Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

STARY KOBUDZIAK

Pamiętajcie ze kobud dalej jest wykonawcą prac dla kopalni i to jemu kopalnia płaci a nie carbonowi

@STARY KOBUDZIAK

Oczywiście że jemu płaci i następna faktura takę będzie zajęta przez komornika

Przodek

Rozpisalem się ale mam już dosyć tej nerwowej sytuacji.

STARY KOBUDZIAK

Zwroccie uwagę ze jak akcje bumechu poszły do góry to i w kobudzie wypłaty tez także myślę że nie jesteśmy kulą u nogi dla bumachu

Koleś

Na stronie Kobudu w zakładce kariera jeszcze jest oferta pracy Panowie składajmy podania. Wynegocjujmy lepsze warunki niż w C.....e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Przynajmniej dziewczyny będą miały robotę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kami

Właśnie wiadomo cos o flapsach?

kolo z przodka
@Kami

nie bedzie bo konta zablokowane a za to trzeba zapłacić

Hubery

Co z wypłatą za święta?? Rozumiem że robiłem je za darmo :(

bolo8
@Hubery

Z tego co słyszałem to zaledwie kilkanaście osób odeszło w tym zamieszaniu na kilkaset które cały czas pracuje. Jak zobaczyłem co proponują w konkurencji to nie żałuje że zostałem. Tam wam nie zapłacą tyle co w kobudzie bo oni biorą wszystko - nawet te najmniej płatne roboty. Aczkolwiek sytuacja z poślizgiem pensji plus ta rzekoma nagonka o upadłości prawie i mnie zachęciła do zmiany roboty, w tym wypadku byłoby na mniej płatną...

stachu
@bolo8

bylem dzis w lecznej, ruch w biurze na deptaku ogromny, obstawiam ze do carbonu poszlo okolo 100 chlopa 30 prs

Hubery

Wiecie może czy będzie karta Tesco??

jojo
@Hubery

dokladnie gdzie nasza kasa za flapsy? niby maja czas do 18

Panowie Wójcik też poszedł do PRS. Kolejna opcja.

Kobudziak leb peka

Prawda jest taka,ze nie wiadomo co robic,ja zostaje w Kobudzie do konca,bedzie co ma byc,a co my mozemy wiedziec,jak same kierownictwo sie mota i co chwile"zostancie bedzie ok,a za chwile uciekajcie"paranoja,mi juz leb peka.

Górnik

Ludzie podjeliscie zbyt szybko decyzję teraz wszyscy przeszliscie do innych firm a Kobud jak ma istnieć jak nie mają ludzi. I pewnie że upadnie. Innym o to chodziło żeby wywołać gwalotowne zamieszanie żeby Kobud upadł. Prezes bumech publicznie powiedział że wypłaty będą 10 grudnia pełne nawet z własnej kieszenia. Kobud nie upadł sam z siebie bo dobrze firma się miała. Ale innym o to chodziło żeby firmę zniszczyć takim sposobem. Żeby firma nie miała ludzi.

@Górnik

Nie wierzę że P.....s nie wiedział co się dzieje na jego podwórku. Chciał aby kura znosząca złote jajka znosiła dwa dziennie. Nie karmiona padła. A teraz szukamy winnych. Gdzie był tydzień, miesiąc, pół roku temu. Tu już nie chodzi tylko o wypłaty ale o zobowiązania z innymi firmami. Zobowiązania dla Pani szyjącej ubrania, Pana ostrzącego raczki itd. Obiecać można wszystko

Mlody
@Górnik

Wszyscy masowo odchodzą do innych spółek, nie ma też kadry zarządzającej, trochę szkoda, kobud stracił przodek, ludzi nie ma, widze to w ciemnych barwach. Pozdrawiam

@Mlody

Nie ma co ludzi winić jeżeli władza robi wodę z mózgu. W czwartek każą się przenosić więc każdy składa deklarację. W poniedziałek zaprzeczają że nic takiego nie było. Konta zajęte przez komornika. Pieniądze na wypłaty nie wiadomo skąd w rożnych terminach. Jeden p....s zapewnia że pieniądze będą a drugi że nic się nie da zrobić. Ktoś tu kręci ale coś mu nie pykło.

optymista
@Górnik

Trzeba złożyć propozycję Panu Tadeuszowi aby jeszcze raz firmę założył to się przeniesiemy i Kobud będzie reaktywowany. A resztę złodziei puścimy z torbami.

Kobud
@Górnik

Zobaczcie artykuł we wspólnocie leczynskiej. "Dzisiaj może powinienem stanąć przed wami i powiedzieć że będzie dobrze o nic się nie martwcie pracujecie. Tylko że nie spojrzalbym wam później w oczy 10 grudnia wiedząc o tym że nie macie wynagrodzeń."p. Kubaszewski Ani razu nie powiedział o tym że będą wynagrodzenia. Wręcz przeciwnie. Jak Sutkowski mówił że da to Prezes że nie może tego obiecać.

Patrycja

Pieniądze trafią na konto w banku PKO BP o godzinie: 11:30 15:10 17:30

Młody
@Patrycja

A co z wypłatą za święta?? Wiecie coś??

@Młody

Jeden Prezes obiecał, drugi nie. Któremu wierzyć ???? zrobimy losowanie, może trafimy 50/50% lepiej niż w totka.

nn

ha ha ucieka jak szczur ale czego się po nim spodziewać nawet jak wcześniej były pieniądze to sprzętu nie zamawiał a teraz widać jaki z niego człowiek

mm
@nn

Kiedy były pieniądze?? Powiedz coś więcej bo chyba jesteś w temacie. Gdzie się podziały że brakuje na wypłaty????

Jola

No i dobrze ze nie startowali do tych poje...robót niebędziemy parobami dla lw robota w przodku czy na ścianie za 2600 w syfie błocie czy chorym przerzucaniu złomu tania siła robocza niewolnictwo niech kto inny to (usunięte przez administratora) obsługuje w przeliczniku 1.5 Skubiszewski ty (usunięte przez administratora) dalej bedziesz ludzi finansowo gnębił tylko w carbonie na bogdance obok świetego...

ania
@Jola

dzisiaj pracujesz w K......e, jutro w C... lub innej firmie która te roboty weźmie i więcej ci nie zapłacą takie są realia Jak chcesz więcej zarabiać pożegnaj się z górnictwem.

Tadek
@Jola

Przetarg wygra inna firma do której się przeniesiesz z K..... i dalej będziesz niezadowolony. Powiedz jeżeli było tak źle, to co robiłeś w K..... Bądź kowalem własnego losu.

Kobud

https://www.lw.com.pl/pl,1,przetargi,s55,d3478,wykonywanie_robot_gorniczych_i_uslug_w_kopalni_lubelski_wegiel_bogdanka_sa.html Kobud nie uczestniczy w przetargu więc nie będzie robot dniowkowych w przyszłym roku.

kulfon
@Kobud

Jeszcze do końca roku 2017 i koniec tego (usunięte przez administratora), po tylu latach i tak zaniedbać a takie dochody miał. Pozdrawiam.

wo
@Kobud

i tak się robi HISTORIĘ.......

@kulfon

Dokładnie jak można było zaniedbać taką firmę przy tak wykwalifikowanej załodze a teraz oddać na tacy innym spółkom aż żal ściska jak się na to wszystko patrzy. Tyle lat i co na marne?

mały
@Kobud

żeby przystąpić do przetargu trzeba mieć siano na wadium a jego brakuje nawet na wypłaty!!!!!!!!

Krzysztof

Ja też zostaje. W sumie pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja. Dobrze że już nie ma kilku osób zarządzających. W sumie to jak upuszczenie gazów przy wzdętym brzuchu. Od razu ulga:) Mnie z poślizgiem tych trzech dni wpłynęła kasa w poniedziałek po południu.

wkurzony

dodam jeszcze że nadal czekam na wypłatę ale pracuję dalej w Kobudzie

wkurzony

Kto był wczoraj na spotkaniu z prezesami i tvp lublin to wie jak naprawdę wygląda sytuacja finansowa prezes obiecał tez że wypłaty za listopad będa w grudniu w całości na czas cała zaloga w dniu wczorajszym na dniówki popołudniowe i nocne zjechała dziś pierwsza zmiana też i tu nie miłe rozczarowanie bo kierownik Go...n który przechodzi do PRS namawiał ludzi chodźcie do PRS rzucajcie Kobud bo tu nawet na narzędzia nie ma to już koniec to nie fair panie G...n

Patrycja

Dzisiaj realizowane są przelewy, więc proszę sprawdzać konta zgodnie z sesjami poszczególnych banków . Cierpliwości i powodzenia.

K.

Panowie kto ma konto w ipko? Pytam dlatego że mi jeszcze kasa nie wpłynęła :-(

Kob
@K.

Ja mam wczoraj wpłynęło mi tylko z lpug i to takie marne pieniądze jak ja mam utrzymać rodzinę za 465 zł

Kami
@K.

Ja mam i dostałem wczoraj

Kk
@K.

Ja mam i wpłynęło tylko z lpug i to marne pieniadze

Kob
@Kami

ile Ci wpłynęło?

jak zostaniecie to kobud nie upadnie,i nic niedostaniecie

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.