Opinie o ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA w Gdynia

Na stronie firmy widnieje oferta na stanowisko pracownika budowlanego. Zastanawia mnie to atrakcyjne wynagrodzenie, o którym jest mowa w ogłoszeniu. Jak to wygląda widełkowo na start? Są szanse na rozwój/szkolenia?

Czy w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Inżynier Budowy?

Kadry Nowy wpis

Standardowo, pierwsza umowa jest podpisywana na 3 miesiące, które są okresem próbnym. Po tym okresie, jeżeli pracownik się nadaje na dane stanowisko, umowa jest podpisywana na czas nieokreślony.

Wiktoria Nowy wpis
@Kadry

A na tym okresie próbnym pracuje się na umowę o pracę czy to jest umowa zlecenie na te 3 miesiące ?

Kadry Nowy wpis
@Wiktoria

Tak okres próbny, to również umowa o pracę.

Pracował ktoś z Was jako Kierownik Działu w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Vincent

Ciężko będzie nowemu kierownikowi dorównać poprzedniemu kierownikowi warsztatu. Był on wszechstronnie utalentowany, był prawą ręką Pana Dyrektora. Firmy się o niego biły i poszedł na lepsze stanowisko

LOTERIA

Witam gości serdecznie na balu przypominam że o godzinie 20 będzie losowanie . Nagroda oczywiście ropa W bankach 5l 10l 20l główna nagroda jest beczka ropy zachecam wszystkich . Będzie też postawiony zbiornik z ropą zobaczymy jak sobie ludzie wypiją i jak będą reagować na zbiornik czy będę atakować Pozdrawiam serdecznie zobaczymy się za pare minut

Smieszek
@LOTERIA

To co to za konkurs takie ilości to oni se sami biorom w zależności kto na czym robi może wkoncu nowe szefostwo zrobi z tym porzondek

OBSERWATOR
@Smieszek

Masz racje silniki chodzą na wolnych obrotach całymi dniami po to by nakręcić motogodziny . A na koniec Żarcik TAK Jest nowy zarząd Nowe możliwości Tak ze złodzieju miej się na baczności tak ze wrazie draki nie polecisz z bańka w krzaki my ciebie z bańka ropy złapiemy na policję zawieziemy To pisał jołł ten co wczoraj 5 litrów ropy wziął

Haha dwóch braci
@LOTERIA

To słabo bo na elbląskiej Man 4 osiowy 20 ma tankowane do banki co tankowanie.

Sławek
@Haha dwóch braci

A kto tam jeździ tym manem szczegóły imię nazwisko a naj lepiej zdjęcie to zrobimy pozondek z takimi osobami

Haha dwóch braci
@Sławek

Na forum takich rzeczy się nie udostępnia ale manem najnowszym w tej firmie jeździ tylko jedna osoba która bardzo wazelinuje szefostwu i donosi. a ty Adaś nie jesteś lepszy bo z bankami do domu pełnymi jeździsz na busie a wracasz z pustymi

Lopacirz
@LOTERIA

Ja to bym chciał normalny urlop wylosowac bo dostać normalnie to mogą wybrancy

Kabareciarz
@Lopacirz

To napisz do pip i wypisujesz. Prawo pracy w tym kraju jeszcze dziala

Spawaczos
@Lopacirz

Ale piszesz bzdury. Ten z hali co naprawił tokarnie był na urlopie. Pewnie w nagrodę za ten remont.

Lodzia
@OBSERWATOR

Żarciki to można pisać o tobie. Nam wypominasz te 5 a sam co wywiozłeś w krzaki! To może My na policję pójdziemy a potem się pośmiejemy. Pisał to czopek co chowa bańkę w snopek !

@Lodzia

A może pokażesz policji co masz wywiezione w stodole bo oprócz dojenia paliwa znalazło by się dużo tam rzeczy z tej firmy ;) (usunięte przez administratora) Masz więcej nagrabione

Kielbasa
@Marek

Bo w stodole ma dużo rzeczy

Czy po rozmowie w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pan Henio

Co to się stało że z elgruntu odchodzą wszyscy dobrze znający się na robocie ludzie i operatorzy Jeszcze trochę i zostanie ssama Ukraina i ten pan szczerbaty w trampkach do gry w piłkę halową ponoć miał być piłkarzem jak on to powiedział że czterech Ukraińców jest jak ośmiu Polaków nawet Wysoka stawka godzinowa premie i dobre wypłaty nie utrzymają ludzi w tej firmie Jeszcze trochę i operatorów też z Ukrainy będą ściągać zostały już tylko same czopki co boją się odejść a najbardziej narzekają ale tylko po cichu

kaczuszka
@Pan Henio

E tam rośnie wam nowy kierowniczek przylepa szczerbatego. Zaopatrzeniowiec jak widzi szczerbatego to mu jajka wylize. Ale cos za cos jak by tak nie bylo to koniec z autem pod dom. A tak kule wylizane auto jest , premia tez i wszystko sie kreci. Jak Marian przestanie sterować firmą to wszyscy flustraci wylecą. Nie będzie dojazdów do domu służbowymi autami.

G. S.
@kaczuszka

Jak zabiorą auta to rudy nie będzie miał czym jechać na plaze????????????

@G. S.

Ludzie po co wy tak bruździćie w opiniach tej firmy Jak wam tak źle to sie zwolnijcie firma pana Mariana moim zdaniem to dobra firma jak jest praca bardzo dobre pensję jak jest przestój to płaci nikt nadwami z batem nie stoi a takie bzdury piszecie Odważni tylko to jesteście pod fałszywymi pseudonimami jesteście rozpieszczone księżniczki w tej firmie bo ciężko nie macie Pracuję tu wiele lat i nigdy mi się nie zdarzyło żeby nie dostać wypłaty albo żeby była z opóźnieniem A jak już piszecie takie bzdury to bądź chociaż na tyle odważny i nie pisz rudy tylko Heniek

@Marek

Nikt nie pisze,że firma jest zła. Są ludzie zawistni i są tacy co jadą na protekcji i wchodzeniu w ......... Są też tacy, którzy znają się na swojej robocie.

Dzony
@Marek

Marek jak jezdzisz Manem i 20 l masz co tankowanie bo kubel tankuje ci przy dystrybutorze do banki plus jajka lali wyszorujesz to wyplate zawsze masz dobra. Dolicz material ktory sprzedajesz na lewo i juz wiadomo skąd tak szybko wybudowales chatę. (usunięte przez administratora)

Zaopatrzeniowiec
@Marek

Nikt nie jest tak odważny jak ty żeby na imprezie siadać koło szefa i mu usługiwać i donosić. Tylko ty wszędzie mówisz że jesteś z rodziny ale to tylko zbieżność nazwisk. A taka prawda że jesteś numerem dwa po kuble który jest numerem jeden w okradaniu firmy. A trzymają cię dlatego że wazelinujesz i donosisz bo umietnosci masz slabe. Razem robiliśmy wały ale ty pierwszy doniosles

Jakie są warunki zatrudnienia w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA?

Jako takie

Zależy co wpadnie tobie do ręki łopatą jedziesz na Łopacie kluczyki to już lejesz ropę do bańki potem mała drzemka sto telefonów wykonasz i tak dzionek zleciał byle do piątku bo w sobotę przychodzą prawdziwi szabrownicy z krwi i kości tak ze zapomnij ze wsobote sobie porobisz

Jaki jest wkład kierownictwa ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Vincent

Największy wkład w rozwój firmy i atmosferę ma KIEROWNIK WARSZTATU. Szefostwo darzy go OGROMNYM SZACUNKIEM

Dzony
@Vincent

Dobry wkład jest taki że landrynka z czerwonego Mana bierze 20 litrów co tankowanie i jest przyzwolenie z góry. Plus kradnie to co w ręce wpadnie no donosi na innych do Mariana taka ciepła kluska z niego. Jest uroczy jak udaje że nic nie wie a plotki pierwszy roznosi.

Jacek
@Vincent

Donoszeniem i fotografowaniem jeszcze nikt szacunku nie zdobył. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Anty konfident

Ja się pytam jakim prawem Marian kubeł pracuję na koparce Volvo 240 nie mając na to żadnych uprawnień Nawet jeśli ma jakieś kolwiek uprawnienia to na pewno nie na tą maszynę i ta kwestia została już zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy więc kubeł możesz się spodziewać kontroli A i mało wpadła Ci łyżka i auto uszkodziłeś i nawet się do tego nie przyznałeś że to ty ale jak komu innemu by się zostało Cezara byś go sprzedał

Anty 2
@Anty konfident

Do Pipu go nie zglaszaj bo itak powie ze to nie on jechał tylko Jony. Lepiej wysłać kogoś z alkomatem to w samych koparach ze dwóch wydmucha.

Byly pracownik

Dzień dobry minął rok od mojego odejścia z elgruntu i wróciłem właśnie z dwutygodniowego urlopu po roku pracy w nowej firmie a w elgruncie pracowałem 8 lat i nigdy w wakacje nie dostałem nawet tygodnia urlopu nawet o soboty trzeba było się prosić żeby mieć wolną Jedynie co tam dawali to przestojowe przymusowe zimą Gdzie człowiek i tak musiał siedzieć pod telefonem szkoda szkoda że szef i dyrektor nie wiedzą że ludzie chcą też odpocząć latem z rodziną a sami biorę urlop dwa razy do roku bo im się należy A pracownikowi nie który na nich pracuje cały rok

Robol

Kruszyna len jak można pracować z takim leserem stoi nad wykopem nic nierobi nierozumiem Marian nic niewie on się nadaje do pracy na stacji benzynowej tam można stać inic nierobic

Jak dlugo trzeba czyscic jajka szczerbatemu aby dostac bialego busa pod dom? Jak dlugo beda przestoje ze raz wolne raz do pracy i firma bd wypisywala urlopy. Czy szczerbaty wejdzie w uklady z zaopatrzeniowcem na stale? Kto odpowie na te trudne pytania? Czy gruby pojedzie zatankowac auto prtwatnw na stacje ? Bo ostatnio czerwony stal wiec pewnie sahara ? Kiedy beda podwyżki?

Na przestoju będziesz tak długo aż ci się urlop skończy standard w tej firmie zabieranie urlopu Żebyś przypadkiem w wakacje nie chciał wolnego bo jesteśmy białymi murzynami i trzeba robić wtedy A nawet jak siedzisz na przestojowy w zimę to i tak musisz być cały czas pod telefonem a z tymi pytaniami o rudym to najlepiej spytać jego

Okok

A czy jak bede donosil to tez dostane nowego busa pod dom plus tel sluzbowy? Zawsze jak przyjezdza zaopatrzenie to pierwsze co tel do rudego a wtedy wszystko w biurze wszyscy zmusza wiedziec. Ale to cudowny synsus rudzielca przylepa co jajka lize

Kruszyna
@Okok

A ty co zazdrościsz że tak co chwilę o tym wypisujesz i innych opisujesz a sam pewnie jesteś nie lepszy żal ci 4 litry ściska A jak go widzisz to nie sam w (usunięte przez administratora) wchodzisz bez mydła

@Kruszyna

A co z toba tez ma uklady? Jakis material taniej lopaty grabie inne rzeczy? Moze paliwko taniej ? No napisz smialo. Sami sobie nie macie nic do zarzucenia ale jak juz ktos ma sobie dorobic to pierwsi do donoszenia ty heniek i zaopatrzeniowiec pierwsze skrzypce do starego. Doliczcie sobie ile macie lewizny i dajcie zwyklym pracownikom spokoj tez chcemy sobie dorobic na lewiznie. A jak tak bardzo sie lubicie to po pracy mozecie sobie robic prywatny folwark a nie w pracy.

Robol

Kruszyna jesteś leniem nic nie robisz stoisz jak snajper ręce w kieszeni posprzątasz busa chenkowi i znowu masz labe szkoda że szef nie jeździ po budowach to by to zobaczył i by ztoba zrobił porządek leniu

Edek

Snajpera pod dom zaworza skoda paliwa na tego lesera który stoi nad wykopem rodzina śruby kłamcą (usunięte przez administratora)a stary nicniewie

Edek

Kruszyna posprzątaj busa henkowi mocniej palca wluz

Vincent

Czy jeszcze pracuje tam cudowne dziecko dyrektora, najlepszy fachowiec który opanował kłamstwo do perfekcji. Mowa o kierowniku warsztatu.

Vincentp
@Vincent

Cudowne dziecko dyrektora? Cudowne dziecko bo od kiedy pracuje w firmie warsztat przynosi dobre zyski.

@Vincentp

Zyski przynosi doświadczenie pracowników

Tokarz
@Vincentp

Ta jasne napewno warsztat... te same auta rozbierane po 3 razy bez rezultatu???? o maszynach nie wspomnę bo stoją pod śniegiem!

@Tokarz

Niech sprawdzą historię wyszukiwarek to zobaczą co robi kreatywny kierownik z mechanikiem

@Vincentp

Po co było tak narcystyczne pisać opinię o sobie,kierowniku,już szukają nowego,potrzeba było czasu, (usunięte przez administratora)

Robol

Noi znowu lesnal narobil pracownik musiał odejść z pracy widomo tak to wyglada i to niejest klamstwo

Wojtek

Witam pracowalem 3 lata na koparce pieniazki zawsze naczas super firma musialem za granice wyjechac tylko nieruzumiem czemu tego snajpera marian trzyma w tej firmie to jest rodzina sroby stoi nad wykopem ręce w kieszeni caly czas nic nierobi nawet szpadla nieruszy to sa wodziagi trzeba zapiepsacz a on stoi i w bilarda gara widomo rodzina sruby szkoda ze marian otym niewie ale sie dowie

Wojtek

Witam czemu

Jak się pracuje z ludźmi z ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA?

Spoko,ale są też tacy jak napisał Vincent

Znowu to samo

Znowu to samo czesc na konto czesc do koperty. Tyle godzin a wyplata taka se.

Adolf
@Znowu to samo

Pensja pensja !! Nie ważne w jakiej formie !! Ale wole zarobić mniej a pracować w spokojnej atmosferze i normalnymi ludźmi a nie przygłupimi !!! Chodź płacili by 7 tysi to i tak wole inna firmę niż ta !!

@Znowu to samo

Przy łopacie nie zbyt ciekawa robota ale kasa zawsze na czas. Najlepiej to mają kierowcy bo np Man czerwony ten to co tankowanie to 20 L dla siebie i to jest spoko cala jego rodzina za darmo jeździ. Co do firmy atmosfera zła ale kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - Gdynia

• Jak się pracuje w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA?

Zobacz opinie na temat firmy ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELGRUNT SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA