Opolgraf S.A.

Jola

Miło wspominam czas w Opolgrafie

polecam, dobre warunki pracy

jaro

Fajnie mi się pracowało...

Wojtek

Świetna firma

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Opolgraf S.A.?

Czesław

Co konkretnie sprawia, że warunki na produkcji są dramatyczne? Jeżeli występują jakieś nieprawidłowości, to co na to osoba od BHP?

Dlaczego komentarz z lipca został usunięty? Na prośbę firmy a jeśli nie to jaki był powód?

Irena
@Gość

@Gość Z forum Gowork.pl usuwane są tylko i wyłącznie komentarze, które nie są zgodne z regulaminem serwisu. Wpis o którym wspominasz musiał zawierać albo dane personalne, albo teksty obraźliwe. Napisz proszę jaką płacę Opolgraf oferuje swoim pracownikom?

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Opolgraf. Czy jest tu ktoś z pracowników tej firmy? Interesują nas wszelkie informacje dotyczące atmosfery, warunków pracy czy aktualnej sytuacji w firmie. Wszystkie informacje mogą być przydatne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Ignacy

Potrzebuje opini na temat pracy w utrzymania ruchu?

Iwo

Czy otrzymamy coś więcej dlaczego stanowczo odradzasz? Firma jest spoko a tu taki wpis?

Jasiek

Jaka jest przyczyna, że tak dawno nikt nie pisał?

Darek

Jaka jest przyczyna, że tak mało piszcie na forum? Bardzo narzekaliście na Opolgraf. Czyżby tak diametralnie zmieniło się w firmie na dobre i nikomu nie chce sie pisać?

Przed wybraniem się na rozmowę kwalifikacyjną warto zaznajomić się z tematyką danej firmy, dlatego zachęcam do zapoznania się z zakładką "O nas" firmy Opolgraf S.A. ;)

polek

Specjalista ds. Sprzedaży - w dziale Export jest potrzebny no i zastnawiam się jak to dalej będzie teraz wyglądało, macie może jakieś doświadczenie w tej kwestii?

ja,.,.,.,

nikogo nowego nie ma na firmie.

book

czy znaleźli już speca od utrzymania ruchu

xxx

Firma nie szanuje pracowni (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ków, nigdy nie wiadomo kiedy straci się pracę. Do tego zarobki marne, ja miałam w biurze najniższą krajową i już przy podpisywaniu umowy powiedzieli, że nie mam co liczyć na jakąkolwiek podwyżkę. Mówili, że dostanę pramię jak usprawnię pracę sekretarce, to jakiś absurd, premię powinnam dostać jak usprawnię pracę na swoim stanowisku a nie sekretarki.

kpiot

Henryk ?

abc

Pieniądze to nie wszystko ale wszystko bez pieniędzy to :-)

lega

(usunięte przez administratora) siwadczy o zlodziestie dratewki i lizusów i dnosicieli opolgrafu. Ponoc największym dososicelem w tej firmie jest "szynka".

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.