BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Bez przesady, pracuję tu i mam o Nich dobre zdanie.

Bo się im nie chce pracować a wiedzą, że tutaj opie*dalaczy się nie trzyma.

koks

Żeby się załapać musisz założyć własną działalność, inaczej Tobie podziękują . Zarobki w granicach 1500-2000 netto.

ktoś
@koks

Napisz jeszcze że od tych zarobków netto trzeba zapłacić ZUS

koki

Zatrudniają tylko pod warunkiem założenia własnej działalności?

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

Pomorzanin

Warunki w każdym regionie są takie same. Różnica polega na tym, że nie każdy region ma taką samą sprzedaż. Więc choćbyś z siebie wychodził i pracował po 12 h dziennie i woził sam towar do klientów na czas, to nie zarobisz "kokosów" o których piszesz. Nie porównujmy tutaj dwóch najlepiej prosperujących oddziałów do reszty Polski, jak Rzym do Krymu.... Problem jest w tym, że każdy oddział jest traktowany i rozliczany tak samo, co nie jest adekwatne do zysków jakie poszczególne oddziału generują. Ludzie nie ma co się rozpisywać już na temat tej firmy. Wszystko chyba zostało powiedziane i napisane. Skoro tam się od 25 lat nic nie zmienia, to się to dalej nie zmieni. Jeśli się tam zatrudniacie, to tylko na chwilę. 3 miesiące i uciekajcie. Bo kariera żadna a i prestiż znikomy. Pozdrawiam wytrwałych

Są ogłoszenia do kilku regionów. Wyślij CV, jak Cię zaproszą na rozmowę to dowiesz się odnośnie warunków zatrudnienia. Ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że tu jak i w każdej innej tego rodzaju firmie, za leżenie nie płacą. Ale możliwości zarobienia są, trzeba się tylko wykazać i PRACOWAĆ. Produkty mamy fajne, cenione przez naszych Klientów jak i samych konsumentów. Atmosfera ok. Polecam, jeśli chce Ci się pracować i wiesz na czym polega ten biznes.

Nie wypisuj bzdur bo nie masz racji! Pracuję tutaj, to jest porządna firma, która szanuje pracownika i dba o klientów. Firma działa już 25 lat , ma swoje tradycje i swoje marki, trzeba tylko chcieć pracować.

Mnbv

Może w Wwie bo sami handlowcy doprowadzili do takiej sytuacji a nie Firma. Ale i tam się poprawi. Dostawy do Klientów są w 48h. Firma dba o pracowników i o Klientów, nie pisz głupot.

malpa z berlinskiego zoo
@Mnbv

fakt omijajcie ludzie szerokim lukiem, no chyba ze masz nóż na karku, to na przeczekanie, ale na przeczekanie polecam pod jednym warunkiem 1- umowa do reki i czytaj 2- wsadź sobie w cztery litery co mówi ci handlowy ken( pracownik zoo berlińskiego tez małpa ale lepiej opłacana ) 3- powodzenia

Hyży Warszawa

Ta firma to jakaś paranoja, nie dość że nie zapłacą to jeszcze będziesz musiał pokryć koszta prowadzenia własnej działalności na własną klate, o umowe (z twoją firmą) to sam się musisz wyprosić bo innaczej bedziesz robił jak osioł za darmo a nawet popadając w długi (koszta działalności musisz sam pokryć i ZUS się nie bedzie pytał czy masz na to kase). Nie szukają Przedstawicieli Handlowych tylko agentów którzy sami ogarną klientów i będą od nich zbierać zamówienia, baza klientów niby jest ale co z tego jak wszyscy nie aktualni od kilku lat i nie chcą pracować bo firma ma zepsutą reputacje wśród sklepikarzy. Co z tego że się napocisz miesiąc i uchodzisz sklepikarza pobierając od niego zamowienie jak firma mu wysle towar za 2 tygodnie ?? Sam z siebie posmiechowisko zrobisz !!!!! Kategorycznie odradzam ludzią którzy szukają pracy (a nie hobby). Strzeżcie się tych oszustów i naciągaczy.

Zxcv

W Lublinie nie ma oddziału..

Mariusz

Pracuje w Paproci i jest okey, moze byc zawsze lepiej. Pani Lonia ciągnie do roboty (kto tam był to wie o co chodzi)

Zxcv

A czy jesteś zmuszany do pracy u nich? Nie pisz bzdur, nikim nie pomiatają.

pomorzanin
@Zxcv

Może Tobą nie ;) wejdź w skórę podrzędnego pracownika i wtedy się wypowiadaj, bo widzę, że na pewno nim nie jesteś. Sam nie pisz bzdur.

Zxcv

Produkty mają fajne. I te swoje, i import. A na rynku będą długo, długo. Sokojnie :-)

podejrzewam, ze już się zaczęli bać ciebie, poważnie.

oszukany

Ludzie to są OSZUŚCI żeby zarobić najniższą krajową to musisz wyrobić 2039,17 płacą z mojej pensji podatki, które oni powinni płacić. Ja ich podam do inspekcji pracy i do prokuratury.

Lomasz

Co wy chcecie umowa o pracę, może i najniższa ale samochód do dyspozycji, telefon m znam handlowców którzy na własnej działalności wystawiają po 3,4 tyś netto, kierownik tez nie zarabia mało, jak się nie chce realizować konkursów to pretensje do samego siebie

lukas

Co Ty (usunięte przez administratora) człowieku ja idę do sądu przeciw bartexowi. W listopadzie się zwolniłem, a te chamy po rozliczeniu się ze mną czyli auto kp wysłali doniesienie do prokuratury ze ich okradłem na kwotę 116 zł tak stu szesnastu złotych. Nadmienię że gotówka i kp się zgadzały. Co do auta służbowego kroją za wszystko szczególnie za kilometrówkę, zrobiłem test miesiąc jeździłem autem od 7 do 15.30 tylko po swoich trasach zero kilometrów na boku i co? 200 zł za paliwo mi potrącili, bo mają limit spalania na 100 km to jest 6,5 litra. Najgorsza firma z jaką współpracowałem mało tego rotacja w całej Polsce pracowników jest drastycznie wielka, zero wsparcia marketingowego, nie masz szans z el solem czy martini lub carlo rossi ponieważ ta firma nie wyda złamanego grosza na promocje gratisy lub inne działania marketingowe. Nie ma co też wierzyć w kasę za otwarcie nowego punktu powinno to być 70 zł netto ...oczywiście nijaki p. Darek zrobi absolutnie wszystko żeby Wam to zabrać. Bzdury gadasz bo w bartex wszystkich przewalają na umowę o pracę za najniższą krajową i zapomnij że dadzą więcej. Co do tych co są na działalności najlepsi w naszym rejonie przedstawiciele po odliczeniu podatków i zusu mieli na łapę do 1800 zł. Więc nie wciskaj kitu. Ludzie to są wyzyskiwacze zbudujesz rynek od zera masz klientów ciągniesz już jakiś zysk więc prosisz o podwyżkę i tu lipa bo cie zwolnią a na twoje miejsce zatrudnią nową osobę za niską kasę z obietnicą że jak się wykażesz to dostaniesz więcej i tak w kółko a rynek rośnie. Jednym słowem ta firma powinna zostać prześwietlona przez skarbówkę inspekcje pracy i inspekcję handlową. Pamiętajcie że tam łatwo zostać kozłem ofiarnym.

qwerty
@lukas

chyba ty (usunięte przez administratora)- jak się nie umie zarobić to się narzeka, ja nie narzekałam. A co do wsparcia sprzedaży- dobry produkt sam się sprzeda

rtyu

Coś się dzieje w Bartexie bo komentarze się pojawiły. Tylko dobrze czy źle?????

Lomasz

Złe niem zawsze mogły być lepsze, ale nie zawsze da się lepsze warunki, a w tym wypadku dużo lepsze pod każdym względem

Lomasz

Ja się zgadzam odszedłem bo zaproponowali mi duuuużo większe pieniądze pracowałem od listopada 2013 do czerwca 2014 jako kierownik oddziału Rzeszów, nazwiska nie musze pisać nikogo to nie powinni interesować , z małymi wyjątkami nie powiem nic złego jeżeli ktoś sobie nie dopilnować to jego sprawa m ba własnej działalności źle na umowie o pracę źle m konkursy robić źle pracować 8,9 godzin źle m dawniej były ZHP to może ram by było lepiej ci którzy pracują to zarabiają duże pieniądze m wiem ile kto zarabia jeżeli ktoś mię ma odwagi się przyznać to nie podejmuj tematu

qwerty
@Lomasz

dokładnie :)

Witam wszystkich. Mam parę pytań: -czy PH są zatrudniani tylko na własnej działalności? -czy da się zarobić jakieś rozsądne pieniądze? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.