Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa

Natolin

Opinie o Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa

Ghost 2014-05-28 11:26:21
Praca za minimalną krajową na papierze,(usunięte przez administratora)
pracownik 2014-10-08 20:27:38
Zarobki słabe brak szacunku dla pracowników Nie polecam
pegaz 2014-11-15 23:23:50
Praca ok.Oficjalne zarobki-najniższa krajowa.Premie są dawane w kopertach(pod stołem),dla wybranych.Jestem bardzo ciekawy co na to U.S.....Nie mam tu na myśli Stanów Zjednoczonych.
karo 2014-12-05 22:47:00
Pod jakim stołem ,to nie przelewem na konto jak w każdej firmie?
Marcin 2015-01-07 10:06:16
Pod jakim stołem? Przy podpisaniu umowy wiesz jakie będą zarobki i warunki pracy. Jak nie szanuje Pani Prezes i gadasz niewiadomo co to oczywiste że długo nie popracujesz. Zawsze powinno się szanować drugiego człowieka. Pani Prezes jest cudowna osoba, który pracodawca otworzy Ci przedszkole dla dzieci? Wszystkie pikniki rodzinne itd w żadnej firmie tego nie ma. Wiadomo że firma jest nastawiona na zysk, ale która firma nie jest? Jak jesteś dobrym pracownikiem dla firmy to firma będzie dobra dla Ciebie proste prawda? Jak chcesz nic nie robić i mieć za to kupę kasy to sobie załóż własną firmę i sam sobie rządu. Podziwiam Pana Prezes za to ile z siebie daje dla swoich pracowników. Jest dobrą, uczynną i wspaniałą osobą. Pozdrawiam
SOKÓŁ 2015-01-20 19:33:24
Opanuj się Marcinie z tymi superlatywami,to nie jest przedszkole tylko opieka przedszkolna,w gronie dzieci w różnym wieku przebywających w jednej grupie.Jak zapłacisz ludziom godziwie to sami sobie zorganizują czas po pracy bez tych pseudo uczynności.Zapamiętaj sobie ,że nikt nie robi nic za darmo ,a na tych piknikach,zabawach,i przedszkolach firmy mają korzyści ,choćby takie że tacy durnie jak ty póżniej to chwalą .Podążając twoim tokiem myślenia to za niedługo w przyszłości będziesz pracował za wynagrodzenie typu impreza integracyjna,wycieczka czy darmowe bilety dla całej rodziny na mecz drużyny firmowej w której pracujesz.
były pracownik 2015-07-18 16:03:04
Jak się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazi to się ma, ale to chyba nie o to chodzi..
Rodzinna firma...
mkk 2015-08-25 22:57:38
nic szczególnego
55555 2015-08-26 20:52:44
Lepiej wsadzić łeb do wanny ,niż pracować u Ma..anny.
frg 2016-08-04 21:02:45
@tymek i co powiedz mi czy wyslales do nich swoej CV?
Zostaw swoją opinię o Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa - Natolin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carpol Sp. z o.o. Firma Usługowa