Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Żenujące

Zgłoś cię sprawę do PIP a nie narzekajcie zróbcie coś żeby było lepiej boicie się coś zrobić?

Beatris
@Żenujące

Ludzie, albo wam pasuje praca i nie narzekajcie albo sie zwolnijcie. Naprawde, zwolnijcie sie. Na wasze miejsce zaraz sie ktos znajdzie, a na w przyszlym roku na 102 zostanie tylko jedna zmiana wiec i tak sporo z was jest do zwolnienia. Piszesz aby podac ci miejsce do którego moglbys sie zatrudnic. Nie ma bardziej żałosnego tekstu na tym formu, ale wlasnie takie teksty okreslaja jakie ZERA pracuja w electroluxie. Ale OK: papiernia, sokpol, cala strefa przy mystalu, AXA w zawierciu, virtu, huta zawiercie, amazon, biedronka, lidl bedzin, strefa tychy oraz wiele mniejszych. Kazda z tych firm ma kulturę pracy i o wiele wieksze zarobki oraz mozliwosci rozwoju. Wiec albo pod miotle nieudacznicy i krecic srubeczki albo CV i daj sobie szanse ( jesli chodź troche sie szanujesz)

Marlena
@Beatris

Beatris, dobrze piszesz bo tutaj jest coraz gorzej o co sprytniejsze szczury to juz uciekły, uciekają lub maja zamiar uciec. Ja tez mocno sie nad tym zastanawiam ale mam troche lęki, mąż chory dwójka dzieci więc ryzyko duze. Z drugiej strony przydalo by sie kilka stówek wiecej zeby od czasu do czasu gdzies wyjsc lub nawet wyjechac. A tak tylko w domu sie siedzi. Jak to mówią, jak nie masz miedzi to sie na (usunięte przez administratora) siedzi

Jeszcze lotnisko
@Beatris

Praca na lotnisku, jeszcze... A będą zatrudniać więcej osób bo będzie przebudowany terminal oraz zostanie wybudowana połączenie kolejowe Tarnowskie Góry - Zawiercie. NO I ciągle rozbudowywana jest "płyta lotniska". Jak oddadzą te inwestycje Maks w ciągu 3 lat. Prace ma znaleźć do 1000 osób w różnych firmach i instytucjach obsługujących lotnisko.

Bajor
@Marlena

Nie masz miedzi to przejdź na hp tutaj jest dużo miedzi albo idz do gegenbełera oni caly czas zabierają miedź moze sie z toba podzielą. W takiej kuwecie to chyba z 200 jest bo we dwóch dzwignac nie mogą moze sie z toba podziela

Wtf
@Marlena

Co sprytniejsze szczury Wlazły tam gdzie nie dochodzi światło i mają leżycho a reszta na nich zapierd...a i jak tu nie narzekać i nie uciekać z takiej patologii. Lepiej to nie będzie więc lepiej zmienić pracę i nie liczyć na zmianę ze strony zakładu bo szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego. Zmienić można tylko to na co mamy wpływ. Najlepiej zmienić myślenie i nie bać się spróbować czegos innego :-) polecam spróbować ;-) fizycznie i psychicznie odpocząć ^_^

Witam kiedy zaczyna się sezon?

Zaaz

To wszystko nadaje się k**** do gazu a potem do palarnii, rozpoerdolic cały ten (usunięte przez administratora) tfu.

inna
@Zaaz

(usunięte przez administratora) .Ze skrajnosci w skrajnosc.Pomiataja ludzmi a sami tylko przy automatach.

Sławomir
@Zaaz

Na forum Gowork.pl używamy kulturalnego słownictwa, więc staraj się tego trzymać. Rozumiem, że jesteś niezadowolony ze współpracy z firmą, ale można to napisać w mniej dosadnych słowach. Negatywna opinia, która jest napisana konstruktywnie także wiele wnosi do wątku i może pokazać realne warunki pracy w firmie. Napisz co chciałbyś zmienić lub poprawić. Liczę, że mi odpowiesz.

@Sławomir

Zlikfidujcie wkoncu ta palarnie na terenie zakładu a jak sie nie da to zabierac premie za wylazenie miedzy przerwami

Szkoda słów.

Słuszna racja i niech wreszcie ktoś zainteresuje sie nierobami liderami którzy czas pracy spędzają przy automatach z kawą jak tez palarni. Regulamin dotyczy kazdego i niech pracodawca nie traktuje ich jak święte krowy. Uwazamy ze każdy z nich bylby wydajniejszy podczas produkcji . Wystarczy kierownik zmiany a nie jeszcze obiboki ktorzy nie mają pojecia o produkcji. Niech zaczną pracowac a pracodawca sam wyciagnie wnioski ze sa zbedni na w/w stanowiskach i nie ma z nich korzysci bo nie maja pojecia .

SeZon

Mną się nie interesuj i nie wuzywaj ludzi możne mnie taka odpowiada

Byly
@SeZon

Jak ci taka odpowiada to znaczy że nie nadajesz się nawet do tarcia chrzanu.

@Byly

Nie Twój interes

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Bety

Niestety firma zbytnio naciska na pracowników z sobotami i urlopami zminaialam pracę jest inaczej

Sezon

I jak będzie sezon?

Były
@Sezon

Nieudaczniku znajdź sobie stałą prace

Milki

Ludzia to zawsze źle i nie dobrze wiecznie naezeakcie dobrze ze coś organizują

Wstyd

Ale wstyd...piknik organizują a brakło zaproszeń(czy jak to nazwać) już w środę, a gdy człowiek przychodzi w piątek o godzinie 14 się zapisać jeszcze to się okazuje że "Lista już zamknięta". Co z tego że na wszystkich tych śmiesznych plakatach pisało że zapisy do 26 godzina 16. Cyrk po prostu, wydymają ludzi z premii a potem nawet na głupi piknik nie idzie się dostać.

Mała
@Wstyd

Wtyd to malo powiedziane. ........ Juz bilety do kina byly lepsze a nie ochlane mory ogladac

Gdzie jest piknik

Mała
@Milki

Piknik ???????????? masakra jakas ... Nawet nie stac. Zaklad zeby gdzies go zorganizowac tylko pod zakladem heheheh wstyd ...

Laki

Na podmontażu jak zawsze luz, ekipa ta sama, leżing

Zainteresowany praca

Kiedy sezon się rozpoczyna?

ololo
@Zainteresowany praca

Lipiec/Sierpień 103 na 3 zmiany a 102 na jedną

Banita82
@Zainteresowany praca

Chyba już nigdy

Zosia

A co sądzicie o dziale hr i o praktykach bo dostałam propozycje właśnie

Zosia
@Zosia

Proszę o konkretną odpowiedź nie w postaci,, smutnych"min

Chłop z Mazur

Pracowałem w tej firmie nie narzekam , mocno przesadzone,,,

Pytająca

Jak wygląda dział HR w firmie?

Nieyyy

Kiedy zakład rusza na 3zmiany?

@Nieyyy

A ruszy ???? na pierwszy pobor nie maja ludzi.....bo nikt niechce przyjsc za takie pieniadze i traktowanie .... Ciekawe ile ukrainy wroci

brak mi słów

bezpłatnego. Za przestój wynikający z winny pracodawcy należy się wynagrodzeni zgodnie z kodeksem pracy: Art. 81. § 1. Pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną, a jeżeli taki składnik wynagrodzenia nie został wyodrębniony przy określaniu warunków wynagradzania - 60% wynagrodzenia. W każdym przypadku wynagrodzenie to nie może być jednak niższe od wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, przysługuje pracownikowi za czas niezawinionego przez niego przestoju. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, wynagrodzenie nie przysługuje. § 3. Pracodawca może na czas przestoju powierzyć pracownikowi inną odpowiednią pracę, za której wykonanie przysługuje wynagrodzenie przewidziane za tę pracę, nie niższe jednak od wynagrodzenia ustalonego zgodnie z § 1. Jeżeli przestój nastąpił z winy pracownika, przysługuje wyłącznie wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę. § 4. Wynagrodzenie za czas przestoju spowodowanego warunkami atmosferycznymi przysługuje pracownikowi zatrudnionemu przy pracach uzależnionych od tych warunków, jeżeli przepisy prawa pracy tak stanowią. W razie powierzenia pracownikowi na czas takiego przestoju innej pracy, przysługuje mu wynagrodzenie przewidziane za wykonaną pracę, chyba że przepisy prawa pracy przewidują stosowanie zasad określonych w § 3.

@brak mi słów

Nie zrobisz jak też nie przetłumaczyć tym ludzia. Oni są skazani na takie traktowanie . Człowiek nieudolny i nie zaradny skazany jest na to badziewie i choćby pluli na niego będzie lazl dalej. Im trzeba odpuścić bo to jest bez przyszłości i szacunku dla samego siebie.

@Żenujące

Sorry za literowke ludziom miało być.

brak mi słów
@brak mi słów

PIP powiadomiony.

Jojo

Pracowałem w elctrolux rok temu. Pensja kiepska patrząc co inni oferują. Jak brakuje rąk do pracy prawie wszędzie . Po skończonej pracy, praktycznie brak możliwości wzięcia prysznica, jak jedziesz autobusem pracowniczym. Masz wybór albo smierdzisz w autobusie i jedziesz, albo licz na siebie z powrotem do domu. Choć może teraz, jest lepiej z godzinami odjazdów autobusów. Dlatego Mówię Szukajce lepszej pracy, bo, są w okolicy inne firmy gdzie zarobisz spokojnie na utrzymanie swojej rodziny i jeszcze ci zostanie., że nie musisz się martwić czy starczy pieniędzy do następnej wypłaty! Dla porównania pracuje w innej firmie mam 5 minut autem od Siewierz. Ale mój pracodawca po okresie próbnym odrazu umowa na 3 lata! Z podwyżka duża odrazu! do tego super social!!! Uważam, że praca w (usunięte przez administratora) To ostatecznosc, są naprawdę lepsze firmy, i każdemu życzę trafienia do nich...!

Pracujący
@Jojo

Chłopie ludzie po pracy chcą jechać jak najszybciej do domu. Nikt nie będzie czekał pod zakładem na księcia aż się wykąpie

@Pracujący

No, cóż higiena dla ciebie to termin nie znany!!! Wiesz co to mydło?....

wyyy

jak sie nazywa firma ??

@wyyy

Mi nikt, nie powiedział, sam szukałem... Składałem cv tu i tam.... Ale.zdradze, w okresie próbnym miałem 2800 na rękę plus premie uznaniowe 500. (bez żadnych nadgodzin). Teraz sama pensja zasadnicza 4300 zł na rękę + premia. O takich pieniądzach w electrolux mogłem tylko pomarzyć :( z nadgodzinami z 6-7 k można wyciągnąć... Więc pracujecie sobie dalej firmie E.... I udawajcie, że firma Electrolux płaci bardzo dobrze.... A prawda jest inna. Więc jak sami widzicie nie trzeba jechać do Katowic, Czech.... Aby lepiej zarabiać... Wystarczy tylko szukać i nie podawać się...

@Jojo

Osobiście nie używam bydła tylko firmowych płynów do kąpieli

Milej pracy
@Pracujący

Udzielając taki komentarz śmiało możesz się pod nim podpisać. Brudas i (usunięte przez administratora)

wyyy
@Jojo

a czemu nie mozesz powiedziec ? przciez Ci stnowiska nikt nie zabierze

Gonzo Bonzo

Wspaniale. Dolomity. Pozdrawiam.

Praca

Zakład szuka operatorów maszyn a proponują stawkę po okresie próbnym taką samą jak na lini do przykrecania śrubek to chyba troche niesprawiedliwe

pracaaa

przesadzie kto chce pracowac to pracuje..

Tede

Tak źle to chyba jeszcze nie było

@Tede

Pracuj.pl , pra a za rogiem.pl , olx praca.pl - prawie każdy z was moze miec lepszą pracę, za lepszą kase. Cala okolica kipi od ofert, wystarczy poszukac.pracowalem w tej firmie kilka lat i caly ten zawsze bylem zerem. Napisalem cv w 10min zalogowalem sie na stronach ktore sa wymienione wyzej i wyslalem do kilku firm. Teraz smialo moge powiedziec ze warto bylo. Rozumiem przyzwyczajenie sie do pracy, nawet gdy jest trudno ale zapewniam was, ze pojscie na rozmowe o prace do innego zakladu pozwoli wam na wiekszy komfort psychiczny. Teraz to firmy walcza o pracownika, a nie pracownik o firme. Teraz to ty masz wybór, warto z tego skorzystac

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland