Pat-Rox Firma Usługowo-Handlowa Michał Świącik

Częstochowa

Opinie o Pat-Rox Firma Usługowo-Handlowa Michał Świącik

Darnok 2012-12-01 22:56:44
W sklepie jest niemiła atmosfera, jako pracownikom( usunięte przez administratora ) Ogólnie nie polecam ani pracy w tej firmie ani zakupów czy usług, bo mimo iż my z kolegami się staraliśmy dobrze to i tak zawsze robiliśmy źle...
Gawron 2014-02-17 22:46:11
W sklepie jest jak najbardziej miła atmosfera. Pracowałem tam kilka lat i naprawdę polecam(usunięte przez administratora)
Artur S 2014-02-19 11:50:49
Nie miałem nigdy problemów w pracy. Przyszedłem to mało co umiałem. Nauczyłem się wiele. W tej chwili to chyba najstarsza firma komputerowa w Częstochowie. Szczerze polecam. Rodzinna atmosfera.
ziks 2016-04-22 23:18:50
Artur S, to fakt, byłem teraz na ich stronie internetowej to wygląda bardzo profesjonalnie, dużo produktów z branży elektronicznej. Jednak jak sprawdzałem firme w krs, to wyskoczył brak rejestru, także zapytam, czy firma na 100% działa?
Zostaw swoją opinię o Pat-Rox Firma Usługowo-Handlowa Michał Świącik - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pat-Rox Firma Usługowo-Handlowa Michał Świącik