Opinie o EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM

Jażąbek

Tu już lepiej nie będzie kolejny kandydat na ustawiacza od chodzi. Szybko go zniechęcili ale czego spodziewać się po tych ludziach psełdo kierownicy i parodia derektora. Wielkie brawa dla naszych panów dobrą drogą idziecie ku czarnej (usunięte przez administratora)

obserwator

Chyba słabo sypnęli kasą bo tutaj tylko zamienili kolejność wpisów,w Goleniowie usuwają wpisy brawo Gowork.pl rzetelny portal.Czytając poszczególne wpisy patrzcie na daty,w jakim czasie się pojawiły,manipulacja.Na ale czego można się spodziewać po tym badziewiu i jego kierownictwu.

Jażąbek

Witaj Tczew taki dział już nie istnieje wszystko rozpiepszyli kiero to pozorant i ściemniacz obiecuję gruszki na wierzbie to jeżeli chcesz popełnić samobójstwo zawodowe to zapraszam

Tczew

Witam.Może,ktoś opisać sytuację panującą w dziale utrzymania ruchu,jakie mniej więcej zarobki,panująca atmosfera itp..Mam możliwość podjęcia pracy w Crownie jako technik ale czytając te wpisy to zaczynam wątpić w czy to jest dobra decyzja.Pozdrawiam.

Mechanik

JAKAŚ MASAKRA Pani z kadr to chyba ma coś nie tak pod sufitem chciałem przyjąć się na stanowisko mechanika a ona mi zadaje jakieś zadanie matematyczne do rozwiązania Nie mam akurat problemów z matematyką wyglądało to raczej na poniżanie swojego rozmówcy z jej strony.Chyba powinni ją zmienić na bardziej kompetentną osobę na tym stanowisku bo podstawowych przepisów to chyba też nie bardzo zna a powinna pełniąc taką funkcję ( no chyba że już się na niej poznali i zatrudnili kogoś kto się zna)

Te pytania były tak idiotyczne że nawet nie mam ochoty o nich wypisywać A jeśli chodzi o trudność spotkania to raczej bym nazwał POPIERD..... BABSKO jej głównym zadaniem jest poniżanie a nie rozmowa kwalifikacyjna

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
szary12

Coś wiem jak tam się pracuję wszyscy Cię cisną aby ilość była praca w przerwę nawet nie można spokojnie zjeść bo zaraz wszyscy cię szukają bo maszyna stoi a kierownik nie pozwolił zatrzymać naprawdę gozej niz w jakimś kołchozie. A najważniejsze to tylko żebyś miał dużo wazeliny inaczej masz przesrane

Jajko

Wszystko tam leży a ten cały projekt to ściema ale cóż najlepiej z ludzi robić (usunięte przez administratora) i mówić jak pięknie będzie a wszystkie działy padają tam nawet nie ma ustawiaczy tylko kandydać na to stanowisko a już młodych szkołą perfekcja w robieniu z ludzi idiotów.Nudzisz się w życiu nie wiesz co dalej masz myśli samobójcze zatrudni się tam a pomogą Ci zejść z tego świata inteligencja Pruszcza

Robin pruszcz

Słabo gościu chyba się pomyliłeś tu nie jest tak jak mówisz zakład jest super ale trzeba się często myć bo wazeliną ścieka po zmianie i uszy zatyka kżdy lubi co innego jedni pod biurkiem siedzą drudzy z paluszkiem biegają a jeszcze inni na to wszystko srają ku chwale derekcji. Taki to pożyje ale czy jego (usunięte przez administratora) taż ile tam paluszków wejdzie he he he

Lolita

Coś wiem na ten temat nawet ten od pieczenia bułek się sprzedał nowy Derektor ma posłuchać jak Kukulska w radiu tylko potrafi zastraszać i stawiać pod murem nich się za robotę wezimie łysy koń

Pruszcz

Pan kierownik R zmianowy to już po szyję wszedł M. L wazeline wiadrami zamawia to już nie zakład pracy tylko ociekający wazeliną rynsztok

Crown

Jak tam,zmiany,zmiany,zmiany hehe, kto ostatni gasi światło.

Jep

Daj ktoś opinie jak tam w firmie...warto się starać i pracę czy lepiej odpuścić?

anomimosss
@Jep

Praca bardzo fajna, atmosfera też fajna, niestety ale system pracy do (usunięte przez administratora) (4-brygadowy) brak możliwości awansu, krótkie umowy. brak zatrudnienia przez zakład.

kytg

szambo nie zakład słuch tylko można stracić i nerwy

pimandello

Czy jest ktoś kto może coś napisać o pracy w utrzymaniu ruchu? Chcą mnie zatrudnić na technika. Proszę o jakieś opinie.

Taki
@pimandello

Współczuję

@pimandello

Stamtąd wszyscy co coś potrafią to uciekają,utrzymanie ruchu jest tam fikcją,brak koordynacji działań,brak części zamiennych,park maszynowy z czasów Gierka,od kilku lat mamienie pracowników o wielkich inwestycjach,których do dzisiejszego dnia nie widać.Jakie pieniądze Ci zaproponowali?

TY

Szczerze to g...no prawda to co napisaleś. Kto robi co trzeba ten ma normalna prace, kto udaje ze robi ten ma problem. A uciekaja Ci drudzy.

@TY

Nie sądzisz,że jeżeli akurat teraz odchodzą pracownicy UR z wieloletnim stażem,którzy znają te maszyny od podszewki,narzędziowiec,który te trupy jeszcze w miarę jakoś ogarniał jest na wypowiedzeniu,to jest wszystko ok,uważam,że nie.Twierdzisz,że te osoby przez ostatnie 7-9 lat nic nie robiły,bo co najmniej tyle w tym zakładzie pracowały.

Pruszcz

DUR nie istnieje kierownik który dużo obiecuję a nic nie potrafi załatwić. Totalna porażka jak nie trzymasz palca w d to jesteś wrogiem numer 1.

Feliks

Podpowiedzcie czy warto aplikować do firmy? Dlaczego przestaliście pisać, jest tak dobrze?

Taki
@Feliks

Nie liczylbym na to że jest lepiej ????

Bladzi

Firma super kasa też Tylko żądzący są tragiczni zapomnieli że czasy się zmieniły oni są dla nas nie odwrotnie śmierdzi komuną na szczeblu zarządzania

Przeszłość
@Bladzi

Nie pracuje tam od dłuższego czasu ale z tego co wiem to tylko gorzej

Jaa

Drodzy Panstwo, jak teraz wyglada atmosfera w pracy?

Paluch

jaka jest atmosfera w pracy? warto się zatrudnić?

hytgf

Marek nie przesadzaj!!!

Beczka

Co tam u "lizaczkow tyłków" jak się kariera rozwija?

Zostaw merytoryczną opinię o EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

Zobacz opinie na temat firmy EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

Kandydaci do pracy w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.