Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Ciekawska

Mam pytanie odnośnie zarobków. Czy pracownik z kilkuletnim stażem zarabia około 4000 na rękę ?czy raczej mniej a może więcej ?

Prscus
@Ciekawska

On

Czy zmieniło, się coś z pracą 6 i 7?

Przyszły pracownik

A na jakie zarobki na godzinę można liczyć? Czy lepiej nie iść w te strone

Praca

Gratulacje dla leserów którzy dostali umowę na stałe stojąc na jednym a maksymalnie na trzech stanowiskach jak widać staż pracy i produktywność nie zawsze się liczy ..

Electro
@Praca

Praca zazdrość przez ciebie przemawia? Bo co bo nie dostałeś umowy na stałe co z tego że na 3 stanowiskach? Niektórym się należała ta umowa po 10 sezonów są pracowici sumienni to dostali a ty się zacznij starać to też dostaniesz ????

Praca
@Electro

Komentarz odczytany jakby był problem czytania ze zrozumieniem

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
elux

Przeciesz zaklad stoi to oczyw. Wy piszecie.

elux

A co niemaja wolnego 14 co??

Ania z filtrów
@elux

Dziewczyny biegiem do mopsu bo nie wiadomo czy kasy starczy na ten czas w Zawierciu kolejki a jakie wyzwiska no każdy chce zdążyć a ta w biurze mówi tylko spokojnie że niby pieniądze mają ale ja nie wierzę zresztą zapytajcie Gośki z 2 ona tam się z nimi nie piep li

Miłosz
@Ania z filtrów

No i się dorobiliśmy w tym roku zero wczasów pod gru ani talonów nie będzie nic szkoda (usunięte przez administratora)

sekretarz umyslow

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Przerażona

To co dziś stało się na zakładzie to istna porażka. Liderzy nie wiedzieli jak się zachować a co jeśli ta kobieta faktycznie jest zarazona i zarazi nas wszystkich? Nie dość że przesiedziała 4 godziny na krzesełku to jeszcze osoby które z tą Panią jeżdżą wypięły się na nią i jechała z ludźmi autobusem... Tragedia

Reakcja
@Przerażona

Przecież procedura postepowania jest prosta. Jest podejrzenie wzywacie specjalna karetke pogotowia. Jesli ta kobieta okaze sie chora, a osoby zarządzające nie postąpiły zgodnie z procedurą osobiście zglosze to do prokuratury. Nie jedna osoba pisze tutaj o liderach ktorzy nie piwinni nigdy byc liderami.

Nena
@Przerażona

Tragedia to jest reakcja ludzi jak się zachowali sami się wcześniej pozabijamy niż nas wirus wykonczy

Co z palarnią czy tam może być tyle ludzi na raz, czy to jest bezpieczne, może powinno się ją zlikwidować na czas epidemii

David

To ze gościu ma kogos na kwarantannie nie oznacza ze on musi być a kontaktu bezpośredniego nie mial wystarczy zapytac w sanepidzie. A taka dziewojaczka chetna na temat handelku to moze napiszesz jak często bierzesz udzial w tym handelku

Paula

Ooo widzę ze jest pierwsza chetna to juz nagraj temat ile razy bylas kupującą sprzedająca i lecimy do prokuratury i jakie zabawki kupowałaś - sprzedawalas:-/

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Zabrzanski

Czy u was tez jest wolne do 14 kwietnia?

oNa
@Zabrzanski

tak

Charon

KORONAWIRUS zabierze nas wszystkich. Włoscy przyjaciele wykoncza nas od środka. To bedzie zemsta za to ze zabraliśmy im fabryki. Modlitwa do jezusa nas wybawi. Zamiast na zebraniach mówić o wynikach powinnismy modlic sie do zbawiciela.

X
@Charon

Czy zdajesz sobie chociaż troszkę sprawy z powagi sytuacji w związku z wirusrm? Ciemnogród i niskie masy się tu tylko wypowiadają. Nikt nie zrobi nic, żeby było lepiej. Tylko obgadać i pisać (usunięte przez administratora) W grupie siła więc zamiast obgadywać liderów i narzekać na marny los zrobcie wspólnie coś z tym. Co do wirusa cwaniakujesz, a pewnie pierwszy w biedronce po mąkę i papier stoisz.

Y
@X

Masz rację zróbmy coś z tym, najlepsza będzie całkowita zmiana liderów.

TYLKO pracownik
@X

Wirus-kazdy rozsądny człowiek zachowuje jakiekolwiek środki ostrożności. Niestety w eluxie nic nie robią sobie z wirusa. Na wyroby wjeżdżają kierowcy którzy mówią że przyjechali z Włoch i mieli kontakt z wirusem. Przełożeni lekceważą uwagi pracowników i nakazują pracować.

X
@TYLKO pracownik

To prawda zero środków ostrożności. Każdy powinien mieć badana temperaturę na wejściu, a kierowcy zostawać w samochodach. Z pewnością zanim się obudzą będzie za późno, bo zamiast zamknąć zakład na 2 tygodnie to chore ankiety, które mają się nijak.... Jeden zespół to lider i ludzie, a tutaj? Na zebraniach trzeba rozmawiać o NASZYCH problemach. Nie tylko o normach i wydajności. Zero motywacji i przykładu z ich strony, a to podstawa na takim stanowisku.

Jola S

Już teraz nie stoją bo te gazetki co straszą o końcu świata nie idą a tego łysego to widziałam w żabce wielki jehowa z czteropakiem warki strong no ludzie haha

stara ela
@Charon

Mnie to ten wirus musiałby najpierw unieść zanim zabrać ty idiot..

Porto
@Charon

Gdzie są antyszczepionkowcy? Przeniesc ich na magazyn do obslugi kierowcow ktorzy jeżdżą po calym swiecie

Charon
@stara ela

sorki może te balony nabij wodorem to uniosą jak zeppelina

ZAŁOGA

Przestańcie pisać o głupotach E-lux powinien wysłać wszystkich na 2tyg urlopy kosztem urlopów z okresu letniego bo i tak pewnie 90% pracowników nie pojedzie na wakacje lub udzielić okresu 2tygodnowego postojowego!!!.... VV już zamyka fabryki w Polsce Opel też u nas nawet o tym nie myślą a powinni PRZECIEŻ DLA ELECTROLUXU liczy się człowiek SAFETY FIRST

Umiłowani

Dzisiejsze zebranie to jakaś kpina. Pani twierdzi że nie ma zagrożenia. Wystarczy włączyć tv i zobaczyć co dzieje się w Europie. We Włoszech brakuje miejsc w kostnicach, sznur karawanów, 80% gazety zajmują nekrologi. I ja mam się czuć bezpiecznie? Jeden z panów z zewnątrz którzy coś grzebią na linii i mają obowiązek nosić maseczkę nosi maseczkę pod brodą a nie na twarzy. Poza tym to nawet nie ten pan może nas zarazić a np. kolega czy koleżanka która była na zakupach. Tak więc przemowa troszke jak do dzieci. Ja tego nie kupuję.

Stary pracownik
@Umiłowani

Zacznijmy od tego, że zebranie (skupisko ludzi w jednym miejscu) brawo! 14 dni inkubacji wirusa odbywa się bezobjawowo czyli, że ktoś może nas zarazić nawet o tym nie wiedząc, ale spokojnie kochani podczas pandemii suszareczki z pewnością idą jak świeże bułeczki :)

Maryla
@Umiłowani

Nie pytać mnie w biurze więcej dajcie mi spokój .Nie będzie już żadnych wczasów pod gruszą ani talonów a postojowe dostaną ci z 12 miesięcznym stażem 540 zł według zaleceń biura pracy i macie ubezpieczenie zdrowotne i tyle w temacie mam nadzieję że pomogłam.

zewnętrzny

ile macie osób na UR ( ile zarabiają )

Miki
@zewnętrzny

Jest ich za duzo i zarabiają za dużo. Ludzie z łapanki, bez wyksztalcenia i kompetencji. Zresztą liderzy są na podobnym poziomie, czyli 0

@Miki

Wykształcenie to mają ale wiedzy zero to tacy menedżerowie do spraw niepotrzebnych ale etat jest 2800 na konto wpływa a my dalej lutujemy i.(usunięte przez administratora)po dniówce bo zanim do Zawiercia ach szkoda gadać

Pomoc I Szacunek
@gosia

Zmartwię cie Gosiu, za 2800 to nawet bym z toba nie gadal. Zmień 2 na 3 i sie zgadza. Tylko dlatego wogole mi sie chce z wami użerac. Pijcie dalej, lutujcie dalej, ja poszukam sobie wakacji, ktore bede mial w wakacje, wtedy kiedy wy bedziecie pracowali

@Pomoc I Szacunek

wcale się nie musisz użerać my wiemy co mamy robić już kiedyś był koordynator i poszedł jak wentylator na hp z czerwoną kartką

Pomoc I Szacunek
@gosia

Niestety nie wiesz, do tego jestem pptrzebny ci ja. Ja mowie ci co i kiedy masz robic, bez tego nie wiesz nic. Koordynator to marionetka wladzy, ktorą on ośmiesza swoim zachowaniem na kazdym kroku

@Pomoc I Szacunek

Teraz na pewno pojedziesz na wakacje krety..e chyba na Marsa

WIRUS

Po raz kolejny Electrolux pokazuje, że ma gdzieś swoich pracowników. Wirus szaleje na świecie i w Polsce..W Zawierciu potwierdzone już 2 przypadki a my musimy pracować jak gdyby nigdy nic! To jest skandal. Władze electro ograniczyły się tylko do przyklejenia instrukcji mycia rąk w toaletach.. to jest śmiech na sali przecież. W przyszłym tygodniu powinno być postojowe

TYLKO pracownik
@WIRUS

Najważniejsze są normy i cyferki. Nie ma żadnych środków dezynfekujących. Na zakład wchodzą ludzie (kierowcy) którzy mówią że sami się boją bo byli we Włoszech i mieli kontakt z potencjalnie zakażonymi ale kazali im na bramie podpisać pseudo ankietę której nawet do końca nie można zrozumieć.A pan z BHP naciska na ochronę żeby problemów i paniki nie robili. Pracowników ma się za żołnierzy z pierwszej linii frontu. Przykre

pracuś
@WIRUS

Ograniczenia i wirusy nie tyczą się mnie , bo pracuje w electroluxie!

Manager
@WIRUS

Postojowe? Boisz sie to weź urlop. Nie to kręc śrubki bo sprzedaż rośnie. Od liderow wara. Potrzebni nam są glupole ktorzy wykonuja polecenia bez zbednego gadania, a pozniej ze strachu biorą wszystko na siebie. EMS - Electroluxowi Możesz Skoczyc

Ile stanowisk trzeba mieć na każdy poziom?

Zaskoczony pytaniem

Frajerku, co to za pytanie, ograniczony jestes czy co? Masz tablice gdzie jest matryca ! Masz saporta lub lidera ktorego mozesz zapytac! Jesli po sezonie Elux ma takich pracownikow jak ty to nie dziwie sie ze ma miano najgorszego pracodawcy w regionie. No chyba ze jestes z hp, to sie nie dziwie, tam poziom intelektu jest faktycznie na poziomie "JANUSZA"

Niki
@Zaskoczony pytaniem

O proszę inteligent a w Ele pracuje. Błysnął gość bo Ukraina wyjechała. Burak zawsze będzie burakiem. Nie ublizaj nikomu skoro jesteś tutaj nikim bo są ludzie którzy mogą Cię zagonic w ciemny kąt intelektualnie.

Pyton
@Zaskoczony pytaniem

Nie wiem czy zauważyliście ale niektóre pytania, odpowiedzi oraz wypowiedzi na tym forum roznia sie formą od pozostalych. Znam dobrze HRy w tej fabryce i jestem prawie pewny, ze ktos z nich regularnie wrzuca tutaj temat, aby wybadac jaki jest poziom swiadomosci ludzi pracujacych w tej żałosnej fabryce. Pisząc ludzi mam na mysli biedote ktora charuje na pozostalych. Nie mam tutaj na mysli pomaranczowych ktorzy jak małpa maja wbite do łba - zebranie,z.j.e.b.ć ludzi, fajka, fajka,fajka, kawa, fajka,fajka,fajka, kawa, fajka, przerwa bo przecież nie mialem, fajka, fajka, raport, fajka, do domup

Mateo

Jola, Jola ciebie regularnie widze jak spacerujesz na fajeczke, czesciej niz przerwa pozwala. Od jutra bede rejestrowal czestotliwosc i raz w tygodniu o tym napisze. Ciekawe kiedy ostatnio weryfilkowali twoje umiejetnosci pracy na stanowiskach z matrycy bo cos mi sie kojarzy ze nie wszystko jest tak jak powinno

Mateo

Patrze i licze cierpliwie. A ty pracuj sobie na tym jednym i tym samym stanowisku od 5lat majac poziom 4. Liderzy, panie kierowniku czas na rzetelną weryfikacje

Ten tego
@Zaskoczony pytaniem

weź nie gadaj pracuje na hp i mamy jeszcze większy rygor niż wy stań na moim miejscu gdzie jakość siedzi nam 8 godzin bez przerwy i patrzy nam na ręce cały czas to linie niszczą nam opinie bo niby najgorsi to nie te czasy

Kaśka
@Ten tego

I co z tego że patrzy ta chudzina nic nie kuma krzywe rurki jakieś badziewie chińskie cuda trzeba odstawiać żeby to jakoś szło a tamci jeszcze zazdroszczą .Masz rację niech przyjdą z linii zobaczą jak dobrze.

Bugarka
@Kaśka

Rygor? Jakość na poziomie 0, normy jak sie uda, nawet liczyć nie umiecie. Was, liderow i tego waszego kierowniczka już dawno powinni zwolnić. Lepiej to wyglądało w sezonie, gdy ukraina pracowała.

Kakadu
@Kaśka

Ja mam pomysł. Koniec sezonu to idealna okazja do szkolenia, rozwoju i innych brednij ktore tak czesto sa powtarzane w naszej luxusowej korpo. Sugeruje zamienić liderow z hp, zwlaszcza tych stalych z liderami na liniach. Naucza sie dyscypliny, szacunku do ludzi a przede wszystkim jal wyglada praca zespołowa

Miriam
@Kakadu

To jest bardzo dobry pomysł. Panie (usunięte przez administratora). To nie Pana wina że w zespole zostali tylko sami najgorsi z możliwych liderow.(usunięte przez administratora) Wstyd mi ze moim liderem jest tuk, który z litosci skończył szkołę średnią i kompromituje nas wszystkich na kazdym kroku.

101 team
@Miriam

Mariusz, Michał i Maciej - to są idealni liderzy aby zrobić porządek na hp. Mają wiedzę, obycie i odpowiednie podejscie aby zrobic to jak trzeba. To jest najlepszy pomysł na swiecie. Rafal, Paweł prosimy to przemyslec

Basia? Po zawodówce to ci dopiero lider,ale jaki lider taką linia

Burakus
@Gość

Każdy lider z montażu, lakierni, podmontazu i bębnów jest 10x lepszy niz Ci (usunięte przez administratora) pajace z hp. Myślę ze lepiej by sobie radzili liderzy z magazynu.

Bart
@Gość

Odwal się od Basi jakby ci (usunięte przez administratora) wygieła inaczej byś gadał młodzianie

Lukasz
@Gość

Linia ok ale liderka potrzebuje zmiany linii chyba już trochę za długo tam jest

Porazka

Tam jeden drugiemu nóż w plecy wbija taką prawda msciwosc złośliwość zazdrość i nic z tym nie zrobią tam się już nie da pracować fałsz i obłuda a liderzy jedno mówią drugie robią (usunięte przez administratora) ale karma wraca brak szacunku do pracowników traktowanie przedmiotowe i tu ma być dobrze

Why

Jak oceniacie prace w electolux ?

@Why

Od 1 do 10 na 3 .Zmiana liderow i rotacje a nie kilka osob chodzi co 2 dzien na stanowiska a co niektorzy stoja kilka lat na 1 lub maja zamiane na srubeczki .Porazka znajomosci

Szeregowy
@Why

Tylko ze względu na to ze jestem jedynym zywicielem rodziny boje sie zaryzykowac. Gdyby nie to juzcdawno bym zrezygnował. Moja żona za kilka miesiecy pojdzie do pracy, a wtedy decyzja bedzie tylko jedna. Poza tym ludzie ktorzy sie zwolnili i poszli do papierni bardzo sa zadowoleni i namawiają mnie abym tam przyszedl. Podobno papiernia bardzo mocno inwestuje i zatrudnienie bedzie mocno wzrastalo. Bede mial 20min do pracy - pieszo. Praca w electrolux jest ciężka i monotonna, a kadra zarządzająca jest niekompetentna. Nie będę tutaj przytaczal nazwisk bo nie mam zamiaru nikomu zbliżać ale liderzy powinni byc rozliczani za realizacje dzialan oraz za metodę dzieki ktorej osiagaja cel. To niestety wymaga zaangazowania kierownictwa, ktore w tej fabryce jest na poziomie liderow z podstaw - 0. Prosze nie odbierac mnie źle, ale widze co sie dzieje i doprowadza mnie to do furii. (Nie, nie chce i nigdy nie będę liderem) - pracuje tutaj duzo czasu i w tak źle zarzadzanej fabryce być liderem jest wyrokiem skazujacym na depresje.

Anymons
@Szeregowy

Nie narzekaj bo to grzech warunki pracy obrał godziwe w porównaniu do innych zakładów jak szybko ktoś odejdzie tak szybko pożałuje

Xxx
@Anymons

Chyba nie wiesz co mówisz XD pracowałem tam cztery lata i żałuję że tak długo tam siedziałem

Anymoce
@Xxx

To trzeba była w domu siedzieć i nie robic nic

Była Dorotka
@Szeregowy

Ja to mam teraz więcej z mopsu i paczki i węgiel mi przywiozą durna byłam te 5 lat biegać od stołu do stołu patrzę se tera w parku jak wsiadają jeszcze im pomacham cytrynufka z miodem pycha szukam telefona do Sylwi tej tam nie pamietam jak ona no morze ktoś zna tomi dajcie

Czytający
@Why

Dzis znalazlem taki artykuł i bede pierwszy ktory zglosi publicznie i rozglosi na caly swiat co sie dzieje w tej fabryce. Opowiem o tym jak pracuja liderzy, ich zaangażowaniu i traktowaniu ludzi.mnie juz nie zalezy, na koniec sie ujawnie i w sądzie opowiem cala prawde https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/kariera/mobbing-jak-z-nim-walczyc/7tv5gce

Arek
@Była Dorotka

Sylwia dawno już nie pracuje nie wiem ale może Kazik ją w końcu dopadł hah

Bogdan z Żarek

Co roku w Electrolux Siewierz jest konkurs dla nowych liderów. Bardzo dobrze i uczciwie. Chcialbym, aby co roku odbywala sie tez weryfilacja kompetencji obecnych liderów. Wladza chyba nie jest swiadoma jakimi ludzmi sie otacza i pozwala im zarządzać pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland