Astar Centrum Języków Obcych

Gdynia

Opinie o Astar Centrum Języków Obcych

Szymon 2013-07-15 12:39:17
Po kursie widzę zdecydowaną poprawę mojego angielskiego. Szkoła, która nauczyła mnie mówić w tym języku! Nie spędzałem tam czasu pisząc wypracowanie na temat swoich wakacji (jak to w normalnej szkole bywa) ale musiałem używać aparatu mowy, co jest zdecydowanie bardziej potrzebne
Gina 2013-08-12 12:18:24
Dzięki nauce Duńskiego mogłam podjąć świetną pracę w Dani i jestem zadowolona. Polecam.
Kinga 2015-10-22 09:00:22
Dzięki szkole ASTAR spełniłam swoje marzenia o karierze modelki. Nauczyłam się perfekcyjnie języka angielskiego, a dziś doskonale radzę sobie w świecie modelingu.
Nie było na początku łatwo, ale częste zajęcia świetnie prowadzone przez sympatycznego nauczyciela miały ogromne znaczenie i wpłynęły na moją świadomość językową.
Pozdrawiam!
Natalia 2015-11-27 08:58:43
Jestem bardzo zadowolona. Synek, dzięki wam dziś studiuje i rozwija swoje pasja.
Egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym zdał na 90%.
Byliśmy w szoku , ze tak dobrze mu poszło!
reniaq87 2016-04-21 12:20:15
no ale za to cenowo jest moim zdaniem całkiem opłacalnie, jak na centrum języków mo0im zdaniem jak biorą 800 zł okoł za semestr to jest bardzo pozytywnie, byłam w podobnych centrach i tam ceny nie było już tak korzystne,m a tu jeszcze poziom wysoki nawet
Zostaw swoją opinię o Astar Centrum Języków Obcych - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astar Centrum Języków Obcych