Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

bolus

Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to każdy kierownik dostałby rabat!Banda niedorozwinętych nierobów i alkocholików ! No i oczywiscie ambitny Mysłowiczanin z intelektem orangutana! Na drzewo do zoo banany zbierać.A drugi pan kierownik lubi do pracy pijany przychodzic lub odrazu po wyjsciu strzelic browara i za kierownice. Drżę ze strachu, kiedy pomyślę, ile osób jeździ po alkoholu, podczas gdy tysiące dzieci przemieszczają się po mieście autobusem i pieszo. Kiedy taki kierowca potrąci dziecko, może tego nawet nie zauważyć

mr stencel

a mi sie o uszy obiło ze za teksty glupkowate lecicie bez premii ,my mikserzy robimy wiekszom robote od was magazynierow i wozkowych ,tylko stenkacie i jenczycie a kierowniki tez wyznaja zasade -robota nie golota...

człowiek

Poziom kierownictwa w CLSL jest adekwatny do żartu Fernando. Ale jak to mówią przyklad idzie z góry. To wystarczy za komentarz... Akurat na temat zasady "czy się stoi czy się leży" to jesteś ostatnią osobą która powinna się na ten temat wypowiadać...

P.W. AKC

No i wreszcie coś pozytywnego na mój temat :D a co do grzywki... Tęsknię za nią ;) hahaha :D odnośnie "tępogłowej"... widziałeś kiedyś człowieka o zaostrzonym kształcie czaszki? O_o Może taką masz...? zgłoś się może z tym do lekarza jakiegoś bo to nie do końca chyba normalne ;)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Tychy
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Marcin........W?

Siedzi facet nad przeręblem i łowi ryby. Podchodzi do niego drugi i mówi: - Nic pan tu nie złowi. - A pan skąd wie? - Bo jestem kierownikiem tego lodowiska

P.W. AKC

HEHEHE :D jak tu fajnie :D Zamiast oglądać seriale... Będę wchodzić na Goworka :D Smutno mi że nikt o mnie nie pisze :( też bym chętnie poczytał jakim to jestem lizusowatym chamem :D koledzy i koleżanki... Dla większości osób które tu są "oczerniane" liczy się tylko tyle żeby nie przekręcić ich nazwiska - i wcale się im nie dziwie ;) tak poza tym to skąd wiecie że nic nie robią?! :D Nie jesteście upoważnieni do rozliczania ich pracy... Nie macie nawet pojęcia za co są odpowiedzialni i czym na co dzień się zajmują. Dam sobie obciąć rękę że zdecydowana większość osób która się tu wypowiada uciekła by z biura z płaczem pod natłokiem pracy w niektóre dni!!! A tak w ogóle to otwórzcie oczy :D to nie jest komuna że wszyscy muszą dostawać tyle samo i to za "czy się stoi czy się leży"

człowiek

Intrygi,podszywanie sie pod inne osoby, niczym w brazylijskiej telenoweli. Conchitta Marcin W. Kielbasa, Tomasz Alvaro G. jeszcze jakiś romans by się przydał, zdrada i mordestwo. Kto wie ... akcja nabiera tempa :)

@człowiek

Przecież akcja jest jeden popełnił samobójstwo a drugi próbował i na szczęście mu sie nie udało jak długo pracujesz to powinieneś wiedzieć. Ale za niedługo wszystkie brudy wyjdą i wszyscy o tym bedą wiedzieć. Jak pracowałe z wami i przez pewne osoby straciłem na zdrowiu i przez kogo oraz dlaczego już nie pracuje z wami

****

Marcin- Tomek w przeciwieństwie do mnie,do ciebie czy innych chociaż się podpisał

DELFIN Butlonosy

poki bedzie przyzwolenie na syf! To syf Bedzie!Uklady układziki itd. Jakim Dwulicowym dupkiem trzeba sie urodzic aby za grosz godnosci nie miec? W glowie sie to niemiesci ! Ciekawe do jakiego stopnia to wszystko zajdzie? Wszystko ma swoj poczatek i koniec! Przyjdzie kryska na matyska.

kolo- olo

Lizusostwo niema granic.Tu niby wielki kolega a tu zaraz podlizywanie sie i sprzedawanie byle by dorwać stołek. I Jedna Księżniczka która za dużo se pozwala wejdz jeszcze pod stolik i zacznij lody robić. Wstyd wam niema.

cała prawda

na " A "

zdziwiony

na jakiej zmianie płacą za kapowanie?

Robol z Żaby

he a propo kierowników banda darmo zjazdów nic nie wartych! siedziec w biurze nic nie robic ino szczekac jak pies! masz racje jakby nie kierownicy to o maly włos nie doszło by do wypadku smiertelnego w ostatniostatnim czasie! INO SZYBKO i zastraszyć bi pójdziesz na inna zmianę! WIERZ MI JAKBYS CHOPIE NAMNIE TRAFIŁ Z TA SWOJA GADKA BYS do Mysłowic nie wrócił autem!! ,(usunięte przez administratora)

;-)

szybciej cię zwolnią za nie przestrzeganie przepisow BHP niż za nic nie robienie. A innych zmianych nieroby nie sa mile widziane.

Zabkowicz
@Robol z Żaby

Kolego jak ci tu tak zle to możesz sie zwolnić zamiast wylewać żale na forum

Barabasz

A co siedzisz z nimi i patrzysz jak nic nie robią to znaczy że też nic nie ,a jak nie siedzisz i nie gapisz im się na ręce to na podstawie czego oceniasz że nic nie robią .Jesteś taki tępy ze nie łapiesz że to nie kierownik tylko pracownik za..ł i spowodował wypadek i żadne gapienie się na jego ręce niczego by nie zmieniło.

kolo olo

Do roboty holoto a nie o związkach zawodowych myśleć jakby nie kierownicy to nikt z was by przez 8 godzin dupska nie ruszył Jeden już był taki co za pysk krótko was nie trzymał i zle skończyl pracować wam się nie chce i tylko narzekacie że mało wypłaty ze premia mała i opowiadacie ze idiota narkoman alkoholik i że każdy przełożony jest debilem i was mobbinguje

kolo_olo
@kolo olo

Bardzo proszę o nie podszywanie się pod nicki z innych postów. Jako autor nicka kolo_olo,nie mam nic wspólnego z wpisem powyżej.

kolo_olo
@kolo olo

Więc sposobem na podwładnego teraz jest "trzymanie krótko za pysk" ciekawe podejście.Widzę że autor tego wpisu kieruje się ideą dalekiego wschodu np Chin lub Korei Północnej,gdzie pracownik jest zbędnym kosztem i towarem z krótkim terminem ważności...zużyje się,wymienimy na nowy.Tyle że Chińczyków jest (usunięte przez administratora)a Polaków(usunięte przez administratora),więc zasoby ludzkie szybko mogą się wyczerpać. dane z wikipedia.pl.

@kolo olo

Prosze drugi kierownik idiota sie wypowiada bo dupsko trzeba bronić idź podliż sie dyrektorowi (usunięte przez administratora) wyliż może Cie nie wywali a ma cie na oku Ciulu myślisz że nie wiemy kto pisał:)

@badass

Jak cię praca nie zadowala to sobie zmień.,, Po to człowiek żyje w wolnym kraju aby sobie wybrać prace która go zadowala i robi to co lubi ma mieć chęci na następny dzień przyjść z uśmiechem i sam sobie podnosić poprzeczke" i masz rację wybierz sobie np.kopalnie ,hutę ,zostań męska dz..ką, grabarzem albo idż do roboty w prosektorium ,woż śmieci ,zostań żołnierzem jedż na wojnę i chodż do roboty z przyjemnoscią uśmiechem i podnoś sobie poprzeczke .Życzę sukcesów.

Robol z Żaby

A wiec tak se czytam te Wypowiedzi I Niezłe sa Tu jaja.Faktycznie Kierownicy to idioci Po prostu! Kto tam pracuje tem wie jal jest naprawdę! Rządzą nami Kretyni którzy zamiast mózgów mają styropianstyropian! Taka jest prawda panowie powinni cofnąć sie do czasów podstawówki tam by sie odnaleźli a w szczególności Panowie Rządzący ze zmiany A i B. Idoita i aolko holik Idealne połączenie .

@Robol z Żaby

Pan Bóg dał człowiekowi wolną wolę ,jak ci nie odpowiada to co jest w zakładzie i masz swoją wizję ,zwolnij się załóż swoją firmę ,wprowadź układy i zasadę uśmiechu od ucha do ucha od rana do popołudnia i czekaj na wyniki -szybko same przyjdą i zdejmą ci ten uśmiech. Bo wszyscy w krótkim czasie pokażą gdzie cię mają. Podstawowa zasada poza tym to od oceny kierownictwa jakiegokolwiek szczebla na pewno nie są ich podwładni. Fajnie by było gdyby w sądzie oskarżony wydawał wyrok na sędziego dlatego ze ten wydał wyrok na niego.

jo

Dzięki za cynk kolego :-)

jo

Gdzie składać papiery do pracy w Żabce Tychy? Chodzi mi o pracę na magazynie chyba się to nazywa konfekcjonowanie? Mam uprawnienia na wózek. Można składać mailowo czy gdzieś osobiście? Czekam na odpowiedź. Z góry dzięki.

;-)
@jo

micros na starych Tychach koło dworca

Wezmy sprawy w swoje Ręce.

Pracownicy Żabki apeluje do was wszystkich . musza powstać w naszym zakładzie związek zawodowy.To nie musi być nowy. można juz istniejace zaprosić do nas np solidarność. jest to bardziej proste niz zakładać nowy. To jest jedyny sposob na to aby zaczęło sie dziac normalnie w naszej pracy! Niemoze byc tak aby praca w której pracujemy byla dlanas utrapieniem lecz przyjemnością. Apeluje do wszystkich WEZMY SIE WKONCU ZA TO Wszyscy razem. KONIEC KOLESIOSTWA KRYCIA TYŁKA I NIE Rownomiernego traktowania pracowników.

@Wezmy sprawy w swoje Ręce.

Mozna przeprowadzic ankietę w zakładzie wsord pracowników cz sa zatym aby powstaly unas związki zawodowe i tyle! Jest to najlepsze rozwiązanie. bo mi akurat nie pasuja uklady typu przychodzi ktos pijany do pracy i zadnych konsekwencji.albo kierownik ktory szerzy mobbin. albo kietownik idiota ktory odnosi sie do podwładnych w sposób wulgarny. albo kierownik ktory kryje tylek swojego kolegi ktory przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu! TI NIEJEST NORMALNE .

@pracownik

Jeśli praca cie meczy to się zwolnij ,choć praca sama sobie z definicji wymaga wydatkowania energii. Jeśli szukasz przyjemności w pracy to zatrudnij się w agencji towarzyskiej chociaż to też po pewnym czasie przestanie bawić.Ten co przyszedł do pracy ,,wczorajszy" w tym dniu nie pracował ,mógł wziąć urlop na żądanie i tyle ci i kierownictwu do tego,a pamiętaj ze Biblia mówi ,,kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem" ...przyjdzie czas i na ciebie ,a delikwent zdąży wylecieć jaki mu się powtórzy.

@Barabasz

To powiedz mi co ten pan robił przez półtorej godziny jeśli nie podjął pracy? Przecież na kawę chyba nie przyszedł!Sorry jeśli będą nami dalej kierować tacy idioci jak Ty i cała reszta to w tym zakładzie nigdy nie będzie normalnie! Ostatnie dni były bardzo dynamiczne o mały włos nie doszło do tragedii! A wszystko przez to że jeden kierownik działa w taki sposób na swoich podwładnych ze już nawet pojęcie bezpieczeństwo jest im obce!A więc reasumując takich jak ty i innych ludzi o podobnym sposobie myślenia powinno się Tępić!!! p.s Do Pracy powinno się iść uśmiechniętym i tak samo wracać! Praca ma nam dawac przyjemność z tego co robimy i satysfakcję z tego ile sami w nią wkładam,oraz dalszą motywację a żeby dawać z siebie jeszcze wiecej . Ale niestety sa tacy ludzie którzy przez brak kompetencji i chore wdrażanie swych idiotycznych pomysłów! Wszyscy powinni być zadowoleni ze swojej pracy! Każdy z nas przychodząc do tej pracy powinien czuć bezpieczeństwo i komfort współpracy ze wszystkimi współpracownikami !Układy kolesiostwo oraz krycie incydentów które nie powinny mieć miejsca Jest według mnie przejawem chorej patologii która panuje w tym zakładzie!!!!

@Barabasz

Widać że pisał ten wątek KIEROWNIK bo tyko idiota może tak napisać:) Praca ma sprawiać przyjemność a nie udrękę czy być dręczonym lub mobbing-owany przez was. Po to człowiek żyje w wolnym kraju aby sobie wybrać prace która go zadowala i robi to co lubi ma mieć chęci na następny dzień przyjść z uśmiechem i sam sobie podnosić poprzeczke. KRÓTKO MÓWIĄC JESTEŚ IDIOTĄ I SAM SIE ZWOLNIJ A NIE GNĘB INNYCH!!!

@badass

Żyjesz w wolnym kraju, jak ci sie nie podoba praca która masz to możesz wybrać inna tak jak napisałeś

@:)

Prac sie podoba ale wy robicie wszystko aby spierdolić humor i chęci do niej:) Jak KIEROWNICY SIE ZMIENIĄ to praca bedzie idealna jak nie bedzie takich 3 hujów w CLSL i Ja sie nie zwolnie prędzej zrobie wszystko aby was zwolnili i uważaj na słowa i na to co piszesz i co komu mówisz:) bo już kolegów nie macie w pracy tylko macie znajome twarze :)heeeeee

@badass

Zmień lekarza,na jakiego to już dawno powinieneś wiedzieć, okuliste też.

sympatyk

Zawsze tak bylo,ze lizusy sa pod ochrona,ale to tylko wina wspolpracownikow,ze daja sie tak ponizac przez przekozonych , a inni kapusie sa chronieni,teraz powinni wszyscy pracownicy postawic ultimatum dyrektorowi ,ze leca obydwaj albo robimy strajk-ciekawe co na to Pan Dyrektor? Pozdrawiam sympatyzujacy z pracownikami ale tymi prawymi :-)

wstyd

Uwaga W CLSL można przyjść do pracy pod wplywem alkoholu i zadnych surowych konsekwencji typu zwolnienie dyscyplinarne Ci nie grozi ! Wczoraj tego typu mialo miejsce iz ochrona wyrywkowo brała pracowników na alkomat . Pech chciał Iz Jeden Magazynier wydmuchal 0,4 prawie pol promila. I co? Zamiast Wylecieć z Dyscyplinarnie z pracy bo tak zawsze byli Traktowani ludzie za tego typu rzeczy. To co? Nastepny Dzien Pan Dalej sobie pracuje .Kierownik mu pochytal . Wiec co? DA SIĘ ;-) Coto nagana. Ale ci dwaj mężczyźni maja ze sobą jakies szczegolne konakty ze wyszlo tak jak jest teraz. Pracownicy ogolem niestety nie sa traktowani Równocześnie . Sa lepsi i gorsi. Wiec Jak niemasz Plecow to bedziesz dymany na kazd kroku.Na ZDROWIE PANIE MAGAZYNIERZE DO DNA BĘDĘ BRAC Z CIEBIE PRZYKLAD . A POTEM POWIEM ZE STERYDY BRAŁEM. CIAO

OWW
@wstyd

Na układy nie ma rady panowie, pozdrawiam pana magazyniera ze zmiany c,z takim podejściem daleko nie zajdziesz lizusie kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska