Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

nowy

mam propozycję wyjazdu w zawodzie tokarz może ktoś tam był i wie coś na ten temat

nowy

Witam wszystkich! . Dostałem propozycję do szlifowania żeliwa w Baroux, jeżeli już ktoś tam był to jak tam jest, z góry dzięki.

nowy

Dzięki za odpowiedź, ale może jakieś konkrety bardzo był bym wdzięczny.

Wacek

Administratora proszę o nie cenzurowanie wpisów!!! Ludzie tutaj zaglądający (tak jak ja przed 1 wyjazdem) chcą poznać prawdę i mają do tego prawo...Chyba że wasz portal to zwykły pic na wodę-fotomontaż... Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do opisanych faktów to w każdej chwili służę pełnymi danymi osobowymi. Poprzedni wpis przed cenzurą brzmiał tak: "Jeżeli chodzi o kasę to są wypłacalni (poza urlopem którego wypłacanie można nazwać "kreatywną księgowością czyli za urlop płatny płacą ci jak za bezpłatny czyli "0"). Warunki pracy...hm..."Polish HILTI"...tylko tyle dla nich znaczysz..."zepsujesz się" to wymienią cię na inny model. Jeżeli chcesz się u nich zahaczyć na dłużej, to możesz liczyć tylko na max 2 zjazdy w roku po 2tyg... Zapomnij o rodzinie czy o załatwieniu jakichkolwiek spraw osobistych w kraju... Dla nich to tylko interes a ty jesteś przedmiotem po który sięgają kiedy im jest potrzebny... Ale przejechać się możesz tak żeby przekonać się na własnej skórze a w między czasie możesz załatwiać sobie inną robotę tak jak, to robi tutaj większość z nas."

@Wacek

Chcesz pracować to pracuj. Jak to mówią człowiek najszybciej uczy się dostając po własnych "4 literach".... Jeżeli chodzi o "rozwój" w Uniapol-u czy IREM to nie wiem co masz na myśli:)...ale parafrazując....na jaki rozwój może liczyć koń który trafił do rzeźni?:)

AP Uniapol Development Sp. z o.o.
@Wacek

Szanowny Panie, jeżeli masz jakieś wątpliwości lub żale związane z naszą współpracą skontaktuj się z prowadzącym Cie rekruterem. Zdecydowanie więcej jesteśmy w stanie dla siebie nawzajem zrobić wyjaśniając sprawy między nami niż pisząc na forum. Nie zgadzamy się z Twoją opinią lecz chcielibyśmy ją poznać w bezpośredniej rozmowie. Być może popełniliśmy gdzieś błąd którego nie zauważyliśmy. Jeżeli chcesz pomóc innym, przyszłym i obecnym naszym pracownikom, prosimy o kontakt.

Wacek
@AP Uniapol Development Sp. z o.o.

To nie są żadne żale ani wątpliwości, ale fakty, o których Państwo dobrze wiecie, ponieważ były wielokrotnie "poruszane" i zawsze z tą samą puentą...jeżeli komuś coś nie pasuje to może się zwolnić a jego miejsce zastąpi "inny model". Uwzględniając interesy wszystkich zainteresowanych stron to ogólnie można napisać, że nie ma nic dziwnego w takim podejściu...z tym, że o tym trzeba wiedzieć przed a nie po fakcie. W naszym zawodzie są okresy bogate i ubogie w oferty pracy... Jeżeli w "bogatym" okresie decydujemy się na jakąś ofertę to wybieramy ją po uwzględnieniu wszelkich dostępnych opinii o przyszłym pracodawcy (i do tego właśnie służy to forum)...tak żeby potem w "ubogim" okresie nie musieć "zaciskać zębów" i robić jak automat rezygnując ze wszystkiego tego, co czyni nas ludźmi... Każdy człowiek ma prawo wyboru, ale i prawo do rzetelnej informacji zanim go dokona.

FilipPAs
@Wacek

Nie wiem o czym ty w ogóle piszesz ani jakie miałeś przejścia. Od wielu lat z nimi wyjeżdżam i wiem że czasem bywa różnie. Bywają okresy przestoju ale nie jest to spowodowane winą agencji a francuskich pracodawców. Ja nie narzekam na opiekę na miejscu, ani na kontakt w kraju. Urlopów mam tyle ile potrzebuje i nie mam z nimi problemów. Wypłata jest na czas i to się liczy. A co do dostępu do informacji to wszystko co zostało ustalone na pierwszym spotkaniu w Pl jest spełniane. Moim zdaniem uniapol to dobra agencja dla każdego kto wyjeżdża z nimi aby pracować. Jeśli ktoś chce znaleźć dziurę w całym to niestety ją znajdzie.

@FilipPAs

Jak nie wiesz to po co tu piszesz ? Jak wiesz to się pochwal ! :))))))))

krlos
@FilipPAs

Masz racie ja przez nich pracowałem i nie miałem żadnych problemów,a wszystko zależy od francuskiego pracodawcy---byłem ostatnio w Gap w Alpach jako malarz nie narzekałem była kasa warunki mieszkaniowe o.k opieka też dobra, po prostu! chcesz pracować ? musisz się dostosować do nich, oczywiście bez przesady ----pozdrawiam biuro w Poznaniu-----teraz nie wyjeżdżam bo mam prace w Polsce ale ona nie wiem jak długo będzie i wtedy za monituję do nich i wiem że mnie przyjmą.

Adaś kongo
@Wacek

Klakier nie demotywuj naszych nowych kolegów bo ci rosołu już nie ugotuja:P

Suchy

Francja - Elektryk . Był może już ktoś tam ? Proszę o informację czy warto .

@Suchy

Jeżeli chodzi o kasę to są wypłacalni (poza urlopem którego wypłacanie można nazwać "kreatywną księgowością czyli za urlop płatny płacą ci jak za bezpłatny czyli "0"). Warunki pracy...hm..."Polish HILTI"...tylko tyle dla nich znaczysz... (usunięte przez administratora) Ale przejechać się możesz tak żeby przekonać się na własnej skórze a w między czasie możesz załatwiać sobie inną robotę tak jak, to robi tutaj większość z nas.

@Wacek

Dzięki , już wiem o co biega . Pozdrawiam !

Leszno
karol

no i co z tym stanowiskiem Specjalisty ds rekrutacji, ktoś je obsadził czy nie? i gerenralnie jak ma się odbywa rekrutacja na takie stanowisko, bez tego, chyba inne nie są możliwe jeśli tego się nie obsadzi właściwie... czekam na Wasze opinie na ten temat no i na aktualne informacje, to może i jak się do nich załapię.

heniek

z wypłatami drugiej części wynagrodzenia(delegacyjne) mają poślizgi

karlos

to idz pracuj na budowie w polsce za 1800 zł-----powodzenia!!!!!

kowal
@karlos

Czy ktoś pracował na widlaku w chłodni

karlos

Ja jestem drugi raz przez tą firmę i niema co narzekać kasa na czas itd.a Seweryn ty myślałeś że pojedziesz do fr. posadzą cie tłumacza obok postawią i pewnie księgową, chłopie to nie 88r. a jeszcze jedno ---- pozdrawiam panią Martę zPoznania

seweryn 1

(usunięte przez administratora) . Dostałem propozycję pracy we Francji w kontrakcie miałem zagwarantowaną opiekę koordynatora polskojęzycznego ( firma nie wymagała znajomości języka) (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Ireneusz48

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy firma Uniapol oferuje godne warunki zakwaterowania?? Wyjeżdżam do Francji i chciałbym wiedzieć czy nie będę żałował. Pilnie proszę o odpowiedź.

kinga
@Ireneusz48

Witam, mąż wyjechał z firmy Uniapol do Francji jak, jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to są świetne, samodzielne pokoje, pod ty względem nie ma zastrzeżeń. Za do jazd również zwrócili pieniądze.....(usunięte przez administratora)

andriu

(usunięte przez administratora) wypłata wypłącana w 2 turach do 10 każdego miesiąca i do 20. O dodatki musisz się prosić dzwoniąc do Poznania. A stanowiska techniczne gdzie firma AP płąci tobie 8.5 euro to według mnie za mało to wiecej masz na produkcji lub na polu gdzie nie musisz wykazywać się.

komp

Ja nienarzekałem byłem w 2012 kasa 100% mam znów ofertę i jadę co więcej

byczek1mln

Sa swietni!Trzeba zapierdalac ale kasa spoko i wszystko załatwione na 100% mieszkanie przejazd. Jolanta.N z krakowa to fajna laska.

rafik

Ja obecnie pracuje we francji z tej agencji na elewacjach wszystko w porządku kasa na czas za zadne mieszkania nie potrącaja jestem po raz 3 z tej agencji i po raz drugi u tego samego pracodawcy jezeli znasz sie na robocie to mozna zmialo startowac a jesli chodzi o nadgodziny to zalezy wszystko od francuza a nie od agencji jest stawka dieta polecam i do Tomasz t wejdz sobie na (usunięte przez administratora)tam masz wszystko poleca ta agencje

@rafik

Jaka chłopie dieta (wypłata w 2 turach podstawa pensji plus niby ta dieta ale) to sie nienazywa dieta masz 160godzin pomnoz 8.5euro to wyjdzie X i co AP dorzuca ci diety cos? gadasz jak połamany rafik

manio
@rafik

napisz jak to wychodzi finansowo po odliczeniu mieszkania itp. bo mam wyjechać właśnie do francji na elewacje i nie wiem czy się opłaca

kk
@rafik

a nie macie problemów z wypłatami na czas?

john

Mateusz

firma ogłasza się na przedstawiciela handlowego w Fr. na dział budowlany ciekawe ile dadzą zarobić zapewne jak chłopaki piszą 8.5euro i finito(usunięte przez administratora)

Baron

Robson

Twinturbo zarobisz krocie 8.5 euro netto to według mnie mało odlicz spanie jedzenie to zostanie ci 1000euro.

Rico

bylem trzy razy kasa na czas zwrot kosztow podrozy polecam a wysokosc wyplaty zalezy od przepracowanych godzin

@Rico

Rico a miałeś przelicznik po jakim kursie NBP czy po przeliczniku kantora? Dostałeś dodatki zgodnie z kodeksem pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.