Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Szanowny Panie, przede wszystkim przepraszamy jeżeli taka sytuacja miała miejsce. Staramy się aby wynagrodzenia naszych pracowników były na ich kontach na 10 tego każdego miesiąca. Postaramy się aby w kolejnym okresie rozliczeniowym taka sytuacja nie miała miejsca.

rut

nie rozumiem pewnej rzeczy w agencji Uniapol ,dlaczego wynagrodzenie powinno byc przelewane do 10 kazdego miesiaca a jest zawsze dzien albo dwa dni po dziesiatym irytyje mnie to

Romek

Byłem na kontrakcie we Francjii z uniapolem i wrócilem zadowolony. jak masz umowe podpisana w polsce to jedziesz na pewniaka, zadnej selekcji nie ma. czytaj tylko umowe żeby pożniej nie bylo nieporozumien.

spawacz

Witam, Mam propozycję wyjazdu do Francji jako spawacz przez uniapol, czy mógł by się ktoś wypowiedzieć kto pracował na tym stanowisku danej firmy czy warto jechać i czy będzie tam praca pewną czy po przyjeździe do Francji robią jakąś selekcję kto zostaje a kto wraca?

Leszno
Zniechęcony

Nikomu nie polecam wyjazdu z ta firma praca ok mieszkanie tez ale organizacja i koordynator pan Kuna który jest ślaskim cwaniakiem doprowadza do agresji na jego osobe zmiania wszystko firma olewa wszystkie sprawy zero organizacji

raz

Witam chciałem się spytać o pracę w Niemczech bez języka. Mam doswiadczenie pracy za granicą od 4lat podejmę każdy rodzaj pracy.

heh

nie polecam zdecydowanie tej agencji....

Jako Agencja Pracy nie pobieramy żadnej prowizji od zatrudneinia. Wszystkie warunki i szczegóły współpracy są przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej przeprowadzonej w jednym z naszych biur przez Konsultanta ds. rekrutacji.

Sz.P.Sami sobie zaprzeczacie to co piszecie.Jeżeli agencja taka jak Uniapol wyszukuje pracowników takich aby spełniali kryteria pracodawcy francuskiego to uważam że należy czytać cv donych fachowców którzy spełniają kryteria a pózniej dzwonić i można zapytać czy jest chętny do wyjazdu a nie robić alarmu dzwoniąc do wszystkich którzy niespełniają oczekiwan pracodawcy.Wiadomo wam że niekarzdy ma duże doświadczenie i umiejętności.Jak wszystkim wiadomo to niejest tak dokonca prawdą to jak profil zostanie przygotowany przez waszą agencje to zazwyczaj pracodawca akceptuje gdyż płacąc agencji wierzy że otrzyma fachowca którego potrzebuje a bardzo często przyjezdzają pociotki pracowników którzy dopiero uczą sie danego fachu.Odp odnośnie ogłoszenia w gazecie to małe sprostowanie;same ogłoszenia nie dzwonia do zainteresowanych wsumie mydlicie oczy co ma piernik do watraka nie trafione porównanie.tak że popieram w całosci kolege który pierwszy opisał was bo chyba sobie za słuezyliscie nato masz 100 procent racji.

@pracownik

W naszej bazie mamy pracowników z różnymi kompetencjami i doświadczeniem. Są oni dobierani pod kątem oczekiwań pracodawcy. Nie możemy zgodzić się z Pana sugestią, że kontaktujemy się z wszystkimi kandydatami. Kontaktujemy się wyłącznie z kandydatami których kompetencje zgadzają się z oczekiwaniami klienta. Nie jest w niczyim interesie wysyłanie "pociotków" lub niewykwalifikowanych pracowników, którzy dopiero na miejscu uczą się fachu. Jeszcze raz pragnę podkreślić, że ostateczną decyzję o wyborze pracownika podejmuje pracodawca a nie agencja. Co do ogłoszenia w gazecie. Technicznie ciężko byłoby aby ogłoszenia dzwoniły do kandydatów:) Rolą ogłoszenia jest jedynie przedstawienie oferty, podobnie jak nasi konsultanci robią to drogą telefoniczną. Jednak zasada jest dokładnie taka sama. Celem jest poinformowanie o ofercie ale nie gwarancja pracy. Powtórzę jednak raz jeszcze po co dzwonimy do kandydatów. Nim przedstawimy pracodawcy profile osobowe, musimy mieć pewność, że kandydat jest chętny do jej podjęcia, nadal jest aktywny zawodowo itp.

niezadowolony

Pięknie piszecie a co innego robicie.Gupotą jest to że dzwonicie do wszystkich osób a wysyłacie do pracodawcy profil danych osób w ilości zpotrzebowania w danym zawodzie.To chyba wszystkich bardzo bulwersuje wasze metody rekrutacji.Inne agencje postępują odwrotnie jak wasza.Dzwoniąc nie informujecie otym że to niejest oferta pracy a piszecie w odpowiedzi żę informujecie bzdety wypisujecie.Mam nadzieje że dokładnie będziecie informowac pracowników a nie jak dotej pory to wtedy nikt nie będzie miał pretensji do was.

@niezadowolony

Szanowny Panie, Procedury rekrutacyjne są dokładnie takie same dla wszystkich pracowników a naszą rolą jako agencji pracy jest dostarczenie klientowi pracowników spełniających jego wymagania.Jednym z powodów dlaczego pracodawcy angażują agencje, takie jak Uniapol, w proces rekrutacji jest oszczędność czasu pracodawcy, który nie musi wertować kilkudziesięciu aplikacji. Tak jak wspominaliśmy w poprzednim komentarzu każdy z naszych byłych, obecnych czy też przyszłych pracowników ma taką samą szansę na podpisanie kontraktu. Jednak wybór pracownika zależy od naszego klienta. Uważa Pan, że nie informujemy, że nie jest to oferta pracy? W tym momencie niestety jest to słowo przeciwko słowu. Czy znajdując ogłoszenie o pracę w gazecie lub na jakimś portalu jest już konkretną ofertą, gwarantującą podpisanie umowy? Jest to pewnego rodzaju "zaproszenie" zachęcające do wzięcia udziału w rekrutacji ale nie gwarancja otrzymania pracy i podpisania umowy. To czy dana osoba otrzyma pracę rozstrzyga się dopiero w trakcie spotkania z kandydatem lub przesłaniem jego profilu do pracodawcy. I o tym nasi konsultanci bardzo wyraźnie informują w trakcie rozmów telefonicznych.

dlaczego cały czas usuwacie negatywne komentarze? niech przyszli pracownicy dowiedzą się również o niedociągnięciach i innych problemach bo takie także u was są.... i wiemy o tym wszyscy prawda....??

niezadowolony

Witam.Szybko znikają niewygodne wpisy dla odziału w Poznaiu.Boli prawda którą opisuja ludzie.To co śię pisze to niepowino znikac bo wszyscy mają prawo sie dowiedziec co wyprawiacie z osobami co ubiegają się o wyjazd do pracy.Pani kierowniczka niema nic do powiedzenia bo jak to niebyło prawda to niepowina usówac wpisu tylko skomentować.Wiem że śię wstydzi tego co robi ale kasa śię liczy.Ludzie to dlaniej przedmioty które można przestawiać z miejsca na miejsce.Karjerowiczka która kosztem ludzi zdobyła stanowisko.Trzeba miec troche chonoru aby niegrac kosztem osób do których wykorzystuje śie kolege podwładnego do dzwonienia z ofertami niemając tak duzego zapotrzebowania w danym zawodzie.Robicie ludziom z mózgu wode obiecujecie i przedstawiacie oferte i pózniej macie ich w nosie.Niewiem ale gracie niefer wykorzystując uciwych ludzi którzy wyjezdzają i pracują na wasze pensje.P.kierownik ja jusz dawno podałbym się rezygnacji może na Pani miejscu uciwy człowiek kierował by ta agencja i starała by śię o poprawieniu prestizu tej agencji.

@niezadowolony

Szanowny Panie, Pana wpis został usunięty tylko z tego powodu, że obraża Pan naszego współpracownika i nie został on skomentowany ponieważ nie był zaczątkiem do żadnej merytorycznej dyskusji. Jako agencja pracy nie mamy nic do ukrycia, zwłaszcza jeśli chodzi o przebieg procesu rekrutacyjnego. Postaramy się jednak Panu wytłumaczyć jak pokrótce przebiega proces rekrutacyjny w naszej firmie, co mamy nadzieję ukoi Pana frustracje. Otóż dysponujemy bazą cv, w której są zarówno nasi byli pracownicy, kandydaci oraz osoby które po prostu wysłały swoje cv i w następstwie czego są zapraszane na rozmowę rekrutacyjną. Otrzymując zapotrzebowanie na jakieś stanowisko od pracodawcy, dział rekrutacji kontaktuje się z wszystkimi kandydatami z bazy. W związku z tym, że niektóre z osób aplikowały już kiedyś na podobne stanowiska , czy też pracowały już z nami, kontaktujemy się z nimi aby sprawdzić ich dyspozycyjność oraz aby zweryfikować czy są chętni do podjęcia pracy na danym stanowisku i na określonych warunkach. Jednocześnie podkreślamy, że na tym etapie NIE JEST TO OFERTA PRACY o czym są te osoby informowane. Kandydaci są przedstawiani pracodawcy i to on podejmuje decyzję, z którym kandydatem chce współpracować. Reasumując, telefon sprawdzający dyspozycyjność kandydata NIE JEST jednoznaczny z otrzymaniem oferty. Dopiero akceptacja kandydata przez klienta skutkuje nawiązaniem współpracy i podjęciem pracy. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

nowy

pracował może ktoś jako tokarz we Francji PROSZĘ O kontakt - harry40.1972@o2.pl

ela

Zgadzam,sie z P.kondzio,iż agencja pracy Uniapol werbuje tylko ludzi do danej firmy do pracy,a póżniej we Francji wybieraj sobie odpowiednich kandytatów.Mój mąż pracuje od roku we Francji na budowie i nie narzeka. Pensja jest wypłacana w terminie do 10 każdego miesiąca.Ale jak komus sie nie chce pracować to zawsze sobie znajdzie wymówkę.Wierzcie.

on

Opinie są różne tak jak wiele jest ofert pracy..... w jednym zawodzie jest większe zapotrzebowanie w innym mniejsze na silę roboczą i to stąd te obiecanki czy jak tam zwał.... ale generalnie to z tego co widzę to sami z własnej inicjatywy dzwonią częściej niż pracownik

xxx

Panowie to jest agencja pracy,oni nie decydują tak do końca tylko pracodawca francuski a oni wycofują się w ostatnim momencie i wtedy takie numery się robią, ja pracowałem przez tą agencję i było o.k. Panowie nawet starzy pracownicy tej firmy czekają długo za decyzją wyjazdu po urlopie, czasami urlop się przedłużał o 2tygodnie.... Pozdrawiam Unapol

on

Ale generalnie wszystko jest ok? Logistycznie i w kwestii komunikacji między pracownikami a oddziałem w Polsce ? Wszystkie wypłaty itp są na czas? Na jakim poziomie miałeś wynagrodzenie?

on

Witam. A czy ktoś miał okazję wyjechać do pracy jako serwisant taśm przenośnikowych? są jakieś diety? jak z opłatą za mieszkanie? są jakieś inne opłaty? bo stawka 9,61 brutto...

Remigiusz Góra
@on

Na to stanowisko o którym piszesz, nie wyjeżdżałem ale byłem na kilku innych kontraktach. Z dietami było różnie ale z tego co wiem zależy to od pracodawcy francuskiego. Ja na pierwszym miałem diete ale płaciłem za mieszkanie a na kolejnym nie było diety ale mieszkanie miałem za darmo. Musisz się dokładnie dowiedzieć co oferuje pracodawca we Francji. Najlepiej zadzwoń do osoby z którą miałeś rozmowę.

kondzio

Ale głupoty piszesz.. Pensje są w terminie i nie ma z nimi żadnych problemów. Na umowie jest 10 i do 10 kasa jest na koncie. Byłem juz dwa razy i nigdy sie nie spóźnili. Może nim zaczniesz oczerniać i narzekać jak to ci źle i jaki biedny jestes dopytaj sie szczegółów na rozmowie. To że idziesz na rozmowe nic nie oznacza, mogą cie nie przyjąc albo koleś we francji może cie nie zaakceptowac. I to akurat od agencji nie zależy a od pracdawcy francuskiego.

BONZO

No i na obiecywankach sie skonczylo. Pani zadzwonila sprawdzila jezyk Niemiecki, zaproponowala prace po czym juz wiecej nie zadzwonila. Paranoja i zenada, tylko tyle moge powiedziec o tej firmie.

zadowolony

jakie wy gupoty piszecie o tej agencji to jest jedna z najlepszych agencji w polsce ja bylem 3 razy i nie narzekam a tu piszecie ze tak i owak jak wam sie nie podoba to nie jedzcie nikt was na sile nie ciagnie anie nie zmusza. Ja jestem zadowolony z tej agencji

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.