Opinie o Overlack w Ozorków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Overlack. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Overlack o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Overlack w Ozorków

Klient Nowy wpis

Pobierają bezprawnie 5 zł za fakturę. Niepoważni.

babaryba Nowy wpis
@Klient

bo to prawda, klient jest na końcu, pomysły Kukły, w celu przypodobania się Wiśni...

Magdalena Nowy wpis
@babaryba

Ale jemu chodzi o fakturę papierową tak? Może na jakimś porządnym papirusie drukują?

babaryba Nowy wpis
@Magdalena

Musi jakiś ekskluzywny;-) PS: A teraz skup się;-) - za fakturę za faktury też się buli 5 zeta;-) (NETTO!)

Czy pracodawca Overlack motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak. Motywacja jest to że możesz u nich pracować i że cię mogą zawsze (usunięte przez administratora)

Przepraszam, "zwolnic"

Zwzw

Lepiej się dobrze zastanowić zanim podejmie się tam pracę ta niby pani kierownik jest straszną kłamczuchą mówi że są premie i premie kwartalne ale raczej żadnej nie dostaniecie bo pod koniec miesiąca wychodzi na magazyn i już premii nie ma kwartalna to jakiś żart bo rozmawiając z chłopakami to tej premii niema jeśli coś uszkodzisz w magazynie to przez trzy miesiące nie masz nic idziesz na chorobowe możesz szukać nowej pracy bo w tej firmie nie można chorować kierowniczka straszną (usunięte przez administratora) nie da się nic załatwić a nawet porozmawiać współczuję tym którzy tam pracują

Bogdan
@Zwzw

Niepokojące brzmienie ma dodana przez Ciebie opinia. W szczególności mam tu na myśli informację o tym, że idąc na zwolnienie lekarskie, możemy zacząć szukać nowej pracy. Dlaczego tak jest?

C
@Bogdan

Jak to dlaczego tak jest ???, smieszne, człowieku, jak był stary Prezes to mozna było załatwić wiele rzeczy, ukrainka przyszła i się zaczeło, wariatka zrobiła sobie z Polaków podludzi, traktuje ich gorzej niż my ich, stad sie to wzieło, wydajnosc,sprzedaz zysk, Polaczek jest niewazny, tylko o ile jeszcze kilka lat temu ta taktyka nie robiła jej strat bo zawsze jakis muł do roboty przyjdzie, o tyle teraz zaczynaja sie schody, bo robota jest na około w wielu firmach i dawny Overlack nie błyszczy :)

Analityk
@C

No tak - kobita ma wyniki finansowe i zysk jakich nigdy Overlack w swojej historii nie miał, ale jest zła bo każe pracować i wywala na zbity pysk nieudaczników :))) Pod tym względem faktycznie lepiej było za poprzedniego prezesa. Nie trzeba było dużo pracować, ale trzeba było umieć utrzymywać dobre kontakty :)))

C
@Analityk

Wyniki finansowe firmy nie są miarą sukcesu Pani Prezes, tylko są zasługą osób które każdego dnia depta i praktycznie opluwa :) , czasy w których ukrainka jest szefem polaka, cóż nie wiem w zasadzie czy nalezy to komentować, no ale pójdzmy dalej za poprzedniedo prezesa, sie lezało nie robiło...hmmm....nie powiedziałbym, natomiast mozna było przynajmniej bez żadnych konsekwencji wyjśc na dwór oddetchnac swiezym powietrzem po przelewaniu np: Alfy :) czy innego syfu :) , trzeba równoważyc pewne sprawy, jesli oczekujesz wydajniejszej pracy, to zapewnij bezpieczne warunki tej pracy :) , nie bede pisał o pieniadzach bo paradoksalnie nie sa w tym wypadku najwazniejsze a zdrowie. W zasadzie firmie przydałaby sie porzadna kontrola z zaskoczenia z PIP, Ochrony Srodowiska i jeszcze paru agencji, ciekawe czy i wtedy byłoby tak wesoło Ukraince.

P

Miałem okazję przebywać na magazynie i doznałem szoku. Ludzie chodzą ospali, z bólem głowy, ciągle zmęczeni. Nic dziwnego, gdy używane są również wózki widłowe spalinowe. Z tego co wiem w obszarze zabudowanym nie wolno jest używać ani jednego wózka spalinowego. Druga sprawa to brak odpowiedniej wentylacji i cały zapach chemii unosi się w powietrzu. Rozmowy o pracę to tragedia. Trzy osoby siedzą i przesłuchują przyszłego pracownika jakby popełnił przestępstwo. Trzy osoby siedzą i udają że wiedzą co mówią, a jak się okazuje później ani brygadziści ani kierowniczka nie ma o niczym pojęcia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Overlack, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ktoś

Szykuje się redukcja etatów spowodowana gnuśnością rządzącej elity, co za tym idzie następują redukcje etatów i to znaczne. Jeszcze nigdy firma nie była w tak złym stanie finansowym. Płaca marna, ciągle słyszy się, że na Ozorków zarabia się ponad stan innych firm mających siedzibę w Ozorkowie- oczywiście to bzdura. Co do Pani kierownik to należy napisać tylko tyle : zła osoba, nie tylko jako kierownik ale również prywatnie. Jej metoda to wyparcie, kłamstwo i skłócanie załogi. Kamery pozakładane by przy reklamacjach od klientów móc udowodnić, że firma wysłała dobry towar lecz to nie prawda, kamery wykorzystywane są przeciwko pracownikom. Gdy chce się sprawdzić zapis z kamer aby udowodnić swoją niewinność, nigdy nie ma na to czasu i zabierana jest premia

Robert

Byłem na rozmowie kilka dni temu ubaw po pachy rozmawiało zemną jakiś dwóch i jakaś pani pieniądze to jakiś żart do tego bardzo niemiło

Gutek

Dobra firma tylko pod warunkiem, że jest się dobrym pracownikiem!!

zwykła akcja

Witam byłem na rozmowie o prace na stanowisko magazynier . Firma wydaje się być solidną . Lecz płacę jaką proponują na start to jest jakiś śmiech . Warunki , hala nie ogrzewana , premie uznaniowe czyli nie wiadomo za co , rozlewana chemia do paleto pojemników-beczek , itp. . 2 zmiany od 7 do 15 i od 11 do 19 . Uważam ze być murzynem w Polsce to norma w takich i tym podobnych korporacjach . Ciekawe ile lat to jeszcze będzie trwało

@zwykła akcja

Ale Pani Prezes powie że płaca jest super wysoka, i że Polak to zawsze wybrzydza , a za te pieniadze, to ściagnie normalnie trzech ukraińców :) , droga wolna :)

hmm
@zwykła akcja

Żałuj, że bliżej nie poznałeś swoich bezpośrednich przełożonych (kierownika i brygadzisty), to jest dopiero.... Pierwszy niekompetentny gość, który nic nie wie i wysługuje się wszystkimi dookoła udając, że ma 1000rzeczy do załatwienia, a w efekcie nie robi nic, no i kolejny, sympatyczny, ale milczek, który nic dla magazynu nie potrafi wywalczyć, najlepiej wszystko zamieść pod dywanik i byle do pierwszego.

@hmm

Czyli po staremu :) , poprzedni kierownik też nic nie robił , tylko innych obarczał swoja robotą , a ten druga (usunięte przez administratora) z tym że dobry kolega Prokurenta :) , cóż nazwa się zmienia, ale tam zawsze będzie tak samo i nic sie na to nie poradzi :)

hmm
@hmm

Precyzuję, zeby nie było niedopowiedzeń - ten niekompetetny to obecny kierownik, a ten sympatyczny ale milczek to obecny brygadzista.

ktoś
@Stefek

Nie ma co nawet porównywać poprzedniego kierownika do tego nygusa, bo jaki był taki był, ale wiele rzeczy potrafił załatwić od ręki. Jak była potrzeba zastąpił w logistyce czy wsiadł na wózek na magazynie. Nie był aniołem, ale na pewno kompetencją przerastał urzędującego kierownika o głowę i nie było sytuacji gdzie podczas audytu by pozostawił firmę samej sobie ulatniając się po angielsku. Przynajmniej miał wiedzę i potrafił się wysłowić. Mając porównanie obu panów z perspektywy czasu uważam że taka opinia w stosunku do Pawła jest krzywdząca. Obecny kierownik to jedno wielkie nieporozumienie i wstyd dla zakładu, bo taką opinię niestety podzielają już ludzie z zewnątrz świadczący usługi dla firmy. Nawet nie chcą się z Nim kontaktować, bo nie sposób się dogadać.

@ktoś

Oooooooo, czyli plotki się potwierdziły iz nowy kierownik jest tragedią :) , Paweł owszem zgadzam się potrafił załatwić, no ale Tatianka się go pozbyła, taka to w tej chwili moda, ustawiać sobie podwładnych w postaci półmózgów, bo łatwiej nimi sterowac, tylko to wszystko do czasu, az kontrahenci i przewoźniki zaczna w końcu sie wycofywać ze współpracy.....ehh.......szkoda gadać... najlepsze jest to że obecny kierownik nie ma najlepszej opinii w branzy , i też się go delikatnie pozbyto :) , żal tylko magazynu i dziewczyn z logistyki , bo robią dobrą robotę i niełatwą dla pajaców z pałacu i Tatianki....ehhh....

Johny
@Stefek

To niech Pani Prezes weźmie sobie Ukraińców ze swojego kraju co sama pochodzi.????

On

To co napisała (usunięte przez administratora)to prawda miałem okazję przepracować tam kilka tygodni ta pani to straszny babochłop swoje błędy przerzuca na załogę a ona jest cacy manipulantka wredna

jo
@On

A magia polega na tym iz Pani kierownik, dosłownie szuka (usunięte przez administratora):) , którzy bez wahania czy zajakniecia będą spełniac jej zachcianki :) , z normalnych ludzi to nie wiem czy jeszcze kogos znajdzie, chyba że z bardzo oddalonych miejscowości :) , swoja droga to jest ciekawe, że pałac nie interesuje sie dlaczego do tej pory nie ma pracownika nowego na cysterny :) , szukaja i szukaja, ehh..... nie wiem czy tam coś jeszcze drgnie :) Gdzie sie podziały czasy że wystarczyło sie na nia wydrzeć tupnac noga i odrazu (usunięte przez administratora)z magazynu :)

BALBINA

Kierowniczka logistyki i magazynu to straszne nieogarniete babsko.Pisze to z wiedzy osoby która tam pracowała i to ta pani wtracila swoje 5 groszy żeby mnie zwolnić. Zresztą ta owa kierowniczka dąży do tego żeby pozbyć się starej kadry z magazynu a przyjąć nowych bo nowi będą tańczyć tak jak ona im zagra a chłopaki ze starej kadry nie dają sobie w kaszę dmuchać więc są niedobrzy więc trzeba robić wszystko żeby ich usunąć nawet knuc intrygi,zmyslac,kłamać obmawiac i pomawiac. To do czego jest zdolna pani kierownik magazynu i logistyki-ale jest takie przysłowie kto pod kim dołki kopie to sam w nie wpada no i tak będzie bo przysłowia z reguły się sprawdzają.

Rafał
@BALBINA

Jeżeli rzeczywiście tego typu sytuacje mają miejsce na magazynie w firmie Overlack to może warto na ten temat porozmawiać z szefostwem firmy? Myślisz, że zatrudnienie nowych osób to dobre rozwiązanie? Doświadczeni pracownicy również są potrzebni w każdej firmie, aby mogli ewentualnie wdrażać w zakres obowiązków nowo zatrudnione osoby. Próbowaliście może omówić tę kwestię z pracodawcą?

BALBINA
@BALBINA

Wątpię aby rozmowy cokolwiek dały ponieważ pani prezes ślepo wierzy kierownicze logistyki i magazynu a po drugie szkoda nerwów i zdrowia bo i tak kierowniczka zrobi wszystko żeby jej było na wierzchu.

Obserwator

Po ostatnich zmianach organizacyjnych magazyn/logistyka , trudno nie odnieść wrażenia, że marcowe wpisy na kierownictwa tego obszaru, to opinie sponsorowane (oczywiście przez osoby, które na tych zmianach najwięcej zyskały ). Zapewne teraz, za rządów nowej pani kierownik, magazyn zmieni się , jak to ktoś wczesniej napisał w krainę mlekiem i miodem płynącą "... . Chociaż od dawna pani ta znana jest z tego, że najlepiej wychodzą jej intrygi, donosicielstwo i odwracacanie kota ogonem (już poprzedni prezes chciał ją za to wyrzucić z pracy). No ale czas pokaże , może ma też jakieś dobre strony. Swoją drogą, jestem ciekawy, jak jej pójdzie jazda na wózku (o ile się w ogóle do niego zmieści ) - może któryś z poplecznikow pomoże? Żeby tylko bramy nie rozwaliła... Można się tylko dziwić , że pani prezes, tak łatwo daje sobą manipulować (...)

Za takie pieniądze i tak bym r
@Obserwator

Byłem tam na rozmowie babsko chamskie nie ogarnięte i oczekuje by osoba starająca się o pracę dał jej namiary do osób z oprzednich miejsc pracy . Mamy RODO ale jak widać niektórzy nie wiedzą co to . Ubawiłem się niezmiernie.

Zuzanna
@Za takie pieniądze i tak bym r

Zapoznaj się z treścią regulaminu serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin GoWok.pl jest miejscem publicznym i nie należy wypowiadać się o innych osobach w obraźliwy sposób. Rozumiem, że wziąłeś udział w rekrutacji, lecz nie zdecydowałeś się na podjęcie zatrudnienia, a z jakiego powodu? Czy zechcesz nam opisać, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Firma jest dystrybutorem surowców chemicznych, spożywczych oraz kosmetycznych - czy w związku z tym zatrudnia osoby z wykształceniem kierunkowym, czy również decyduje się na zatrudnienie osób do przyuczenia?

Zuzanna

@Mary dzięki za odpowiedź. No tak, faktycznie ryzyko związane z chemią jest również istotnym czynnikiem. Czy w takim razie Overlack stosuje jakieś zabezpieczenia, żeby minimalizować ryzyko wypadków na magazynie? Wydaje się to dość oczywiste, ale jednak najważniejsze jest, jak to wygląda w praktyce.

@Zuzanna

Kwestia zabezpieczeń na magazynie jest dość ciekawa, ponieważ owszem Overlack stosuje kilka zabezpieczeń nakierowanych na kwestie bezpieczeństwa, ale sa to raczej zabezpieczenia chroniące towar niż ludzi :) , drzwi ogniotrwałe czy jak wolisz grodziówki automatyczne są po to by zminimalizować skutki pożaru, nie doprowadzić do ewentualnej eksplozji w innej sekcji magazynu :) , grodziówki nie mają autouszczelniaczy , chroniących przed ewentualnym wydostaniem sie szkodliwych oparów na inne sekcje , a tym samym jeśli na hali wydostanie sie chociazby alfametylostyren, to nic w tej firmie nie uchroni cie przed wdychaniem go, bo alfa dotrze w kazdy zakamarek, poprostu wszędzie, śmierdzi niemiłosiernie a przy okazji jest bardzo szkodliwa ( oczywiście firma powie że alfa po pierwsze szkodliwa nie jest po drugie pracownicy maja maski, z tym ze polecam dowiedzieć się jakie filtry sa w maskach i co wyłapuja :) ) . Jeśli chodzi o zabezpieczenia pracowników, to oczywiście jest to odziez ochronna, odpowiednie obuwie, maski, przyłbice, gogle, znaki poziome i pionowe na magazynach, więc cos jest, nie mówie że nic, ale jak na takie skumulowanie chemii w jednym miejscu sadze że moznaby było usiąśc i troszke poprawić środki bezpieczeństwa i ochrony :)

@Mary

Zważywszy na fakt, iż firma dystrybuuje środki, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane do produkcji np. środków wybuchowych, czy broni biologicznej powyższy post powinien zostać natychmiast zgłoszony do prokuratury, jako wspieranie potencjalnych działań terrorystycznych i ujawnianie informacji wrażliwych osobom trzecim (np. poprzez wskazywanie nazw substancji, ich lokalizacji w magazynie oraz sposobu wykorzystania). Administrator powinien natychmiast usunąć ten wpis.

Mary

Już dawno nie miałam takiej polewki z jakiejś osoby :)))), serio :)))). Po sposobie pisania mozna by było przypuszczać iz pisała to osoba z pałacu :), z tym tylko że pare rzeczy się nie zgadza , a i treść komentarza widać iż była pisana pod wpływem silnych emocji. 1. nie wspomniałam iz firma ,,dystrybuuje środki, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane do produkcji np. środków wybuchowych, czy broni biologicznej '' , ba powiem szczerze ,ze nie wiedziałam iz takie konkretnie środki znajduja sie w tej formie, ponieważ chemikiem nie jestem :) 2. na zgłoszenie do prokuratury nie ma zadnych podstaw prawnych, ponieważ nie ma tu mowy do zachecania do konstruowania czegokolwiek, nie pisano o sposobach uzyskania jakiejkolwiek substancji, inaczej mówiąc dowolny sąd wyśmiałby prokuratorka który wyskoczyłby z czyms takim. Nie ma tez tu mowy o ujawnianiu informacji wrazliwych, poniewaz przedewszystkim nie podpisywałam zadnej lojalki, bo firma zreszta nic takiego nie stosowała,a zatem nie obowiązuje mnie zadna klauzula tajemnicy :) 3. ujawniona został jedna nazwa substancji której podawanie nazwy nie jest przez Polskie prawo zabronione w tym kontekscie :) 4. nie ma mowy o ujawnianiu lokalizacji tejze substancji na magazynie, nie podawałam zadnych konkretów, więc znów pierdoły sa pisane :) , o sposobie wykorzystania także nie było mowy :) , a to że smierdzi wie każdy kto ma w domu internet i troszke poczyta :) Zanim zatem w przyszłości zacznie się Pan/Pani, tak gotować i próbować błysnąć potencjalna wiedzą prawna, proszę się zastanowić co właściwie zostało napisane i do czego PRAWNIE można się doczepić :)

@Mary

Nie wiem kim jesteś Mary, ale trzeba nie mieć życia, żeby poświęcać tyle czasu i energii, żeby tak "rozczulać" się nad BYŁYM pracodawcą. Bardzo mi ciebie żal i to smutne co robisz.

@:(

Po pierwsze żal to moze byc pobitego psiaka,a w takim kontekscie jest to smieszne co piszesz :), nie potrzebne mi twoje rozczulanie sie i pseudo żal, i prawde mówiąc szydze z tego :) , mam życie zarówno zawodowe jak i prywatne, zajęte całymi dniami do póxnej bez mała nocy, a żeby znaleźc chwilke aby wejśc na kompa i cos sprawdzić to wcale nie trzeba zaniedbywać swoich obowiązków zawodowych ani zyciA RODZINNEGO :) , poswiecam swój czas i energie by albo odpowiedzieć na zadane mi pytanie co nakazuje grzeczność, albo by uczulić potencjalnych pracowników tej firmy na specyfike pracy jakiej moga się tam spodziewać, bo firma ta nie jest skora by mówic kandydatom w jaki (usunięte przez administratora) wchodzą, poswięciłam wiele dla tej firmy zwłaszcza zdrowie, którego nikt mi nie odda, moge wiec wypowiadać sie na temat tej firmy, bo jesli choc jedna osoba zastanowi się po moich komentarzach czy ta firma jest odpowiednia dla nich to juz jest sukces, także schowaj sobie swoje współczucia głeboko do szuflady i służ dalej wiernie ,,Pałacowi '' :)

Zuzanna

@:(, czy również posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą Overlack? Czy jesteś obecnie jej pracownikiem? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoją opinią związaną z tym pracodawcą. Jak postrzegasz oferowane warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Zuzanna

@Zainteresowany, wszystkie aktualne rekrutacje do firmy zostały zamieszczone na jej stronie. Dla ułatwienia dodaję link: http://oqema.pl/kariera/ Czy jesteś zainteresowany aplikacją do firmy? Które z tych stanowisk Ciebie zaciekawiło?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zuzanna

@Mary, dziękuję za Twoją opinię. Poruszyłaś w niej wiele istotnych kwestii. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Overlack w Ozorkowie i chciałby także dodać coś od siebie? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat pracy w tym miejscu!

Zuzanna

@Mary, rozumiem, że pracujesz w Overlack, tak? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Overlack w Ozorkowie? Jak oceniacie tego pracodawcę? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Zuzanna

Współpracowałam z ta firmą, jakiś czas temu, przez pewien czas, natomiast aktualną wiedzę nie trudno zdobyć z wielu źródeł :) , od mojego odejścia z firmy naprawde nie wiele się zmieniło, stąd też mogę wypowiadać się swobodnie o tej firmie :) , wcześniej pisałam juz o warunkach w tej firmie, sądzę że dalsze rozpisywanie się mijałoby się z celem, to wszystko mozna najprościej skwitować stwierdzając iż ,, Pałac '' nie dostatecznie pochyla się nad problemami magazynu, i to jest prawda, bo obecne rozwiązania logistyczne stosowane na magazynie, środki ochronny indywidualnej oraz zbiorowej, to wszystko jest do poprawy, nie sa to koszty milionowe, wystarczy szczerze usiaść i pomysleć, ale prościej jest kosmiczne dywidendy odbierać, dawniej pałac mawiał iż pracownicy otrzymuja gwiazdkowe i gruszowe więc mają się zamknąć....., tylko że zakładowy fundusz swiadczeń socjalnych, to nie jest jakiś ewenement bo wiele firm go stosuje, Overlack nie wychodzi tu przed szereg :) , firma nie wypłaca szkodliwego bo jak twierdzi nic nie jest szkodliwe, to jałowa dyskusja, serio nie ma sensu nawet tego powtarzać bo to i tak do nich nie trafia :) , wracajac do meritum, sądze że jesli pracownicy mieliby większe poczucie bezpieczeństwa w tym co robia to i troche opinie mogłyby ulec poprawie :) , czy poleciłabym aplikacje do Overlacka ? .......hmmm.....jesli do pałacu to owszem, wygodna ciepła praca za odnosząc sie do przynajmniej kilkunastu stamtąd osób wysokie pieniadze, jesli chodzi o magazyn : 1. masz małe dzieci badź chcesz je mieć - NIE - chemia w tej firmie jest szkodliwa dla płodów oraz osadzone na twoim ciele substancje moga zatruć małe dziecko, 2. masz kupę wolnego czasu i uwielbiasz siedziec na magazynie po godzinach wybierz Overlacka :) , 3. zimą lubisz łazić po magazynie gdzie jest 5 lub 4 stopnie celcjusza , uwierz mi czujesz mimo ciuchów ocieplanych :) , 4. czujesz przyjemnośc gdy worki z róznymi ciekawymi substancjami od farmaceutyków po sadze techniczną ,, prychaja na ciebie '' , fajnie się potem kicha :) , tak mozna wymieniać duzo , duzo, duzo :) , prawda jest taka że każdy człowiek inaczej odbiera to czego chce, co mu pasuje a co nie, bardzo wielu mieszkańców Ozorkowa albo przewineło sie przez te firme, albo przez rozmowy kwalifikacyjne, po których wychodzili smiejąc sie z tej firmy..... nie wiem czy dalsze wyjaśnienia sa potrzebne :)

Zuzanna

@Obserwator, co ma na celu Twój komentarz? Bardzo Cię proszę o nieobrażanie nikogo, również osób trzecich. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Overlack w Ozorkowie? Na stronie internetowej firmy widziałam aktualne oferty pracy: http://oqema.pl/kariera/ . Aplikowaliście już?

@Zuzanna

Może i komentarz Obserwatora jest troche nie w temacie.....ale i racje ma :) , nie obraża nikogo, po prostu opisuje dośc szczegółowo charakter pewnej Pani, podejście do współpracowników i umiejetności :)

Zuzanna

@Mary, bardzo dziękuję za Twoją wyczerpującą odpowiedź. To wiele wyjaśnia. Czy ktoś z Was także chciałby dodać swoją opinię na temat pracy w Overlack w Ozorkowie? Jak oceniacie tego pracodawcę? Polecacie aplikować do pracy w Overlack?

Zuzanna

A jak wyglądają same warunki zatrudnienia w Overlacku? Rozumiem, że na temat kadry zarządzającej zdania są podzielone - to naturalna kolej rzeczy. Dla wielu potencjalnych pracowników firmy, to jednak możliwość zarobku jest najważniejsza. Mógłby ktoś napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia?

@Zuzanna

Mozliwość zarobku jest najwazniejsza...hmmm....nie do końca, bo co z tego że dójke na reke wycisniesz przykładowo na magazynie, jak masz świadomość że ponad 2/3 asortymentu może cię zabic bądź okaleczyc przy kontakcie ze skórą, czy wziewnie :) , ok kasa jest mega wazna ale nie rozpatruj tego tylko z perspektywy pieniędzy idąc do tej firmy do pracy musisz być w pełni swiadoma na co się zgadzasz i tyle, biorac pod uwage dzisiejsze zarobki na rynku , to w obszarze magazynu nie zarobisz dużo, bo w sąsiednich mijscowościach magazynier zarobi więcej nie pracujac z taka chemia :) , ale jesli chodzi o stabilnośc pracy, to tutaj rzeczywiście jesli ktos robi swoja robotę to bedzie ją robił i nikt go nie wywali :) , o osobach siedzących w pałacu sie nie wypowidam i o ich wynagrodzeniu też :)

Zostaw merytoryczną opinię o Overlack - Ozorków

Overlack
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • łęczycka 3 A
    95-035 Ozorków