NIFCO POLAND SP ZO.O

Świdnica

Opinie o NIFCO POLAND SP ZO.O

byly 2016-04-03 10:21
Tak może napisać tylko HR [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lub konfident slonecznego lipca i Mendy
... 2016-04-03 16:44
Macie rację, kto chce to będzie pracował, a firma nie jest taka zła jak piszecie.
Piszę w innej sprawie. WTRYSKI czy nie możecie niczego zrobić z tą liderką za przeproszeniem "śmierdzącą i zlaną brudem"???? Czy niema u Was nikogo kto by mógł jej zwrócić uwagę? Gdzie są przełożeni? Jak wytrzymujecie z nią na zebraniach w jednym pomieszczeniu???? Czy HR tego nie widzi? My już nawet po części nie chcemy tam chodzić, wolimy zadzwonić jak się da, bo obawiamy się jakiejś plagi robactwa np. wszawicy itp. To już nie są żarty, to jest poważna sprawa z tą kobietą bo jak można średnio raz na miesiąc umyć włosy?????!!!! Nie wspominając już o kąpieli!!!! Imigranci częściej się myją niż Ona!!!! Proszę w imieniu wszystkich pracowników którzy mają z nią do czynienia o zwrócenie jej uwagi. Liczymy się z tym, że nie jest to takie proste komuś mówić takie rzeczy ale kto inny jak nie przełożeni??? Przecież równy pracownik nie będzie się narażał, proste.
nowa 2016-04-04 10:29
O której brygadzie piszesz
;-);-) 2016-04-07 21:07
Spróbujcie się przyjrzeć żonatej liderce z montażu która się z kierownikiem zabawia.;-)
pilot 2016-04-09 10:37
I znow następna miłosna historia tym razem mężatka-liderka z montazu , przedtem żonaty z mms z C z operatorka-koleżanka.Robia z siebie pośmiewisko. Sa osobami ktore raczej w żaden sposob nie zasługuja na szacunek.
łysy2 2016-04-09 19:57
Jaki szacunek?????????? Najpierw trzeba miec szacunek do siebie ,do swojej osoby a nastepnie zasłużyc na niego u innych osob.Niestety im jest go brak.
F6F6F6 2016-05-04 16:33
Nie, nie jeszcze raz nie. Gdyby nie klika jaka się zawiązała w magazynie , to robota by była całkiem fajna. Przepracowałem trzy miesiące w Nifco. Niestety w ostatni dzień pracy po fajrancie dowiedziałem się ,że już nie pracuję. Nie przypasowałem towarzystwu z magazynu. Dość dobra ocena kwartalna ,ale niestety umowa nie została przedłużona . Chociaż nowo przyjęty pracownik będzie się starał , flaki sobie wypruwał a jak nie przypasuje pewnej pani z magazynu i jej bliskiemu koledze to dostaje kopa pod jajo.
F6F6F6 2016-05-06 09:49
Może nie mendy,tylko osoby nie szczere.Po prostu na układy nie ma rady.Pracują tam też ludzie naprawdę w porządku.No ,ale stare przysłowie się sprawdziło ,, jeśli wejdziesz między wrony ,musisz krakać jak i one''.
kita 2016-05-07 21:58
Jak to jest zawsze te osoby szczere mają prze.... ne to chyba lepiej być szczerym uczciwym niż zaklamanym Ale dobro zawsze wraca a te osoby co tak robią to też będą miały za swoje
człowiek 2016-05-10 23:04
Dla czego jedna , z pracownic na zmianie c Skoda - Montaż. Czy jak ten dział się zwie . Puszyszta XXl Ko....a coś tam. Nie posiada ubrania firmowego. I zero konsekwencji. Przecież dla Nifco szyjemy na miarę . I to u Nas w Świdnicy na ul. Witosa.... a Pańcia co ??? Odpiernicza rewię mody. ( Pani Pazur ) hehhe. Tu nikt nie zadrości Ci Twej roboty nędznej z pazurami. Tylko Wkórwiasz wszystkich..... Brakiem standardów w fabryce (ubiór ) spacerki , i opierdalanie się . Powini Ci zabrać telefon w pracy. A Słwawek to dziwimy się , że Ci jeszczenie zagnoił na śmieć!!!!!!
nifkowyludek 2016-05-12 22:25
a jak tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moneta z zakościelnym nadal ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
nifkoludek 2016-05-13 22:33
Panie Pieniążek a od kiedy me*n*da to niecenzuralne słowo i skąd wiadomo że chodzi o Ciebie?
Rozbawiona 2016-05-19 18:25
Żal mi ciebie a tym bardziej twojej opini. Przypier ..sz się do czyjejś tuszy tu na forum. Dlaczego nie podejdziesz do niej osobiście i nie pokażesz swojego nedznego ryja, kim jesteś i komu tak bardzo przeszkadza jej wygląd. Co do jej paznokci wyczuwam tu jakiś żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeśli masz ogryzki polecę ci dobrą kosmetyczkę na uzupełnienie braków. Lubisz widac nosem węszyc na czyimś podwórku a swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamiatasz w kąt. Wariata STRUGASZ, że nie wiesz jak nazywa się dział. Tylko ktoś kto z nami pracuje może wiedzieć o kim ty tu piszesz wiec jesteś z naszej zmiany. Proponuje Ci spojrzeć w lustro i mocno się przyjrzeć i jeszcze raz i jeszcze raz az się pozygasz ze wstrętu, to może wtedy odpiero...sz się od innych. Po za tym weź się za robot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczna, bo nie wiem za co ci płacą. PS wiem kim jesteś fujaro.
Ziko 2016-07-07 15:30
Myślę że raczej przez ciebie ta firma zbankrutuje, bo gdyby tak dobrze pracował to by nikt Ukraińców nie ściągal. A tak obgadujecie jeden drugiego i jeszcze tych Ukraińców a robota stoi. Zawisni i zazdrosni nieroby.
dadi 2016-08-05 22:39
Miła przyjemna praca fajni ludzie jest super.
Trelemorele 2016-08-09 01:05
Tu można pić, robić co się chce i praca mknie
Mitte 2016-08-09 10:20
Ludzie bardzo pomocni, zrzucą na Ciebie swoje obowiązki, a potem podkablują, że nie zrobiłeś i już masz motywację do pracy.
Najlepsza praca jest w jakości u "Ojca", profesjonalista w każdym calu.
Niety 2016-09-01 22:25
Nowa hala= mobing monitoring tresura
dvf 2016-09-03 23:15
O ktorej brygadzie piszesz, czy to wtrysk czy montaz
Pestka 2016-09-13 10:42
Mógłby ktoś napisać, ile mniej więcej dostaje się na rękę na wypłatę na lince? Zastanawiam się nad przeniesieniem się z innej firmy tylko nie mam pewności, czy się opłaca to.
Niety 2016-09-14 22:52
Montaz
Nifculec-bolec 2016-09-20 20:15
Kiedy najbliższa zakładowa impra integracyjna? Zacieśniłbym znajomość z jakąś koleżanką.
Notornot 2016-09-27 23:27
Dlaczego cała filozofia firmy to zwalanie winy na pracowników? Dlaczego wszyscy mądrzy nie dadzą dobrych części? Wolą za to rozdawać nagany. Ludzie wam uciekają. Liderki wrzeszczą. Nic ich nie obchodzi norma ma być. Dlaczego ktoś w dzisiejszych czasach pozwala na upokorzenia i zastraszanie? Gdzie inspekcja pracy?
Kasia 2016-09-29 19:42
Zastraszanie , zero rozwoju, wpadasz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez przyszłości.
Rok 2016-09-29 20:10
Co prawda to prawda
Rencia 2016-10-08 14:46
Wyplata terminowa, andrzejek czeka bo juz go rece bola : pieniazek jest ok, cala reszta tez spoko
pifco 2016-10-13 18:15
Pójdziesz na elektryka, a będziesz musiał wtryskarki ustawiać.
ŻukGnojownik 2016-10-21 09:27
Jakie zarobki oferuje nifco dla nowych na produkcję?Proszę podać jeśli to nie tajemnica na rękę.?
nick 2016-10-21 13:38
+/- 1900
banan 2016-10-24 10:39
Ile zarobi młodszy ustawiacz ? bo ponoć fajne zarobki.
M. 2016-10-24 22:27
Halo halo nifco. Po ponad pół roku po moim wyjeździe do Czech wchodzę na to forum i nadal widzę jak się nawzajem obrzucacie błotem.
No nic Wasza sprawa.
Ale szczerze mówiąc to znowu z chęcią bym odwiedził Waszą firmę. Tak na 1 dzień. Co jak co, ale fajnie u Was było.
Pozdrowienia z Czech. M.
Mirek 2016-10-31 18:51
No cóż, nie zmienisz ludzi.
Wszędzie lepiej niż u siebie.
Adi 2016-11-02 15:54
Jak wygląda praca na wtryskarkach
nieznany 2016-11-10 11:13
Na produkcji Szerzy się złodziejstwo miedzy pracownikami idzie o chora rywalizacje oraz mobing.
1234 2016-12-03 10:17
Witam.
Czy moglibyście podać jakieś informacje na temat Związków Zawodowych w waszej Firmie?
Czy takie związki są u was założone?
Chochlik 2016-12-12 14:56
Nie znam może jakaś podpowieć
jupi 2016-12-12 14:58
ile zarabia magazynier
Chochlik 2016-12-12 15:07
A co to mms głupku
Patolog 2016-12-15 17:56
Najgorsze miejsce w jakim byłam... praca nawet spoko, ale ta atmosfera... te gapienie się i podpier... ludzi. Szok. Nigdy więcej takiej (usunięte przez administratora)
liderka 2016-12-18 21:56
To cała prawda i dlatego ludzie uciekają a atmosfera jest nie miła haha dobre.
spawiedliwosc 2017-01-14 13:08
Pozdrowienie DLA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I judasza byl juz u was pop za nadgodziny go niechce m side pisac o wyjasnienia do pipu
najlepszy 2017-01-27 12:23
Nie polecam nikomu tego zakładu, ludzi traktują jak śmieci 0 szacunku cała śmietanka siedzi sobie w biurze i gówno się zna na robocie a ludzi którzy mają coś do powiedzenia i znają się na pracy szybko ich usuwają i zwalniają żeby im nie zabrać stołka. Nie polecam nikomu !!!!!!!
mirek 2017-01-27 22:04
zaklad jest ok
Sprawiedliwość 2017-01-28 17:40
juaszu i ,mendo, idziemy po was Sprawiedliwość zpomscimy Wszystkich
Reptyl Naczelny 2017-01-31 18:44
W ogólnym rozrachunku praca nie jest zbytnio wymagająca jeśli mówimy o dziale wtryskarek. Trzeba być w większości przypadków spostrzegawczym. Gorzej jak dostaniesz kilka maszyn z nieciekawymi detalami. Wtedy trzeba się sprężać. Ale jest znośnie. Niektóre osoby na stanowisku liderek to jakieś nieporozumienie. Za bardzo się szarogęszą. Między innymi przez ich żałosne zachowanie jak one same jest duża rotacja w zakładzie. Czy polecam pracę w tym zakładzie? Niekoniecznie ;)
ktos 2017-03-15 18:22
Czy ktoś wie ile zarabiają ukraincy?
M.W. 2017-03-22 19:55
halo Nifco.. jak sie macie?
pozdrowienia z Czech.
wiecie od kogo :)
Henio 2017-03-23 13:43
A po co ci to, zarabiaj tyle- na ile się sam wyceniles a nie zazdroś innym
N.m. 2017-03-23 13:47
Czy ktoś może napisać coś o pracy biurowej, jak atmosfera, zarobki?
o 2017-03-26 07:18
To nawek mende judasz sprzedał tego nawet w bibli nie bylo
Zostaw swoją opinię o NIFCO POLAND SP ZO.O - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NIFCO POLAND SP ZO.O