Opolgraf S.A.

Opinie o Opolgraf S.A.

Igorrr

bardzo dobra i mila atmosfera. Ogolnie to jest mozliwosc rozwoju,prace oceniam na bardzo dobrym poziomie

Adaaam

Jakość jest najważniejsza - a tutaj nie ma się absolutnie do czego doczepić

Terrak

Firma zatrudnia na umowę o pracę, dobra stawka, są spore możliwości jesli chodzi o premie do tego

Ex pracownik
@Terrak

2500 to dobra stawka?

Petro

Nie zawsze się da wyrobić najwyższą premie ale ogólnie jest ok, nie zdarzyło mi się jeszcze zeby nie wpadła

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Boniek

Firma ewidentnie stawia na jakość, wydruk najwyższej klasy! serdecznie polecamy

Julek

Poszukiwany pracownik do eksportu. Zarobki brutto wysokie ?

Ex pracownik
@Julek

Najniższa w podstawie i zabawna premia

Olaf
@Julek

Stawka zasadnicza + premia. Wiadomo, wszystko zależy od tego jaką się wyrobi, ale moim zdaniem jest ok! ;)

Jak długo czekaliście na odzew z Opolgraf S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Odp

Mi oddzwonili po pierwszym spotkaniu po tygodniu, zapraszając na 2 etap. Po drugiej rozmowie, jeszcze tego samego dnia.

Danuta Pawłowska

Wysłałam CV i tego samego dnia miałam odzew. Jestem odbieraczką.

Luka

U mnie bardzo szybko, raptem kilka dni maksymalnie minelo takze tutaj duzy plus za takie tempo

Basia

Polecam ogólnie pracę i warunki panujące w firmie. Szybko się człowiek odnajduje bo atmosfera jest świetna i ludzie bardzo pozytywnie nastawieni

MK

Szybka odpowiedź na wysłane cv, sprawna i niestresująca rozmowa kwalifikacyjna :) pierwszy miesiąc pracy za mną i jak na razie jest bardzo dobrze

Agnieszka
@MK

Brzmi spoko, a opowiesz coś więcej o tej rozmowie? O co pytali?

MK
@Agnieszka

Pewnie na każde stanowisko pytają o coś innego, ale taki standard, poprzednie doświadczenie, umiejętności, wymagania. ogólnie rozmowa moim zdaniem nie jest stresująca i nerwowa jak to czasami bywa

Edward

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia i zbyt małej ilości benefitów. Próbowałeś to zmienić i negocjować warunki umowy starając się o podwyżkę? Może czynnikiem motywującym mogłoby być atrakcyjne szkolenie, które dałoby nowe uprawnienia. Co o tym myślisz?

Danuta Pawłowska
@Edward

O jakich negocjacjach mówisz? Z kim mamy niby te negocjacje przeprowadzać? Z Panem Prezesem?

MW

Wysyłam CV chyba na każde możliwe ogłoszenie (mam wykształcenie w tej branży), a odzewu zero. To szukają w końcu tego pracownika czy nie?

ZmartwionyPracownik

Teraz już prawie jest więcej koordynatorów niż pracowników przy maszynach. Odchodzą dobrzy kierownicy. Brak wiedzy poligraficznej u kadry zarządzającej. Brak współpracy pomiędzy kordynatorami.(usunięte przez administratora) Brak planowania. Gdzie to zmierza?

Przemek

jakieś informacje o pracy, atmosferze byłyby dobrze widziane bo ludzie szukają info

Jakie narzędzia pracy zapewnia Opolgraf S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

franek

Zależy jakie stanowisko pracy

Drukarz

Jakie zarobki na stanowisku drukarza? 25 lat na maszynach 8 i 10 kolorowych B1

Czesław
@Drukarz

Widziałem na stronie firmy https://opolgraf.com.pl/praca/ że właśnie szukają drukarza. Są tam także inne oferty rekrutacyjne. Jeśli chodzi o zarobki to nie znam aktualnych stawek, ale są benefity, szkolenia, możliwość nauki języka angielskiego i pakiet socjalny. Jeśli Ci to odpowiada, to złóż CV.

Dobrze się pracuje, warunki się poprawiły

Antek

Polecam, możliwość nadgodzin o dobrych stawkach.

Ala

Polecam z całą pewnością

Świetna atmosfera i dobrze rozwijająca się firma

Janek

Stawki adekwatne do rynkowych

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.