Opinie o PIEKARNIA OMAR w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PIEKARNIA OMAR. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIEKARNIA OMAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA OMAR w Kielce

$

Wszyscy narzekaja, a tam jest super atmosfera i podobnie jak w agencji towarzyskiej...

rysiek
@$

Atmosfera jak w afencji towarzyskiej ? Możesz coś wiecej powiedzieć na ten temat ?

heheszki97
@$

(usunięte przez administratora)Niezgoda wśród ludzi. Brak przerw. Jeden dystrybutor z wodą na całą piekarnie (śmiech na sali), brud, syf, pracownik produkcji musi też sprzątać (mimo że są sprzątaczki). Jak na taką pracę stanowczo za mało kasy. Kierownik zamiast zwracać uage i jednać ludzi cieszy się z ich kłótni, uśmiecha się i nie reaguje. Także nie bądźcie głupi, lepiej posprzątać w domu. Przynajmniej jakiś pożytek. A i nie wspomnę o starszych którzy mają do was wąty na każdym kroku bo jako uczniowie zarabiacie więcej i uprzykszają wam życi. Do wszystkiego można się przyczepić. Nic fajnego.

dorr

To co tam sie dzieje to porazka..teraz zwalniaja ludzi praktycznie codziennie i to z byle powodu..najczestszym ich powodem jest nastroj w jakim przyszli do pracy :/ stanowcze nie dla obozu pracy OMAR.

Januś

Z tych co odeszli nikt na pewno nie żałuje

Pela

Pozdrów kierownika.(usunięte przez administratora).Niech będzie zły,ale sam na siebie.Co złego w nas że tak...

szybko bez problemu, bardzo miły pan

nie mam pytań

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Mojego chłopaka kolega tu pracował.Był zły na niskie zarobki.Ja też była bym zła.Nie dziwię mu się.Z was też nie był zadowolony.

Florczyk Marian

Co złego w nas że tak wszyscy przeciw.Trzeba sobie w myślach odpowiedzieć na to trudne pytanie

Kamil
@Florczyk Marian

Bo trzeba pracować, Panie Marianie:) To główny zarzut, bo wszyscy chcieliby, żeby nie było trzeba i żeby płacili(oczywiście sam też bym tak chciał). Mnie osobiście gdzieś tam sobie krąży, co się o mnie pisze w Internetach, ale chętnie skonfronuję się z każdym, kogo bez powodu zwolniłem.

Teresa

Mój mąż w tej piekarni pracował,był niezadowolony z was.Ja też.Najgorsze bagno na świecie

Pela

Żal na was patrzeć.Pora się wam obudzić z tego letargu

Pola

Pracowałam u was.Bardzo żałuję i wszystkim odradzam.(usunięte przez administratora)

Janek

Dziadostwo.Aż mi was szkoda .Nie warto się zatrudniać.Lepiej głodować

Zdzichu

Jesteście najgorsi na rynku pracy .Wstydżcie się.Prawda boli

Glemp Józef

Myślałem że nie ma.Co Ty nie powiesz.No wiesz.

Glemp Józef

Najgorsza firma ma świecie.Odradzam tam pracy.Ludzie nie warto tam być.Uciekać jak najdalej z tego dziadostwa

123abc

Powiem tak, praca jest ciężka, często pracuje się po 8h bez jakiejkolwiek przerwy (niekiedy się zdarzają). Jeżeli już bardzo są potrzebne pieniądze to można się skusić aczkolwiek więcej niż miesiąc - dwa to raczej nie idzie tam wytrzymać...

re

nie polecam! praca ciężka bardzo można by się przyzwyczaić ale traktowanie człowieka jak szmaty Kierowniki czasem dostają palmy wyżywają się na harującym pracowniku niektórym nie wystarczy że go zrugają! pomiatają nim przesuwając go nawet na inne stanowiska Chodzą jakby pozjadały wszystkie rozumy(nie wszystkie) a jeżeli pracownik się pożali to empatia z ich strony jest znikoma ba!brak jej! rzucają cie na stanowisko a nie dadzą potrzebnych narzędzi nie interesuje ich jak jako pracownik dostosowany jesteś do stanowiska Takie to mądre głowy z nich Najchętniej taki jeden co mu już woda sodowa uderza jeszcze dobrze nie zacząłeś pracować (mówię o krótkim okresie pracy)a już cie straszy nie mobilizująco a rażąco czyli zwolnieniem Tak jakby człowiek się w ogóle nie liczył! Wprost to oznajmiając bez pardonu Zero jakiejś wyrozumiałości jakiejkolwiek Wielce najmądrzejszy od opierdzielań tylko!, wielki pan Ze względu na takie poniżanie!najgorszego stopnia i traktowanie Nie polecam!

Można tam pracować tylko na samych nockach?

nick

jej ludzie zamiast narzekać na p.Omar to weżcie się za robote ja tam pracuje już miesiąc jest ciężko ale idzie się przyzwyczaić,kadra jest (usunięte przez administratora).na ale kto jest nauczony pracy to na to nie zwraca uwagi,ja wiem że tam długo nie popracuje ponieważ to tylko jest chwilowe,

karyska

na szluga co godzinkę to może wyskakiwać tylko jedna osóbka mała Jagusia,opalona jakby wczoraj z Egiptu wróciła o oczach jak węgielki ale robi to tylko pod ścisłą kontrolą swojego najładniejszego w tym zakładzie operatora pacaczka i wie,ze ma do tego święte prawo w myśl przekonania,że wędzić należy nie tylko skórę na zewnątrz ale i płuca wewnątrz ;-)

alex

na stołówce u góry kabina max 2 os.filtry szwedzkie węglowe,dmuchać do góry tylko w jedno miejsce ;-)

anonim2

teraz jest już luksus....palarnia ;-)

@anonim2

No pamiętam, że kiedy palili tam z tyłu, koło śmietnika. A teraz w którym miejscu znajduje się ta palarnia?

@anonim2

Obraz nędzy i rozpaczy.Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA OMAR - Kielce

• Jak się pracuje w PIEKARNIA OMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA OMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA OMAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA OMAR?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA OMAR napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA OMAR