logo X-KOM

X-KOM

Częstochowa

Opinie o X-KOM

Pracowniczka 2016-12-19 19:04
Zaczęłam pakować paczki na magazynie w Częstochowie, przez SGP, umowa zlecenie, pani z SGP powiedziała, że po 3-mies się przechodzi do X-komu. Czy to prawda? Bardzo dużo osób pakuje paczki z SGP jak i pickerzy też są z SGP. Dla mnie to wygląda tylko na wysłużenie się na święta.... Czy może powinnam iść do działu kadr i zapytać o umowę na okres próbny? Na liście ewidencyjnej SGP jest chyba z 50osób..... Ludzie są fajni, ale czy warto czekać, te 3miesiące czy też lepiej już szukać innej pracy, bo zostaniemy zwolnieni po świętach?
Gir 2016-12-22 09:51
W ogloszeniach bylo podane ze praca od pazdziernika do stycznia lub mozliwosc przedluzenia do marca 2017
Gir 2016-12-22 09:57
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienia w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
Pracę w energicznym zespole
Oferujemy dwie formy zatrudnienia - w pełnym wymiarze umowa czasowa do końca marca 2017 oraz umowa na okres listopad – styczeń
Liczba wakatów : 20 (umowa o pracę do marca 2017 )

Liczba wakatów: 20 (umowa listopad 2016-styczeń 2017 )
x-kom.pl 2016-12-22 13:20
Staramy się, aby proces rekrutacyjny był zoptymalizowany i dostosowany do stanowiska. Pytania jakie zadajemy umożliwiają nam poznanie kandydata oraz jego oczekiwań. Nigdy nie wykluczamy, że osoba zaczynająca pracę jako magazynier może awansować w strukturach naszej firmy. Jeśli brałeś udział w rekrutacji i nie otrzymałeś wystarczającej odpowiedzi, zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu praca@x-kom.pl.
x-kom.pl 2016-12-22 13:27
Po okresie 3 miesięcy istnieje szansa przejścia do nas, jednak pod pewnymi warunkami. To lider, z którym pracujesz wskazuje takie osoby, następnie odbywa się rozmowa z nimi i docelowo zatrudnienie. Jeśli chcesz poznać szczegóły, to zapraszamy do kontaktu z przełożonym lub wysłania pytań na adres praca@x-kom.pl .
x-kom.pl 2016-12-27 12:29
Każda rozmowa rekrutacyjna ma na celu poznanie kandydata od strony doświadczenia, motywacji i oczekiwań. Naszym celem jest zatrudnienie wyłącznie najlepszych. Nie chcemy nikogo urazić, jeśli się tak poczułeś to przepraszamy.
MartinBlank 2017-01-02 14:23
Byłem kilka tygodni z ramienia SGP, mogę się podpisać pod tym co napisał SonnyCrockett. Szok w jakich warunkach ludzie dziś godzą się na pracę i do jakich warunków pracodawcy potrafią doprowadzić. Jestem przerażony tym jak traktowany jest sprzęt elektroniczny, w jakim stanie wychodzi z montażu i magazynu.
on 2017-01-02 20:32
Czyli X-kom udaje jaka to cudowna firma ? Tylko pytanie się pojawia, czy warto u nich kupić sprzęt ?
x-kom.pl 2017-01-03 12:32
Jak już wcześniej wspominaliśmy, zdajemy sobie sprawę, że budynek w którym aktualnie znajduje się magazyn oraz montaż odbiega od wysokich standardów. Jest to niestety jedyna lokalizacja w Częstochowie zapewniająca wystarczającą powierzchnię. Wkrótce przenosimy się jednak do nowego centrum logistycznego, które będzie jednym z najnowocześniejszych w Europie. Komfort pracy będzie wówczas nieporównywalny. Zapewniamy także, że dbamy o sprzęt oraz produkty znajdujące się na naszych stanach magazynowych oraz linii montażowej.
x-kom.pl 2017-01-03 12:35
Jeżeli jeszcze nie dokonywałeś u nas zakupów, to zachęcamy Cię do zapoznania się z opiniami na temat naszych produktów oraz obsługi. 98% naszych Klientów poleca naszą firmę oraz jest zadowolonych z jakości naszego asortymentu. Zapraszamy też do kontaktu pod numerem: 34 377 00 00, gdzie nasi doradcy chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia lub oprogramowania.
Fafarafa 2017-01-03 22:27
buhehehe skoro jest tam tak źle to czemu tam pracujesz? Jest tyle pracy w Częstochowie i okolicach że z pewnością można znaleźć pracodawcę który będzie głaskał pracowników po główce, nic nie będzie wymagał itd... bo przecież czy się stoi czy się leży...
SonnyCrockett 2017-01-04 13:28
Już nie pracuje. Bo to właśnie ja wymagam i nie głaszczę pracodawców po główce. Może kiedyś też do tego dorośniesz. :)
ktoś 2017-01-05 09:05
Co tu dużo się oszukiwać. Skoro firma szuka od około dekady pracowników to wiadomo na czym to polega. Zapewne zaraz firma się wypowie jaka jest ah oh. Drogi X-komie kiedy zakończycie z tą swoimi PR-owymi tekstami. To jest nudne, bardzo nudne. Rotacja rotacja, na stanowiskach najniższych gdzie pracownik jest gnojony, upodlony,a na koniec zapewne zdarza się że zwolniony. Do korporacji dużo Wam brakuje.
zainteresowany pracą w x-kom 2017-01-05 20:07
Witam serdecznie, mam pytanie do zespołu x-kom: kiedy przewidywane jest otwarcie nowego centrum logistycznego w Częstochowie i czy w związku z jego otwarciem będą organizowane nowe miejsca pracy a konkretnie pracy w magazynie. Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam
Info 2017-01-06 20:29
Właśnie wysłałem swoje CV do nich z nadzieją, że dostane pracę jako serwisant IT. Może ktoś ma wiedzę jakie tam są stawki, czy są jakieś bonusy i jaka jest atmosfera?
Pako 2017-01-07 12:20
Najgorsze sa te kontenery w ktorych sa szafki teraz jest tak zimno to przebieranie i przechodzenie po tym mrozie i potem sie dziwia ze ludzie sa chorzy!! Paranoja.
SEMita z Wawy 2017-01-08 22:53
Swoje czasu wysyłałem CV do centrali w Cz-wie na stanowisko SEM Specialist jakoś tak, zapomniałem ... tak jak oni zapomnieli by odpisać. Nie polecam.
Łukasz 2017-01-10 12:15
1500 netto z dwiema sobotami :)
x-kom.pl 2017-01-11 09:07
Rekrutacja nowych pracowników wynika z dynamicznego rozwoju naszej firmy. W ubiegłym roku zatrudniliśmy ponad 400 nowych osób. Część pracowników w naszym zespole awansuje i przechodzi do innych działów, a co za tym idzie pojawiają się wolne etaty. Każdy pracownik jest dla nas ważny, niezależnie od stanowiska, które zajmuje w firmie. Tak samo doceniamy pracę osób na magazynie, w księgowości, w salonach, czy osób zarządzających. Bez tego rozwój naszej firmy nie byłby możliwy.
x-kom.pl 2017-01-11 09:13
Otwarcie nowego centrum logistycznego planowane jest jeszcze w tym roku. Zachęcamy do przesłania aplikacji na adres praca@x-kom.pl. W przypadku rekrutacji na to stanowisko będziemy mieć na uwadze Twoje zgłoszenie.
x-kom.pl 2017-01-11 09:15
Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem praca@x-kom.pl, postaramy się udzielić Ci szczegółowych informacji.
x-kom.pl 2017-01-11 09:21
Jak już wcześniej wspominaliśmy, zdajemy sobie sprawę, że budynek w którym mieści się aktualnie magazyn odbiega od wysokich standardów. Niestety jest to jedyna lokalizacja w Częstochowie, która zapewnia niezbędną powierzchnię. Cały czas pracujemy nad poprawą warunków na magazynie. Szczególnie dbamy o tych, których praca wymaga wyjścia na zewnątrz. Szatnie są ogrzewane, a pracownicy m.in. otrzymują dodatkowe okrycia wierzchnie. Już niedługo przeniesiemy się do nowego centrum logistycznego, w którym warunki pracy będą nieporównywalnie lepsze.
x-kom.pl 2017-01-11 09:24
Twoje zgłoszenie mogło do nas nie dotrzeć, bardzo prosimy o kontakt z nami pod adresem: praca@x-kom.pl.
zainteresowany pracą w x-kom 2017-01-11 14:49
Dziękuję za odpowiedź, a można by było sprecyzować dokładniej w jakim okresie 2017r jest przewidywane otwarcie nowego centrum logistycznego czy na wiosnę , latem a może jesienią. Nadmienię że przez ostatnie 10 lat pracowałem w centrach dystrybucyjnych w Holandii w magazynach sieci Lidl i w magazynach sieci sklepów Action. Dlatego interesuje mnie przybliżony czas otwarcia magazynu w Częstochowie , dziękuję i pozdrawiam
techwilk 2017-01-16 04:58
Witam mam pytanie jaką jesteście mi w stanie zaproponować posadę po skończeniu Technikum IT, czy będzie to coś więcej niż magazynier??
hehe 2017-01-16 20:56
"Wysokie standardy pracy nadal są przestrzegane "
Mimik 2017-01-18 15:45
Szukam aktualnych ofert X-KOM ale nie mogę znaleźć a chodzi mi o stanowisko serwisanta IT. Może wiecie czy maja takie zapotrzebowanie no i oczywiście ile można zarobić? Ważna sprawa czy podpisują umowę na jak długo? Jakie są pytania w trakcie rozmowy?
Kapitan 2017-01-25 15:04
Ej Spock byłeś na otwarciu?
Kapitan 2017-01-26 09:32
Spooock,
Spooock,
Byłeś na otwarciu parasola?
x-kom.pl 2017-01-26 13:13
Jak już wcześniej wspominaliśmy otwarcie nowego centrum logistycznego planowane jest jeszcze w tym roku. Nie jesteśmy jednak w stanie wskazać teraz konkretnego miesiąca. Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu pod adresem: praca@x-kom.pl, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.
x-kom.pl 2017-01-26 13:19
Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą i wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
x-kom.pl 2017-01-26 13:25
Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie http://www.x-kom.pl/kariera. Zachęcamy Cię też do przesłania Twojej kandydatury na adres praca@x-kom.pl.
Zgryzik 2017-01-27 18:36
Super pracę mógłbym mieć tylko nie wiem czy oferta Digital Marketing Manager na rejon zachodniopomorskiego jest aktualna? Jakie są warunki przyjęcia? Ile można tam wyciagnąć? Czy są jakieś dodatki w postaci premii lub coś z socjalu? Każda informacja będzie przydatna.
Tikej 2017-01-27 21:38
Pytanko mam do x-kom, u was jest praca akordowa czy płacicie za godzine pracy? mam zamar wyslac do was CV o prace ale nie wiem jak to jest.
x-kom.pl 2017-01-30 15:05
Oferta zatrudnienia na stanowisku Digital Marketing Manager dotyczy pracy na terenie Częstochowy. Zachęcamy Cię jednak do kontaktu: praca@x-kom.pl, gdzie będziemy mogli przekazać więcej szczegółów. Dodatkowe informacje znajdziesz też na stronie http://www.x-kom.pl/kariera .
x-kom.pl 2017-01-30 15:11
W przypadku podjęcia zatrudnienia na umowę zlecenie obowiązuje stawka godzinowa. W przypadku umowy o pracę jest to stałe wynagrodzenie miesięczne. Jeżeli masz dodatkowe pytania to prosimy o kontakt z nami: praca@x-kom.pl. Zachęcamy także do złożenia aplikacji.
x-kom.pl 2017-01-30 15:52
Na każdym etapie obsługi dążymy do tego, aby była ona na jak najwyższym poziomie. Przykro nam, że w ten sposób odbierasz kontakt z nami. Uprzejmie prosimy Cię o dokładne opisanie sytuacji pod adresem satysfakcja@x-kom.pl oraz o podanie szczegółów takich jak numer reklamacji lub numer dowodu zakupu. Umożliwi nam to dokładną analizę oraz podjęcie konkretnych działań.
Anonim 2017-02-02 15:01
Kiedy będzie otworzone Centrum Logistyczne w Częstochowie? Oraz czy będzie rekrutacja na stanowiska specjalistow ds logistyki ?
x-kom.pl 2017-02-03 14:45
Otwarcie planujemy jeszcze w tym roku. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku specjalisty do spraw logistyki, to prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres praca@x-kom.pl.
Anonim 2017-02-03 17:39
Czy będzie jakiś ostateczny deadline na składanie CV jesli chodzi o logistyke? Czy przez caly rok na biezaco mozna skladac CV ?
Infolog 2017-02-03 22:28
Chciałbym pracować w X-kom jako handlowiec ale nigdzie nie ma ofert pracy! Taka fajna firma to zawsze będzie miała pełne obłożenie. Z tego co wiem to zarobki są spoko. Może ktoś ma więcej wiedzy na temat firmy?
szefuncio 2017-02-05 11:48
Nie wiem dlaczego X-KOM zbywa wszystkich z podaniem konkretnego miesiąca otwarcia nowego magazynu na Bojemskiego zatem podam wam sam termin - KWIECIEŃ 2017.Umowy są do końca marca,potem każdy dostaje urlop lecz czy zostanie ponownie zatrudniony w nowym miejscu?Nie liczcie na to ponieważ X-KOM będzie zatrudniać całkiem nowy personel,łącznie 200 osób gdyż system pakowania jak i inne zostaną zautomatyzowane ( bez udziału człowieka ).Więc WIELKA TAJEMNICA otwarcia nowego magazynu została ujawniona.UPSSSSS.......
x-kom.pl 2017-02-07 14:57
Otwarcie nowego centrum logistycznego planowane jest jeszcze w tym roku. Aktualnie nie jesteśmy w stanie podać konkretnego miesiąca otwarcia, gdyż zależy to od wielu czynników. Część osób, które były zatrudnione do pracy na magazynie w czwartym kwartale ubiegłego roku, z góry miała określony czas zatrudnienia i było on datowany na koniec marca 2017 roku. Informacja o tym była zawarta również w ogłoszeniach o pracę. Nie ma to jednak związku z otwarciem nowego centrum logistycznego. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: praca@x-kom.pl.
x-kom.pl 2017-02-07 15:05
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku handlowca, to serdecznie zapraszamy Cię do złożenia aplikacji pod adresem praca@x-kom.pl.
anonim 2017-02-07 20:56
Prawda jest taka, bo pracowałem tam: przełożeni zajmują się pierdołami często nie związanymi z zakresem obowiązków i przekazują sporo rzeczy innym, brak jakiegokolwiek socialu !sic!, premie często bez wiedzy handlowców ucinane, Klienci coraz gorsi, zarobki coraz mniejsze, często marudzą żeby przyjść do pracy i robi się po nawet 10 dni pod rząd 100h! Ogólnie jak ktoś nie ma doświadczenia to łatwa droga do zdobycia, dobrze firma wyszkoli w zakresie obsługi Klienta ale na dłuższą metę to tak bym ocenił 3-4/10...
x-kom.pl 2017-02-10 18:57
Przykro nam, że w ten sposób odbierałeś pracę na swoim stanowisku. Pragniemy wyjaśnić, że na wysokość premii składa się wiele czynników, o których każdy z pracowników jest informowany. W związku z tym z góry wiadomo jakie są cele i w jakim wymiarze należy je zrealizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przełożeni zawsze chętnie te kwestie wyjaśniają. Nadgodziny zdarzają się w wyjątkowych sytuacjach, ale zawsze są dobrowolne i zawsze płatne.
Gdyby były jakieś kwestie, które chciałbyś wyjaśnić, to zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem praca@x-kom.pl.
qwerty 2017-02-11 16:12
"Przełożeni wyjaśnią ? " ale niby co ? Nikt nie rozumie pasków z wypłaty i pytając przełożonych nilt nie potrawi wytłumaczyć o co chodzi bo sami ich nie rozumieją... Aco do premii... dawane są jak się komuś zachce...tłumaczeń jest kilka,aaa bo słaba wydajność,a bo ja tego nie uznaje, a bo ja tego nierozumiem...takie głupie tłumaczenie, żeby człowiekowi nic nie dać...Ale zbliża się przeprowadzka,to będzie stękanie od "góry",żeby nadgodziny robić...
x-kom.pl 2017-02-13 10:34
Wszystkie kwestie chętnie wyjaśnimy, dlatego prosimy Cię o kontakt pod adresem praca@x-kom.pl.
qwerty 2017-02-13 17:23
Predzej od razu wypowiedzenie rzucicie niz cos wyjasnicie.
x-kom.pl 2017-02-14 10:31
Takich praktyk nie stosujemy i chętnie wszystko wyjaśnimy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zostaw swoją opinię o X-KOM - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-KOM