Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa

Opinie o Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa

Michał A. Nowy wpis

Jako długoletni pracownik działu produkcji w tej firmie, chciałbym podkreślić, że jednym z największych atutów tego miejsca jest stabilność zatrudnienia, którą tu doświadczam. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek pracy może być nieprzewidywalny, jestem wdzięczny za pewność, którą ta firma mi zapewnia.

Czy w Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa pracuje się na open space?

kiweczka

Te posty wklejane przez boty są (usunięte przez administratora)...

Beata
@kiweczka

XD Ale tak abstrahując to wgl wiadomo jak z atmosferą tutaj? Bo ktoś pisał o jakimś zastraszaniu. Prawda to?

kiweczka
@Beata

Jest ogólna spinka. Takie napięcie nie wiadomo z czego ale musi być. Żebyś pracowniku zawsze czuł się niepewnie...

Beata
@kiweczka

A ta spinka to jak konkretniej wygląda? :(

Stary
@Beata

Hahah jakie zastraszanie, pracuje w Carpol parę dobrych lat, nikt nigdy mnie nie zastraszał, pracuje i chce pracować, u jest w porządku.

Beata Nowy wpis
@Stary

ok parę lat brzmi poważnie. jak taki staż odbija się na ostatecznych zarobkach? co z podwyżkami stażowymi, jakie są ich zasady tutaj?

Flash Nowy wpis
@Beata

Wieczna inwigilacja, która zabija kontakty międzyludzkie. Nie ma możliwości tak po prostu pogadać sobie z koleżankami/kolegami. Do tego tęczowa "flaga" witająca ludzi na drzwiach wejściowych, czyli wiadomo jakie MUSISZ mieć poglądy...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa?

energa

powinieneś bocie pisać "kierownictwa do pracownictwa"... ;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy firma szkoli swoich pracowników?

Stary
@Ania

Żadnych szkoleń ani możliwości rozwoju na lepsze.

@Stary

Dzień Dobry, firma Carpol rozwija się i pracuje mocno nad rozwojem obszaru szkoleń oraz ścieżką awansu. W zależności od potrzeb pracowników są przeprowadzane szkolenia szczególnie na stanowiskach, na których są niezbędne różnego rodzaju uprawnienia i certyfikaty. Pracujemy nas poszerzaniem możliwość innych szkoleń. Pozdrawiam serdecznie.

Alalam
@Pracodawca

Coraz gorzej dzieje się w carpolu, przy wejściu brakuje tylko napisu (usunięte przez administratora).... wszechobecny (usunięte przez administratora) wśród kierowników. Przykre że przy tak ciężkiej pracy nie traktuje się godnie pracowników.

men
@Alalam

to fakt - atmosfera jest coraz gorsza. napięcie, z którym szefostwo nie daje sobie rady. a może to im odpowiada, taki wieczny strach pracowników? dobrze że mnie tam juz nie ma.

Aneta
@men

To pracownicy są zastraszani??

gauff

Rekrutacja do biura (finanse) - odradzam. Pani główna księgowa taka "energiczna" i z gładką gadką i zapewnia że odezwą się z jakąkolwiek odpowiedzią. Po terminie oczywiście nie odzywają się, zero kontaktu. Gadanie, gadanie, gadanie i nic z tego nie wynika. Ogólnie - stracony czas.

Luka

Tym bardziej, że firma jest oceniana dobrze jako pracodawca więc dużo jest w naszych rękach.

MW

Jeżeli do roboty przychodzi się robić to pracuje się bardzo dobrze. Atmosfera jest ok poza jakimiś drobnymi jednostkami. Widać, że kierownicy dbają, by nie było chamówy. A zarobki są jak na rynku w tej chwili, czyli każdy jak się dogada. Ja polecam.

Ciekawska

Jak wyglada praca na ochronie? Co sie robi i ile zarabia?

Iza

Jak się ludziom dobrze pracuje w firmie to po co mają pisać? Kto chce pracować niech składa CV

Agata

Czy ktoś wie czy ciężko dostać się do pracy w Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa? Jak wygląda rekrutacja? Czy składa się ona z jednego etapu czy może jest ich więcej? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować.

frg

@tymek i co powiedz mi czy wyslales do nich swoej CV?

Lepiej wsadzić łeb do wanny ,niż pracować u Ma..anny.

mkk

nic szczególnego

Jak się w (usunięte przez administratora) włazi to się ma, ale to chyba nie o to chodzi.. Rodzinna firma...

Pod jakim stołem? Przy podpisaniu umowy wiesz jakie będą zarobki i warunki pracy. Jak nie szanuje Pani Prezes i gadasz niewiadomo co to oczywiste że długo nie popracujesz. Zawsze powinno się szanować drugiego człowieka. Pani Prezes jest cudowna osoba, który pracodawca otworzy Ci przedszkole dla dzieci? Wszystkie pikniki rodzinne itd w żadnej firmie tego nie ma. Wiadomo że firma jest nastawiona na zysk, ale która firma nie jest? Jak jesteś dobrym pracownikiem dla firmy to firma będzie dobra dla Ciebie proste prawda? Jak chcesz nic nie robić i mieć za to kupę kasy to sobie załóż własną firmę i sam sobie rządu. Podziwiam Pana Prezes za to ile z siebie daje dla swoich pracowników. Jest dobrą, uczynną i wspaniałą osobą. Pozdrawiam

SOKÓŁ
@Marcin

Opanuj się Marcinie z tymi superlatywami,to nie jest przedszkole tylko opieka przedszkolna,w gronie dzieci w różnym wieku przebywających w jednej grupie.Jak zapłacisz ludziom godziwie to sami sobie zorganizują czas po pracy bez tych pseudo uczynności.Zapamiętaj sobie ,że nikt nie robi nic za darmo ,a na tych piknikach,zabawach,i przedszkolach firmy mają korzyści ,choćby takie że tacy durnie jak ty póżniej to chwalą .Podążając twoim tokiem myślenia to za niedługo w przyszłości będziesz pracował za wynagrodzenie typu impreza integracyjna,wycieczka czy darmowe bilety dla całej rodziny na mecz drużyny firmowej w której pracujesz.

pegaz

Praca ok.Oficjalne zarobki-najniższa krajowa.Premie są dawane w kopertach(pod stołem),dla wybranych.Jestem bardzo ciekawy co na to U.S.....Nie mam tu na myśli Stanów Zjednoczonych.

karo
@pegaz

Pod jakim stołem ,to nie przelewem na konto jak w każdej firmie?

Zarobki słabe brak szacunku dla pracowników Nie polecam

Ghost

Praca za minimalną krajową na papierze,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa - Natolin

• Jak się pracuje w Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa?

Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa