Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

Max

Nie wiecie czy prezes Sutkowski po spotkaniu dał na piśmie tak jak obiecał potwierdzenie że co miesiąc będzie regularna wpłata na konto pełnej pensji za wykonaną robotę?

@Max

Nie dał

@Górnik

Dał jest takie oawisczenie

kobudziak@TYSIA

Siema Bracia!tez jestem kobudziakiem i zostaje do konca,chociaz dzisiaj wyplaty wogole nie dostalem(pewnie jutro dostane)nie badzcie głupi bo tylko sobie zaszkodzimy, wszyscy jedziemy na tym samym wozku.jezeli sami odejdziemy_to z niczym,jezeli zostaniemy_zyskamy badrzo wiele,po pierwsze pokazemy innym ze jestesmy silni i madrzynie,a po drugie nalezec nam.sie beda odprawyw,pamietajcie,Kobud to nie tyljo nazwa,to my go zbudowaliśmyi nie damyma sie zastraszyc,bo wyplata nie taka,bo pierwszy raz ktos zmanipulowal i, zasial strach,niej sieje,co zasieje to zbierze,aleoralnpsci nam KOBUDZIAKOM NIGDY NIE ODBIERZE!pozdrawiam koledzy

@kobudziak@TYSIA

Po pierwsze naucz się pisać !

@kobudziak@TYSIA

Szacun brcie kobudziaku takich więcej. Czytając te różne wpisy widać kto jest kobudziakiem a kto "obcym"

otoz to!

otoz to bracie!

kobudziak@TYSIA

jak nie.wiadomo o co poszlo..to wiadomo,ja siedzę w Kobudzie do końca,niezaleznie.co z wyplata,chociaz odprawe dostane,nie badzcie glupi im o to chodzi zebysmy sami poszli,a wtedy guzik dostaniemy,ani odprawy ani zadnych praw,nie bojcie sie co bedzie dalej@zawsze jest GFSP, a pojsc zawsze mozemy z kobuduzakupu,ale musimy im pokazac ze tak latwo nie poddamy sie i nie jestesmy Glupi tylko KOBUDZIAKI,A KOBUDZIAKI TO JEDNA.WIELKA RODZINA I BRACIA,trzeba bedzie ewent zlozyc sie nam pare groszy na prawnika jak nas w.ciulasiema beda robic a na pewno nie damy sie wydoic,pozdro

kobudziak2
@kobudziak@TYSIA

Z tego co piszesz -"chociaz odprawe dostane,nie badzcie glupi im o to chodzi zebysmy sami poszli,a wtedy guzik dostaniemy,ani odprawy ani zadnych praw," to chodzi ci tylko o to aby wydoić od kobudu kasę a nie o to aby jeszcze tą spółkę ratować. Każdy zrobi tak jak uważa.

@kobudziak2

czekam az ty odmowisz odprawy jak sie.stanie,co gadaja,kazdemu chodzi o godna.zaplate za prace,a szczegolnie w.firmie do ktorej mami.sie.sentyment,podejrzewam.ze.dluzej pracuje niz ty,takze nie cwaniakuj,jestesmy w jednej druzynie!

kobudziak@TYSIA

przepraszam za bledy w pisowni,nie jestem dyslektykiem,lecz slownikT9szwankuje hehe

kobudziak@TYSIA

do kobudziak2-wszyscy pracujemy dla Kobudu,zostajac tutaj=chce ratowac firme,a raczej nie poszedlem do innej firmy,prawda,wiec mnie nie oceniaj,bo mnie nie.znasz,a tylko obrazasz,nie mam mozliwosci aby tu tak "szybko"opisac wszystko,opisalem.swoj skrot myslowy,zeby inni tez zostali,dla dobra prywatnego i ogolnego na rzecz naszej firmy,nikt nie chce byc wydojony przez nikogo,ja uczciwie pracuje tak samo jak Ty,ale nie mam zamiaru pracowac za darmo,nie pracuje w Caritasie ttlko w Kobudzie i bedac w firmie walcze zarowno o swoje prawa,jaki prawa firmy,przestancie oceniac,kazdy zrobi co zechce,ja.chcialbym zeby Kobud dalej istnial,ja zostaje,a.czas pokaze jak bedzie,3majmy sie.razem BRACIA

Aaa

koledzy sprawdźcie konta u mnie jest wypłata podzielona na dwa przelewy. jeden z kobudu drugi z łpug ale jest całość

Sprawdzciesobie
@Aaa

Sprawdźcie sobie kiedy wejdą -> https://www.money.pl/banki/elixir/

Qwerty

Z soboty też

@Qwerty

Spółdzielczym Urszulin

Tom

Dostałem tylko 1300 z łpug gdzie nigdy tam ani jednej dniowki nie miałem i do tej pory nic więcej.

@Tom

Coraz bardziej zastanawiam się nad tym, żeby jednak odejść do innej spółki. Cała ta sytuacja nie jest normalna.

Tom
@Mlody

Raczej nie ma na co czekać bo jak będziemy się tak zastanawiać i co miesiąc czekać czy kasa wpłynie czy nie to nas Wielkanoc złapie a im się zaraz kasa skończy. Dopóki prezes sprzedaje akcje to będzie kasa a później skąd weźmie z własnego konta nie sądzę.

Ma ryla
@Mlody

W cycowskiej vivie ma być spotkanie nt. nowych kopalń. Może być to ciekawa alternatywa dla pracowników kobudu. Chyba we środę, 15-tego.

Lysy

ja zostaje tak jak wielu innych i czekamy na upadłość i kasę

Łubudubu
@Lysy

Jeżeli ogłoszą upadłość co nam bedzie sie należeć ? A co dostaniemy jesli rozwiążemy umowe z winy pracodawcy ? (wypłata po terminie lub czesciowa wypłata po terminie) ??

Pawel

920 zl z LPUG z kobudu ani grosza !!!!i jak tu zostac w tej spolce????

jest ktoś kto nie dostał jeszcze wypłaty?

Wkr

Ja również nie dostałem

U mnie tez nic nie ma

Jeszcze wielu

Tadek

To jest karygodne, przecież miały być dzisiaj na kontach, a dalej nic nie ma.

Paw
@Tadek

Są 2 przelewy

Mlody

Zobaczymy jutro. A co robicie daje... Zostajecie czy idziecie do innej spółki??

PKO bp bya wyplata

Krk

Przecież kasa wpłynęła. O co Wam chodzi? Pytanie co teraz dalej będzie?

@Krk

Kto dostatal ten dostal u mnie nic nie bylo...

@anonymous

Dokładnie, u mnie tez nic nie ma

daro

u mnie nic

MIchał

Ja 0 zł

kasa była w całości już o 12 czekajcie

W jakim banku??

@Lysy

Ja nic nie dostałem, ani złotówki. Dzisiaj raczej nie dostane

Kami

A dostał ktoś część wypłaty?

@Kami

Tylko z lplug-mala kwota

kobudziak

No to jak PiŻmak ma zostac kierownikiem na bogdance to wujo wsadzi Todzine i reszte czopow z nadrybia a Pizmak bedzie tylko mationetka uzupelniajaca lodowke.(bo to noe sa tanie rzeczy)!!!!!! Czyli nic sie nie zmieni i dalej bedzie syf i kolhoz

Patrycja

U nas na przykład kasy nie widać do tej pory

Poszły
@Patrycja

To się zgłoś, bo pisemnie była deklaracja Zarząd informuje że w dniu wczorajszym – to jest 10 listopada – wszystkie wynagrodzenia dla pracowników KOBUD S.A. zostały zaksięgowane i wysłane przelewami bankowymi. Ponieważ jednak czas księgowania przelewów pomiędzy rachunkiem firmy a rachunkami pracownika wynosi jeden dzień roboczy, część pracowników może otrzymać swoje wynagrodzenie w poniedziałek.

@Poszły

Ok, dzięki za info. A po co oni dali te wypowiedzenia umowy?? Żeby chłopaki sami obchodzili ze spółki? Czy jak?

kolo
@Patrycja

do roboty się weż a nie czekasz jak chłopa wypłata wpłynie co nie ma na pazurki

@Patrycja

U mnie tez nie ma wypłaty.

@kolo

Jebn ** j się w łeb. Mam swoją kasę. Wszędzie materialistki widzisz bo w domu tak masz? :D

U mnie też nic nie było
@Młody

Brc

lop

i Brajanek i Dzesika lizną kultury od mamusi

@lop

Ciekawe jak Ty byś zareagował.. Gdyby Cię ktoś na forum wyzywał.

Benny

Taka a na zebraniu nsmawiali ludzi na carbo n i Linter. Coś tu ewidentnie śmierdzi. Wujo chodzi i opowiada że namówił już 270 osób na carbon. Może nam to wyjasni teraz,?

@Benny

A flapsy będą?

Benny
@Kami

Nie wiem... teraz to pewnie co miesiąc będą takie przeboje :(

@Benny

Kasa była ciekawe czy wszystkim wyplacili.wyplaty nie zaciekawe

Lysy

a co trzeba będzie nosić dla skubiego w carbonie ( to nie tanie rzeczy ) a św idą skubi ręce opadają kasa była czekamy na upadlosc

kazik

Panowie czy dostał ktos wyplate z Kobudu?

Nicko
@kazik

Znajomi nie mają ja też. Także kłamstwo. Żeby dalej uciec.

Nicko
@kazik

Co robicie teraz zjeżdżacie urlopy czy L4??? Był ktoś na deptaku??

Dg
@Nicko

Kasa jest na kontach

To ja
@Dg

Z Kobudu i Łpug?

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.