Opinie o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Havi Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

sebastian

Firma twierdzi że chcą wyszkolić pracownika i pozyskać go na dłużej. Ze swojej strony nie są w stanie zagwarantować po okresie próbnym, czy po pierwszej umowie na czas określonym - umowy na czas nieokreślony. Osobiście żadna rewelacja, nikt ci nie zagruntuje podwyżki między zmianą umów ( a jest ich aż 4) jedynie inflacyjne.

Hermann

@Nicto, Broń Boże nie posądzałbym Pani Barbary o wiedzę merytoryczną. Miałem z nią przelotną znajomość, całe szczęście "wpadłem na chwilę, nie zostałem na dłużej".

Patrycja

jak aktualnie wygląda sytuacja z nowymi rekrutacjami w firmie? Jest wiele ofert pracy, czy one wszystkie są prowadzone przez dział HR? Ile w takim razie może trwać cały okres rekrutacyjny? Im dłuższy, tym bardziej zniechęca potencjalnego pracownika do podtrzymywania zaangażowania wobec nowej firmy.

Patrycja

@Nu czyli można powiedzieć, ze firma jest w stanie zapewnić stabilne zatrudnienie? Długo pracujesz w firmie?

Magazynier

Full time

Ive choosen to work in havi logistics in kiwi job. But no one does not answering to me

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Un

Opinie o pracy w dziale administracyjno-finansowym. Podzielicie sie? Jaka atmosfera, rotacja. Czy ludzie pracują długo czy rok dwa i bye bye? Duża presja i nadgodziny?

Nu
@Un

W dziale administracyjno- finansowym atmosfera jest w porządku (nie ma krzyków, mobbingu itp.), nie ma w ogóle parcia na nadgodziny. Rotacja jest średnia i wynika to z tego, że w firmie jest dość spłaszczona struktura organizacyjna i nie ma zbyt wiele opcji awansu (chyba że z poziomu młodszego specjalisty na starszego). Ludzie tu pracują po 20 lat ale są też tacy co po roku zmieniają, więc nie ma zasady.

szczera
@Nu

Baśka to znowu Ty się udzielasz ?Kończ Waść wstydu oszczędź!!!!!

havi

Zlozylem cv do tej firmy ale już rezygnuje jak to takie szambo szkoda zycia w takich firmach

don pepino mustafa azerbejdzan podjajeczny

ee no panowie nie róbcie se jaj no. firma ma zarabiać po kosztach .jak ma się utrzymać .jak wam zapłacimy więcej to na koncie będe mniał mniej to mi sie nie widzi.

egon

W tej firmie taki syf że nawet sprzątaczka na układach, codziennie rano zamiast sprzątać to ploty zbiera i dwie godziny siedzi przy stoliku na kawce i śniadanku. Nikt tego nie widzi? A magazyn tylko normy i normy...

krzysio

Nie opłaca się praca w havi logistics na magazynie za 16-18 zł brutto . Zarobki nie adekwatne do wysiłku który trzeba włożyć w formowanie pjł.(jest to przerzucanie kilku ton dziennie w systemie 3 zmianowym). Zachęcam emigrantów ze wschodu- atrakcyjny kurs rubla białoruskiego i hrywny ukraińskiej do złotówki .Pracujcie ciężko i lejcie tych balasów w recepcji bo to zwykłe szczury są .

rybaczek

Niezadowolona coś jest na rzeczy skoro cie wyjeli jak śledzia za morde.

tola

Sztywny Szczurek hehehehe

Hermann

No to dorzucę swoje 3 grosze. Mogę potwierdzić większość niepochlebnych opinii o Pani Basi. Zresztą jak już musi się powoływać na paragrafy żeby chronić swoje "dobre imię" to coś jest na rzeczy, prawda?

Nicto
@Hermann

Ale chyba nie sądzisz, że ona te paragrafy zna na pamięć? Nie przesadzaj... Zawsze bała się lepszych od siebie i pozbywała się ich szybko.... A kłamanie audytorom ma opanowane do perfekcji...

Robol
@Nicto

I tak najsmieszniejszy jest menager to zależy K. Nawet nie zna wymiaru palety ale sweterek z HM zawsze nówka. Fajna tez jest ta E sparalizowNa strachem i tym co jej wkladaja na przystanku

szczurek

bazant masz 100% racji.przez magazyn przewinęła się masa ludzi.Część z nich to byli naprawdę świetni znający tę robotę doświadczeni i pracowici magazynierzy.Niestety uciekli bo nie mogli patrzeć na ten zgniły układ.a kto został ? Betony co nie potrafią zrobić tabelki w exelu a ułożenie grafiku zupełnie ich przerasta , nie wspomnę o planowaniu pracy i przydzieleniu zamówień pickerom.Taka firma jak Havi powinna inwestować w ludzi i dać szansę na rozwój i awans.Niestety kiero o którym piszesz chciał pokruszyć beton ale już go niema. Podstawowa zasada Havi "nie podskakuj, siedż na tyłku i przytakuj".

bazant

Havi to jest syf. I taki będzie do czasu gdy nie zmienią kilka osób z tzw. " Góry". Ostatni w porządku Kierownik odszedł na początku roku. Gość miał przynajmniej jaja i jak coś obiecał to pewne jak w banku było.

zombi

Praca niezwykle ciekawa. po pół roku pracy na suchym magazynie zostajesz przeniesiony na mrożnię .Stawka godzinowa taka sama .minus 20 stopni C i norma z kosmosu, paczki z hamburgerami ważą ponad 15 kg. ,wentylator z klimatyzacji wyje tak że nie słyszysz co do ciebie mówią, z nosa kapie a plecy mokre od potu.To istna wykańczalnia.A na dodatek nowy niezwykle inteligentny kierownik-przyjezdny specjalista z okolic Nasielska.rozwalisz opakowanie -po premii, nie sprzątniesz magazynu po premii , spóżnienie-po premii, urlop na żądanie -po premii. trzy miesiące jego rządów i 12 osób zrezygnowało lub wyleciało z pracy.I te żenujące zarobki niewiele ponad 2 tys. netto za pracę w nocy , niedziele i wszystkie święta , nawet w sylwestra była nocna zmiana.

szczurek

pracuję na magazynie od 5 lat , ale takiej tragedii jak teraz to nie było.pojawił się nowy kierownik i jest wesoło -zabiera premie za byle co . zatrudnia ludzi z Ukrainy a nowi pracownicy żeby wyrobić normę zasuwają po 14-15 godzin (w listę obecności wpisują oczywiście max . 12 godzin).żeby wyrobić normę trzeba ręcznie przerzucić 8-12 ton towaru. pensje na poziomie 2 tys.po pracy zatowarować magazyn i pozamiatać podłogę. generalnie dramat...

bazant

Jaka fajna firma? Może kiedyś, ale teraz od czasu kiedy odeszło bardzo wielu fajnych ludzi, a pozostało tylko towarzystwo wzajemnej adoracji to nie chce się przychodzić do pracy. Zarobki na pewno nie są dobre, a mogłyby być gdyby nie pazerność w/w towarzystwa. Bardzo wielu fajnych ludzi zawinęło się w okresie kilku miesięcy. Jest bardzo zła atmosfera, a kiedyś to się chciało z ludźmi porozmawiać i było z kim pożartować.

iceman

No 16zł to jest naprawdę sporo pieniędzy, mi się wydaje, że w takim razie warto spróbować, też wyślę skoro uważasz, że jest to sensowne. odp. 8gr. za szt. sporo pieniędzy? pomachasz shakeami -zmianisz zdanie misiu.

pento

Wołaj basie zrobi po kiełbasie

Były stażysta

Co za bzdury. Na stażu płacą 900 zł brutto, czasem 1000 zł brutto za pracę w pełnym wymiarze. Każdy głupi wie, że dwa ostatnie wpisy są wpuszczone przez dział HR ( propagandy).

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Havi Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Havi Logistics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Havi Logistics Sp. z o.o.