Opinie o EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM

ernest

Co z doladowaniem kart sodexo?????Swieta tuz tuz...Czy komisja socjalna o nas zapomniala?????

HaeR
@ernest

Doładowane. W gratisie dodane ciastka i cukierki z kończącym się terminem ważności...

Aga

Beznadzieja, gdzie inspekcja pracy? W dni ustawowo wolne chodzimy do pracy - księgowość-- mówię np o 1 stycznia, 6 stycznia tego roku

ta
@Aga

zgłoś to będziesz mieć inspekcje na zawołanie

Swojak

Jeżeli jesteś dobry i ambitny to spoko takich szukamy, ale jeśli myślisz że przyjdziesz i powiesz ja wszystko wiem jestem najlepszy to takich mogę jedynie kopnąc w (usunięte przez administratora) i jeszcze na start może 5000tys na start. Jasne pokaż na co cię stać, a potem wymagaj. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szukający

Czy można oczekiwać na zarobki w okolicach 5000 brutoo - 3500 netto ?

Miś
@Szukający

To pewnie zależy od Twoich umiejętności i zajmowanego stanowiska

Fan
@Szukający

Gościu a co ty potrafisz że chcesz na dzień dobry taką kasę! Pokaż co potrafisz a potem wymagaj?

mirk0
@Fan

Gosciu ...troche zero kulturki...a co to trzeba umiec za te wielkie pieniadza...to przeciez(usunięte przez administratora)!!!

olo
@Szukający

nie można na produkcji . tyle zarabiają tylko osoby ze stażem dużym albo po znajomości.

ohhh

Jaka wielka kwota- 3500 netto hahaha

Szok
@Fan

Przecież 3500 zł to niedużo, to poniżej średniej krajowej. Dla faceta to minimum 3500 zł na rękę.

Julia
@Szok

Wydaje mi się, że 3500 to dosyć dobra pensja. A wiesz, ile można w takim razie zarobić w Crown Packaging? Często macie podwyżki?

Mechanik

JAKAŚ MASAKRA Pani z kadr to chyba ma coś nie tak pod sufitem chciałem przyjąć się na stanowisko mechanika a ona mi zadaje jakieś zadanie matematyczne do rozwiązania Nie mam akurat problemów z matematyką wyglądało to raczej na poniżanie swojego rozmówcy z jej strony.Chyba powinni ją zmienić na bardziej kompetentną osobę na tym stanowisku bo podstawowych przepisów to chyba też nie bardzo zna a powinna pełniąc taką funkcję ( no chyba że już się na niej poznali i zatrudnili kogoś kto się zna)

Te pytania były tak idiotyczne że nawet nie mam ochoty o nich wypisywać A jeśli chodzi o trudność spotkania to raczej bym nazwał POPIERD..... BABSKO jej głównym zadaniem jest poniżanie a nie rozmowa kwalifikacyjna

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Damiank

Sytuacja jest chora ludzie A bynajmniej większą część kobiet pewnie podstawówki nie skończyły i wkoło tylko ploty i kłopoty książeczka co zębów niema że k kulturze nie wspomnę pluje i zachowuje się jak chłop radzę wam jak to czytacie zróbcie sobie porządek z zębami bo to wasza wizytówka. A co do facetów są nawet ok Ale są i tacy jak ten wozkowy jeden co ma obsesję na punkcie dziewczyn skończ że swoimi historiami bo naprawdę wszyscy się za plecami śmieją. Co do kierowników to jeden jest naprawdę ok. Ogólnie nie polecam tam.pracy człowiek zamiast iść do przodu to ma wrażenie że się cofa

Ok
@Damiank

Nie wiedziałem że Jola masz na imię Damian :)

Mała mi

Ja jestem bardzo zadowolona z pra cy w tej firmie atmosfera przyjazna kierownictwo mile

Mirek

Cały czas się ogłaszają że potrzebują drukarzy. Jakie warunki panują na tym stanowisku,czy zarobki porównywalne są z drukiem na offsecie? Jak z pracą w weekendy?

Artur

Wspominasz, że nowi pracownicy pracują na umowie zlecenie. Czy przy dłuższej współpracy można liczyć na zmianę warunków zatrudnienia na korzystniejsze i bardziej stabilny kontrakt?

Tytus

Może mi ktos podpowie jaka jest atmosfera i zarobki? Mam zamiar aplikować czy firma kogoś potrzebuje?

Wredna

To co się dzieje w tej firmie to komedia. A klubami to całe kierownictwo. Pozdro dla kadry

@Wredna

Chciałaś nam przekazać, że w firmie Crown Packaging Polska panuje pozytywna atmosfera? Czy według Ciebie kierownictwo ma poczucie humoru, które udziela się wszystkim pracownikom? Powiedz nam coś więcej na ten temat. Pamiętaj, by wypowiadać się w sposób rzetelny i merytoryczny. Zachęcam do rozmowy.

Twój były
@Wredna

Hej. Mam zamiar iść na rozmowę na dniach do Crown Packaging Polska itd. Jako operator wózka widłowego. Jak tam wygląda praca od środka. Chodzi o kasę, atmosferę i całokształt????

Wchodzi na hale i wierci dziury w suficie i obserwuje pracownikow:)

Katarzyna

Forum GoWork.pl jest miejscem, gdzie oceniamy warunki pracy, a nie osoby postronne. Proszę, abyście nie używali także danych osobowych osób trzecich. Nie publikujemy tego typu danych na forum publicznym z uwagi na obowiązujące rozporządzenie (RODO) i regulamin forum. Jeżeli chcecie podzielić się informacjami dotyczącymi zatrudnienia, zróbcie to w sposób merytoryczny. Czy ktoś może podpowiedzieć, jakie benefity pozapłacowe oferuje Crown Packaging Polska?

Gregory

Ona co ty na tej stronie za pieprzone głupoty wypisujesz . I wypisujesz dane osoby .gość powinien zgłosić sprawę do prokuratury i po numerze IP dojdą do ciebie . Go work wiesz co to jest Rodo.

Tadek
@Twój były

Hej, byłeś na rozmowie? Możesz napisać jak to wygląda od środka?

nic nie jest wieczne

zwolnilem sie nie dawno tylko jedno panny z PI ( z kontroli) maja telefony gorace a buble hurtem leca moze Pan prezes zrobi z tymi dwoma damami pozadek bo tak daleko nie zajedziecie wiadomo o kogo chodzi nie bede sypal nazwiskami pozdrawiam uczciwy

rest

Sytuacja w tej firmie od lat stopniowo się pogarsza: - zatrudnienie głównie przez agencje , rotacja pracowników, brak pracowników pomocniczych np. sztaplarzy, co utrudnia pracę na produkcji -rotacja wśród kierownictwa , brak stabilnego zarządzania - brak przejrzystego systemu premiowania na produkcji, odbieranie premii za tzw. "byle co" , fikcyjny system "motywacyjny" - niejednokrotnie wręcz agresywne zachowanie kierownictwa wobec pracowników produkcji - brak obiecanych podwyżek przy przedłużaniu umowy , bierność ze strony związków zawodowych odnośnie poprawy warunków pracy na hali - wieczne obietnice i zwodzenie na rozmowie w spr. pracy super warunkami, które nie istnieją w rzeczywistości - praca w złej atmosferze , która idzie od góry do dołu w całej firmie

@rest

Miałem krótki epizod w tej firmie. Niestety ale muszę potwierdzić w całości to co zostało napisane przez Ciebie. Drugi raz nie zdecydowalbym się zatrudnić w tej firmie. Nadmienię że jest tam duże "kolesiarstwo" i duza a wręcz spora część ludzi zatrudnionych z dużym stażem wysługuje się młodymi ledwo zatrudnionym pracownikami, a system szkoleń i wprowadzenie wręcz nie występuje. Ile sam liźniesz, to twoje i tyle wiesz... Zachowanie kierowników zimowych jest wręcz nie do zaakceptowania, ludzi mają za przysłowiowe (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Kobieta

Nie polecam pracy na kontroli jakości w tej firmie. Na rozmowie wszystko wygląda pięknie, a potem okazuje się, że przyjęli cię dlatego, że stali pracownicy wybierają się na urlopy, a ty masz ich zastępować. Potem z dnia na dzień dowiadujesz się, że już nie ma dla ciebie pracy i masz czekać na telefon z agencji, aż wezwą cię z powrotem. Wracasz po tygodniu lub dwóch i za jakiś czas znowu wypad. Tragedia!

Mała

(usunięte przez administratora) , kiła i mogiła

Straszna lipa

Premia- miłe wspomnienie ,karty na święta nie zasilone i najprawdopodobniej nie będą, aneksów brak i cisza ,kiedy będą.Coraz większy syf.Czas chyba rozglądać się za inną pracą.

Ajj
@Straszna lipa

Karty przed świętami zasilone... Aneksy też rozdają. I co teraz?

Ale lipa
@Ajj

nic ,a co ma być.Jeszcze premie by mogli wypłacić .Lepiej płatną pracę zawsze można poszukać nie uważasz.

Mątwa
@Ale lipa

Nowi pracownicy na starcie dostają 4000-4300 brutto. Kpina ze starych pracowników którzy dostali 120brutto inflacyjnej i teraz mają 500-700brutto mniej od nowych. Nic tylko zwolnić się i jeszcze raz zatrudnić .

toble

Co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku mlodszy specjalista ds. logistyki? Czy jest sens na to kandydowac czy lepiej olac?

Bisy
@toble

Kandydować

PracownicaNieReklamaAgencji

Gdyby niektorzy czytali umowy,wiedzieli by do kiedy maja wyplaty..Sposob pisania/slownictwo niektorych internautow odzwierciedla poziom inteligencji i mentalnosci...Agencje zawsze mozna zmienic.Jako firme crown polecam.Ludzie dla ludzi.Nie wiem jak wyglada to w fabryce,ale jesli chodzi o sort,to naprawde jest dobrze.Ilu jest pracodawcow,gdzie dba sie o pracownika,zapewnia darmowe dojazdy,zarowno kierownik jak i pani z kadr przychodzi i pyta jak sie odnajduje pracownik w tej pracy?mysle,ze niewielu.Negatywne komentarze raczej od osob,ktorym po prostu "sie nie chcialo",a pozniej zdziwienie,ze wynagrodzenie za pozno albo nie takie jak mialo byc.Czytajmy umowy.Ile brutto,ile netto.Bedzie po problemie.Ja co do samej firmy nie mam zastrzezen.Nie warto sugerowac sie opiniami z neta,jezeli ktos chce pracowac,to trzeba przyjsc i zobaczyc.Pozniej mozna zweryfikować i pisac.Sama na początku sugerowalam sie tutejszymi opiniami.Pojechalam,zobaczylam i jestem,gdyby bylo tak fatalnie jak opisuja niektore osoby,od razu bym zrezygnowala,poniewaz,ogloszen w kwestii pracy jest pelno.Tyle w temacie.

Daro
@PracownicaNieReklamaAgencji

Dalej dają umowy tygodniówki przez agencję ?

Tyna111
@Daro

Co miesiąc przedłużają umowę oni decydują na ile przedłuża

Hgt
@PracownicaNieReklamaAgencji

Czytając opinie zwracajcie uwagę na daty wpisów,manipulacja.

Było

Dlaczego pani dyrektor HR uciekła z firmy (porzuciła pracę) po około dwóch miesiącach pracy,czyżby zobaczyła co się tam dzieje i nie chciała brać w tym udziału.Niezła firma,a raczej karykatura firmy.

@Było

Nie znamy przyczyn rezygnacji z pracy osób trzecich. Snucie domysłów może nie przynieść nic dobrego, a jedynie spowodować negatywne komentarze. Każdy kieruje się przy zmianie pracy osobistymi pobudkami i warto to uszanować. Jeśli jesteś pracownikiem firmy i chcesz powiedzieć nam, jaka panuje w niej atmosfera, czekamy na Twój komentarz.

Juzek
@Katarzyna

A skąd wiesz,ze nie znamy.Zachowanie pracowników w jaki sposób odchodzą właśnie świadczy o firmie,o atmosferze jaka w niej panuje.

Abcd
@Było

Zadna dyrektor HR. Po prostu przestraszyla sie.

@Juzek

Ponieważ nikt do końca nie zna wszystkich powodów decyzji osób trzecich. Sposób, w jaki odchodzą pracownicy, może być związane z sytuacją w firmie, ale na pewno o firmie nie świadczy. Pracownicy, którzy pracują sumiennie i rzetelnie, na pewno w dalszym ciągu zajmują swoje stanowiska, prawda?

truk

Kierownictwo? pani kierownik i jej 3 os zgraja. jeden lepszy od drugiego. szkoda gadac

Abcd
@truk

Co to oznacza 3 osobowych zgraja?

gnbfgh

Gdzie są nasze premie kwartalne może już czas wypłacić.

Zostaw merytoryczną opinię o EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

Zobacz opinie na temat firmy EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM?

Kandydaci do pracy w EVIOSYS PACKAGING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W PRUSZCZU GDAŃSKIM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.