Opinie o Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz w Suchy Las

Magda Nowy wpis

Czy kandydaci oprócz cv powinni przynieść zaświadczenie od poprzedniego pracodawcy oraz list motywacyjny?

dsl Nowy wpis

byłoby dziwne, jakby tak duża firma nikogo nie szukała. Może na ich stronie coś znajdziesz

ewo Nowy wpis

jakie działają, zwijają żagle - pracownicy dostali wypowiedzenia, a podobno byli tacy prężni hahaha

kluh

Dostępność strony internetowej jest ograniczona, można jedynie skontaktować się z administratorem drogą mailową co jest niestety niewystarczające. Jak oni działają ?? ma ktoś jakąkolwiek wiedzę na ten temat ?? Kontakt bezpośredni jedynie za pomocą maila i telefonu, Przedzwonię jutro do nich i się zorientuję czy przeprowadzają rekrutację i jakie są ich oczekiwania wobec potencjalnych współpracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
borys

o jakiej stronie www my mowimy? o tej ktora od paru lat nie dziala?

tom

Piter skąd takie wieści, jeżeli pracujesz u nich i prowadzisz tutaj naprawczą agitkę to baaaaaaaaaaardzo słabo!

Piter

Wirmed-alloha :), podobno prędzej konkurencja padnie jak kawki za długi u dystrybutorów :), sprzedają towar po kosztach...tylko po co, skoro robią tylko obrót i nic poza tym...

kolo

Ale piszesz farmazony Piter kłamiesz jak nasi politycy:)

Piter

Zastanawia mnie fakt w jakim celu ludzie piszą te bzdety, niczym nie uzasadnione wypowiedzi, piszecie ze ludzie się zwalniają....ilu sie zwolniło w przeciągu 3 lat...konkrety prosze...temat przedstawicieli, ph sprawdzani są w każdej firmie na każdym kroku - to normalne, Alicjo mam pytanko...piszesz że zwalniania jest stara ekipa, z tego co słyszałem stara gwardia mocno trzyma się swoich stołków...może Ty za słabo siedziałaś, prezes ten sam, kierownictwo działów to samo, brygadzista ten sam, szef transportu ten sam, kierowcy Ci sami, firma wspomagająca transport ta sama, poza tym dobrzy pracownicy Ci sami...więc o co chodzi...jeśli nie wiadomo o co chodzi - chodzi o kaseeeeeee!!!

Alicja Nowy wpis
@Piter

Pytanie kim jesteś ? :) Jeśli twierdzisz że Prezes jest ten sam tzn że krótko znasz firmę i nie znasz poprzednich właścicieli a po za tym jakby tak super było jak piszesz to chyba nie zamykaliby filii tutaj tylko raczej przeprowadzali się do większego magazynu prawda? Skoro tak super znasz tam politykę i ludzi to sam policz ile osób odeszło albo ich zwolnili nie mówiąc o tym jaki stan jest w tej chwili. Hurtownia zamyka filie w Suchym Lesie więc pozostało parę osób tylko :) z tego co wiem to do lata 2015r. Ja spędziłam tam parę lat i nie pisałam tej opinii żeby się mścić czy coś chciałam żeby ludzie którzy chcą tam pracować wiedzieli jak jest. Po to te opinie chyba są ? Prawda ?

Jurek

A gdzie praca na PH to przelewki? To jest ciężki zachrzan, bo chcąc nie chcąc musisz nowych klientów zdobywać, dlatego jesteś cały czas na widelcu.

iwo

te dane to aktualizuja od jakichs dwoch lat albo i lepiej.

olo

Profesjonalna hurtownia zoologiczna Wet-Farm poszukuje znowu przedstawiciela - czyżby kolejny poleciał? ciekawe kiedy poleci ten znany w branży kierownik - prawie nikt nie widział a każdy słyszał...

ewe

potwierdzam słowa poprzednika - czytajcie dokładnie, bo krętactwa to specjalność tej firmy.

...

byłem u nich kiedyś na rozmowie o pracę - potwierdzam, że obiecują, obiecują i obiecują!!!!!!!!!!!!! kończy się również tylko na obiecankach, bo ustalają pensję, a jak przychodzi do podpisania dokumentów to okazuje się, że aby dostać tyle co było ustalone to trzeba wyrobić maksymalna premię, dostać dodatek frekwencyjny itd.jedno wielkie nieporozumienie!

iwo

to prawda, ze szacunku do ludzi nie ma tam juz zadnego w tym roku nawet zyczen i spotkania wigilijnego nie bylo, ze nawet o drobnych upominkach nie wspomne............ tylko ciecie kosztow kosztem ludzi, a jak ktos sie odzywa to do zwolnienia.

ala

Pracowałam tam i odeszłam mimo że nie miałam innej pracy , byłam rok na bezrobociu i nie żałuje. Ludzie fajni - Ci ze starej ekipy - niestety są sukcesywnie zwalniani przez Pana Prezesa i Panią Dyrektor którzy kompletnie nie mają pojęcia o tzw prawach jakimi trzeba się kierować na rynku zoologicznym. Zwalniają pracowników którzy pracowali na dobro firmy po 5,6 i 8 lat (z dnia na dzień) i zatrudniają nowych. Żadnego szacunku do ludzi zaangażowanych w pracę niestety i klienci odchodzą w zastraszającym tempie do konkurecji. Myślę że firma długo już nie pozostanie na rynku zoologicznym.

...

podobno prezesik do spółki z pseudo dyrektor zwolnił kolejne osoby które ośmielały się mieć własne zdanie - żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!

milo

Postanowiłem zmienić dostawcę, bo WET-FARM schodzi na "psy".

aa

Byłam u nich ostatnio na zakupach znów zaczyna się bałagan nad którym chyba nikt nie ma pieczy, pojawił się jakiś nowy człowiek, czy to ten (usunięte przez administratora) o którym była mowa? jeżeli tak to faktycznie beznadziej.

olo

Potwierdzam, że nie warto! (usunięte przez administratora)mamią ludzi wielkimi perspektywami z których niewiele wychodzi, a pracownicy masowo od nich odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz - Suchy Las

Wet-Farm Gabinet Weterynaryjny Poznański Dariusz
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gen. Walerego Wróblewskiego 3B
    16-100 Suchy Las