Opinie o Firma Handlowa Marian Rudnicki w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Marian Rudnicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowa Marian Rudnicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Marian Rudnicki w Bydgoszcz

Przypadkowy klient

Nie polecam, wręcz przeciwnie - bądźcie ostrożni, zagrożenia dla zdrowia.

Klientka
@Klientka

Sklep na Śniadeckich 55 to zagrożenie zdrowia. Sanepid i inspekcja pracy jest tam potrzebna

Jaka jest stawka początkowa w Firma Handlowa Marian Rudnicki? 10 grudnia na InfoPraca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kasjer.

Iska Nowy wpis

Witam szukam pracy ,czy ogłoszenie z 11 dni jako kasjer -sprzedawca w Bydgoszczy aktualne?

Administrator Nowy wpis

W Firma Handlowa Marian Rudnicki prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kasjer. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Przypadkowy klient

Nie polecam, wręcz przeciwnie - bądźcie ostrożni, zagrożenia dla zdrowia.

Klientka
@Przypadkowy klient

Chyba Pani/ Pan bardzo nie lubi tej firmy ze takie bzdury wypisuje a po remoncie sklep jest nie do poznanie oczywiście na plus. Robię tam zakupy towar jest bardzo dobry panie uśmiechnięte i bardzo miłe

Klijent
@Przypadkowy klient

Potwierdzam,tam przydał by się sanepid i inspekcja pracy . Dziwię się że ten sklep jeszcze funkcjonuje.tam jest zagrożenie zdrowia.Nie polecam ani pracy ani zakupów w tym hhhhmmm czymś

Klientka Nowy wpis
@Klientka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowa Marian Rudnicki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy Firma Handlowa Marian Rudnicki narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie narzuca urlopów tylko nie mogą być to Miesiące w których są Święta

Weronika

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze będzie narzekał!!

@Weronika

Święta prawda

Anonimm

Pracuje w tej firmie od niedawna i to co jest napisane nie bardzo zgadza sie. Właściciel pomaga jeżeli ktoś ma problem , a pisanie ze myje sie mięso i karaluchy chodzą to stek bzdur

Lidia

Jak wygląda rekrutacja w firma handlowa Marian Rudnicki? Wcześniejsze wpisy nie były zbyt pochlebne, ale czy sytuacja obecnie poprawiła się? Aktualne informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób szukających ofert pracy w Bydgoszczy.

kurewka

witam to jest prawda tam myje sie mieso w kali mady laza wszedzie nawet bylam swiadkiem jak chodzily karaluchy po scianie a ktos powiedzial kto tam pracowal ze ekspedientka lapala szczura w kiblu wchodzi sie do sklepu ton smierdzi sama padlina czlowiek ja zdechnie to lepiej pachnie as kierowniczka wyglada jak czarownica bez wlosow niech lepiej szef kupi jej perulke

jasiek

a czy Ty zostałaś zwolniona za L4 @Stała klientka,a jak długo tam pracowałaś i na jakim stanowisku??

Stała klientka

Chciała bym ostrzec potencjalnych pracowników zatrudniając się w tej firmie musicie mieć żelazne zdrowie tam nie toleruje się zwolnień L-4 za takie coś traci się pracę

klient

Sklep jak za czasów PRL niska kultura obsługi i higieny nie polecam a raczej chciałbym aby zainteresowały się tym odpowiednie organy

Kandydatka

Rozmowa kwalifikacyjna ?? należy chyba nauczyć właściciela na czym polega bo na pewno nie na wchodzeniu z buciorami ,, nawet markowymi ,, w życie osobiste potencjalnych pracowników . Polecam poczytać troszeczkę jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną nauka nigdy nie idzie w las

Wytrzymałam bardzo krótko nie powstrzymało mnie nawet to że na rynku brak pracy nie polecam tego zakładu można pozbyć się tam zdrowia nie tylko psychicznego ale i fizycznego . Niestety większość tych wpisów jest prawdziwa

Pracownica

Święta prawda w 100% kobiety nie podejmujcie tam pracy anonim zapomniałeś dodać że zimą jest tam jak w lodówce oszczędność na zdrowiu pracowników .

pracownica

Niestety podzielam spostrzeżenia klientów. Pracowałam w różnych mięsnych, ale to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Odeszłam bo nie mogłam na to patrzeć. Lepiej trzymać się od tego pracodawcy z daleka.

KOBIETY KTÓRE TAM PRACOWAŁY CO SĄDZICIE O TEJ FIRMIE ? BO JA NIE MAM DOBREGO ZDANIA

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Marian Rudnicki - Bydgoszcz

Firma Handlowa Marian Rudnicki
1.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 55
    85-011 Bydgoszcz