Opinie o SGB Grzegorz Bobola w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SGB Grzegorz Bobola. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SGB Grzegorz Bobola o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGB Grzegorz Bobola w Kołobrzeg

To fakt firma może być.Grzesiek B. jako pracodawca jest całkiem w porządku.Gorzej gdy już ktoś trafi do tego wiecznie zamotanego(usunięte przez administratora)jest bez skrupułów.Wiecznie zakręcony,zero organizacji wszystkie swoje wypaczenia i błędy zawsze zrzuca na pracowników.Zresztą szkoda słów na tego pajaca.Jak wygląda takim jest" kierownikiem"(usunięte przez administratora)

Siemanko Pracowałem u Grzegoża Boboli i osobiście że jako szef jest OK.Ale jego kierowniczek po studiach (usunięte przez administratora) to jest dopiero poraszka cham,świnia aż szkoda mojeg pisania na temat tej kobiety(usunięte przez administratora).Pajacyk i tyle wam powiem o jego osobie.Mimo to polecam prace w S>G>B ale nie u kierowniczki (usunięte przez administratora)

Siemanko Pracowałem u Grzegoża Boboli i osobiście że jako szef jest OK.Ale jego kierowniczek po studiach (usunięte przez administratora) to jest dopiero poraszka cham,świnia aż szkoda mojeg pisania na temat tej kobiety (usunięte przez administratora).Pajacyk i tyle wam powiem o jego osobie.Mimo to polecam prace w S>G>B ale nie u kierowniczki(usunięte przez administratora)

makarena

jeżeli już oczerniacie jakąkolwiek firmę,to miejcie też na tyle odwagi aby się przedstawić.Nie chowajcie się pod wymyślonymi loginami.

Aplikowałeś do firmy SGB Grzegorz Bobola? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Neutralny

Czytając to wszystko i znając firmę można wysnuć jeden wniosek banda tumanów i nierobów. !!

ty lojalny zapomniałeś o miejscowych i osobie

lojalny

Jak widzę narzekanie nie kończy się tylko na budowie.Jak na razie większości z was Grzegorz B. uratował życie.Dotyczy to szczególnie wszelkiej maści obiboków z Rościecina oraz okolicznych wiosek.Odpady z innych firm nigdzie nie tolerowane a teraz robicie jeszcze ferment wokół firmy.Więcej lojalności a jak już pisze się głupoty to nie należy chwalić się w miejscu pracy.Nawet zaufanym osobom:)

sławek borewicz

coś mi się zdaje że zygi to pijaczyna(usunięte przez administratora) który wyleciał za nawalenie się do nieprzytomności w pracy, polecam grupę (usunięte przez administratora)

ziomek - 2010-09-07 07:10:48 zupełnie się zgadzam z opinią też miałem kontakt z firmą i panem (usunięte przez administratora) który ma ludzi za nic a jego pomyłki zawsze najbardziej kosztują nie firmę lecz pracowników a jest ich sporo wiecie co, potraficie tylko narzekać. A odważcie się i sami załóżcie firmę budowlaną oraz zatrudnijcie wykwalifikowanych ludzi (często tępaków po studiach) i się bujajcie jak się wam nie podoba. I wtedy byłoby wiadome jak dajecie radęz opłatami, wypłatami na czas itd. wielkie mi halo z umowami(usunięte przez administratora) chodzi o to, żebyś baranie był ubezpieczony - a wtedy idziesz do takiej instytucji jak ZUS na ul. Łopuskiego i sprawdzasz na miejscu czy jesteś ubezpieczony lub nie. A ja osobiście chciałbym dostawać pieniądze w kopercie- a co ty chłopie z tego Zus dostaniesz ? a wiesz czy w ogóle emerytury dożyjesz ? jak sie nie podoba to się zwalniasz i tyle. a w jakiej pracy nie ma wazeliniarzy i konfidentów i pijaków ? tacy są ludzie. wypadki w pracy się zdarzają, no chyba że masz prace w której leżysz do góry brzuchem w łóżku i narzekasz :) do roboty się brać !!!

ziomek

zupełnie się zgadzam z opinią też miałem kontakt z firmą i panem knutem który ma ludzi za nic a jego pomyłki zawsze najbardziej kosztują nie firmę lecz pracowników a jest ich sporo

Zygi

Jeśli szukacie pracy w firmie budowlanej to raczej polecam gorąco się zastanowić.Ubezpieczenie z najniższej krajowej,płacone z dwóch kopert.Na umowę trzeba czekać czasami ponad miesiąc i do tego cały czas się upominać gdyż może to trwać nawet dłużej.Jeśli nie idziesz tam za rekomendacją i po pewnych układach możesz być tylko 3-miesięcznym wyrobnikiem, na okresie próbnym.Atmosfera w firmie nieciekawa,awansują wazeliniarze,alkoholicy oraz konfidenci.Osoby zazwyczaj mało potrafiące w branży budowlanej.Kadra kierownicza młode ambitne wilki mające za nic pracowników (nowych).Pokłon w stronę p.(usunięte przez administratora) jest mistrzem negatywnej motywacji.Oraz wypadków,trzy na jego budowie w niespełna 4 lata ostatni w grudniu ubiegłego roku.Wszystko w wyniku zaniedbań i braku BHP.Także reasumując kicha nie polecam jeśli szukacie pracy z normalnymi i zdrowymi psychicznie ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o SGB Grzegorz Bobola - Kołobrzeg

SGB Grzegorz Bobola
2.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Bałtycka 31
    78-100 Kołobrzeg