firma handlowa marian rudnicki

Bydgoszcz

Opinie o firma handlowa marian rudnicki

anonim 2010-10-14 10:23
KOBIETY KTÓRE TAM PRACOWAŁY CO SĄDZICIE O TEJ FIRMIE ? BO JA NIE MAM DOBREGO ZDANIA
pracownica 2014-11-07 21:09
Niestety podzielam spostrzeżenia klientów. Pracowałam w różnych mięsnych, ale to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Odeszłam bo nie mogłam na to patrzeć. Lepiej trzymać się od tego pracodawcy z daleka.
Pracownica 2014-12-11 13:44
Święta prawda w 100% kobiety nie podejmujcie tam pracy anonim zapomniałeś dodać że zimą jest tam jak w lodówce oszczędność na zdrowiu pracowników .
Pracownik 2015-01-30 13:10
Wytrzymałam bardzo krótko nie powstrzymało mnie nawet to że na rynku brak pracy nie polecam tego zakładu można pozbyć się tam zdrowia nie tylko psychicznego ale i fizycznego . Niestety większość tych wpisów jest prawdziwa
Kandydatka 2015-04-22 12:40
Rozmowa kwalifikacyjna ?? należy chyba nauczyć właściciela na czym polega bo na pewno nie na wchodzeniu z buciorami ,, nawet markowymi ,, w życie osobiste potencjalnych pracowników . Polecam poczytać troszeczkę jak przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną nauka nigdy nie idzie w las
klient 2016-02-11 06:19
Sklep jak za czasów PRL niska kultura obsługi i higieny nie polecam a raczej chciałbym aby zainteresowały się tym odpowiednie organy
Stała klientka 2016-04-13 12:52
Chciała bym ostrzec potencjalnych pracowników zatrudniając się w tej firmie musicie mieć żelazne zdrowie tam nie toleruje się zwolnień L-4 za takie coś traci się pracę
jasiek 2016-05-20 21:59
a czy Ty zostałaś zwolniona za L4 @Stała klientka,a jak długo tam pracowałaś i na jakim stanowisku??
kurewka 2017-07-26 20:38
witam to jest prawda tam myje sie mieso w kali mady laza wszedzie nawet bylam swiadkiem jak chodzily karaluchy po scianie a ktos powiedzial kto tam pracowal ze ekspedientka lapala szczura w kiblu wchodzi sie do sklepu ton smierdzi sama padlina czlowiek ja zdechnie to lepiej pachnie as kierowniczka wyglada jak czarownica bez wlosow niech lepiej szef kupi jej perulke
Lidia 2017-08-04 19:21
Jak wygląda rekrutacja w firma handlowa Marian Rudnicki? Wcześniejsze wpisy nie były zbyt pochlebne, ale czy sytuacja obecnie poprawiła się? Aktualne informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób szukających ofert pracy w Bydgoszczy.
Klient 2017-08-13 18:12
BROŃ BOŻE TYCH KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI ZŁOŻYĆ CV DO TEGO SKLEPU! WŁAŚCICIEL TO ZWYKŁY.............. Z PRZEROŚNIĘTYM EGO! WSTYD MI ZA NIEGO! TRAKTUJE INNYCH JAKBY BYLI NIKIM A SAM KIM JEST? KARMA WRACA! WIERZE W TO. WYRZĄDZIŁ INNYM DUŻO KRZYWDY. NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY BO SKOŃCZYCIE W PSYCHIATRYKU.
Lidia 2017-09-06 14:40
@Klient - bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu serwisu GoWork.pl. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Nie jest to miejsce do oceniania poszczególnych pracowników firmy, bądź innych uczestników wątku. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze.
Zostaw swoją opinię o firma handlowa marian rudnicki - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma handlowa marian rudnicki