Carpol

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Carpol

Czym w Carpol zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Carpol?

Hajeden

Tam nie ma żadnej atmosfery jak na Marsie.

Robert
@Hajeden

Rozśmieszyłeś mnie tym porównaniem. To ludzie ze sobą nie gadają, nie przyjaźnią się? Czy chodzi bardziej o relacje z kierownictwem? Nie ma luzu w firmie?

Gabriela

"musisz"? a nie możesz przyjść i pracować nie zwracając przy tym uwagi na te aspekty związane z atmosferą? same stanowiska pracy jak obecnie sa przygotowane?

Hajeden Nowy wpis
@Robert

Tam takie słowo jak ^ przyjażń ^ albo ^ pomoc ^ nie występują . A rozmawiają ze sobą tylko jak się kłócą , wyzywają albo donoszą na siebie nawzajem do kierownictwa . Czasami to kolejka jest donośicieli i konfidentów przed drzwiami do kierownika aż się na korytarzu nie mieszczą .Niedługo schody będą musieli wymienić na górę bo się już zniszczyły od tego dreptania i ciągłego donośićielstwa .Bajkopisarzy jest tam wielu .

Luzak Nowy wpis
@Hajeden

Coś podobnego ,wtedy kiedy mi przyszło tam pracować to atmosfera była cudowna .Nikt się nie obrażał wszyscy się kochali i wspierali.Każdy przychodził i wychodził z uśmiechem na twarzy.Tylko ,że wtedy o tą atmosfere dbała wyłącznie Pani M....ena.A przepraszam bym zapomniał była taka jedna łyżka dziekciu w tej firmie ,niejaki Florek bez godności i sumienia .Ale jeden na taką firme to do zaakcptowania

Jakie godziny pracy obowiązują w Carpol?

Czy Carpol organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jur

Zwykli ludzie nie mają szkolenie w tej firmy tylko Kierownice dyrektorzy koordynatorzy Reszta jest olewana

@Jur

W firmie Carpol szkolenia mają nie tylko kierownicy, dyrektorzy i koordynatorzy, wysyłamy na szkolenia pracowników z różnych działów i na różnych stanowiskach. Pracujemy nad tym, aby w najbliższym czasie było coraz więcej szkoleń, kursów, które pozwolą podnosić kompetencje pracowników na każdym stanowisku. Każdego pracownika, który ma chęć i potrzebę szkolenia zapraszamy do Działu Kadr, będziemy rozmawiać i uwzględniać wszelkie potrzeby w kolejnych planach szkoleniowych.

Jur
@Jur

Szkolenia bhp są w każdej dużej firmie żadnych szkoleni tu nie było a pracuje ponad 10 lat

Konti
@Jur

To może czas zmienić pracodawcę? Ja pracuje mniej niż Ty a już widziałem kilka szkoleń, może nie jesteś zbytnio chętny do szkoleń? To jest żałosne, że spora grupa osób piszącą komentarze negatywne To ludzie pracujący po kilka lat...najwyraźniej nie jest tak źle skoro siedzisz tu 10 lat. Pensja zawsze na czas, pakiet medyczny, jedna zmiana, nowe narzędzia więc w czym klopot? Jest źle? Czy ty tylko nie umiesz o siebie zadbać?

Hajeden
@Konti

Taaa widziałem te twoje szkolenia BHP . Gościu pogadał 3 minuty , kazał podpisać papierek i poszedł . Dłużej trwało czytanie owego papieru i jego podpisywanie niż samo szkolenie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Ppp

Ktoś nareszcie napisał, jak zarobić i zbudować imperium na tym przykładzie. Były, podziwiam trafność komentarza.

Piotrek
@Ppp

Szanowni narzekacze albo już hejterzy! W Carpolu pracuje jakieś 200 osób i większość z nich chciałaby tu pozostać i spokojnie wykonywać swoje obowiązki za godziwe pieniądze. Tymczasem Wasze jadowite wpisy na tym portalu nam w tym przeszkadzają, bo rodzą ploty i co gorsza szczują ludzi jednych na drugich. Jeśli ta firma robi Wam taką krzywdę, rozstańcie się z nią i poszukajcie sobie miejsca pracy na miarę Waszych oczekiwań. Powodzenia!

Nick.....
@Piotrek

Co masz na myśli godziwe pieniądze? 2600zł przecież to śmiech na sali ludzie będą odchodzić z tej firmy. Jeszcze słowa Pani prezes ,,Jak komuś nie wyjdzie 3 tyś. To będziemy dokładać " i co ? (usunięte przez administratora) obiecanki cacanki ludzie są już zdenerwowania to sytłaci (nie chce przekonać ) A Ty Piotrek żyj sobie w tym swoim fantastycznym świec carpolu jak nie widzisz co się dzieje w firmie to może Ci okulary kupić i jak nie słyszysz to aparat słuchowy ? To wszystko przykre tym bardziej że człowiek tu kupe lat poświęcił A jest traktowany jak zero

men
@Nick.....

to fakt - atmosfera jest coraz gorsza. napięcie, z którym szefostwo nie daje sobie rady. a może to im odpowiada, taki wieczny strach pracowników? dobrze że mnie tam juz nie ma.

Zetek

Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszego tak dynamicznego rozwoju fabryki marzeń. Wielkie gratulacje dla przyszłej Pani babci Marzanny i jej całej Carpolowskiej rodziny. Oby wam się dobrze działo i darzyło, Szczęść Boże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Technolog - Konstruktor

Witam wszystkich, Jestem młodym ambitnym człowiek z chęcią dalszego rozwoju. Posiadam kilkuletnie doświadczenie na stanowisku technolog - konstruktor. Zastanawiam się nad zmianą firmy i rozważam różne opcje. Proszę o opinie na temat stanowiska technolog - konstruktor. Zadania/ atmosfera w zespole / wynagrodzenie / plusy i minusy. Z chęcią dowiem się czegoś na temat firmy. Pozdrawiam Serdecznie

Nie ma w żadnej firmie tyle kamer co tutaj. Można odnieść wrażenie ciągłej inwigilacji i śledzenia przez pracodawcę (furtka do ucinania premii) , chyba jest więcej kamer niż samych pracowników. Miejsce przypomina coraz bardziej (usunięte przez administratora) za bardzo kiepską podstawę ok. 3000 brutto. Taki garażowy biznes...

Anna Liszewska
@Tomek

Witaj, Tomku- masz rację w firmie jest dużo kamer. Zamontowaliśmy je dlatego, że cześć pracowników chowała się zamiast pracować a później pisała opinie na gowork o tym, że zna miejsce niewidoczne dla kamer i dlatego może to robić :) Nie wiem czemu masz o nas tak złe zdanie- naprawdę nie zależy nam na "inwigilacji" (tym bardziej, że to bardzo mocne i nieprzyjemne sformułowanie). Kamery zostały zamontowanie po aby kierownicy mogli monitorować pracę pracowników i sprawdzać czy wykonują swoje obowiązki- bo w naszym garażu jest już nas tak dużo że nie zawsze możemy to zobaczyć :). Gdy ktoś wykonuje swoją pracę to przecież nie powinny mu przeszkadzać kamery, no i nigdy nie ma ucinanej premii- bo dlaczego? Nam naprawdę zależy na tym, żebyśmy wszyscy tworzyli zgrany zespół- któremu się chce, który jest zmotywowany do pracy i do tego abyśmy wspólnie mogli osiągać sukcesy! :) Pozdrawiam Cię serdecznie. Z Twojego wpisu wnioskuję, że pracujesz u nas w Carpolu. Jeżeli jest coś jeszcze co Cię trapi- z chęcią porozmawiam osobiście. Anna Liszewska

@Anna Liszewska

Anna Liszewska. Nie jestem z Panią po imieniu,a po za tym donosicieli w carpolu jest bardzo dużo. Po za tym co napisałem na temat tego człowieka jest absolutna prawdą. nie wiem jak obecnie ale w przeszłości było tak zatrudnianie od najniższej krajowej,premia wypłacana do ręki "w kopertach" a jeden dzień zwolnienia jest ona zabierana w 100 % a więc jeden dzień zwolnienia i pracuje człowiek za najniższą krajową.. To są fakty a po za tym Anna Liszewska brakuje Pani kindersztuby.

Renifer
@Tomek

Szanowny Panie, pracuje w tej firmie od 16 lat i na Pana miejscu jutro złożyłbym wypowiedzenie. Młodej Pani Prezes proponuje więcej sie tutaj nie udzielać jeżeli jej zdrowie miłe. Chętnym do pracy w Carpolu proponuje spojrzeć na parking samochodów pracowniczych ,żeby mogli sie sami przekonać o wysokości wynagrodzenia matołów po podstawówce. Pozdrawiam Renifer

@Renifer

Widocznie o 16 lat za długo. Jak wiadomo niektórym bardzo dobrze się wiedzie w tej firmie o czym nie może powiedzieć reszta załogi.

Byly
@Tomek

Zgadza się że premia była w kopertach a reszta na konto. Teraz to za duże ryzyko więc premia też leci na konto razem z najniższą krajową :-)

Renifer
@Tomek

Panie Tomku, Skoro jest Pan tak bardzo niezadowolony z pracy i wynagrodzenia w Carpolu to dlaczego jeszcze Pan tu pracuje? Proszę o konkretną odpowiedz, a nie w stylu jak dotychczas „niektórym” „reszta” i takie tam ogólniki. Z Pańskich wypowiedzi wynika, że to najgorszy pracodawca w okolicy a w końcu jest tyle wspaniałych firm w okolicy, które czekają z otwartymi rekami na Takich fachowców jak Pan z wynagrodzeniem co najmniej o polowe wyższym . A na koniec krótkie, noworoczne przysłowie: „ co to za ptak, który sra do własnego gniazda” Pozdrawiam Renifer

Abelard
@Tomek

Jeśli nie widziałeś firmy z większą ilością kamer to mało w życiu widziałeś. W każdej firmie musi być możliwość kontroli bo ludzie są tylko ludźmi i czasem robią dziwne rzeczy.

LLLLL
@Byly

Byly jeśli pracodawca płaci kopertowe wynagrodzenia to jest nieuczciwy czy niespotykanie zaradny???????? Czy nie sami, zgadzając sie na taki proceder, pracownik przyzwala na rozwój takiego przedsiębiorstwa?????????????? A może to państwo było słabe i dlatego w przeszłości coś takiego pieknie kwitło ????? Niech każdy odpowie sobie sam i wyciągnie wnioski. A tak na marginesie to Pani S odniosła taki spektakularny sukces w krótkim czasie wcale nie z powodu powyższych pytań ,tylko jak sobie przypominam ,to wiara ,uczciwość,miłośc do bliżniego a co za tym idzie ogromne niebianskie poparcie spowodowało taki genialny stan materialny.Dobrze że wszyscy nie jesteśmy tacy ,bo groziłby nam raj finansowy na ziemi.

bezrobotny

Jestem waszym (byłym)sąsiadem. Dzisiaj straciłem robotę. Od lutego płacili nam od 2600 do 2800 netto aż w końcu dzisiaj część dostała wymówienia. Jak myślicie czy da radę dostać u Was jakąś robotę? Umiem spawać, mam uprawnienia na wszystkie urządzenia a i mechanika nie jest mi obca. Proszę podpowiedzcie czy miałbym jakąś szansę i do kogo się zgłosić?

Anna Liszewska
@bezrobotny

Witaj, na chwile obecną nie szukamy nikogo do pracy, ale jeżeli możesz przynieść swoje CV do nas do recepcji (Logistyczna 9) na pewno je zatrzymamy i odezwiemy się jak tylko rynek ruszy z powrotem. Miłego dnia!

Stary
@bezrobotny

Skoro masz uprawnienia na "wszystkie" urządzenia, mechanika nie jest Ci obca, to co Ty robiłeś w firmie obok za 2600 netto:D a jeśli masz takie umiejętności więcej zarobisz w firmie z mechanika bądź w takiej gdzie uprawnienia są potrzebne. Rynek jest, był i będzie. Kto szuka ten znajdzie, więc nie marnuj czasu.

Da...

Cały miesiąc pracy i tylko 3000 zł inni w domu i też 3000 zł gdzie tu sprawiedliwość

Kor...

Niby prezesowa dba o nasze zdrowie ale firmy nie zamknie na 2 tygodnie jak inne ,firmy w okolicy zaraz ktos złapie wirusa to dopiero będzie lament tym bardziej że przyjeżdżają obcy ludzie do firmy ...

Ostry wariat
@Kor...

Może nie odrazu zamykać całą firmę ale wymieniać się rotacyjnie podzielić pracowników na grupy i wymieniać co tydzień czyli jedna grupa ma wolne druga pracuje i na odwrót może by to w jakimś stopniu z minimalizowało to że ktoś może większość osób zarazić bo wystarczy że się trafi jedna osoba i cała firma ma klapę a pracuje tu dużo osób z różnych powiatów a nawet województw

*pracownik*

Pracuje w tej firmie dłuższy czas i moje obserwacje na bazie czasu który tam zostawiam są takie że jest coraz lepiej gdyż Pani Prezes więcej zaczyna zauważać i interesować się dobrem pracownika (oczywiście tych pracowników którzy na to zasługują-zapracują) , a na drugim planie firmy, która też jest bardzo ważna. Czuje że zmierza to w dobrą stronę gdyż zaczyna się doceniać pracowników i ich zaangażowanie w życie i funkcjonowanie firmy. Myślę że w każdej firmie trzeba dać coś z siebie żeby móc czegoś oczekiwać od szefostwa . Polecam tą firmę każdemu kto myśli w sposób rozwojowy.

Żaden hejt
@*pracownik*

Ludzie tu wiele dali i dają z siebie, wszystko kwestia godziwego wynagrodzenia. Odkąd pamiętam było tu zawsze więcej pozytywnych komentarzy, teraz jest inaczej. Wszystko za sprawą olewania pracowników , wymagania od ludzi jakby to maszynami byli tylko norma i aby szybciej a jak nie to po pensji.

Halina
@Żaden hejt

Mówicie o pracy na magazynie Carpol? Można prosić konkretne stawki wynagrodzenia? Ile jest już na rękę?

Mati
@Halina

3000 brutto plus premia, szału nie ma. Jak chorujesz to tylko 3000 brutto o premii zapomnij. Lepiej pracować będąc chorym.

Drakkar

Od kilku lat pracuję w firmie Carpol . Na początku miałem wrażenie że długo tu nie popracuję ponieważ ze wszystkim miałem pod górę . Bardzo szybko okazało się że mam duży wpływ na to co robię a co za tym idzie na poprawę tego co mi przeszkadza . Ważna sprawa jak pracownik ma taką możliwość bo wtedy czuje się potrzebny(nie każdy pracodawca jest otwarty na sugestie pracownika). Wszystkim osobom polecam prosty przepis - najpierw pomyśl , porozmawiaj o tym co ci nie leży , zaproponuj jak Ty to widzisz a dopiero potem narzekaj . Wiem co mówię, sprawdziłem to na własnym przykładzie . To działa ,trzeba tylko trochę cierpliwości .

Byly...

To prawda, kilka lat wstecz bylo tam dobrze. Teraz niestety tragedia.

Da...

Ta firma schodzi na psy coraz więcej pracowników biurowych niż fizycznych pieniądze śmieszne

Mariusz

Niestety nic poza podstawową pensją nie dochodzi ale k woli sprostowania: niska podstawa jest ciągnięta do góry przez tzw. premie w wysokości 50_70 %. Więc jak dostaniesz premie to na rachunki może starczy. Jak zachorujesz to wynagrodzenie idzie od podstawy więc prawdopodobieństwo że braknie do pierwszego jest duże.

zaden hejt
@Mariusz

Dokładnie..Premie trzeba zarobić co jest (było) uczciwe do czasu kiedy normy zostały wywindowane w górę że cieżko je osiągnać teraz

Żaden hejt

Firma koleżeńska to była kilka lat temu gdy praca była wykonywana w normalnym tempie dla człowieka a nie ponad siły. Każdy robił swoją robotę i nikt nikogo nie ganial. Za ustalona ilość zrobionych aut była premia. Z czasem została przemycona technika ucinania stawek za auto i podwyższania ilości ich do zrobienia za tą samą kwote wypłaty. Firma zarabiała więcej a Ty się narobiłeś jak za dwóch. Umowy słowne na nic... Niestety słowa pani prezes i zapewnienia skończyły się. Ludzie pracuje na pełnych obrotach by utrzymać umowiana pensję ale kiedyś mogli w spokoju uczciwe na nią zapracować a nie gonić jak szczur. Gdzie empatia i człowieczeństwo ? Szkoda zdrowia za tą kasę, co drugi kręgosłupa nie ma.

Łukaszekkk

Polecam pracę w firmie Carpol, atmosfera jest naprawdę ok, wiadomo że czasem coś pójdzie nie po naszej myśli ale to jak wszędzie. Pani Prezes oraz V-ce Prezes są naprawdę świetnymi osobami z uśmiechem na twarzy pomimo różnych problemów, które niosą za sobą obowiązki utrzymania takiej firmy. Uważam ,że praca jest naprawdę ok. Jakis czas już tu pracuje i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Carpol jest dobrym pracodawcą. W każdej pracy znajdzie się coś co nas denerwuje ale nie można mieć wszystkiego (Niestety ). Pozdrawiam

New
@Łukaszekkk

Do pracy nie przychodzi się dla uśmiechów Pani prezes tylko po to aby zarobić na chleb. Atmosfera może i jest ważna ale poza tym co niżej piszą ludzie kolorowo nie jest.

Jaca

Kto pracuje w Carpolu ten się w cyrku nie śmieje ????????????????

a_szka

Współczuję trochę p. V-ce prezes, że musi czytać nie tyle co czyjeś konstruktywne uwagi a zwyczajną zawiść. Firma mimo, że rozrosła się zarówno jeśli chodzi o powierzchnię jak i liczbę pracowników pozostaje nadal firmą, w której panuje przyjazna atmosfera. Mamy imprezy okolicznościowe, dofinansowanie do posiłków czy też refundację badań lekarskich. Nie ma żadnych problemów z wzięciem urlopu, jeśli ktoś takiego potrzebuje. Wynagrodzenie jest dopasowane do stanowiska, które ktoś zajmuje i często zaangażowania w pracę. Jeśli coś komuś nie pasuje lub ma jakieś uwagi czy pomysły to szefostwo zawsze znajduje czas by tego wysłuchać, jeśli nie tego dnia to innego. Szczególnie widać to w działaniach p. V-ce prezes, że wkłada dużo swojej energii i pracy by nie tylko rozwijać firmę i dbać o jej wizerunek ale także myśleć o ludziach, którzy w tej firmie pracują. Myślę, że znalazłoby się trochę rzeczy do poprawy jak w wielu firmach. Ale pewnie jak zawsze- jest to kwestią czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Carpol - Natolin

• Jak się pracuje w Carpol?

Zobacz opinie na temat firmy Carpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Carpol