Opolgraf S.A.

Opinie o Opolgraf S.A.

Denis

Świetna obsługa klienta, która służy radą i w szybkim tempie odpowiada na wszelkie zadane pytania. Zamówienie było gotowe do odebrania wręcz błyskawicznie, a finalny produkt wyszedł naprawdę super.

Atol

praca może do najlatwiejszych nie należała ale była przyjemna atmosfera mili pracownicy.

stefek

Jestem bardzo zadowolony zarówno z poziomu obsługi jak i jakości wykonanych produktów. W drukarni spotkałem się z bardzo życzliwym i cierpliwym podejściem, f

Olek

Dobre ceny i profesjonalna obsluga od lat. Swietna jakość druku

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Ada

jasno przedstawione warunki i zarobki i zakres obowiązków. jak dla mnie ok

Mateusz Głowa

Zdecydowanie Najlepsza drukarnia z jaką miałem możliwość pracować w ostatnich latach. Rzetelne podejście i dbałośc o szczegoly

Jarosz

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, wiedzą jak rozmawiać z klientem i dostosować się do jego potrzeb!

klient

Jestem klientem od tego roku. Jestem bardzo zadowolony. Polecam te Drukarnię.

print

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i, co też istotne, ceny przystępne i mają na względzie środowisko!

Agnieszka
@print

O, to super, a co robią dla środowiska?

Mati

Wysoka jakość druku + uwzględnione kwestie ekologiczne. Oby więcej drukarni bralo z was przykład

TAK TAK
@Mati

Tu się zgadzam, szukaliśmy firmy ktora wlasnie ekologicznie podchodzi do swojej pracy i tutaj duze brawa dla Opolgraf

Darek

Świetna drukarnia, ogromny szacunek za świadomość ekologiczną! na pewno nie raz jeszcze skorzystamy

Jula

Zawsze wysoka jakość i terminowe wydruki, naprawdę wszystko w porządku - dobra komunikacja, szybkie odpowiedzi w razie jakichkolwiek niedomowien

Merrlo

Pracuje w firmie jako młodszy informatyk. Naprawdę warunki są ok, praca na umowę o pracę na stałą stawkę. Polecam

zbych
@Merrlo

9 czerwca pojawiło się ogłoszenie na młodszego informatyka, kolejne takie stanowisko?

Dorota

Jeśli chodzi o wydruki wieloformatowe to bardzo polecam, Opolgraf spisał się tutaj naprawdę perfekcyjnie

maciej
@Dorota

dzień dobry, jakiego typu wydruki wielkoformatowe wykonuje Opolgraf? czy to nie drukarnia książkowa?

Dominik

Dobry i wiarygodny pracodawca, wypłata zawsze na koncie wtedy kiedy ma być + umowa o prace

@Dominik

To o czym mówisz to nie są ZALETY tylko obowiązki pracodawcy jeżeli zachodzi stosunek pracy.

Dominik
@Ex pracownik

Nie każdy pracodawca oferuje umowę o prace a np. zlecenie, plus uwierz, w wielu firmach pracowałem i nie raz problemy z wypłatami byly wiec dla mnie to spora zaleta

@Dominik

To nie zmienia faktu Dominiku, że są to obowiązki pracodawcy i jeśli zgadzałes się pracować na etat bez wypłaty na umowie zlecenie to nie dziwię się że firma o której mowa spełnia Twoje standardy, pozdrawiam

Ben

Zespól do ktorego trafiłem to super ludzie, ogromne wsparcie na początku wdrażania się, fajne podejście, miła atmosfera. zarobki nie wybitne ale ok

John

Opolgraf to bardzo dobra drukarnia, książki wyszły świetne, Naprawdę zero uwag do wykonania

Lenzy

Warunki pracy zgodne z tym czego dowiedziałem się na umowie, wszystko profesjonalnie i zgodnie z BHP

Leon M
@Lenzy

Pracuje się dobrze, plus za małą rotację, dzięki czemu atmosfera jest fajna i ludzie zgrani

@Leon M

Mala rotacja? To jest totalna bzdura. Każdy młody pracownik zwalnia się po kilku miesiącach, zostali już prawie że tylko ludzie zaraz przed emerytura. Pracownicy biur co chwilę inni (poza tymi bardzo stażowymi, których jest kilkoro), o produkcji niewspominając.

Dobre sobie
@Leon M

Mała rotacja to chyba mówisz o pewnym miejscu w firmie. Do pracy przychodzi bardzo dużo ludzi z agencji pracy którzy co chwilę są inni.

Leon M
@Ex pracownik

Przecież w firmie jest ponad 100 osób, więc naprawdę ciezko zeby tu byly same starsze osoby, to się już wyklucza. No ale każdy patrzy na to inaczej, ja nie zauwazylem rotacji, niewiele sie osob zmienilo odkad ja pracuje

@Leon M

A co ma wspólnego wiek pracowników do ich ilości??? W biurach co 3mc nowa twarz i co chwilę ktos sie żegna. Na produkcji pracownicy agencyjni, tymczasowi... Ps. Naprawdę nie sądzicie chyba, że ktoś uwierzy w to, że autorami kilku (oczywiscie zachwalajacych firme) komentarzy dodanych 5 minut po sobie pod różnymi nickami jest kilka różnych osób ????????

Arewski

No ale premia nie jest zła. Ja osobiście pracowałem w podobnych firmach i zawsze wychodziłem gorzej dlatego przenioslem się tutaj i jestem zadowolony. Ale wiadomo, kazdy ma inne oczekiwania

Ex pracownik

Zgadzam się. Większość pozytywnych opinii na kilometr śmierdzi fałszem... ktokolwiek naprawdę tam pracował - na sto procent śmieje się w głos z tych komentarzy o świetnych zarobkach i atmosferze

Arewski

Jak za pracę w tej branży to jedna z lepszych stawek jakie mi zaproponowano na rozmowach. Jak na razie jest wszystko w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.