firma handlowa marian rudnicki

Bydgoszcz

Opinie o firma handlowa marian rudnicki

anonim 2010-10-14 10:23:27
KOBIETY KTÓRE TAM PRACOWAŁY CO SĄDZICIE O TEJ FIRMIE ? BO JA NIE MAM DOBREGO ZDANIA
pracownica 2014-11-07 21:09:20
Niestety podzielam spostrzeżenia klientów. Pracowałam w różnych mięsnych, ale to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Odeszłam bo nie mogłam na to patrzeć. Lepiej trzymać się od tego pracodawcy z daleka.
Pracownica 2014-12-11 13:44:13
Święta prawda w 100% kobiety nie podejmujcie tam pracy anonim zapomniałeś dodać że zimą jest tam jak w lodówce oszczędność na zdrowiu pracowników .
Pracownik 2015-01-30 13:10:28
Wytrzymałam bardzo krótko nie powstrzymało mnie nawet to że na rynku brak pracy nie polecam tego zakładu można pozbyć się tam zdrowia nie tylko psychicznego ale i fizycznego . Niestety większość tych wpisów jest prawdziwa
Kandydatka 2015-04-22 12:40:02
Rozmowa kwalifikacyjna ?? należy chyba nauczyć właściciela na czym polega bo na pewno nie na wchodzeniu z buciorami ,, nawet markowymi ,, w życie osobiste potencjalnych pracowników . Polecam poczytać troszeczkę jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną nauka nigdy nie idzie w las
klient 2016-02-11 06:19:41
Sklep jak za czasów PRL niska kultura obsługi i higieny nie polecam a raczej chciałbym aby zainteresowały się tym odpowiednie organy
Stała klientka 2016-04-13 12:52:29
Chciała bym ostrzec potencjalnych pracowników zatrudniając się w tej firmie musicie mieć żelazne zdrowie tam nie toleruje się zwolnień L-4 za takie coś traci się pracę
jasiek 2016-05-20 21:59:49
a czy Ty zostałaś zwolniona za L4 @Stała klientka,a jak długo tam pracowałaś i na jakim stanowisku??
Zostaw swoją opinię o firma handlowa marian rudnicki - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma handlowa marian rudnicki