Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Sasza

Osmieszyli się tymi biletami i nic więcej.

sezonowy
@Sasza

O co chodzi z tymi biletami? Bo nie wiem nic

Sasza

Do Cinema City

@Sasza

Ludziom nigdy nie dogodzi Nie pasuje nie odbierać

@Sasza

A do kiedy można odebrać te bilety?

TinTin

Już są do odebrania w dziale rekrutacji w godzinach od 07:00 do 15:00

Które soboty w grudniu będą pracujące ?

Wwwwer

1 sobota grudnia reszta już nie wolne.

Cześć zgadzacie się pracować w listopadzie 10,17,24 w sobotę? Za którą nie zapłacą tylko dadzą wolne z tego co wiem jest tak na Lini 103.

robol

zawsze tak bylo, i zawsze na ostatnia chwile zamiast zaczac wczesniej i robic na rano to robia popoludnie w sobote robocze

Poirytowany

Soboty nie pasują? To może zaczniemy pracować pomiędzy świętami a Nowym Rokiem?

Witam które soboty są pracujące ;>

Pracownik**

W listopadzie są wszystkie soboty pracujące.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
l101

były w ogóle jakiekolwiek nabory na straz zakladowa? Widze pare osob z liderów, z magazynu, z produkcji, a ja o niczym nie wiem. Czy odgornie ustalone kto ma byc?

tak

tak

@l101

Zawsze wiecej chętnych niz miejsc.

l101
@l101

Zawsze więcej chetnych niz miejsc, a zostali sami liderzy, a reszta nie wiem jakim cudem zostali ratownikami

Krzysiek
@l101

Informowali was wogole o naborach?

romi

Tandeta

Praca

Magazyn czy Linia gdzie lepiej trafić ?

sezonowy
@Praca

Siedz se w domu lepiej :)

Walo
@sezonowy

Coraz więcej ludzi się zwalnia s nasi siedzą na (usunięte przez administratora) i nic co oni myślą że z Ukrainą zawojuja świat to się grubo mylą niech wezmą sobie przykład Sona z Koziegłowy to woła o pomstę do nieba

Walo
@Praca

Ale nam premii dowalili nic ino chodzić chorym do pracy chyba sobie życie na nowo uloże

Mozna?

Jakaś suczka ze 109 chodzi sobie z gołym pępkiem w dżinsach cały tydzień i na faje. Co pół godziny.Arielu wracaj.

Sezonow
@Mozna?

Mogłaby ściągnąć te dżinsy. By się lepiej robilo na tych nockach jakby ona tak chodzila

Tak to ja

...brak mi słów by opisać emocje jakie mną targają... To co się dzieje na HP na zmianie u lidera co ma brodę i twarz jak koza woła pomstę do nieba!!! Bądźmy ludźmi dla ludzi!

@Tak to ja

Ten człowiek nigdy nie powinien zostać liderem. Brak szacunku, pogarde jaką ma do ludzi jest po prostu przerażająca. On nie umie rozmawiać tylko straszyć. Nie rozwiazuje naszych problemów tylko straszy ze jak sami tego nie zrobimy to wywali nas na linie suszarek lub lakiernie gdzie Krystyna was nauczy

light
@Marek

Pani Krysia faktycznie by lepiej nauczyła i z pewnością potraktowała jak ludzi. Straszyć to mogą ale nim a nie on :D

Brunetka123

Czesc :) chcialabym sie zapytac jak jest na lini poniewaz niedlugo mam rozmowe u Was o prace . Wiem ze trzeba robic na akord ale chcialabym sie zapytac czy duzo jest do nauki ??

piter
@Brunetka123

Hej :) U nas się nie pracuje na akord, masz ustaloną stawkę na umowie.

Brunetka123
@piter

Rzeczywiscie :) Po rozmowie dowiedzialam sie ze jednak przychodze na magazyn . Mam sie cieszyc ze to jednak nie linia ?

Dawid19

Czy pracodawca zdaje sobie sprawę że narusza przepisy codziennie badajac ludzi alkomatem? Bada sie konkretną osobę, do ktorej ma podejrzenie a nie profilaktycznie kilkadziesiąt osób dziennie. Nie znają przepisów KP?

nick
@Dawid19

jak sie boisz to sie zwolnij, albo zuc picie.

@Dawid19

Czy możesz sprecyzować na jakie przepisy się powołujesz? Pracodawca ma obowiązek dbać o przestrzeganie przepisów BHP w pracy. Pracownik będący pod wpływem może stanowić potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa innych osób w pracy.

@Agata

Wystarczy poczytać. Nie ma czegos takiego jak łapanka dzien w dzien bez powodu. Jesli wygladam podejrzanie ok niech sprawdzą ale nie że biorą kogo popadnie. Art.11 mówi Ci to coś?

@nick

Żuć to możesz gumę a picie możesz jedynie RZucić.

"zucam picie"
@nick

Rzuć! Mądralo!

Biala

Znowu usunięto wpisy!!!Bhp przede wszystkim!Czy (usunięte przez administratora) czy administrator? Na A to się zgadza....,i tak zaraz usuną????

Pracowity

Witam jak wygląda praca na operatora wózka ciągnikowego ?

@Pracowity

Jedziesz simaiem ciagniesz wagony z komponentami, zawozisz na linie i tyle.

Pracowity
@Paweł

I po ile godzin też normalnie po 8 ?

@Pracowity

Po 8 chyba że chcesz zarobic i zgodzisz sie po 12.

Dawid19

Sporo jest artykułów na ten temat wystarczy poczytać. Jesli konkretna osoba jest podejrzana to tą jedną osobę można poddać badaniu jesli sie zgodzi ale nie można calej grupy ludzi badac bo tak sie komus podoba.

Agata

Przywołuje Was do porządku i odsyłam do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum jest miejscem publicznym i posty wulgarne oraz obrażające inne osoby nie będą tolerowane. Proszę Was o konstruktywną dyskusję i wymianę argumentów. Na forum nie podajemy danych osobowych pracowników firmy Electrolux Poland. Każdy ma prawo wyrazić dowolną opinię, ważne, żeby była zgodna z prawdą i poparta przykładami. Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie w tej firmie?

Ncik
@Agata

dwie nogi ma? dwie ręce ma? no to do roboty. Elux niema jakiś wysokich wymagań, bo niebardzo ma z czego wybierać, wielu polaków już wie co sie tam dzieje i trzyma się z daleka. Na sezon przychodzą ludzie którzy gubią sie przy wkrecaniu 4 śrubek

RODO TO NIE RODOS
@Agata

(usunięte przez administratora) przeczytaj ze zrozumieniem RODO później się wypowiadaj na forum bo na chwilę obecną nie masz zielonego pojęcia co ten skrót oznacza i wypisujesz brednie. Nawet jeżeli zostaje podane imię i nazwisko nie dotyczy danych osobowych. Do tego gdy jest podany nr telefonu czy adres danej osoby to w tedy tak. Niech to dotrze do Ciebie ze imię i nazwisko nie dotyczy ochrony danych osobowych.

Steskniony

Nie prawda. Jej mąż ma inaczej na imię

Czy warto się zatrudnić pojawiło się ogłoszenie

@Nowy

Zawsze możesz spróbować jak Ci się nie spodoba to możesz zrezygnować.

@Nowy

Nie warto, (usunięte przez administratora) mało płacą za taki trud .W domy siedź

@anonymous

skoro wyrażasz opinie, to siedzisz w domu, czy pracujesz w innej firmie a tu na forum bruździsz ?!? uzasadnij!

nowa
@anonymous

dla kobiet ciężka praca ,ale ponad 2tysie na rękę spoko,ale dla faceta?odradzam,te 2,500 to stanowczo za mało ,tak mi się wydaje,a decyzja zależy od Ciebie

@nowa

2500 tyś.jeśli masz czwarty poziom!!!!!!! a w większości ludzie mają drugi (zarabią2000-2100) i trzeci (2300-2400) ,tak zarabiają ludzie pracujący w elektro. parę lat ,a nowi co niektórzy jeszcze na pierwszym ,oczywiscie jeśli jest premia cała ,plus dodatek nocny to tak dostaną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to co za zawyrzanie stawki ,nie pisać w swoim imieniu, większość zapierd... za taką kasę!!!!!!!

Zbych
@nowa

Aż tyle zarabiasz ciekawe ,masz 4poziom??

Nina
@Nowy

2000tyś zarobisz w domu nie wysiedzisz ,jest ciężko ale jakoś się wytrzymuje.

nowa
@Zbych

nie,ja nie,ale wiem,że co nie którzy mają te 2500 ale z nockami i premią,ja najwięcej miałam 2380,fakt trzeba się nap.....ć i to nie żle,jestem pierwszy sezon i raczej na następny rok nie wrócę

Mariusz
@nowa

Ja też jestem na sezon i zarabiam 2230zł z nockami i cała premią a ty ktory masz poziom ?

leszek

Masakra nie za takie pieniądze dla faceta w tych czasach żeby utrzymać rodzinę :)Na samo paliwo wydaje co miesiąc w granicach 700-800 zł,a gdzie tam opłaty mieszkanie 1000 zł z mediami plus lekarze itp

Olek
@Nowy

2100 zł na rękę do tego ciężka ,stresująca praca.

Ech..
@Nowy

Dużo za mało jak za taką pracę.2tyś .to porażka.

pracownik$

Wie ktos kiedy zostanie wyplacony ten dodatek za brak l4? Liczylem ze bedzie z dzisiejsza wyplata. Jaka kwota to ma byc na reke wie ktos dokladnie?

Rozbawiony
@pracownik$

Do lidera z takimi zapytaniami ,może tobie WCALE nie wypłacą:-) ,czy w zakładzie jesteś zniewolony ,że zadajesz tutaj takie pytania, a nie u źródła,a może nie potrafisz mówić ?

premia

haha

TinTin
@pracownik$

Dodatek podobno ma być wypłacony do 20 dnia tego miesiąca luz z kolejną wypłatą pozdrawiam

Agata

Proszę ostatnie osoby o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl i uspokojenie negatywnych emocji. Forum jest miejscem na którym nie pojawiają się zbędne pytania. Użytkownicy i pracownicy powinni sobie wzajemnie pomagać i się wspierać. @pracownik$ zadał konkretne pytanie kiedy zostanie wypłacony dodatek za brak L4. Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

Czy to prawda , że pracownicy będą dostawać bilety do kina?

Lider

Tak. Mają grać najnowsze filmy z montażu

@Lider

Odpowiedź może i zabawna, na poziomie tego forum bo jak widać jeśli ktoś chce uzyskać jakieś informacje dotyczące pracy, socjali itp to ciężko.

piter
@Lider

Hahaha, padłem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland