Carpol

Opinie o Carpol

L.

Jak już to "dopóki" mistrzu ortografii.

ex

koledzy, szkoda czasu i sił, a kasa jest, ale nie dla roboli, hehehehe

michal

Ziarno prawdy w tych opiniach musi być, przecież cała okolica więcej wie o tej firmie, niż pracownicy w niej pracujący, heheheheheh, ciekawe, czy to Ci lojalni rozpuszczają plotki, żeby nie dobrać im się do stołków? zawsze jakiś pomysł.....tylko czy skuteczny? Pracę w tej firmie mam już za sobą i nikomu nie polecam,(usunięte przez administratora)

byly

Ciekawy jestem jak teraz się pracuje w firmie Carpol,czy nadal (usunięte przez administratora),ktory myśli ze wszystko może :)pracowalo mi się dobrze ale te smieszne zebrania.... i ta najnizsza krajowa.... (na papierze) smieszne przerwy 10 min na fajka,ktore zaklocal po 5 min (usunięte przez administratora)...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carpol spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Henryk

Jak wygląda praca w firmie Carpol? zastanawiam się czy aplikować, może ktoś napisać?

Ha ha ha szkoda czasu na czytanie i tak lepiej nie bedzie tylko coraz gorzej

Niedoszły

A ja skłaniałbym się dać wiarę opiniodawcy,który przepracowal jeden dzień.Byłem zainteresowany pracą w tej firmie ,ale ostatnie newsy jakie krążą od Natolina po Łomianki o firmie i cudach ,skutecznie odstraszają.

?

Jeden dzień pracy i wszystko jasne -jakieś dziwne zebrania motanie,słowem kpina z pracowników którzy tam pracują bardzo ciężko.Nie biorę udziału w krętactwach i życzę wszystkiego najlepszego wszystkim mądralom odpowiedzialnym za taki obraz ,jaki malują firmie.Takie zagrywki mają krótkie nogi ,a w dzisiejszych czasach o głupich pracowników ciężko.

admin
@

Jeden dzień moim zdaniem to trochę krótko na głębszą diagnozę,realiów pracy w firmie zatrudniającej powyżej trzech pracowników,a taką jest Carpol. Trochę statystyki, przez ostatni rok mojej pracy w firmie,zostało zatrudnionych sporo nowych osób. Oczywiście część z nich nie przeszła próby czasu z takich czy innych powodów,ale nie to jest najważniejsze, istotne jest to,że na odejście z własnej woli zdecydowało sie około 3% . Tak więc Carpol nie może być firmą z gruntu złą,być może nie jest łatwo się w niej zadomowić z powodu wymagań stawianych nowym pracownikom ale taka jest specyfika pracy w tej branży,potrzebni są ludzie myślący,z zapałem oraz chłonący wiedzę. Jak wszędzie czasem jakieś zawirowania się zdarzą. W mojej opinii podpartej dłuższą pracą w tej firmie,suma "zysków i strat" wciąż jest na plusie. Tak więc życzę wszystkiego najlepszego ludziom,którzy oceniają zakład po jednym dniu.Może się okazać,że po roku nie będą gdzie mieli gdzie składać swojego cv. Pozdrawiam

aaa

A czy możliwe jest dostanie pracy w dziale technologicznym? Jak wygląda taka praca?

obecny

Zapał i chęci do pracy, sumienność, uczciwość.

Admin

a o co konkretnie pytasz?

Admin

Prawda jest rzeczą subiektywną,zależną od odczuć wypowiadającego się.Tą samą rzecz dwóch różnych pracowników,może postrzegać dwojako.Także moim zdaniem prawdy bez dodatkowych kolorów ciężko będzie tutaj ujrzeć. A co do testów to ja byłbym zdziwiony,gdyby takowe były ale świat idzie do przodu więc...

antek

Witam wszystkich widzę ,że powoli strona opinii kwitnie .Myślę ze jak tak dalej pójdzie to w niedługim czasie można będzie dowiedzieć się faktycznie prawdy ,ale tej niemalowanej bo o taką wszystkim chodzi.

Powiedz coś więcej o tej rozmowie.

S łuchaj to bardzo wielka tajemnica te zarobki,nawet sam właściciel nie wie ,a ty pytasz zwykłych pracowników.Jednym słowem -harówa jak nigdzie a płaca jak wszędzie.

admin

to sie zatrudnij,wtedy sie dowiesz, po co te pytania w stylu skarbowki i tak nikt prawdy nie powie,zmeczylem sie ide sapnąć ;)

pacjent

To nie jest tak. Jak ktoś chce się opierdzielać to o ile jest trochę bardziej inteligentny od kamienia to będzie tak to robił że go nie wyrzucą. A jak ktoś chce zarobić dobry grosz to nie ma innego wyjścia jak sumiennie pracować. Są jeszcze sytuacje że jest tyle roboty ze po prostu trzeba (usunięte przez administratora) i nie ma że boly.

t

Słuchaj Bebek .jak wszędzie dla jednych jest lekko i pracują ,inni zaś uważają że bardzo ciężko i rezygnują - wybór zostawiam Tobie.

piotr

trzy tysie,ale na dwa miechy

Zostaw merytoryczną opinię o Carpol - Natolin

• Jak się pracuje w Carpol?

Zobacz opinie na temat firmy Carpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Carpol