Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

www masz adres harry40.1972@o2.pl

zainteresowany

ja jadę we wtorek na rozmowę kwalifikacyjną o co tam pytają ? www odpisz.i jakie pieniądze ci zaoferowali ?

@zainteresowany

Podaj maila albo Skype to pogadamy.

zainteresowany

dzięki za pomoc a język nie stanowi problemu? www a gdzie masz jechać na rozmowę a może byłeś już ? odpisz

@zainteresowany

Byłem w Krakowie na rozmwach i mam pozytywną weryfikacię. Po weekendzie mam podpisać umowe i wyjazd do Marsyli.

konrad

Byłem w zeszłym roku na kontrakcie. było ok. poznałem tam ludzi którzy byli na rocznych kontraktach i nie narzekali a sobie chwalili. Mój szwagier też z nimi wyjechał i nie narzeka. Są czasem nieporozumienia ale do wyjaśnienia z koordynatorem. Kasa jest ok i płacą w terminie

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zainteresowany

napisze ktoś o zawodzie tokarz we Francji opinie proszę o pomoc .

@zainteresowany

Mam ten sam problem co Ty, dostałem propozycję wyjazdu do pracy we Francji w zawodzie tokarz i też chciałbym coś bliżej się dowiedzieć o warunkach pobytu i samej pracy. Może już coś wiesz???

mirek

a konto trzeba miec polskie czy niemieckie czy w gotowce?

ccc

Karlos-nie wcinaj śię jak niewiesz o co chodzi mądrosek siedzi w domu i śię mądrzy, a ty Karlos wyleciałes jak Filip z konopi,pało bujaj się dalej,i niebaw śię w adwokata

nik

Kondzio.Ty niebujaj w obłokach bo jesteś niezły wazeliniarz jesteś centuś pojechałeś gdyż w Polsce nie zarobił byś tych piniędzy ale znając szanujący śię fachowiec niesprzedaje śię za takie marne piniądze jak ci dobrze to siedz i pracuj i tak z czasem ci podziękują jak skonczysz dany projekt.

Kondzio
@nik

Jakim cudem komukolwiek się podlizuje? Nie rozumiem w jaki sposób myślisz, wyjechałem już jakiś czas temu i jeździłem z wieloma agencjami w różne miejsca. Od jakiegoś czasu jeżdże z Uniapolem i nie dość że dobrze zarabiam to nie mam z nimi problemów. Konczy się kontrakt to ablo płynnie przenoszą mnie na następny albo dzwonią i jade na nowy. Nie siedziałem w Pl dłużej niż 3-4 tygodnie. Jak dobrze pracujesz to cie nie zwalniaja. jak dla mnei prosty układ. A ty "nik" ksiegowym moim jesteś że wiesz ile zarabiam?

karlos
@Kondzio

Nik- ale ty pusty jesteś daj mu spokój, ja przez uniapol jezdziłem także i nie nażekałem -już 10 lat po zachodzie się bujam a za leniuchowanie ci nikt nie zapłaci -----jeśli jesteś takim dobrym fachowcem i w polsce dużo zarabiasz to po h..j wchodzisz na tą strone i dupe ludzią zawracasz

ccc

Odp"Bodo.Z tego co jestem zorjętowany chodzą pogłoski że w Uniapolu proponują stawki 7,30 na ręke bez dodatków [diety]to są stawki za które nieopłaca śię wyjezdzać chyba że jesteś zmuszony wyjechac.Mało tego to poniesiesz koszty podróży do pracodawcy.Firma zaczyna staczać śię to jusz nie ta firma co była.

Kondzio
@ccc

Głupoty piszesz! jestem na kontrakcie we francji jako elektryk i zarabiam zdecydowanie więcej niż piszesz:) Nie jest to mój pierwszy wyjazd z uniapolem i trochę zmieniły sie warunki ale na zmianie nie stracilem nawet centa :) co mnie cieszy:) W ogóle nie wiem tez co ty piszesz o tych dojazdach. Za transport raz mi zwrócili a raz dali bilet na autobus. Na miejscu mamy firmowy samochód którym jeździmy po Francji i tez za niego nie placimy

hahaha
@Kondzio

tak w w czwartek 0 godz. 10 zamiast w robocie siedzisz na necie i wypisujesz dobre opinie o firmie hahahahahah ale ściema!!!

Bodo

Może by ktoś podał jakie stawki mają np - Elektryk

lukasz

Mati też chwile szukałem i włóczyłem się po różnych agencjach. Raz było lepiej a raz gorzej. Od jakiegoś czasu wyjeżdżam z Uniapolem do Francji. Nie zawsze jest idealnie ale: płacą dobrze i w terminie, jak chcesz pracować to prace masz praktycznie cały czas. Jak na razie jest ok i nie czuje potrzeby zmiany agencji.

mati

szukam od poczatku roku po agencjach ale jak sie czyta opinie to czlowiek sie zastanawia czy wogole warto. Ja jezdze 5 lat u nas i chcialem sie przenies na stale do niemiec i znalezc jakis punkt zaczepienia tylko widze ze jest ciezko.

ccc

mati to że chcesz wyjechać to za mało trzeba mieć doświadczenie i umiejętności oraz dużo szczęsxia aby wyjechać z tej agencji nie miej dużej nadzieji bo takich jak ty mają na pęczki

ccc

grypss o co chodzi że masz pretensje???

mati

grypss.. a na jakim stanowisku pracowales? bo ja chcialem na kierowce wyjechac i nie wiem czy warto?

grypss..

Banda złodzieskich biurowców !!!

Dariusz Kużniar

Witam.AP UNIAPOL jest dla mnie najlepszą agencją.Miałem okazję współpracować wcześniej z dwoma innymi agencjami i nie wspominam wyjazdów najlepiej.Jeśli chodzi o UNIAPOL wszystko zgodnie z umową,wynagrodzenie na czas,doskonały kontakt z opiekunem w Polsce. Pracowałem we Francji jako monter płyt k/g przez UNIAPOL dwukrotnie,i jeżeli będę miał propozycję kolejnego wyjazdu na pewno skorzystam. Pozdrawiam załogę UNIAPOLU!

Witam forumowiczów. Pracował ktoś może lub pracuje jako kierowca C E w Niemczech przez Uniapol? Proszę o info. Pozdrawiam, Piotr.

nowy

firma w miare sa gorsze

nowy

pracował ktoś jako tokarz

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.