Oraz czy będzie rekrutacja na stanowiska specjalistow ds logistyki ?
x-kom.pl 2017-02-03 14:45
Otwarcie planujemy jeszcze w tym roku. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku specjalisty do spraw logistyki, to prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres praca@x-kom.pl.
Anonim 2017-02-03 17:39
Czy będzie jakiś ostateczny deadline na składanie CV jesli chodzi o logistyke? Czy przez caly rok na biezaco mozna skladac CV ?
Infolog 2017-02-03 22:28
Chciałbym pracować w X-kom jako handlowiec ale nigdzie nie ma ofert pracy! Taka fajna firma to zawsze będzie miała pełne obłożenie. Z tego co wiem to zarobki są spoko. Może ktoś ma więcej wiedzy na temat firmy?
szefuncio 2017-02-05 11:48
Nie wiem dlaczego X-KOM zbywa wszystkich z podaniem konkretnego miesiąca otwarcia nowego magazynu na Bojemskiego zatem podam wam sam termin - KWIECIEŃ 2017.Umowy są do końca marca,potem każdy dostaje urlop lecz czy zostanie ponownie zatrudniony w nowym miejscu?Nie liczcie na to ponieważ X-KOM będzie zatrudniać całkiem nowy personel,łącznie 200 osób gdyż system pakowania jak i inne zostaną zautomatyzowane ( bez udziału człowieka ).Więc WIELKA TAJEMNICA otwarcia nowego magazynu została ujawniona.UPSSSSS.......
x-kom.pl 2017-02-07 14:57
Otwarcie nowego centrum logistycznego planowane jest jeszcze w tym roku. Aktualnie nie jesteśmy w stanie podać konkretnego miesiąca otwarcia, gdyż zależy to od wielu czynników. Część osób, które były zatrudnione do pracy na magazynie w czwartym kwartale ubiegłego roku, z góry miała określony czas zatrudnienia i było on datowany na koniec marca 2017 roku. Informacja o tym była zawarta również w ogłoszeniach o pracę. Nie ma to jednak związku z otwarciem nowego centrum logistycznego. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: praca@x-kom.pl.
x-kom.pl 2017-02-07 15:05
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku handlowca, to serdecznie zapraszamy Cię do złożenia aplikacji pod adresem praca@x-kom.pl.
anonim 2017-02-07 20:56
Prawda jest taka, bo pracowałem tam: przełożeni zajmują się pierdołami często nie związanymi z zakresem obowiązków i przekazują sporo rzeczy innym, brak jakiegokolwiek socialu !sic!, premie często bez wiedzy handlowców ucinane, Klienci coraz gorsi, zarobki coraz mniejsze, często marudzą żeby przyjść do pracy i robi się po nawet 10 dni pod rząd 100h! Ogólnie jak ktoś nie ma doświadczenia to łatwa droga do zdobycia, dobrze firma wyszkoli w zakresie obsługi Klienta ale na dłuższą metę to tak bym ocenił 3-4/10...
x-kom.pl 2017-02-10 18:57
Przykro nam, że w ten sposób odbierałeś pracę na swoim stanowisku. Pragniemy wyjaśnić, że na wysokość premii składa się wiele czynników, o których każdy z pracowników jest informowany. W związku z tym z góry wiadomo jakie są cele i w jakim wymiarze należy je zrealizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przełożeni zawsze chętnie te kwestie wyjaśniają. Nadgodziny zdarzają się w wyjątkowych sytuacjach, ale zawsze są dobrowolne i zawsze płatne.
Gdyby były jakieś kwestie, które chciałbyś wyjaśnić, to zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem praca@x-kom.pl.
qwerty 2017-02-11 16:12
"Przełożeni wyjaśnią ? " ale niby co ? Nikt nie rozumie pasków z wypłaty i pytając przełożonych nilt nie potrawi wytłumaczyć o co chodzi bo sami ich nie rozumieją... Aco do premii... dawane są jak się komuś zachce...tłumaczeń jest kilka,aaa bo słaba wydajność,a bo ja tego nie uznaje, a bo ja tego nierozumiem...takie głupie tłumaczenie, żeby człowiekowi nic nie dać...Ale zbliża się przeprowadzka,to będzie stękanie od "góry",żeby nadgodziny robić...
x-kom.pl 2017-02-13 10:34
Wszystkie kwestie chętnie wyjaśnimy, dlatego prosimy Cię o kontakt pod adresem praca@x-kom.pl.
qwerty 2017-02-13 17:23
Predzej od razu wypowiedzenie rzucicie niz cos wyjasnicie.
x-kom.pl 2017-02-14 10:31
Takich praktyk nie stosujemy i chętnie wszystko wyjaśnimy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Krzysztof 2017-02-24 09:44
Czy firma ma zapotrzebowanie na handlowca? Nie ma dla mnie znaczenia rejon, ważne są jednak zarobki. Słyszałem trochę dobrych opinii o firmie i chciałbym pracować. Jak przebiega rekrutacja? Czy są jakieś wymagania? Czy firma ma dodatek socjalny? Z góry dziękuję.
anonim 2017-02-24 11:13
Mail jest chyba zly bo probowalem napisac na ten podany adres tj praca@x-kom.pl. i wyskauje mi blad
x-kom.pl 2017-02-24 14:36
Krzysztofie, aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie http://www.x-kom.pl/kariera
Zachęcamy również do kontaktu po adresem praca@x-kom.pl - gdzie chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
x-kom.pl 2017-02-24 14:40
Anonim, adres e-mail to praca@x-kom.pl - bez "." na końcu. Bardzo prosimy o ponowne skierowanie wiadomości.
Hubert 2017-02-24 15:24
Witam
Chciałbym złożyć CV do salonu X-kom Warszawa Promenada i moje pytanie brzmi czy wakat jest ciągle aktualny, czy mając wcześniej doświadczenie jako kelner mam jakieś szanse i czy Cv przyjmujecie tylko drogą mailowa czy osobiście też można zanieść do salonu.
Pozdrawiam
x-kom.pl 2017-02-27 11:54
Hubercie, jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy, to prosimy o złożenie aplikacji mailowo na adres praca2@x-kom.pl . Oferta na stanowisko Doradcy Klienta jest aktualna i chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą. Serdecznie zapraszamy.
xx 2017-03-04 00:24
Napisałem do Państwa w sprawie pracy dt specjalisty ds logistyki, dostałem odpowiedź że jedyne wakaty to te na oficjalnej stronie X kom. Czy w związku z otwarciem nowego magazynu beda prowadzone rekrutacje na owe stanowisko ? i czy mam tylko i wylacznie spogladac na oficjalna strone za owa praca?
x-kom.pl 2017-03-06 14:00
Serdecznie dziękujemy za kontakt. W przypadku prowadzenia rekrutacji na wspomniane przez Ciebie stanowisko, ofertę na pewno zaprezentujemy na stronie: https://www.x-kom.pl/kariera. Zachęcamy Cię do obserwowania naszych wpisów.
Julita 2017-03-09 16:42
Czy może ktoś dodać kilka słów o pracy programisty WEB, taka oferta została przez X-KOM wystawiona?
x-kom.pl 2017-03-13 10:37
Julita, serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z nami ( praca@x-kom.pl ), chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi na Twoje pytania.
Mariusz K 2017-03-13 15:22
Witam, mam pytanie do x-kom, ponad miesiąc temu wysłałem aplikację (cv + list motywacyjny)na adres: praca@x-kom.pl , po tygodniu dostałem automatyczną odp. że w przeciągu 4 tyg. firma się ze mną skontaktuje. Właśnie mija 4 tyg i nie dostałem żadnej odpowiedzi pozytywnej lub negatywnej. Czy mogę liczyć na jakąkolwiek odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam
Kuba 2017-03-13 16:31
Lepiej idź do pracy do biedronki. Lepsze zarobki..
x-kom.pl 2017-03-15 08:51
Mariuszu, zgodnie z wiadomością, którą skierowaliśmy do Ciebie, w tym terminie kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Przykro nam, że tym razem się nie udało. Twoją aplikację jednak zapisaliśmy. W związku z tym, gdyby sytuacją się zmieniła, to będziemy się z Tobą kontaktować. Również dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.
Adam z kreatoras 2017-03-27 12:25
DROGI X KOMIE ..
Nie pisz że zapisałeś że coś zrobisz z aplikacją z kosza .Bo ją usuwacie \! Cieszę się że odpisujecie profesionalnym poziomie, tylko że nie potrzebnie
Ciekaw jestme kiedy odpiszecie na mojego emaila z zapytaniem ...
x-kom.pl 2017-03-29 14:56
Adamie, na nadesłaną korespondencję odpowiadamy aktualnie na bieżąco. Prosimy Cię o sprawdzenie folderu SPAM. Jeżeli nie otrzymałeś od nas odpowiedzi, to mogła zdarzyć się sytuacja, że Twoje zapytanie do nas nie dotarło. Prosimy wówczas o ponowne skierowanie maila na adres praca@x-kom.pl
UchoPrezia 2017-03-29 20:43
Nie usuwajcie komentarzy ,które mówią prawdę o braku profesjonalizmu w waszej firmie.Pozdrawiam
KrasnaL 2017-03-30 18:40
Ja pracuje juz jakieś pół roku. Prace oceniam pozytywnie. Zarobki ok, miła atmosfera, pomocni współpracownicy a i z przełożonymi można się zawsze dogadać ;)
Zostaw swoją opinię o X-KOM - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-KOM