BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

ph

Proces rekrutacji jest taki, jaki powinien być a nie durne gatki np " proszę mi sprzedać ten ołówek.." Co do warunków pracy- jak się nie podoba to każdy może się zwolnić. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

elvis916
@ph

pracowałem tam z trzema kolegami w ciągu miesiąca od inwentury (usunięte przez administratora)

yerba

Byłem,przeszedłem rozmowę,nawet mnie zatrudnili.PORAŻKA.Odszedłem sam w niedługim czasie (TYLE MI NAPŁACILI PO 1,5M-CA PRACY).NIE POLECAM TAM SIĘ ZATRUDNIAĆ!!!.(usunięte przez administratora)(a najlepsze to że dostawa nie potrafiła w dzisiejszych czasach dojechać i przez 3 TYGODNIE DO KLIENTA,KPINA!!!) - a PH ma płacone od tego co WYFAKTUROWANE!!.Wyrazy współczucia dla tych co MUSZĄ TAM PRACOWAĆ ABY PRZEŻYĆ.Były PH.NIE POLECAM.ŻENADA

Były PH

B ;) - 2013-02-01 12:17:49 Co do wsparcia dla PH, Uważam że jak dostaje się budżet na reklamę to tylko trzeba go racjonalnie rozdysponować. Tyle na ten temat. Weź się człowieku w głowe (usunięte przez administratora) 10-15 butelek na pół roku to śmiech.Czym tu dysponować Reszte budzetu przytulaja kierownicy w szczególności (usunięte przez administratora) wiecznie butelki PL-ki mu sie w bagażniku walają a jak ma coś dać to jak zwykle "nic nie mogę". ODRADZAM WSZYSTKIM PRACE W TEJ FIRMIE NIE SZANUJA LUDZI I PŁACĄ JAŁMUŻNĄ

B ;)

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

WiELKI Fan

aaa - 2013-01-03 19:53:25 Czy ktoś coś wie o sytuacji w Rzeszowie, ponieważ jestem zaproszona na rozmowę, a jeżeli jest tam kicha to szkoda sobie głowy zajmować. Z góry dziękuję:)Wszędzie jest kicha, więc nie zawracaj sobie głowy i szukaj prawdziwej pracy, bo tutaj to albo będziesz zarabiać grosze, albo będziesz tyrać po 12h dziennie i zarobisz tyle co w normalnej/przeciętnej pracy w 8h. Twoje życie = Twój wybór :)

aaa

ph

ludzie ale pieprzycie zrozumcie że tu inaczej nie będzie to jest tak skonstruowane aby były zerowe koszty w każdej firmie największym kosztem jest pracownik (usunięte przez administratora) to tak wymyślił że go to nic nie kosztuje pamiętajcie że faktura którą wystawiacie jest pakowana w koszty firmy i nie płaci podatków ani innych bzdur skąd pomysł na wiatraki bo trzeba coś zrobić z kasą inaczej trzeba będzie oddać państwu przy recesji na rynku winiarskim (usunięte przez administratora) ma coraz więcej kasy te wina którymi handluje bartex można kupić za 25 eurocentów a wiatrak zwraca się po 10 latach .

ph

Nic się nie dzieje, wszystko działa jak powinno, jest w porządku i myślę, że z każdym miesiącem będzie coraz lepiej.

peha

Najlepszy jest (usunięte przez administratora) w magazynie. Ten to dopiero wielki znawca wszystkiego! Co chce moje zamowienia zabrac, to wielki problem bo nie zlozone, bo tyle faktur. Tylko, ze (usunięte przez administratora)' co ja sie nie pojawie, to siedzi w kanciapie i gada! Jak mi ten co z nimi robil opowiadal, ze on robi same male, a (usunięte przez administratora) zrobi cztery faktury po 1000 i dniowka jest, wiec po co sie przemeczac, lepiej odpoczywac. Jak bylo tak jest i pewnie tak dalej bedzie! Ten oddzial to totalna porazka

ok;były

Niestety całą prawda o Bartex : - Niskie zarobki - pracując ze średnią efektywnością ustaloną na minimum 5 zamówień(pracowałem kilka miesięcy w dobrym okresie) faktura wystawiona może być 2000zł netto z tego albo duży Zus 960 albo mały 450 zł ,więc utrzymanie rodziny na dużym zus-ie (nie odliczając innych opłat prowadzenia)NIEMOŻLIWE - Brak gadżetów i gratisów dla klienta o katalogach nie wspominając.A jak wiadomo rynek potrzebuje wsparcia tych badziewi.Tylko tym można przekupić. - Walka z konkurencją cenową .Nasze produkty mają inne hurtownie i sprzedają je taniej niż my (jedyny ich dystrybutor i producent) W efekcie powoduje to tragiczny skutek sprzedaży. Firma wymyśliła własną działalność, jesteśmy tylko ajentami ,więc jest łatwiej jej rozwiązać z tobą umowę.Sądzę ,że był to błąd bo handlowcy nie czują się częścią firmy i nie zależy im na sprzedaży ,ponieważ nie mają szacunku do firmy. Sam bat w postaci nacisku na wyniki powoduje szybkie rotacje i klienci odzwyczajają się od firmy.przedstawiciel handlowy - jego twarz i dobre relacje można wypracować tylko regularnym ich odwiedzaniem przez długi okres czasu.Muszą nam zaufać i zdążyć polubić aby coś im sprzedać.Niestety tu zostało to zatracone.Podstawowe prawo handlu i sprzedaży tu nie funkcjonuje .Pytanie dlaczego wydano pieniądze na pomysł Natasza Urbańska. Kasa ,która wydano na sponsoring klapy \\\"Pola Negri\\\" można było dać na podniesienie zarobków handlowców lub gratisy dla klientów co przyniosło by więcej pożytku ,niż tylko znane w warszawskim wąskim gronie przyjaciół firmy Bartex przedstawienie. Panie Bartol proszę zastanowić się nad przyszłością tej firmy i wynająć do marketingu ludzi którzy siedzą w tym lata i znają rynek ,pracowali z klientami w terenie ,a nie siedzą na stołkach przy komputerze patrząc na statystyki ,to nie one sprzedają tylko handlowcy twarzą twarz z klientem. Firma ,którą Pan stworzył chyli się ku upadkowi ,może to być rok lub dłużej ,ale niestety tak się dzieje. Jak Pan wie ryba psuje się od głowy. Niestety przetrwają tylko drapieżniki- handlowcy z mocnymi argumentami , potrafiący zginąć:) dla firmy w pełni oddani. Niech Pan da zarobić ludziom ,zejdzie do ludu,przecież chodzi o sprzedaż produktów ,a nie zarabianie paru złoty na i tak słabo opłacanych pracownikach ,którzy ledwo wiążą koniec z końcem i przez to kombinują z KP. - Nowi nawet nie maja doświadczenia w sprzedaży win nie znają się na nich , nie zdąża się nauczyć asortymentu ,a już się zwalniają. Firma powinna robić szkolenie z produktów w końcu jesteście winiarnią . Klienci czasami śmieją się z handlowców (od lat sprzedają wina) Ale co może przedstawiciel ,sam kupowałem wina i inne produkty aby móc o nich opowiadać i nieraz zostawiałem po 120zł w firmie aby dać coś klientowi - żeby zamówił - wszystko z mojej biednej pensji. Powiedziałem dość i już tam nie pracuję. Teraz jestem zatrudniony w FCMG podstawy na rekę 2200+ prowizja i teraz mi starcza do życia. Co do ludzi da się z nimi współpracować (nawet z Panem (usunięte przez administratora). jak ktoś się przykłada)pomogą jak mogą. Na razie firmy nie polecam ,chyba ,że wprowadzą W/W zmiany lub inne na lepsze (szczerze w to wątpię)

marco

pragmatyk - 2012-11-21 18:38:56 Też się zgadzam z tą opinią. Zaden pracodawca ani przełożony nie będzie pozbywał się dobrego pracownika. A w jaki sposób bezbileśnie się pozbyć cwaniaka i obiboka, który mysli, że jak zachaczy sie do jakiejś firmy to (usunięte przez administratora) laj dusza? Jak chcesz pracować i zarobić, to niestety trzeba dać coś z siebie i przede wszystkim uczciwość!! Wszyscy piszecie jaki to (usunięte przez administratora) bee.. To po co tam pracujecie, jeszcze na dodatek chwalą sie niektórzy że pensję sobie poprawili z nierozliczonych KP. Normalnie ręce opadają.Te "Pragmatyk" nie bądź taki "inteligent PeKaESowy"!!.Popracuj w Bartexie niech ci zapłacą,po drugim kwartale i założeniu działalności gospodarczej na "niskim ZUSie" pogadamy ile Ci zostanie?! (oczywiście jak ci towar dojedzie ;-))).Byłem uczciwy , rozliczyłem się z nimi uczciwie.Dobrze że już tam nie pracuję.Cyfr ci nie będę przytaczał bo mogą mnie rozszyfrować a oni lubią sądy.Właśnie już tam NIE PRACUJĘ a niesmak pozostał.I gwarantuję ci że "Pensji sobie nie poprawiłem z nierozliczonych KP".Poporacuj ,pogadamy czy ci "ręce nie opadną".Czekam na odpowiedź

pragmatyk

Nie Polecam tej firmy totalne dno!!! Zwalniają z dnia na dzień!!!Nic nie ma ,katalogi brak a jak są to musisz sie prosić by je dostać,gratisy na ph nie ma!!!To jest firma krzak!!!Jesli sie do niej wybierasz odpuść sobie ta firme!!!Płaca z miesiaca na miesiac coraz mnie jesli nie wierzysz idz i sprawdz!!!

preludiusz

(usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam w odziałe w W-wa nic już z tego nie będzie chyba że się obudzą i zainwestują w pracowników... ...ale to chyba nie realne...

były ph 40

Sebek popracuj z rok to pogadamy, a dowiedz się jak (usunięte przez administratora)przyjechał i naprawił odział Warszawa, i dlaczego opuścił stanowsko Koordynatora DS Sprzedaży AWANS CZY TOTALNA PORAŻKA!? Co się stało z oddziałem Wawa, czy teraz generuje większe obroty czy ponosi wielkie straty??? Czy byli w stanie zbudować zespół jak poprzedni kierownik, czy jest non stop rotacja. SEBEK oni bawią się w firmie jak dzieci w piaskownicy. Zróbmy statystyki obetnijmy ludziom kasę, zarobimy więcej a tu bęcka. Nie tędy droga. I nie myśl sobie że pracowałam 3 godziny dziennie, i wystawiałam fv po 2000, bo takie jakie ja wystawiałam jeszcze rok temu ty nie wystawisz nawet po dwóch latach pracy. I Życzę Ci żebyś notował takie przyrosty jak ja. Pracujesz zapewnie w oddziele Poznań a tam też inaczej traktują ludzi, bo (usunięte przez administratora) nie chcą srać do swojego gniazda, w Polsce odwalają kiche, zarobki warunki pracy są inne

były ph

ktos - 2012-08-25 20:51:58 A co wy do (usunięte przez administratora) macie? zazdroscicie mu sukcesu? Widocznie jest dobry w tym co robi i dlatego jest na tym stanowisku. Mam jego pelne wsparcie, w pelni posiweca sie wykonywanym obowiazkom. A te zlośliwości pisze poprostu \"stara kadra\" która byla przyzwyczajona do nic nie robienia. Jest na niego zla za pokazanie innej drogi w handlu, zmiane standardów firmy. Rynek wymaga pracy z polka, pojawaiaja sie nowi importerzy, konkurencja. Droga \"stara Kadro\" - to juz nie te czasy w ktorych jechalo sie 3 dni do pracy, zrobilo wrzutke do 3 hurtowni i mialo sie 1,5 tyg wolnego... Rynek ewoluuje i nic nie jestescie w stanie na to poradzic. Ja jestem PH od kilku miesiecy, i na moim przykladzie mozna powiedziec że jesli sie chce to mozna cos osiagnac i zarobic:) dostawa towaru jest maksymalnie 2-3 dni od zamowienia. Piszecie że towar dojeżdzal po 2 tygodniach.. to chyba u prawdziwych nierobów którzy nie mogli uzbierac kilku zamówien aby dostawa byla oplacalna. Co do warunkow - auto sluzbowe z salonu , nówka . Wynagrodzenie , przy duzym zusie wystarczy na utrzymanie rodziny. Jadac na rozmowe o prace tez mialem watpliwosci, czytalem to forum. Jednak spróbowalem i nie zaluje . Polecam kazdemu tego pracodawce, ja lepszego nie moglem trafic. PozdrawiamNie no proszę Pana nic nie mamy do (usunięte przez administratora)lepszego pracodawcy nie mogłeś trafić , to chyba tyle samo jesteś warty co twój pracodawca\".Pozdrawiam

kierowca

czy to prawda że w warszawie wszyscy ludzie się z firmy zwolnili?

zainteresowany pracą

Napiszcie proszę jakie są realne możliwości zarobku w tej firmie, interesuje mnie ile faktycznie wynoszą zarobki ph już na czysto!!! I jak się ma sprawa z urlopami?

dlaczego mam sie zwalniac ,skoro po oplaceniu duzego Zus-u (ok 1000 pln) zostaje mi okolo 3500 netto? nie ma powodow , przynajmniej dla mnie ,aby odchodzic heh

Bęc Wał

Praca tutaj jest (usunięte przez administratora) ista! Kasa, fura i komóra! Wszystko do Twojej dyspozycji :D Pracując tam człowiek wie, że żyje xD Nie znajdziesz maluch lepszej fuchy niż ta :D

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.