Opinie o Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz w Suchy Las

zen

gdyby pasowała to nie napisałbym pracował!!!!!!!!!!!!!

aster

to czy ogólnie twojemu kumplowi pasowała ta robota czyli pensja jakieś premie, w miare dobre produkty,auto panda czy coś lepszego ? pytam bo szukaja na 4 wojew.i nie wiem czy warto wysyłać papiery, dzieki za odp.

zen

mój kumpel u nich pracowal - maja gps i sa sprawdzani na wszelkie sposoby, jest nawet koles ktory ma za zadanie tylko jezdzic i sprawdzać ph.

ol

3 tys. to zarabiali jak byli poprzedni właściciele teraz to marzenia! "pan prezes" uważa się za wszechwiedzącego, a reprezentuje sobą poziom poniżej krytyki - najpierw obiecuje, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej, a jak cos sie dzieje to zamiast pomoc to szuka winnych; mają versele-laga ale co z tego jak atmosfera pracy jest nie do zniesienia, potwierdzam, że ludzie od nich odchodzą jak tylko mają cokolwiek innego.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
aster

... a jakimi autami pomykają,czy mają gps ?

sdf

ponoć ph ma 3 tysiące netto o ile zrobi target, maja versele laga która dobrze się sprzedaje bije po plecach Vitapol i Vitakraft wiec co jest tam nie tak?

ewe

omijaj "WET-FARM" z daleka!!!!!!!!!!!!

ano

Firma dużo obiecuje i na tym się kończy - nie polecam. Prawdą jest, że pracownicy od nich odchodzą jeden po drugim.

PG

daj sobie spokój!!!! ludzie odchodzą, płaca marna, atmosfera beznadziejna!

das

ile zarabija ph? jak ich praca wyglada?

XxX

Własnie dostałem link od kolegi z tym nie ładnym komentarzem o firmie WetFarm. koledzy wcześniej pewnie mają racje... toniesz w długach co?? wiesz kto robi bałagan w tej hurtowni?? Klienci (pewnie) twojego pokroju którzy kupują po 1sztuce saszetki whiskasa:| to jest żałosne. ja wiecej kupuje dla mojego kota niz ty (zapewne) na cały swój śmieszny ZADŁUŻONY sklepik... ogłoś bankructwo bo to pewnie najlepsze co mozesz zrobić... pozdrowienia dla pracowników WET FARMU bo należy sie wam szacunek:)

BiBik

Kobieto zmień sobie okulary... heh kierownik kazał komuś wchodzić na regały!!! Heh chyba faktycznie masz długi i nie chcą ci juz towaru wysyłać dla tego ściemniasz co?? zastanów sie co piszesz... bo poprostu szkoda słów.

Neketu

OoOOo byłaś tam góra raz bo taki komentarz wystawia osoba która nie bywa tam czesto... i wystawiasz taką opinie bo... Znasz kogoś z tamtąd? znasz realia pracy tam? A NAJWAŻNIEJSZE ZNASZ KIEROWNIKA? bywam tam czesto. znam reguły pracy i znam kierownika. KIEROWNIK NA PEWNO NIE KAŻE WCHODZIC NIKOMU NA REGAŁY!!! po drugie porządek?? doczepiłeś sie bodajże MHK czyli kamyczków. Bałagan zgłoś do MHK bo to ich wina że woreczki sie rozwalają jak sie na nie spojrzy krzywo. no i podziękuj "INNYM" klientom którzy mają gdzieś towar i to co wezmą, a im sie jednak "odechce" kładą w pierwsze lepsze miejsce. A co do tego ze "USZKODZONY" towar jest sprzedawany przy kasie z rabatem to źle? lepiej go wyrzucić co??... Zimno? a jak ogrzać taką hale? chociaż to faktycznie problem dla pracowników. jednak towar "delikatny" (który nie moze być w niskich temp.) jest w ciepłej części. Co do koszyka?? to PRZEGIAŁAŚ na maksa! Umiesz sie odezwać? wystarczy poprość któregoś z pracowników. Na których nie mozna zreszta powiedzieć złego słowa!!! w minute JEST KOSZYK, choć by mieli oddać swój. a tak apropo jeśli nie ma koszyka przy kasie to znaczy ze sa na końcu hali ale pewnie chodzic sie nie chce co?? POZNAJ TĄ FIRME, PRACOWNIKÓW, A PRZEDEWSZYSTKIM KIEROWNIKA! Bo ludzi są tam naprawde fajni szkoda ze ich szefostwo z Belgii tego nie docenia:) A tak jeszcze apropo to z tego co słyszałem to Wet Farm ma wielu klientów którzy NIE CHCĄ PŁACIĆ moze jesteś jedną z nich co?? spłać długi lepiej a nie OCZERNIASZ...

Skout

Ta firma to kpina z klientów jak i pracowników ,nie można dostać koszyka , szuka się go 5 minut, bałagan delikatnie mówiąc , żwirki walające się po podłodze są następnie wsypywane do jednego worka i sprzedawane na kasie z rabatem.Puszki z jedzeniem dla zwierzat przemarznięte bo na magazynie jest mróz.Ludzie są zmuszani do wchodzenia na regały o wysokości kilku metrów przez kierownika hurtowni.Widzialam na własne oczy. Nie polecam zakupów w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz - Suchy Las

Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gen. Walerego Wróblewskiego 3B
    16-100 Suchy Las