Carpol

Opinie o Carpol

MICHAL

zatrudniaja jednego a drugiego zwalniaja musi byc rownowaga najlepiej znajomego

jacek

nie ma sensu podejmowac pracy w Carpolu szkoda czasu zdrowia na pierwszym miejscu jest donosicielstwo zeby kierownictwo mialo ucieche

on

No i ten kierownik który stale upokarza ,krzycz i to ma być motywacja dla pracownika ,wszystkich mieży jedną miar (usunięte przez administratora) leniuchy i stale o kase im chodzi,tak kierownik o nas myśli ,atmosfera do pracy pogarsza się z dnia na dzień,nawet Pani prezes już nas omija,to nie ta sama firma co kiedyś

daro
@on

Święte słowa kolego ,kiedyś Pani prezes była piękna i biedna,teraz jest piękna i bogata .Po przekroczeniu pewnej sumy na koncie każdy człowiek się izoluje i zostaje sam ,no może nie sam lecz w towarzystwie pieniędzy.Ja jednak wole być bogaty w bezinteresownych przyjaciół ,a towarzystwo kasy mnie wali.Pozdrawiam wszystkich pracowników którzy posiadają godność i nie tolerują kumoterstwa.

Jestem monterem i mam dość walki o kasę,nie polecam tej firmy

my
@ja

Tak to jest jak godzimy się na wysokość wynagrodzenia po wykonanej pracy.Sami jesteśmy sobie winni,w ten sposób chlebodawca ma nas w garści ,płaci jak będzie miał i jak będzie chciał a robote ma już zrobioną.W ten sposób działa większość firm twierdząc że to motywuje pracowników .Ale jaką mamy gwarancję że nasza praca zostanie oceniona obiektywnie i uczciwie?W innej rzeczywistości gospodarczej,dobry pracodawca podpisywałby realne umowy i nie byłoby wątpliwości i niezadowolenia.Optymistyczne jest jednak to ,ze tacy fer pracodawcy w Polsce istnieją a ich odsetek jest całkiem duży,więc nie narzekajmy tylko ruszmy tyłki i podnieśmy sobie standard pracy i płacy.A o cyrkpol się nie martwmy da sobie świetnie rade i bez pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Informator

Akurat ogłoszenia o PRACĘ na Gumtree są płatne .

lllllllllll

Wiem i to dużo przetyrałem na spawalni i nie polecam ,stoisz po dziewięć godzin i non stop spawasz ,jesteś obserwowany przez stado lojalnych i monitorowany przez kamery ,nie wolno ci uchylić maski masz cały czas spawać i nie odwracać się od stołu.Na koniec usłuszysz ,że jesteś leniem i nierobem a jak kamera cie uchwyci że akurat się oparłeś czy zagadałeś z kolegą to możesz spodziewać się potrącenia wynagrodzenia

jasne :)

warto

daro

Dawaj chłopie do nas ,jak jesteś bystry to po kilku dniach sam stwierdzisz czy to ci odpowiada.

obłudny

Wypowiedź Pani PREZES ROBI WRAŻENIE??? Ciekawe na kim? chyba na tych przy żłobie........, bo robol zostanie na zawsze robolem, któremu stale podnoszą normy, wydłużają czas pracy i obcinają kasę, hehhehehe i to wszystko w imię Najwyższego.

Bravo_G
@obłudny

Obłudny, teraz dla odmiany, przeczytaj proszę ze zrozumieniem. Kilka pytań: Praca nie odpowiada ? Nie pasuje ? Czujesz się kimś znacznie ważniejszym urodzonym do innego stanowiska ? Czy umowę po przedstawieniu warunków pracy podpisałeś osobiście ? I ostatnie pytanie ... Czy masz rozum ? - Jeżeli na którekolwiek z napisanych pytań Twoja odpowiedź brzmi - TAK ! To ! - oszczędzając Swój niebywały, marnujący się talent, wyjątkowe umiejętności oraz oczywiście ponad przeciętną inteligencję - powinieneś natychmiast złożyć wymówienie ! Zapewniam, że Firma nie będzie robiła problemów i dopełni wszelkich formalności. Oczywiście odejście osoby tak ambitnej, inteligentnej, nie zastąpionej oraz z niespotykanym zaangażowaniem w swoje obowiązki – pozostawi być może cierń w sercach kolegów z którymi Masz szczęście pracować. Z całą pewnością jestem przekonany, że znalezienie innej wymarzonej pracy akurat dla Ciebie to czysta formalność. Życzę powodzenia i szczęścia które – skoro dostałeś pracę w Firmie CARPOL na pewno Miałeś.

admin
@Bravo_G

Pytanie,czy masz rozum? Nie pasuje do ogólnego zarysu wypowiedzi. Ile procent pracowników Carpolu odpowie na nie twierdząco? Ile procent pracowników Carpolu powinno złożyć wymówienia po odpowiedzi na to pytanie? I ostatnie pytanie; czy Ty jesteś pracownikiem Carpolu?

szcześliwy
@admin

Jesteś dość inteligentny admin ,z wypowiedzi kolegi bravo ,jasno wyłuskałeś ,ze obraża całą załogę.Chciał dowalić prawdzie i się skompromitował.Ten tok myślenia kolegi bravo pasował by mi do Floriana Dyzmy i jego magazynowej spółdzielni.

pracujący od niedawna

Z zewnątrz to wygląd firmy jest super ,ale zaś w środku bez organizacja kończąca finałem niespełnionego jakościowca ,żenada

pracujący

Pracuję w tej firmie parę lat,i powiem tak:Pani prezes jest wspaniałą kobietą,dla pracujących solidnie ,trzeba coś od siebie dać,a z nawiązką zostanie się wynagrodzonym,polecam tą firmę tym którzy chcą pracować,a nie zajmować się plotkami zmyślonymi z palca

wlasciciel

Od jakiegoś czasu śledzę wpisy na tej stronie i czasami było mi nie w smak, ale nie chciałam się wdawać w polemikę wychodząc z założenia, że tylko winni się tłumaczą.Do dzisiaj kiedy rano przyszedł do mnie jeden z pracowników i powiedział,że jest tutaj wpis skierowany bezpośrednio pod moim adresem. Po przeczytaniu wpisu zrobiło mi się niezbyt przyjemnie, a ostatnie słowa były już prawie jak policzek.Do tego momentu wydawało mi się, że dbam o ludzi zatrudnionych w mojej firmie. Zawsze starałam się pomagać im w rozwiązywaniu ich problemów. Dużej części pomogłam w zdobyciu własnego mieszkania,innym zagwarantowałam przedszkole dla dzieci, nigdy nie spóźniłam się z wypłatą wynagrodzenia, a i jego wysokość na tle innych okolicznych przedsiębiorstw wypada nie najgorzej.Pragnę również przypomnieć, że warunki zatrudnienia i wynagrodzenia miał Pan przedstawione przed podpisaniem umowy o pracę i takie Pan zaakceptował. "Wymuszanie,szantaż,ograbianie" to bardzo mocne słowa, wynika z nich jak bardzo Pana krzywdzę. W myśl biblijnych słów " jeżeli ktoś uderzy Cię w policzek to..." Pan jak widać nie musi się do nich stosować więc moja rada dla Pana jest taka: Porzuć płonne nadzieje na normalność, nie dorabiaj więcej tego przedsiębiorstwa. Znajdź sobie dobrą prace, gdzie będzie normalnie, gdzie płacą duże pieniądze i gdzie na starość będziesz miał olbrzymią emeryturę i nie będziesz musiał nic robić. Życzę Ci tego z całego mojego zakłamanego serca. Twój pracodawca

piotr

Kolego Adamie wszystko to prawda,firma faktycznie z małej pięcioosobowej działalności rozrosła się do dość pokaźnych rozmiarów.Jednak mało kto wie,że zasady dotyczące prowadzenia,organizacji a przede wszystkim wynagradzania są dalej rodem z garażu w Ursusie.Wymuszanie ,szantaż i comiesięczne ograbianie ludzi ze zdolności kredytowej oraz wielkości przyszłej emerytury, to tylko niektóre sposoby kierownictwa na skuteczne zapanowanie nad zasobami ludzkimi.Cytując Twoje słowa ,,Po czterech latach dorobili się i tak dalej........."powinieneś dodać ,,Na garbie młodych ludzi ,mamionych obietnicami ,że biorą udział w czymś wielkim ,i kiedyś nadejdą czasy, w których to będą uczciwie i legalnie wynagradzani.Tak więc z Bożą pomocą i chrześcijańskim pozdrowieniem właściciela cierpliwie czekajmy. Pomnażajmy majątek przedsiębiorstwa ,w naiwnej nadziei ,że te wszystkie natchnione słowa płynące z firmowej ambony przy okazji różnych uroczystości się spełnią.Pozdrawiam wszystkich pracowników wielkim Szczęść Boże i nadzieją ,że jeszcze "kiedysi" będzie normalnie.

RM

Koniec laby do roboty

Rozsądek

Uwaga pracowniku! Jeśli chcesz tak bardzo utrzymać stanowisko pracy w carpolu to przytakuj i nie posiadaj własnego zdania.W innym wypadku człowiek odpowiedzialny za organizację pracy,którego kariera zawodowa do złudzenia przypomina Karierę Nikodema Dyzmy, zrobi porządek.Mówiąc wprost,pozbędzie się natychmiast osobników inteligentnych ,którzy w jego mniemaniu stanowią ogromne zagrożenie.

maga123

Pracuje tam od kilku lat i jest super

$$$
@maga123

Super to będzie jak się ucywilizują godziny pracy i forma zatrudnienia.

admin
@$$$

pracuje tam od kilku lat i jest super zdanie nie majace zadnej wartosci merytorycznej na jakim stanowisku pracujesz i co Ci sie podoba w tej pracy? atmosfera w firmie ? wynagrodzenie (ogolnie)? godziny pracy? wykonywane przez Ciebie czynnosci? strzelam ladne dziewczyny tam pracujace? napisz cokolwiek co ma wartosc dla czlowieka ,ktory sie zastanawia czy poswiecic swoj czas zainteresowanie sie Carpolem jako swoim pracodawca.

???

Od kiedy to król do królowej w kapturze chadza pod osłoną nocy.

ret

Monakko, weź pod uwage, że ten filmik był robiony przez Carpol w wiadomych celach - reklamowo-informacyjnych. Może któryś z pracowników napisałby jak się pracuje, to powie więcej niż filmik.

master
@ret

Widać ,że firma stawia na wizerunek a w dzisiejszych czasach to jest istotna sprawa jeżeli chce się zaistnieć na rynku. Strona przejrzysta - osobiście ciekawa. Miałem składać cv ,ale trafiło mi się coś innego.

Monakko

Bardzo fajnie wygląda ich www - wchodzisz, a tam na starcie półtoraminutowa prezentacja o firmie w postaci filmiku http://www.carpol.pl/

NS

Ty się za śledztwo nie bierz ,bo przy twojej błyskotliwości to komisarza z Ciebie nie będzie .Słoń by Ci zginą ,a Ty byś się nie zorientował Sergieju!!!

były

i znowu mój komentarz zniknął, widać, że informatyk nie próżnuje tak jak reszta kadry zarządzającej :)

K.

Masz dowód na to ,że ktoś to czyta ,czyli jest powód do zadowolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Carpol - Natolin

• Jak się pracuje w Carpol?

Zobacz opinie na temat firmy Carpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Carpol