Bartex Bartol SP.j KRAKÓW

Kraków

Opinie o Bartex Bartol SP.j KRAKÓW

snikers 2010-08-24 11:07:06
Generalnie bałagan straszny! Biuro do niczego sami nie wiedza co mjaa robic . Magzyn jest w plecy juz w pierwszy dzien do inwentaryzacji gdzys biuro wypisuje korekty na faktury z przed 3 miesiecy! kierownik [usunięte przez moderatora] siedzi w pracy po 13-14 godzin + kazda sobota . prawie kazdy ma dostep do systemu! nie polecam
d0c 2011-02-26 00:47:50
ja tam nie narzekam narazie kierownik magazynu wporzadku reszta pracownikow tez... zobaczymy jak to bedzie moze mialem tyle farta w niefarcie ze wszedlem na magazyn w mozna powiedziec idealnym stanie a bieganie z faktura i zbieranie po sztuce na takim malym metrazu to nie problem za te pieniadze przyjemna robotka tylko ze czasami szef szefa i kontrola kontroli potrafi niezle zajsc za skore ALBERCIK WYCHODZIMY.
akuku 2011-11-02 14:46:32
Pamiętajcie aby nigdy nie pozwolić sobie obciążyć siebie za zagubiony lub zniszczony element

zestawu telefonicznego w firmie Bartex! Pan [usunięte prze moderatora] obciąża pracowników 100zł za każdy element

i nie ważne czy jest to uszkodzona ładowarka czy folijka na ekranie warta 12zł. Firma nie ma

prawa obciążać pracownika takim zawyżonym kosztem, ponieważ może tylko obciążyć kosztami

poniesionej straty, odszkodowanie nie może mieć formy zarobkowej dla przedsiębiorcy!

Podobnie jest w sytuacji szkody komunikacyjnej. Za uszkodzenie pojazdu służbowego pracodawca

nie ma prawa obciążać pracownika kosztem naprawy o ile pojazd ma Autocasco, a w Bartexie

auta przedstawicieli i kierowców mają AC. Nawet jeśli podpisałeś w umowie, że godzisz sie na

takie obciążenia, pracodawca ma prawo tylko i wyłącznie obciążyć Cię za koszty pozostałe

wynikające z likwidacją szkody, za które ubezpieczalnia nie wypłaciła pieniędzy, a które

musiał ponieść pracodawca!

Za wycieraczki i elementy eksploatacyjne nie ma prawa też was obciążać. Pracodawca ma

obowiązek wyposażyć pracownika w niezbędne narzędzia, a wycieraczki są na tyle istotne, że

odpowiadają za bezpieczeństwo na drodze i wasze! Pracodawca ma OBOWIĄZEK wymienić na swoj

koszt wycieraczki, jeżeli zużyły się przez normalną eksploatację ich!

Oczywiście płyn do spryskiwaczy i żarówki to też przedmioty eksploatacyjne, ale mające

istotne znaczenie dla bezpieczeństwa pojazdu i osób w nim przebywających. Prawo w polsce

wymaga sprawnych żarówek i płynu do spryskiwacza w zbiorniczku, tak więc mając auto bez tych

sprawnych elementów, dostajecie w użytkowanie od pracodawcy pojazd, który nie spełnia

warunków pojazdu dopuszczonego do ruchu po naszych kochanych drogach...

Poznajcie swoje prawa jako pracowników!
Pomagamy osobom poszkodowanym przez bezprawne działania pracodawców!!!

Piszcie na email: fundacja.castellum@gmail.com

Powodzenia w walce z bezprawiem!!!

kicia 2012-05-02 14:02:32
Firma pod psem!!!!!
Obiecują tylko i nie dotrzymują słowa,obciążają za wszystko,wypłacają marną pensje z dwu miesięcznym opóźnieniem,a żyć trzeba.
W biurze sodoma i gomora,łaske robią,że wogóle odbiorą tel.kierownik ma tyle do powiedzenia co [usunięte przez moderatora]....
SC 2016-06-10 23:34:28
Firma na wysokim poziomie

Szefowa jest bardzo kometentną osobą :)
Zostaw swoją opinię o Bartex Bartol SP.j KRAKÓW - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartex Bartol SP.j KRAKÓW