Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

cicho

Jak to jest z tą sobotą 1 sierpnia? Ona jest pracująca? Trzeba przyjść czy dla chętnych?

Edyta
@cicho

Dziwny jesteś sierpień bez wolnego niedziele pracujące też o wolnym zapomnij

Masza
@cicho

Sobota za pieniadze.. Chcesz to przyjdz nie to nie ????

Magw

Czy ktoś wie czy przewóz przejeżdża przez Ząbkowice w Dąbrowie?

Czy ktoś wie czy przewóz przejeżdża przez Ząbkowice w Dąbrowie?

Ana

A która to wybranka?

@Ana

Nie na czasie jesteś, kto to to już wszyscy wiedzą.

Kinia

Nie bądź sknera podrzuc inicjaly.

Ana

No widocznie nue jestem na czasie ...to podziel sie jak wiesz

Życzliwy

Radzę Ci usunąć tą wiadomość w przeciągu 3 dni. Bo jeśli nie zniknie to po nr. IP Panie Metys sprawa trafi do sądu! Jeśli nie wiesz do czego służy to forum to przeczytaj regulamin.

????‍♂️
@Życzliwy

Ty naprawde nie kumasz Czaczy. Za zastraszenie jak tez niesłuszne oskarzenie tez jest artykuł. Sam na siebie upleciesz bicz. Ochlon ponieważ można w tej sprawie przegrać, sądzę że nie warto ryzykować by wyjść na "0". Nie popisuj się, nie warto,każdy jest kowalem własnego losu, czy po tej ,czy po tamtej stronie. Nie stawaj po stronie gdy nie masz pewności że masz Jokera. Wygrać no nie wiem ,przegrac zawsze możesz. Zaryzykujesz ????.

Migotka
@????‍♂️

Samej/ mu poczytaj regulamin. Wyrażanie opinii na temat pracy jest podstawą tego forum. Jeżeli mam uwagę do zarzadzajacych to mam prawo to napisac. Nikt nie pisze tutaj konkretnych presonalnych rzeczy. Jezeli uwazam ze liderzy sa do bani tez mam prawo napisac co mnie boli. Jezeli kierownicy nie reaguja na zgloszenia bezposrednie to forum jest jedyna forma na którą ktos zwraca uwage. A jestem pewny ze zwracaja bo hr regularnie to monitoruje. Radzę pilnowac obowiazkow, realizacji zadań, reagowania na problemy ludzi a nie straszenie sądem bo tam juz bedzie na "noże" i wyjdą takie szczegóły że będą tylko przegrani, chociaz ja nie mam niczego do stracenia, a Ty wszystko !!!

Bordowy
@Migotka

Dobrze piszesz Migotka !!! Tez chce pisac tutaj o tym co mnie boli i tak będę robił. Sąd, dawaj, opowiem wszystko..., ale zastanow sie czy tym nie zaszkodzisz swojej żonie, mężowi ktoraj tutaj pracuje, kazdy bedzie wiedzial o wszystkim bo sprawy są jawne, a świadków na rozprawie bedzie bardzo duzo. Kiedys tak nie bylo. Liderzy zarzadzali ale było konkretnie i bez (usunięte przez administratora) Niestety kiedys lider musiał miec kompetencje i znac sie na procesach, a napewno na produkcje. W ostatnim czasie rynek pracy to zmienił, liderem zostaje każdy kto sie zglosi, a szkola go Ci co zostali, Ci którzy nie zdążyli awansowac lub sie zwolnić. Czyli kto ??? Znacie odpowiedz... Rynek pracy sie zmienił i szybko wrócą czasy z kryzysu W 2008r i czasy z poczatku wieku XXI. Teraz nadszedł czas na rozliczenie czasów dobrobytu, taki rachunek sumienia gdzie każdy lider powinien dostać ocenę swojej pracy na zasadzie 0 / 1. Nie ze sie poprawie gdy bede mial 0. Zero to znaczy ze nie spełniasz wymagań, nie nadajesz sie. 1 gdy wyniki Twojego zespołu spełniają oczekiwania grupy, a zespół jest zespołem a nie stadem ktore bez pasterza spadnie z urwiska.

Lolek

Co wy macie do liderów z hp. Są na linii gorsi

Stary pracownik

To jest forum electrolux, a wszyscy zachowujecie się jak bojcory i dzieci. Mały jesteś Ty, a księżniczka to twoja dyrektorka do roboty! Lub zawsze możesz zmienić jak cie nudzi, a widać, że nudzi :))

Brutal
@Stary pracownik

O co chodzi z ta sytuacja, bo ploty juz dotarly do samej gory i niektórzy chca wyjasnienia sprawy od poczatku do konca. Pytanie najwazniejsze, jak ktos mógł pozwolić na takie postepowanie?

Stary pracownik
@Brutal

Z pewnością interesuje szefostwo, co się dzieje na hp. Nie abdz zabawny :) kto chce wyjaśnienia sprawy chyba tylko ty i twoja ciekawość. Zmień stanowisko na hp to się dowiesz :)) a nie rób sensacji na forum, bo robisz z tej firmy nie powiem co.

Brutal
@Stary pracownik

Mozesz odpowiedziec na pytanie? Jesli nie Ty to ktos inny. Sprawa jest powazne wiec konkrety ! I to juz nie jest prywatna sprawa. Należy wyjasnic jak moglo do tego dojsc i kto dopuscil do takich rzeczy

Mamy Cię

Czyli już wiemy.. że Bojcora,Pracownik i Najmniejszy to nick jednej osoby... Śmiech.. Wszystko wyjaśnisz po wolnym w pracy ........ ????

Marika

A co cię to obchodzi to że jest mężatka nie oznacza że jest martwa chyba nie pracowałeś na bębnach że o Rosie nie wspomnę to siedż cicho karaluchu i lepiej pilnuj swojej na kompresorach bo z czekanki przyjedzie niby po przepakuwce o18 00haha

Pysio
@Marika

Widzę ,że wszystkie co się puszczają,to ,,zostają dłużej w pracy,,haha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
paczalek

Jak wygląda sytuacja z nowym przewoźnikiem w sprawie biletów? Taki sam cennik czy są zmiany?

Et
@paczalek

Cennik bez zmian

Fred
@Et

Tak od sierpnia dodaj 160zł firma ciągnie

Jak robimy i czy w czerwcu?

Cichy
@101

Wiadomo czy będą przestoje w lipcu?

Kaśka
@Cichy

Lipiec na razie bezpłatny urlop sierpień może też zobaczymy co tam we Włoszech wymyślą

on. 103
@Kaśka

Jak bezplatny juz chca 3 zmiany otwierac kobieto od lipca

Ona ona

Przepisy BHP a praca w electroluxie to dwie inne bajki... jeśli chodzi o dział hp, (usunięte przez administratora)norma I do domu. Nie interesują ich ludzie i że komuś może się stać krzywda, jeśli ktoś narzeka to go potem na palarni obgadują i ubaw mają przy tym po pachy! Powinni im biuro wystawić na palarnie bo zawsze któryś/aś pomarańcza tam jest nie tylko z działu hp.(usunięte przez administratora) 8 godzin w oparach gdzie powinien być zawsze komplet osób, czyli operator na miedzi i trzech operatorów na aluminium! Robotę robią za trzech (usunięte przez administratora)! Jeśli chodzi o kompresory to zamieniać powinni się co cztery godziny, ale w praktyce to może co cztery miesiące bo nikt tam nie chce robić.

Poważny
@Ona ona

Liderzy wola pilnować wazniejszych spraw niz produkcja i problemy ludzi. Gdy jest problem to ucieczka na fajke (lub w okolice astry). To co sie dzieje na hp woła o pomstę do nieba. Lutowacze i kompresory robią robotę i tu szacun dla ich pracy. Reszta ma luzy.

@Poważny

Tu można tylko obgadywać innych lub chwalić bo krytyka lub otwieranie oczu innym są zaraz kasowane lub cenzurowane tak że zmienia się kontekst zdania.

Globus
@Ona ona

Ludzie opamiętajcie się... Zakład stoi. Macie wolne, czas dla siebie... Ja rozumiem że wy nie macie swojego życia i wszystko co w koło się dzieje wydaje się ciekawsze. Żyjecie wszystkim co związane z Electroluxem.. ale bez przesady... Nie dopisujcie sobie historii... Jak to czytam to wydaje mi się że jedyne miejsce gdzie byście się odnaleźli to ,,Trudne sprawy" chociaż mam wielką obawę że jedynie potraficie zabrać głos i się wypowiedzieć na jakiś temat to forum .. chociaż jak widzę koloryzujecie jak małe dzieci... Nie wiem czy z zazdrości koloru pomarańczowego czy co... Jak jesteście tacy mądrzy to zabierzcie głos na zebraniu przed pracą.. a nie stoicie ze sztucznym uśmiechem na twarzy, a później piszecie te wypociny na forum... Śmiech.... To naprawdę można nazwać odwagą.. Hahahaha

Ona ona

Ja Ci odpowiedziałem pod postem którego zaraz reżim usunął. Tu nie wolno zadawać niewygodnych pytań, tu można tylko obgadywać I chwalić bo wszystko inne jest kasowane z uporem maniaka...

nick

INORMATOR

To jest hit! Dają nowy terminarz urlopowy na czerwiec. A ludzie z linii 103 nadal nie mogą sobie nic zaplanować, bo nie wiedzą czy będą zmiana 1 czy zmiana 2 :D Zero organizacji

@INORMATOR

Czy Wy nie widzicie skali problemu związanej z coronavirusem trzeba się dostosowywać pod rynek zbytu, linia 103 też ma już zaplanowany przestój także głową do góry i trzeba mieć nadzieje ze nie zaczną się zwolnienia

Ciekawy

A z jaką to Ania w tej żabce

A na 102 jak pracujemy w czerwcu ktoś coś może napisać

Co powiecie o pracy na lakierni? Warto? jak z zarobkami? I jak atmosfera w sensie przełożony?

Xxx
@Adam

Polecam omijać ten dział i ludzi tam zarządzających z daleka.

Kamil

Witam, poproszę o e-maila w sprawie rekrutacji, bo mi się gdzieś zawieruszył. Dziekuje;)

Suszarka
@Kamil

Nie ma przyjęć.

Kamil
@Suszarka

Pytam na sezon

@Kamil

Nie ma przyjęć

Witam czy ktoś wie jak pracujemy w Czerwcu na Lini 103?

Czy w przyszłym tygodniu mamy te 3 dni wolnego? Bo już w tym tygodniu szykują się jakieś zmiany, czy to aktualne?

INFORMATOR
@102

4 dni robimy

Oławianka

W Oławie od kwietnia.

cicho

Zmienił się jakoś terminarz pracy w maju czy wszystko po staremu?

Aa111

A ten niestey, wypadek dziś w na obwodnicy Siewierz autobusu pracowniczego, to nie odnas? Zdrowia życzę...

Ncik
@Aa111

Rosa miała wypadek

I co w końcu z tym postojem od 14 ploty chyba jakieś bo nic nie mówią?

on 101

To ile dni robimy w maju a czerwiec jak wie ktos??

@on 101

Ruda
@on101

Jest zmiana od 14-stego wolne brak zamówień

INORMATOR

Nastąpiła zmiana. Po majówce pracujemy 3 dni a nie 2! To jest 4,5,6 Maj. A w ostatnim tygodniu maja pracujemy 2 dni a nie 3. To jest 25,26 maj. Liderzy jak zwykle mają was w (usunięte przez administratora) i nie informują

Przemek
@INORMATOR

Zobaczysz ile na konto wpadnie w Zabrzu 1600zł

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland