Carpol

Opinie o Carpol

Łukaszekkk

Polecam pracę w firmie Carpol, atmosfera jest naprawdę ok, wiadomo że czasem coś pójdzie nie po naszej myśli ale to jak wszędzie. Pani Prezes oraz V-ce Prezes są naprawdę świetnymi osobami z uśmiechem na twarzy pomimo różnych problemów, które niosą za sobą obowiązki utrzymania takiej firmy. Uważam ,że praca jest naprawdę ok. Jakis czas już tu pracuje i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Carpol jest dobrym pracodawcą. W każdej pracy znajdzie się coś co nas denerwuje ale nie można mieć wszystkiego (Niestety ). Pozdrawiam

New
@Łukaszekkk

Do pracy nie przychodzi się dla uśmiechów Pani prezes tylko po to aby zarobić na chleb. Atmosfera może i jest ważna ale poza tym co niżej piszą ludzie kolorowo nie jest.

Jaca

Kto pracuje w Carpolu ten się w cyrku nie śmieje ????????????????

a_szka

Współczuję trochę p. V-ce prezes, że musi czytać nie tyle co czyjeś konstruktywne uwagi a zwyczajną zawiść. Firma mimo, że rozrosła się zarówno jeśli chodzi o powierzchnię jak i liczbę pracowników pozostaje nadal firmą, w której panuje przyjazna atmosfera. Mamy imprezy okolicznościowe, dofinansowanie do posiłków czy też refundację badań lekarskich. Nie ma żadnych problemów z wzięciem urlopu, jeśli ktoś takiego potrzebuje. Wynagrodzenie jest dopasowane do stanowiska, które ktoś zajmuje i często zaangażowania w pracę. Jeśli coś komuś nie pasuje lub ma jakieś uwagi czy pomysły to szefostwo zawsze znajduje czas by tego wysłuchać, jeśli nie tego dnia to innego. Szczególnie widać to w działaniach p. V-ce prezes, że wkłada dużo swojej energii i pracy by nie tylko rozwijać firmę i dbać o jej wizerunek ale także myśleć o ludziach, którzy w tej firmie pracują. Myślę, że znalazłoby się trochę rzeczy do poprawy jak w wielu firmach. Ale pewnie jak zawsze- jest to kwestią czasu.

Johny Mnemonic

Mam pytanie do Pani Ani. Dlaczego w firmie Carpol stosuje się od wielu lat system braku podwyżek? Chodzi o działy okołoprodukcyjne, które są krzywdzone w stosunku do działów monterskich (bardzo duża różnica w wynagrodzeniu). Jak Pani poradzi sobie z rosnąca frustracją swoich pracowników z wyżej wymienionych działów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jeśli firma jest dobra dla pracowników to i na forum nie ma o czym pisać, polecam!!

Janek
@Tomek

W czym dobra jest firma? Żadnych benefitow i żadnego socjalu nie zapewniają do tego bardzo słabe wynagrodzenia podstawowe 3000 brutto + premia 50 - 70 % na którą trzeba zapracować a i tak coś Ci zabiorą.

@Janek

Janku, Całe Twoje wynagrodzenie jest wpisane w umowę. Odprowadzamy dla Ciebie składki na Twoją emeryturę. Refundujemy, najlepszych lekarzy, dofinansowujemy posiłki i organizujemy spotkania integracyjne... Jakich socjałów chciałbyś więcej? Benefity. Nie raz mówiliśmy o tym, że jeżeli macie potrzeby w postaci karnetu na siłownię, basen czy coś innego- jesteśmy na to otwarci i z chęcią to zrefundujemy. Potrzebujemy tylko Waszego sygnału. Sport to zdrowie ????. Jeżeli chodzi o pensję to wychodzimy z założenia, że do pracy przychodzi się po to aby zapracować dlatego tutaj nie będę się z Tobą spierać. Pozdrawiam

Ciekawy
@Anna Liszewska

Może warto napisać by inni wiedzieli ile do posiłku dokłada pracodawca, ile jest tych imprez integracyjnych, jakie emerytury dodatkowo poza ZUS etc opłaca firma, z jakiej opieki lekarskiej można korzystać jakieś pakiety medyczne? Czy są jakieś premie półroczne roczne dodatkowo do pensji, czy jest tzw. grusza. To są istotne informacje na dzisiejszym rynku pracy. Pozdrawiam

@Ciekawy

Czy udało się już ustalić jakie to benefity oferuje Carpol. W ogłoszeniach o pracę piszecie o tym wiec należałoby odpowiedzieć albo nie pisać że tak jest. Zaraz minie miesiąc jak ktoś właśnie o to pytał. Pozdrawiam

dziki dzik
@Ciekawy

1,5 zł jest dopłaty do posiłku. Śmiech na sali !!!

Koziolek

(usunięte przez administratora) robota, tu sie bajere skreci tu zagada i czas jakos mija, niby roboty coraz wiecej ale opierdzielac sie mozna. Znam punkty gdzie nie lapia kamery, tam mozna kilka godzin przesiedziec

@Koziolek

Drogi @Koziolek, Smutne to, że nie masz w sobie żadnych chęci do pracy i rozwoju. Zamiast tracić czas na ukrywanie się przed kamerami i bycie leniem, wolałabym na Twoim miejscu normalnie pracować i czerpać satysfakcję z tego że mogę coś budować. W końcu czy tak czy siak- swoje osiem godzin musisz odsiedzieć. A przecież jak człowiek się nudzi i to i czas się dłuży... Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za te uwagę z kamerami. Postaram się to zmienić. Anna Liszewska

@Koziolek
@Anna Liszewska

Jaki rozwój? Litości...

Daniel

Tomek masz rację, dodam tylko że nagrywali i ku przestrodze innych......................... Starzy pracownicy to pamiętają te filmy z tapicerami w roli głównej.

Nicki
@Daniel

I to wszystko dla dobra pracownika. Bo jak niżej napisano kierownik może lepiej kontrolować pracowników. Czyli siedzi i patrzy rownoczesnie w dwadzieścia kamer czy pracownik pracuje. Co to za kierownik który nie ogarnia swojej brygady. Taki bajki to niech piszą komu innemu.

Igor

Carpol to bardzo dobry pracodawca. Jeśli ktoś idzie do pracy pracować polecam!!!

Jan
@Igor

Czy umowa o pracę jest na najmniejsza krajowa czy normalna umowa? Jak to bywa z premiami bo wiekszosci chca zabierac

@Jan

Umowa niska smieciowa reszta to 50 % premia która nawet na tej umowie nie jest wpisana. Musisz wierzyć na gębę że dostaniesz premie. A wiele na nią się składa... Aby na nią zapracować.

@Rr

Na pensję składa się wynagrodzenie zasadnicze oraz premia. W zależności od stanowiska, stażu, doświadczenia wynagrodzenie różni się wysokością. Pracownikom przysługuje wynagrodzenie określone stawką miesięczną oraz premia- oba ZAWSZE JAWNE I USTALONE W UMOWIE O PRACĘ.

@Igor

Igor, dzięki za pozytywną opinię:)

Rr

Kiepska organizacja pracy oraz brak komunikacji między ludźmi, oszczędzanie na wszystkim na czym się da, liczy się tylko zysk firmy - to tak w wielkim uproszczeniu.

@Rr

Rr dziękujemy Ci za opinię. Codziennie pracujemy nad poprawą organizacji pracy i komunikacją między działami. Szkoda, że nie powiedziałeś nam o swoich problemach podczas spotkania- podając szczegóły łatwiej by było nam się poprawić. A jeżeli chodzi o ostatnie- to prawda, że oszczędzamy na wszystkim na czym się da- w ten sposób mnożymy nasz kapitał i mamy więcej środków na to aby rozwijać firmę i naszych pracowników :)

tomek

kamerski to pierwszy ormowiec z Tomaszowa, przez tego TW - ulca wielu ludzi straciło pracę, (usunięte przez administratora)

@tomek

Witaj @Tomek, jeżeli ktoś stracił pracę to na pewno nie przez doniesienia kolegi a przez swoją własną postawę. O tym kto pracuje w Carpolu decydują kierownicy a nie Kamerski :)

Jakie wartości są cenione w Carpol?

Anna Liszewska

Przyjaźń, współpraca i zaangażowanie.

były

Sukcesywnie kombinowanie jak oszczędzić na pensjach. Im więcej zespoły monterskie "robiły" aut na miesiąc, tym bardziej szefostwo bolało serce. Błędy też się zdarzają w takiej pracy na biegu, ale nawet gdy byłeś pewien, że wszystko zrobiłeś ok to i tak cię usadzili jak chcieli. I kara finansowa. I bez kasy za dane auto. Uwaga! Podp..........y jest w tej firmie jak mrówków. A nawet sabotażystów. Kolega koledze coś zepsuje po cichu, albo za....li. Spoko. Dziś ktoś jest twoim kumplem, a jutro nakabluje na ciebie, w swoim dobrze pojętym interesie. Ogólnie praca fajna, bardzo ciekawa. Praca z nowymi maszynami i dająca satysfakcję, niestety nie materialną. Jeżeli jesteś odporny na po.......ctwo, to idź tam pracować, ale pamiętaj! Cały czas na 150% swoich możliwości. Cóż, ludzie ludziom gotują taki los. Tak jest z polskimi pracownikami. Sami się wykańczają. Ale spoko, macie czas do powiedzmy 35-tki. Później jak was nie wyplują to może trochę zdrowia wam zostanie. Na potem. Kozaki do czasu. Benefity? HAHAHAHAHAHAHAha!!!!!!! Chyba w kasie firmy z oszczędności na zus-ie! Dobra, ciepła woda w kranie jest. Szafki w szatni podwójne. Ciuchy pierze firma, kiedy chcesz. Jest siłownia, nie za specjalna ale jest. Czasem jakaś imprezka na wolnym powietrzu dla rodzin, przy grillu. Szału nie ma, dooopy nie urywa, no ale zdarzy się. Teraz to trzeba się banderowskiego jazyka nauczat, bo oni też tam się wykazują. A jak. Oszczędności. Lub co innego ;-). Żeby być sprawiedliwym, to jak na tę okolicę to jest jeden z lepszych pracodawców, ale coś za coś.

Hp
@były

Juz nie jeden z lepszych. Rynek sie zmienił i w wielu miejscach mozna zarobic.

@były

@Były, jest mi przykro, że masz tak złe wspomnienia z pracy w Carpolu. Naprawdę boli mnie serce jak to czytam. Ponieważ wylałeś dużo brudów na naszą firmę, pozwól że odniosę się do każdego z nich z osobna. 1. Naprawdę nieuczciwym jest powiedzenie, że boli nas serce gdy wykonujemy więcej zabudów w każdym miesiącu. Wręcz przeciwnie- jako kadra zarządzająca, jest to dla nas sukces że Carpol może się rozwijać i stawać liderem na rynku. 2. Wynagrodzenie jest zapłatą za poprawnie wykonaną pracę. Dlaczego więc tak Cię szokuje, że jak źle wykonasz albo nie wykonasz zabudowy to Twoje wynagrodzenie jest mniejsze? Przecież jak idziesz do sklepu i kupujesz mniej to i Twój rachunek za zakupy jest niższy... 3. Jeżeli źle wykonywałeś swoją pracę, albo byłeś niemiły wobec swoich kolegów to ciesze się, ze powiedzieli Waszemu przełożonemu. Jeżeli było inaczej, jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia a oni poszli do przełożonego kłamać to bardzo mi przykro i chciałabym Cię przeprosić za ich zachowanie i za to, że doświadczyłeś czegoś takiego w naszej firmie.. 4. Benefity. Jesteśmy wciąż małą firmą. Abyśmy mogli mieć multisport czy inną podobną opcję 90% pracowników musiałoby się po coś takiego zgłosić. Sprawdziliśmy- nie ma tylu chętnych. Nie raz mówiliśmy o tym, że jeżeli macie potrzeby w postaci karnetu na siłownię, basen czy coś innego- jesteśmy na to otwarci i z chęcią to zrefundujemy. Potrzebujemy tylko Waszego sygnału. Sport to zdrowie ???? A jeżeli chodzi o pikniki i imprezki- skoro (usunięte przez administratora) nie urywa” to po co przychodzić? Przecież nikt Ci nigdy nie zmuszał. Celem "szefostwa" (jak nas nieładnie nazwałeś) jest stworzenie otoczenia, gdzie ludzie czują się samodzielni i odpowiedzialni za swoją prac, zmotywowani do podejmowania kolejnych wyzwań i współpracy z innymi. Taki chcemy Carpol.

Alumen

Carpol firma w ciągu ostatnich lat bardzo szybko się rozwija. Zarobki, żależy od działu, w jednych zarobki na poziomie firm dookoła.Czyli jakieś 2500-3300. Cięższe bardziej skomplikowane prace gdzie trzeba być pod presją czasu,szybko myśleć i mieć naprawde dobre zdrowie są naprawde dobrze opłacane. Ale coś za coś. Atmosfera nie jest zła ale było lepiej. Wiadomo są plusy i minusy

@Alumen

@Alumen dziękujemy Ci za tę opinię! W Carpolu cenimy pracowitość, zaangażowanie i inicjatywy. Te właśnie wartości chcemy nagradzać i na nich zbudowaliśmy nasz system premiowania. Niepokoi nas natomiast Twoja opinia nt. atmosfery w pracy- jeżeli masz jakieś uwagi z chęcią ich posłucham podczas spotkania Pozdrawiam Anna Liszewska

Olga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jak się pracuje?

@Olga

Pani Olgo, Nieustannie szukamy ciekawych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą u nas w firmie prosimy o kontakt przez formularz na naszej stronie internetowej, bądź wysłanie CV na adres carpol@carpol.pl

Marian

Fajne zarobki, a czy firma zapewnia też ciuchy robocze?

@Marian

Po trzech miesiącach jak się sprawdzisz to tak.

Patrycja

@Olga, aplikowałaś do firmy Carpol? Może masz informacje, którymi możesz się z nami podzielić. Jak wygląda proces rekrutacji, jakie są warunki zatrudnienia? Od dłuższego czasu nikt nie wyrażał swojej opinii o tym pracodawcy. Zachęcam do pozostawiania komentarzy, niech każdy ma możliwość dowiedzenia się czegoś więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma Carpol. Jakie są warunki zatrudnienia? Czy firma prowadzi rekrutację? Każda opinia będzie bardzo ważna i cenna.

Patrycja

@były widzę, że masz dużo zastrzeżeń do firmy. Jednak pokazujesz również niektóre z plusów. Piszesz też, że jest to jeden z lepszych pracodawców w okolicy. Chętnie dowiemy się więcej, o tym co sprawia, że Carpol tak pozytywnie wyróżnia się na tle innych. Chętnie też usłyszymy od obecnych pracowników firmy. Czy zaszły w niej w ciągu ostatnich kilku miesięcy jakieś zmiany?

@Patrycja

SŁUPEK przy SŁUPKU stoi obok urzędu skarbowego :-)?

boss

No ale dobrze, że w ogóle pojawia się ta opieka medyczna @pacjent, ale wiecie czy atmosfera teraz każdemu odpowiada? Wiadomo, że jak są benefity socjalne to znacznie urozmaicają każde zatrudnienie. Wiedzą że nawet one pasują każdemu. Dziękuję za odpowiedź

pacjent

Opieka medyczna wyglada tak, przyjeżdza pan doktor raz w tygodniu, zapisujesz sie , gość Cie przyjmuje, zazwyczaj leczy tik-takami i zaleca jeść kisiel, recepy ma nierefundowane w 100 % płatne a zwolnienie l4 jest mega nieoplacalne w tej firmie lepiej chorowac i pracowac bo mozna sie potem rozchorowac raz jeszcze przy wyplacie

pacjent

ona

Jakie benefiy, bo nie zauważyłem? Chyba miske ryżu i to tylko dla wybranych

Bravo-G
@ona

Skoro podpisujesz się "ona" to może w treści nie pisz "zauważyłem". Natomiast jeżeli już nie zauważyłeś/łaś to chętnie przypomnę co oznacza samo słowo BENEFIT. Benefit - świadczenie – ogólne określenie dodatkowego świadczenia pracodawcy dla pracownika. W przypadku Firmy CARPOL jednym ze świadczeń jest np. prywatna opieka medyczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Carpol - Natolin

• Jak się pracuje w Carpol?

Zobacz opinie na temat firmy Carpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Carpol