Bartex Bartol SP.j KRAKÓW

Opinie o Bartex Bartol SP.j KRAKÓW

Nicjk Nowy wpis

Jakie są obowiązki magazyniera i czy ktoś wcześniej już pracował w Bartexie na magazynie i moze opisać jakieś opinie na ten temat

Alicja Nowy wpis

Mam do was pytanie, znalazłam ogłoszenie na kierownika sprzedaży na Łódź i się zastanawiam jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku? Napisze ktoś widełki? I poza tym to czy samochody służbowe są w porządku? Firma daje kartę paliwową?

Wiecie, czy Bartex Bartol SP.j KRAKÓW udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były ph Nowy wpis

Tam nie ma zdalnej pracy. Podczas lockdownu przedstawiciele zasuwali tak jak przed i po nim. Zdjęcia półek i paragonów, raporty itd.

Julia Nowy wpis

Słabo to brzmi. :( Ale już kolejna osoba pisze tu o "ochłapach" da radę je sprecyzować tak tylko dla własnego wyobrażenia?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bartex Bartol SP.j KRAKÓW? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy firma Bartex Bartol SP.j KRAKÓW udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Były PH

Żadne. Jesteś na własnej działalności, więc dla Bartexu jesteś obcą firmą.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bartex Bartol SP.j KRAKÓW?

cassis

zależy na jakim stanowisku, jeżeli chodzi o biuro to do 16:00, jeżeli chodzi o PH to nie ma limitu godzin pracy

@kandydat
@cassis

a magazyn i kierowcy ? jakie warunki i jakie godziny pracy ?

Melania

a wirus jakoś wpłynął na to co się dzieje w firmie ?

Dawid

Firma działa tylko w Krakowie ?

Robert

Muszę przyznać że nie przedstawiłeś firmy w pozytywnym świetle, może jednak znajdą się też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Powiedz mi proszę czym konkretnie zajmowałeś się jako pracownik Bartex Bartol i jakie były Twoje obowiązki?

Cassis
@Robert

obowiązki są zawarte w umowie - będziesz podpisywał to się dowiesz - 2 strony A4. a pozytywów w tej pracy jest dużo, jak w każdej tylko nie konkretnie w Bartexie Bartolu.

Wiecie czy Bartex Bartol SP.j KRAKÓW udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Info

Kilkuletni telefon z malutkim ekranem dotykowym, który zacina się nawet przy pisaniu smsów.

Odpowiedź

Udostępnia jedynie stary telefon. Poza tym nie licz na pracę zdalną. W najgłębszym lockdownie przedstawiciele musieli robić 20 wizyt dziennie, oczywiście potwierdzonych paragonami i rzecz jasna każda po 15 minut.

Cassis

jaki laptop ? :) jedynie telefon który traci lokalizację a za to są kary 43 zł za każdy błąd nie wynikający ze specjalnych matactw

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bartex Bartol SP.j KRAKÓW? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Poinformowany

Stary telefon z malutkim ekranem, przywieszający się przy każdej operacji i kilkanaście katalogów na rok. Auto (słabo wyposażone i zajeżdżone Berlingo) jest tylko do użytku firmowego - poza godzinami pracy bardziej opłacalna jest taksówka. Dodatkowo sam płacisz za mycie i jak masz pecha to za płyn do spryskiwaczy.

Magazynier

Wszyscy kto kiedykolwiek będzie aplikować na pracę na magazynie proszę dokładnie przeczytać listę obowiązków, zapytać się co do zasady zasady plac i bardzo dokładnie przemyśleć sobie odpowiedzialność finansowa

Eryk

Szczególnie jeśli komuś nie po drodze z pracą to w firmie nie uda się robienie wrażenia. Ja polecam pracę ale staram się wykonywać ją dobrze.

Joanna

Bartex Bartol to firma rodzinna, co oznacza, że gorzej już być nie może. Klasyczna polska katastrofa. Członkowie rodziny pozatrudniani na mniej i bardziej kluczowych stanowiskach. Im mniej kluczowa pozycja, tym większy foch i pretensje do całego świata. Bez kompetencji, bez doświadczenia w firmach, w których musieliby wykazać się czymś więcej, niż tylko więzami krwi, puszczeni wolno utrwalają fatalny wizerunek przedsiębiorstwa, które można określić jednym słowem: CHAOS. Terminowe płatności? Zapomnij. Od miesiąca czekam na zapłatę faktury, na którą już postawiłem krzyżyk. Sprawa jest w toku w e-sądzie w Lublinie. Podsumowując, odradzam tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nie warto być naiwnym, nie warto wchodzić na minę. Warto, a nawet należy omijać szerokim łukiem.

Czy można liczyć w Bartex Bartol SP.j KRAKÓW na prywatną opiekę medyczną?

Sławomir

Nie bardzo rozumiem. Pracodawca sam nie opłaca składek ZUS zatrudnionym pracownikom? Próbowałem Twoją wypowiedź zrozumieć na kilka sposobów, jednak, zamiast się domyślać wolę ustalić, co chciałeś przekazać w rzeczywistości.

Firmy Bartex w 100% NIE POLECAM. Złe traktowanie pracowników. Duże wymagania za śmiesznie niskie wynagrodzenie. Jeśli zastanawiasz się czy podjąć z nimi współpracę to stanowczo ODRADZAM.

Bla budabu

Witam, najgorsza firma w jakiej pracowałem wymagania ogromne a kasa niższa niż najniższa krajowa! Jeżeli szukasz pracy na chwilę to można ale jeżeli na dłużej goraco odradzam pieniądze bardzo słabe atmosfera słaba kierownictwo ograniczone do czubku swojego nosa. Nikomu nie polecam tej firmy!

akuku

Pamiętajcie aby nigdy nie pozwolić sobie obciążyć siebie za zagubiony lub zniszczony element zestawu telefonicznego w firmie Bartex! Pan [usunięte prze moderatora] obciąża pracowników 100zł za każdy element i nie ważne czy jest to uszkodzona ładowarka czy folijka na ekranie warta 12zł. Firma nie ma prawa obciążać pracownika takim zawyżonym kosztem, ponieważ może tylko obciążyć kosztami poniesionej straty, odszkodowanie nie może mieć formy zarobkowej dla przedsiębiorcy! Podobnie jest w sytuacji szkody komunikacyjnej. Za uszkodzenie pojazdu służbowego pracodawca nie ma prawa obciążać pracownika kosztem naprawy o ile pojazd ma Autocasco, a w Bartexie auta przedstawicieli i kierowców mają AC. Nawet jeśli podpisałeś w umowie, że godzisz sie na takie obciążenia, pracodawca ma prawo tylko i wyłącznie obciążyć Cię za koszty pozostałe wynikające z likwidacją szkody, za które ubezpieczalnia nie wypłaciła pieniędzy, a które musiał ponieść pracodawca! Za wycieraczki i elementy eksploatacyjne nie ma prawa też was obciążać. Pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracownika w niezbędne narzędzia, a wycieraczki są na tyle istotne, że odpowiadają za bezpieczeństwo na drodze i wasze! Pracodawca ma OBOWIĄZEK wymienić na swoj koszt wycieraczki, jeżeli zużyły się przez normalną eksploatację ich! Oczywiście płyn do spryskiwaczy i żarówki to też przedmioty eksploatacyjne, ale mające istotne znaczenie dla bezpieczeństwa pojazdu i osób w nim przebywających. Prawo w polsce wymaga sprawnych żarówek i płynu do spryskiwacza w zbiorniczku, tak więc mając auto bez tych sprawnych elementów, dostajecie w użytkowanie od pracodawcy pojazd, który nie spełnia warunków pojazdu dopuszczonego do ruchu po naszych kochanych drogach... Poznajcie swoje prawa jako pracowników! Pomagamy osobom poszkodowanym przez bezprawne działania pracodawców!!! Piszcie na email: fundacja.castellum@gmail.com Powodzenia w walce z bezprawiem!!!

d0c

ja tam nie narzekam narazie kierownik magazynu wporzadku reszta pracownikow tez... zobaczymy jak to bedzie moze mialem tyle farta w niefarcie ze wszedlem na magazyn w mozna powiedziec idealnym stanie a bieganie z faktura i zbieranie po sztuce na takim malym metrazu to nie problem za te pieniadze przyjemna robotka tylko ze czasami szef szefa i kontrola kontroli potrafi niezle zajsc za skore ALBERCIK WYCHODZIMY.

snikers

Generalnie bałagan straszny! Biuro do niczego sami nie wiedza co mjaa robic . Magzyn jest w plecy juz w pierwszy dzien do inwentaryzacji gdzys biuro wypisuje korekty na faktury z przed 3 miesiecy! kierownik [usunięte przez moderatora] siedzi w pracy po 13-14 godzin + kazda sobota . prawie kazdy ma dostep do systemu! nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bartex Bartol SP.j KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w Bartex Bartol SP.j KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy Bartex Bartol SP.j KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bartex Bartol SP.j KRAKÓW