Greschbach-Zeman-Pokój

Ruda Śląska

Opinie o Greschbach-Zeman-Pokój

anonim 2009-03-24 17:31:58
Słowa kojarzące się z Greschbach-Zeman-Pokój (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, czasami wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni .
Początkowa minimalna stawka w zakłądzie to ok 10-11zl/h brutto
Antonio 2009-07-27 16:20:04
Z powodu braku zamówień firma prosto mówiąc upada dowodem na to zwalnianie pracowników. Ludzie na produkcji są w porządku ale mają złe nastawienie na prace i firme z powodu kierownictwa i biuro mistrzów która jest koszmarem. Prawdopodobnie od nowego roku firma przestanie istnieć. Część ludzi może załapie się na przejście do firmy Zekon obecnego właściciela też w Rudzie Śląskiej tylko nie wiadomo czy tam też już czy za jakiś czas nie będzie tam panować taka sama atmosfera.
Czopek 2009-08-27 22:39:53
Firma już na skraju upadłości ale nie ma zamówien bo tak dbają. 25 ludzi w biurze a 30 na produkcji. Pofyrtane troszka. Kiedyś jeden brygadzista odpowiadał za 20-30 ludzi i wszystko szło a teraz dwóch za 10-ciu i zaś troszka pofyrtane. Ludzi zwalniają a [usunięte przez moderatora] siedzą i nie dają się ruszyć. Pozdrowienia dla UR bywa tak ze 8 w UR a 5 na produkcji :-) kolejne darmozjady co firma utrzymuje a na noc dać im tylko kocyki i podusie i jak tu miało być dobrze???
miro 2016-04-23 10:32:07
anonim, ja Ci moge potwierdzic, że Greschbach-Zeman-Pokój jest w upadłości jak pisali w 2009.
Zostaw swoją opinię o Greschbach-Zeman-Pokój - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greschbach-Zeman-Pokój