Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Prac

Z czym tak złe ?

Były

Dno i dwa metry mułu, omijajcie szerokim łukiem.A te liderujące pedały to koszmar

Gjazn

To jesli jesteś taki szczery to po co tam pracujesz ?

@Gjazn

Pracowałem i bardzo krótko. To zaklad bez przyszłości a teraz doja każdego z urlopów jak nieudaczników.

Gjkl
@Minok

Każdy robi jak uważa normalna praca

@Gjkl

Normalną pracą nazywasz to coś co pozbawia ludzi ich własnego urlopu, normalną pracą nazywasz to coś co was Polaków ma za nic a Ukraińców szanuje, normalną pracą nazywasz to coś gdzie inni lenie po godzinach spędzają czas na palarni i przy automacie z kawą, normalną pracą nazywasz to coś gdzie praca ludzi zależy od śmiesznych nierobów liderów. Zastanów się bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz i nie wiesz co to normalna praca. Obudź się nim nie będziesz miał na chleb i miskę taniej zupy.

Pracuje
@Milej pracy

To startuj na lidera albo jedz na bachama

@Pracuje

Na Lidera powiadasz? . Ty chyba nie masz za grosz ambicji, niżej juz nie można spaść. Może i masz rację bo sporo świata zwiedzilem lecz tam nie byłem. Ty niestety nie masz pojęcia o czym temat.

Gigi
@Milej pracy

Ja nikogo nie obrażam prace trzeba szanować

Praca

Chyba będą przejęcia na sezon prawda mogę pytać nie wściekam się

@Praca

Przejęcia ludzi w tym zakładzie to już dawno są ha ha ha.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Praca

Zadane zostało pytanie proszę nie obrażać ludzi

@Praca

Otrzymałeś, otrzymalas szczerą odpowiedz wiec dlaczego się wsciekasz.

Praca

Czy są przyjęcia do Ekectolux już ?

Nie kompromituj sie

Pracus

Skoro narzekacie to się zwolnijcie

@Pracus

Pokaż jak to się robi i zrób to !!!.

@Pracus

Ja się zwolniłam. Mam super pracę ,lepiej płatną i przynajmniej nie muszę błagać nikogo ,żeby moc do vc wyjść. A i co najważniejsze urlop w 100% do mojej dyspozycji ????

Sezonowy

Gdzie tak dobrze?

@Sezonowy

Wszędzie jest lepiej niż w Electroluxie. Poszukaj w necie ,to zobaczysz ile jest fajnych ofert pracy na normalnych warunkach.

Sezonowy
@Mm

Chce iść tam gdzie Ty!. Gdzie mam CV wysłać ?

@Sezonowy

Mnie nikt nie podał pracy na tacy, sama szukałam ,więc szukaj i ty. Pozatym nie ma juz przyjęc . Były jeszcze w marcu.

Pracaa

Gdzie pracujesz ? Bo poszukuje czegoś nowego

Jak się nazywa firma?:)

POLECAM

Axa w Zawierciu, szukają teraz osoby z doświadczeniem na lakiernie, POLECAM!

Brak słów
@Pracus

Na produkcji nie ma kto robic a bolo z (usunięte przez administratora)po godzinie przy kawomacie potrafia stać. Dyscyplina w tym pożal się Boże inzynieringu taka jak i UR. Kazdy robi co chce. W sumie jaka wladza taka praca

Łagodna

Czy związki przydadzą się w końcu do czegoś? Przecież z tymi urlopami to jest śmiech na sali, oni za nic mają nas pracowników. Jeszcze pół roku nie ma a ludzie zaraz będą mieć problemy z urlopami , bo władza wysyła jak im sie podoba. Trójka teraz robi do czwartku a potem dopiero przychodzi 3 czerwca!!!! 11 dni urlopu w (usunięte przez administratora)

@Łagodna

Od czego jest Państwowa Inspekcja Pracy! !!!!!!!!

Rafaello
@Łagodna

Przesadzili w tym roku i dziwic sie ze ludzie niechca juz tu na sezon przychodzic...(usunięte przez administratora)

Ten piątek wolny? A za tydzien tez wolny wie ktos cos?

Mała
@pracownik

Jaja. Juz robia z tym wolnym ...caly urlop nam zarabia....

LICK

Na żądanie pracodawcy?

hp
@LICK

Tak, ale pracownicy się nie potrafią zgrać, niestety...

Witam kiedy będą przyjęcia na sezon?

Może będą jeszcze przyjęcia ?:) jak się firma nazywa ?

Późno lipiec ,sierpień

Fick

Nowy lider na magazynie?

hej

atmosfera kiepska, powiedziałbym ze tragiczna żeby przeżyć tam 8h musisz iść z mega bojowym nastawieniem i motywacja bo w żaden sposób nie widać uśmiechów na twarzach ludzi tam pracujących... ludzie w rękach tej firmy są niewolnikami 7,5h stoją w jednym miejscu z ograniczona swoboda ruchu do toalety(bo ktoś musi cię zastąpić, a chętnych brakuje) wiecznie wymagają nie dając nic od siebie w zamian a obowiązków przybywa podwyżki marne bo podwyżka w wysokości 150zl to nie jest podwyżka za ta prace, tempo pracy ekstremalne - jesteś tam psem od dymania sztuki maja się zgadzać a jak nie widza w tobie efektywności to przekłada się na rozmowy z kierownikami, liderami no cóż smutne ale realne.. jedyny plus stabilne zatrudnienie nic więcej, pozdrawiam

@hej

Witam. Mam pytanie odnośnie komentarza żeby nie pisali co niektórzy że pisze to niewiadomo kto. Dla mnie to prawda po części ale czy jesteś pracownikiem stałym? Pracownikom sezonowym z reguły stali pracownicy każą zamknąć się bo im pasuje praca w tym zakładzie. Pozdrawiam

@hej

A jeśli chodzi o uśmiechy to lepiej jak ich nie ma jeśli mają być nie szczere

@Łeee

stałym długo tu pracuje ;)

@Łeee

a jeśli chodziło o uśmiechy miałem na myśli brak zadowolenia z pracy, pozdrawiam

AGD
@Łeee

(usunięte przez administratora) Tutaj nie będziesz nikomu rozkazywac. To nie produkcja i normy nie ma. Ludzie piszą prawdę gdyż jest wolność słowa (usunięte przez administratora)

tak to ja
@Łeee

Nie z przymiotnikiem piszemy razem :p co do sensu wypowiedzi, popieram. Lepiej być oziębłym szczerze, niż sztucznie uśmiechniętym.

@AGD

Nikomu nie rozkazuję (usunięte przez administratora)

@tak to ja

Przepraszam i tak się nie poprawie :-P ale dzięki ;-) lajk za zrozumienie

Vario

Sezon sie kończy i na forum cisza. Co roku taka sama historia. Jak sezon to wszyscy mają dużo do powiedzenia gdy sie konczy to kazdy pod miotłe. Bardzo slusznie niewolnicy, jestescie tylko marionetkami z dwoma rękami- bez mózgu i szacunku do siebie

on
@Vario

Vario sam jesteś bezmózgiem nic nie piszesz, podpuszczasz innych.

Sergiusz
@Vario

Vario teraz napisales szczerą prawdę. Znam sytuacje i mogę potwierdzić z przykrością ze to jest prawda. Ludzie się nie szanują i prócz tego co robią nie potrafią nic gdyż życiowo są nie zaradni. Jest to smutne choć prawdziwe.

@Vario

Sezon się kończy a na forum cisza masz rację bo na sezon przychodzą nieudacznicy którzy czekają aż elux przyjmie ich na 4 miesiące i wylewają swoje żale na forum,nic im nie pasuje i węszą kto jest czyją rodziną i z kim śpi, każdego roku jak kończy się sezon forum umiera ,widać sezonowi lubią robić gównoburzę ,żegnamy wichrzycieli

@Vario

Lenie umysłowe które potrafią tylko narzekać .....jak to im tam ciężko ,jak kiepsko zarobią , ale żeby zawalczyć o lepsze wynagrodzenie to już ich przerasta ,nieudacznicy nie zdolni do niczego konstruktywnego !!!!.Pracujecie tam dalej ofermy ,i na forum obrabiajcie jeden drugiemu (usunięte przez administratora) .

Vario
@Vario

I stalo sie, koniec sezonu i waszej meczarni. Teraz cichutko do domu i czekać na telefon az będziecie znowu potrzebni. No chyba ze nasz pożal się Boże inzyniering zakupi roboty na wasze miejsca. Wtedy wasz telefon nigdy nie zadzwoni.

@Vario

Vario tym robotem to Ty jesteś a skoro tego nie zauważyłeś dam Ci prosty sposób . Postaw przed sobą lustro i sam ocenisz a jeżeli go nie masz włącz kamerkę i się nagraj. Po obejrzeniu filmiku i siebie samego zapewniam Cię że przestaniesz ublizac innym. Ty oczywiście nie możesz porównywać się do robota o którym wspomniałeś bo on posiada inteligencję i tym się właśnie roznisz. Ty masz wykonać normę i zkoncentruj się na tym. Miłej pracy.

Lech
@Vario

O jejku a na pralkach jak było fajnie z dziewczynami się jechało po pracy na Czekankę do sklepu po szampany za 5 zł potem tam do góry w pole a potem...mmmmllllllmmmmmmllllll to były czasy

A...
@Lech

Piszesz bajki (usunięte przez administratora)

Suzanaa
@Vario

Może nie każdemu pasuje praca cały rok ? Może ktoś z was pomyślał że nie każdy musi cały czas pracować tylko pozwoli sobie na odpoczynek? To wy jesteście takimi stałymi pracownikami że sezonowi przerastają was nawet poziomami. Pracujecie za mniejsze pieniądze. Macie pretensje do wszystkich i o wszystko. Bo w życiu wiem nie wychodzi .

obserwator
@Lech

Potwierdzam,laski z electroluxa maja cos w sobie.zwłaszcza męzatki na litere,,A,,,z okolic lotniska

były

czesc czy ktos z sezonowych był może na rozmowie w tej nowej firmie w zawierciu i byłby chetny wymienic sie emailem i przekazac jakies szczegóły dzięki!

BogdanDobrodzień
@były

Jakiej firmie?? ;)

ano
@BogdanDobrodzień

mają teraz rekrutację na produkcję na strefie się coś otworzyło axahomesecurity

cicho

Wiadomo co z podwyżkami?

Mela
@cicho

Po co ci podwyżki, wystarczy pracować po 10 godz hi hi.

????

Niewolniki juz pracują po 10 godz ????????????

Mimi
@????

Widocznie nie ma już co do gara włożyć ha ha!

Wesołych Świat

Weź nóż i naucz się spać z nim, bo przyjdą po Ciebie, kiedy zaśniesz, a przyjdą do Ciebie na pewno, przyjdą do Ciebie po krew Twą.

Ciekawa
@Wesołych Świat

Po kogo?

@Ciekawa

Słuchu chodzą po chali o jednej z zendka

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland