Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NIFCO POLAND SP ZO.O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO POLAND SP ZO.O w Świdnica

MW

jeju, czytam i rece opaduja. zatem zapraszam do pracy w Skoda Auto Kvasiny - Czechy. zarobki juz od 4500 netto w okresie probnym.

@MW

To jak Ci opadują to już więcej nie czytaj. Szkoda żeby opadli.

MW
@Hehe

Rece juz opadly. niestety. Po tym jak fabryke opuscilo kilka dobrych kierownikow, ktorzy niestety nie mogli nic zdzialac, bo zarzad mial gdzies co sie dzieje w firmie to niestety rece opadly. i jak pracowalem w dwoch innych japonskich fabrykach, tak w tej bylo wyjatkowo, a to temu, ze Japonczycy slyna na swiecie z tego, ze w ich fabrykach wszystko dziala tak jak dzialac ma. w nifco niestety... zarzadzanie tej fiormy bardziej przypomina jakas firme w RPA. bez obrazy, to jak zachowuje sie kadra kierownicza... wstyd. szkoda pracownikow. ale byc moze na warunki polskie, to takie standardy.. nie wiem.

Jak
@MW

No to nie jest Toyota

Krol Macius pierwszy
@Jak

Czy Nifco tak jak Toyota sie zawija do 2025? (usunięte przez administratora)Czy warto aplikowac na produkcje? Macie nowe projekty i szanse na rozwoj czy taz brak zyskow? Czy firma inwestuje w ludzi? Czy atmosfera pracy jest europejska czy koreanska?

mario
@Krol Macius pierwszy

Nowe projekty nie wypowiadam się,mobing kolesiarstwo. Nic ciekawego.

Czyli to samo co w Toyocie
@mario

Czyli to samo co w Toyocie

Jak dużo osób pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Hehe

Garstka, z tygodnia na tydzień jest coraz mniej, a zakład jest tak rewelacyjny że nikt się nawet zatrudniać zbytnio nie chce

@Hehe

No cóż podjechało sarkazmem. :( Chociaż ja tu rozbieżne opinie coś widuję. Umiesz swoją jakoś konstruktywnie uzasadnić? ;p

...

Zasady BHP??? Brak!

Agnieszka
@...

Chodzi Ci o sytuację z wirusem? Ciekawe co NIFCO zrobi dalej. Myślicie, że posypią się przymusowe urlopy? Czy nie zapowiada się?

My
@...

Skoro nie jest przestrzegane BHP to powinien to sprawdzic odpowiedni Organ Panstwowy. Proste. Szczegolnie ze za przestrzeganie zasad BHP ostatecznie odpowiada Prezes Zarzadu calym swoim majatkiem tak samo jak za podatki. Pocztajcie ustawy

@My

A sądzisz, że on tak szczegółowo się interesuje tym wszystkim? No chyba, że z tym bhp to kit ktoś wkręca

Xd

Czy są przyjecia na dział Wtrysku (operator).

hc
@Xd

Na 12 godzin pracy pasuje.

Julia
@hc

Ale to codziennie te 12 h jest? Jakie sa wymagane kwalifikacje?

Poli
@Julia

.Pracujesz dwa dni od 6 do 18,dwa dni wolnego,potem dwa dni 18-6 i znowu dwa dni wolne.Potrzebne sa checi do pracy a najlepiej przyjdz na rozmowe kwalifikacyjna to sie wszystkiego dowiesz.

@Poli

Czyli w soboty tu się normalnie pracuje czy jak to jest podzielone po te dwa dni jeśli chodzi o przypisanie do dnia tygodnia?

Tak
@Justyna

Tak pracuje się w soboty , niedziele . Jak masz poniedziałek, wtorek pracę to środa i czwartek wolne. Następnie piątek sobota praca niedziela i poniedziałek wolne i tak w kółko.

Czy pracownicy NIFCO POLAND SP ZO.O mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

...

Jedyna integracja na jaką można liczyć to zbiórka pod planem

Hehe

W dobie pandemii na pewno

pytanie

Czy w tym roku będą paczki na Święta lub premie? Pozdrawiam

Haaha
@pytanie

Będą premie świąteczne?

Cześć wszystkim, czy może ktoś zdać relację, jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie ? jak się pracuje, czy w dalszym ciągu zwalniają pracowników ? czy są jakieś perspektywy ?

Kiedy płacą socjal

Ano

Ale afera się zrobiła na montażu .premi. Na świętach nie będzie przez jedną grupę.

Kiedy płacą socjal

gutek
@Ano

tzn? jaki socjal?

@gutek

Ten co dostałeś wniosek

Hej, jak sie trzymacie w dobie kryzysu ? czy jest praca, czy produkcja stoi ? jak z załogą ? są zwolnienia, czy póki co trzymają pracowników ? pozdrawiam serdecznie i proszę o merytoryczną odpowiedź

Ano

Czy będą płacić premie w piątek

Czy będą płacić jakoś premie 30wrzesnia

ciekawy
@Ano

o jaka premie pytasz??

Czy rozmowa rekrutacyjna w NIFCO POLAND SP ZO.O odbywa się również w języku angielskim?

xxx

Zależy jakie stanowisko, ale jeśli biuro to tak, możesz mieć jakieś pytanie po angielsku, w końcu często trzeba się komunikować w tym języku na zewnątrz firmy.

rafal

czy w ukropy w calym zakladzie jest klima albo chociaz wentylatory zeby mozna normalnie pracowac?

@rafal

Nie ten zakład, jak są upały to lata się mokrym????

Mike

Jakie zarobki i jak praca na techniku utrzymania ruchu ? Jaki tryb pracy tam maja od pon do piątku

Obserwator

Nie pozdrawiam ludzi, którzy awansowali nie wiadomo dlaczego i jedyne co potrafia to pisanie e-maili majace na celu pogrążenie prscoenika, bydło nie ludzie.. Zero zasad i honoru. Polecam ściągnąć kamizelke i nie powyzywać swojej wyższości rozmawiając z pracownikiem

@Obserwator

Dokładnie My tylko zapieprzac i zadnego szacuku bo dla nich jestesmy zwykłymi robolami. Awansowali sie z pracowników na liderów co niektórzy wielce kierownicy i załorzą tą kamizelke i wielkie państwo. To my na nich robilismy bo kasa jest z produkcji a nie od łazenia. By ten zakład padł

Obecna
@Kalz

Jak pohdzies raczej do HR to luz kawka i ploteczki a jak poprosisz o zaswiadczenie to za 3 dni, a moj u diebie dostal od reki. Tam to dopiero. . . Na wtrysk dac to bedzie za 3 dni. . . Co one tam robia bo co miesiac korekty nadgodzin raczej

Holender

Osoba o imieniu wojtek na magazynie uważa się za boga a kierownik tomek jest jego marionetką jeszcze trochę a to nie będzie magazyn a wielki kapownik już co drugi to kapuś i oto osobie wojtkowi chodziło żeby nie było zgrania załogi tylko szczucie jeden na drugiego aby tak dalej a obaj tomek i wojtek obudzą się z tym że ludzie zaczną odchodzić i w tedy nawet kapusie nie dadzą rady wszystkiego ogarnąć

tez logistyk
@Holender

ty ale nikt cie sila tu nie trzyma. jak ci tak zle to zmien otoczenie zamiast ciagle wypisywac tu glupoty. tyle w temacie.

Kalz

To miala byc odp.do @Holenra co madrosci wypisuje

Były

Hej nifco !!! trzymacie się jeszcze ? jak aktualnie wygląda produkcja ? czy dalej nie ma zamówień, czy coś się ruszyło ? czy dalej są zwolnienia ? dajcie znać, jak aktualnie wygląda sytuacja

@Były

podobno mają zwalniać się okaże brak oficjalnych info

Jacek

Już zaczęły się zwolnienia. Nie wiadomo jeszcze jak dużo osób pójdzie

@Jacek

Kogo zwolnili?

Jacek
@Xd

RODO

@Jacek

No fakt. A czy dużo osób już zwolnili ?

@Były

(usunięte przez administratora)Moze jeszcze gorszy cale szczęscie tez juz nie pracuję. Pozdro

Aga.mis

Czy ktoś z Was wie jaki jest mail do księgowości ?

@Aga.mis

A po h..ci e-mail i tak ci nie odpiszą bo mają wszystkich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica

• Jak się pracuje w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO POLAND SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO POLAND SP ZO.O?

Kandydaci do pracy w NIFCO POLAND SP ZO.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO POLAND SP ZO.O
2.4/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Przemysłowa 41-43
    58-100 Świdnica