Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Znająca Swoją Wartość

Hahaha Jak widać nie da się opisać argumentów ponieważ takowe komentarze są od razu usuwane z platformy, mój też zniknął. Czyżby trzeba było chronić swoje cztery litery bo nie znajdziecie takim sposobem nikogo na mój rejon? Będę pisała do skutku że rejon zachodniopomorski z kierowniczką A.S to jest porażka. Nagonka brak życia prywatnego, i ciągłe tłumaczenie się i ciągłe opr.. Usłyszeć jakieś miłe słowo ? Zapomnij! Możecie usuwać i usuwać ludzie swoje się dowiedzą. Prawda w oczy kole?.

@pracownik

Często to się zdarza, że ktoś jednak ma problemy z organizacją pracy? jeśli już jest to zauważone to nikt wobec tego niczego nie robi? kogo można pytać o ewentualna pomoc?

Pracownik z długim stażem

Pracujesz czasami ciężko czasami lżej, ale przekłada się to na twoje wynagrodzenie, jest to praca (mowa o PH) dla osób, które są nastawione na cel zdeterminowane. Bzdura, że firma nie przekazuje narzędzi otrzymujesz narzędzia wszystkie od zawsze, na szkoleniu wstępnym tj. samochód komputer modem telefon. Czytając opinię zdecydowanie wypowiadają się osoby, którym nie wyszło chyba miały inne wyobrażenie o pracy. I mam wrażenie chyba pracowały krótką chwilę. Ta praca nie jest dla wszystkich, trzeba mieć determinację, być konsekwentnym, klienci bywają różni jak wszędzie bywa ciężko. Codzienne za kółkiem czasami długie godziny pracy. Co do firmy, rzetelna, godna polecenia, jeśli sumiennie pracujesz, czasami po godzinach (to fakt) to czerpiesz z tego wymierne korzyści. Fajna atmosfera fajni ludzie nie zgodzę się z opinią, że dziwni straszni. Polecam! Raczej Ci dziwni straszni piszący te dziwne nierzetelne opinie, ale z reguły Ci właśnie pojawią się i znikają zostawią po sobie te smutne opinie, bo to jedyna możliwość, żeby sobie ulżyć, kiedy im po prostu nie wyszło. Trudno napisać byłem beznadziejny ..ta praca nie była dla mnie ale firma była OK to nierealne ..

Tu byłem
@Pracownik z długim stażem

Tak zdecydowanie ta praca nie jest dla wszystkich . Nie zgodzę się z Tobą bo jestem osobą , ambitną , odpowiedzialną i nigdy nie słucham negatywnych opini - sam muszę się przekonać jak jest , gdyż ludzie uwielbiają narzekać i wystawiać negatywne opinie . Ta praca to porazka - wykorzystywanie ludzi po godzinach pracy i żałuję , że tak długo pracowałem ( ponad rok ) .

Cześć. Czy przewidziane są podwyżki w Łodzi od 2024r? Słyszałam od znajomych że minimalna dla większości plus jakieś śmieszne premie.

Skąd masz pewność, że to bajeczka jeśli tak już piszesz? Swoją drogą nawet jak na BOKu po 1000 by wpadło to co z innymi obszarami? Czemu nie ma dla każdego po równo?

MNN Nowy wpis

Nie polecam. Praca bardzo nieprzyjemna, kierownicy a szczególnie DŻ bardzo niemili

Iga Nowy wpis

Dzień dobry. Mąż interesuje się zatrudnieniem jako administrator budynków. Po przeczytaniu oferty wiemy, że także uprawnienia SEP, które są mile widziane spełnia. Jak oceniacie te funkcje i jakie przypadają warunki finansowe?

Pracownik z długim stażem

Zzz
@Pracownik z długim stażem

uuu ktoś tu jest nieźle nasmarowany wazeliną :D

Fenomenalnie
@Pracownik z długim stażem

Popracuj proszę trochę, bo wydaje mi się że twój długi staż to ledwie kilka miesięcy.

Aleksander
@Fenomenalnie

ja pracowałem przez dwa lata w latach 2013-2015, świetna szkoła, odszedłem wyłącznie ze względu na większe pieniądze, tyle. Do dzisiaj wspominam ją z wielkim pozytywem. Ale jak lubisz się kolego poobijać, a tylko wyciągasz łapę po kasę, to cienki z ciebie bolek przyjacielu nie twoja bajka. Trzeba umiec pracowac zarowno w przyjaznym gronie, jak i wsrod cwaniakow, konfidentow, i nie dawac sie wkrecic w to srodowisko. Robic swoje, ale do tego trzeba miec duze jaja, a nie orzeszki laskowe. Powinienes nosic worki z cementem, z petem w pysku

Poniżona przez Ewę M.
@Pracownik z długim stażem

Narzędzia? Laptop z wypadającymi częściami na i3 gdzie nie ma szansy na normalna prace? Telefon stare Xiaomi gdzie ich aplikacja Mobilny handlowiec nie działa na nim ? Skoda fabia?graty 4 letnie? To są narzędzia? Owszem w styczniu można zarobić o ile nie oszukają.

Też z długim stażem
@Pracownik z długim stażem

Hahaha firma wyzyskuje pracowników, wieczne nadgodziny za psie pieniądze I mimo długiego stażu totalnie nie zgodzę się z Twoja wypowiedzią Totalna porażka jeżeli chodzi o wysokość wynagrodzenia i premie , totalna porażka w kwestii podejścia do pracowników

Tu byłem Nowy wpis
@Pracownik z długim stażem

Cześć, widzę, że młodszy specjalista ds. sprzedaży wcale nie potrzebuje doświadczenia by się dostać. interesuje mnie w trakcie wprowadzenie nowej osoby. ile czasu zabierają te szkolenia z opisu? i jak bardzo są skuteczne?

Bambik ???? Nowy wpis

Szkolenie trwa 4-5 dni Uczysz się systemu 1-2 dni ( który nie jest intuicyjny ) zdecydowanie za krótko . Podstawowe informacje , obsługi mobilnego handlowca plus meble. Reszte musisz nadrobić , uczyć się w domu . Rotacja w firmie jest przeogromna - o czymś to świadczy , ciągle nowi pracownicy . Najniższa krajowa plus prowizja , która nie zapewnia Ci , że zarobisz zdecydowanie więcej. Poczytaj wszystkie komentarze i zastanów się czy chcesz zmarnować swój czas .

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Przed zatrudnieniem, czytałam te wszystkie negatywne opinie myśląc ,że ze mną będzie inaczej - niestety to była najgorsza praca jaka kiedykolwiek miałam . Po pierwsze praca po pracy prawie każdego dnia ( nadgodziny absolutnie niepłacone dodatkowo ) a bywało , że siedziałam po nocach wklepując zamówienia . Praca na L 4 ( oczywiście nie musiałeś tego robić ) ale kierownik dzwonił do Ciebie z pytaniem , jak myślisz kiedyś się lepiej poczujesz ? Szok ! Nie wspomnę o zabieranych zamówieniach przez innych przedstawicieli ( o których wiedziała kierowniczka ) ale miała swoich pupilków. Można by wiele jeszcze napisać o tej firmie ale już wystarczająco dużo czasu na nią zmarnowałam .

Praca w BOK'U
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam. Pojawiło się ogłoszenie, że szukają do biura obsługi klienta...Czy może się ktoś wypowiedzieć, czy warto składać aplikację? Kierownik biura normalny? Bo sporo się czyta, że ta firma to dno - chociaż wiadomo, że złe opinie wystawiają głównie zawiedzeni. Jak to wygląda w BOK'u? Atmosfera, warunki pracy?

Niestety ta firma to porażka ???? praca po pracy praktycznie każdego dnia , wymagają pracy na L4 , oczywiście możesz odmówić ale wiadomo jaki miły będzie dla Ciebie kierownik jak wrócisz do pracy ;) jeśli do zrobienia jest jakaś oferta , zamówienie to siedzisz w wekend - nikt za Ciebie tego nie zrobi. Presja presja presja - najgorsza praca Ever !

Albert
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Witam. Czy Firma poszukuje jeszcze młodszych specjalistów ds. eksportu? Podobno wymagany jest podstawowy niemiecki. Czy poziom A2 wystarczy do komunikacji z klientami? Jak przebiega proces rekrutacji na to stanowisko? I jaka jest stawka?

Ciekawa

Orientujecie się, czy firma oferuje pracę zdalną? Szukam pracy dodatkowej i tylko taka forma wchodzi w grę. Może być z zakresu obsługi klienta, reklamacji, działu ofert czy działu zatrudnienia. Drugie pytanie to: czy możecie się wypowiedzieć o pracy BOK'u? Opłaca się ew wysyłać CV?

xx
@Ciekawa

Zdalna? Zapomnij xD

Ciekawa
@xx

Wielka szkoda. Duża firma, aż dziwne ,że nie korzystają z takiej formy zatrudnienia. Myślę ,że nie raz mogli by zyskać dobrego pracownika.

No właśnie szkoda, że nie ma tej pracy zdalnej, bo sama może bym się podjęła zatrudnienia. maja teraz wystawioną ofertę dla młodszego specjalisty ds. ofertowania. Podchodzę pod wymogi, nawet te mile widziane jak wiedza z zakresu ustawy Pzp czy też sprzętu TIK i IT, ale niestety stacjonarnie można. Dużo tracę?

Czy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

A w rozumiesz przez świadczenia dodatkowe? Bo ja w ofercie dla młodszego specjalisty ds. sprzedaży widzę że dopłacają do opieki, kursów i tym podobnych. chodzi o jakieś grusze? Nigdy ich temat nie był podejmowany?

Szczytno

Na Wielkanoc coś dają wam ?

Bolo
@Szczytno

Żadnych dodatków do wypłaty. Pakiet opieki medycznej w najgorszej firmie na rynku i bieda. Pakiety sportowe to samo, (usunięte przez administratora) kasy kosztują a bieda. Żadnych premii na święta czy wczasy pod gruszą. Nawet wyprawki do szkoły dla dzieci pracowników nie ma.

?
@Znająca Swoją Wartość

To norma dla każdego kierownika w tej firmie. Żadnego miłego słowa, tylko pretensje. Mają taki obowiązek służbowy, chyba ze dla lepszego samopoczucia cisną tak ludzi..

Włodek
@?

Hehe liderków z koziej dup :D ostro zajeżdżanie…

@Znająca Swoją Wartość

Aż tak źle? A jak wygląda sprawa z wypłatą - ile mniej więcej? Są jakieś dodatki? Oprócz nieciekawej atmosfery w firmie...

@Andrzej

@Andrzej co do wypłaty ... Dostajesz 2340 zł na rękę plus 0.8% prowizji od planu. Masz do wykonania np 350 tys ale ale ... Na ten plan też wskakuje biuro (BOK) oraz kierownicza ( co zazwyczaj zgarnia najlepsze zamówienia) więc przykładowo wyrobisz sam 100 tys .. od tego 0.8% policz ale premia wypłacana jest dopiero jak wszystko z tej kasy dotrze do klienta a czas oczekiwania na towar na magazyn to 12tyg. ???? Więc w sumie (usunięte przez administratora) Zarobisz a się narobisz. Kierowniczka Ci powie "nie prawda San zrobisz plan bez niczyjej pomocy!" Taka prawda że ten zaszczyt niektórym przypada a bynajmniej przez pierwszy rok na to nie licz. A i też obiło mi się o uszy że czasem za karę zabierają premię. Mnie to nie spotkalo ale tak słyszałam od innych.

@Znająca Swoją Wartość

Heheh lepiej wyszło jak dzwonienie dzwonami hahahah

@Włodek

Ja miałam wcześniej piękna wyprawkę napisaną o całej tej współpracy A.S z E.M poczytały i w ciągu 24h usunięto moją opinię o tej firmie ????

Gucio
@Znająca Swoją Wartość

A szef podłogi gdzie w jej (usunięte przez administratora)hahahaha

olana
@Znająca Swoją Wartość

Tacy jak A.S to pachoły tej firmy....Bezduszne maszynki do wyciskania z każdego ile się da dla dobra "GÓRY" i dla poklasków...

Oko
@Znająca Swoją Wartość

To prawda praca bardzo niszcząca. Wynagrodzenie poniżej krytyki. Najniższa krajowa owszem można dorobić premia ale nie zawsze są premie. Kierownicy zależy ale jeśli chodzi o Pani Anitę S. Jest dosyć bezczelna. Najgorzej Pani Dyrektor Handlowa Ewa Myka-Zaprawa poziom jej zachowania jest niedopisania. Brak szacunku do kogokolwiek zachowanie jak 12 łatki pełne wulgaryzmu

Poniżona przez Ewę M.
@Znająca Swoją Wartość

A czy wiecie Państwo ze Moje Bambino nie produkuje niczego oprócz Quadro i Grande? Wszystkie zabawki i pomoce są z Chin a ksztaltki, pianki, kąciki zabaw piankowe z innej firmy gdzie konkurencja ma taniej ! Inna firma na A ze śląska ma tańsze Grandę niż Bambino sprzedaje Nie ma Bambino w Bambino (usunięte przez administratora) klientów ale tez pracowników pani Ewa wmawia ze produkty Polskie, Bambino a tu takie jaja

@Znająca Swoją Wartość

Widocznie nie dawałas sobie rady z organizacją pracy, ja pracuje pod nia juz 5 rok i nie mam problemow ktore wymieniasz a jej zespol to nie jedna osoba i wieloletni ludzie ktorzy cieplo wyrazaja sie o domniemanej A.S nikomu nie przyszło do głowy by tutaj pisac bo sie dobrz zarabia i potrafią wypośrodkowac zycie prywatne od zawodowego. A piszesz tak bo widocznie nie potrafisz się pogodzic się z własna porażką

@pracownik

O co chodzi z tym redukowaniem zatrudnienia? czy to sprawdzone informacje? chodzi o to, że ludzie jakiś czas temu poruszali takie tematu w wątku a jakoś w internecie widnieje oferta pracy. czemu mieliby redukować i jednocześnie szukać? chyba, że to konkretnych działów dotyczy?

Jak tam u was po podwyszkach w Szczytnie dali podstawę najniszom krajowom premie zabrali a uwas jak tam ale w lutym chyba wirus wróci do Szczytna połowa pracowników idzie na l4 na miesiąc powodzenia

Ldz

Wycieczki są bo przenoszą wszystko do Łodzi. Tam będzie tylko magazyn. Tylko kto na nim będzie robił za najniższa krajowa i premie 200 brutto redukowana za brak frekwencji. Śmiech. Zapraszamy zarząd do pracy na paleciaku w zimnym magazynie bez żadnego socjalu posiłków ciepłych ubrań itp. Lider w branży a nędza aż boli.

APT
@Ldz

Jak komuś się nie podoba to dowidzenia. I tak za chwilę będą robić wolne dni i zwolnią 80 procent osób z agencji i zlecenia. Już dziś o tym mówili koordynatorzy. Więc byle pretekst i zwalniają kto podpadnie. Więc frekwencja to nie jedyny wasz problem.

Papa

No i kto miał rację? Czyżby jutro wolne? Firma już redukuje godziny a za chwilę zatrudnienie. A jeszcze miesiąc temu niby tak wszyscy ważni i potrzebni byliśmy. Jak zawsze fałsz.

A te premie o których teraz piszecie, że według was je zabiorą to na jakiej podstawie były wyrabiane? Jakim wysiłkiem? Zastanawiam się czy to odbije się na jakichś wynikach samej firmy po dłuższym czasie?

Ryba
@Kasia

Na święta każdy z pracowników w Łodzi dostał pieroga sałatkę rybę i dobre słowo od Zarządu jaki to był wspaniały i pracowity rok. Czy tak postępuje się z pracownikami po kilku latach stażu pracy? Macie jakieś inne lub podobne doświadczenie?

Miero
@Ryba

Mieroszów to samo. Firma milionowe zyski, a nawet 2 stówy nie dadzą na święta.

Przedstawiciel
@Ryba

Dział handlowy też nigdy nie dostał nic na święta poza mailem z życzeniami...

Marzena
@Ryba

Proszę nie kłamać. Pracownicy BOK dostali po 1000 zł w bonach pod choinkę. Oczerniacie wszystko i wszystkich. A dziewczyny od lat pracują u nas.

Kredka

Nie wasze tylko nasze bo z tego co mi wiadomo kupiliśmy was. Więc kolejna wymówka Prezesa żeby nie było podwyżek. Inwestycje kosztem ludzi. Szkoda

Xzy

Hej, chciałbym złożyć CV na teren Świętokrzyski jako młodszy specjalista ds sprzedaży co uważacie o tej pracy? Widzę mnóstwo negatywnych opinii

Były PH
@Xzy

Odradzam, jeżeli chcesz zostać pachołem to wysyłaj śmiało. Targety zawyżone, kasa słaba, ciągłe wysłuchiwanie, lepiej sobie darować. Rotacja w firmie mówi sama za siebie.

@Były PH

Cześć. Omówisz te targety dla jasności? czemu twierdzisz, że są zawyżone? W ogóle kto je tam ustala? Macie szansę w ogóle się tam odnieść do warunków? z kim o nich gadać?

Magazynierka

Praca na magazynie jest w porządku nic trudnego o drobnicy mowa tylko koordynatorzy za bardzo się spouchwalaja z pracownicami dlatego odeszłam te które się dają mają lżej a inne mają już gorzej ale jeszcze robią pod górkę dlatego jak umiesz lizać (usunięte przez administratora) i jesteś znajoma żona dziewczyna itp to u nich będziesz miała lepiej

@Magazynierka

To chyba nie wiesz że większość firmy to matki ,żony i kochanki ????większość tej firmy to znajomy znajomego albo rodzina .widocznie pracować Ci się nie chciało ,jak sama wiesz skoro pracowałaś że każdy ma swój skaner i pracuje na samego siebie i nikt nikomu nie przypisuje zamówień. Także brednie piszesz

bambini

Czy nadal pracują ci niekompetentni i nie zalotni dyrektorzy? Że jeszcze ta firma nie padła, patrząc na działania handlowego i marketingu...

Sabina

Młodszy specjalista ds. eksportu - o ile będzie miał mniejsze zarobki od samego specjalisty? widziałam ze w jednym komentarzu ktoś pytał o te prace, a teraz juniorskie ogłoszenie jest wystawione. Kwestie związane z awansem mnie interesują, możecie się co do nich odnieść? po jakim czasie zazwyczaj występuje? I z jakimi finansami się wiąże?

Była byłej
@Sabina

Odradzam pracy w tym dziale. Nie pytaj o awans bo jego nie dostaniesz. A i tak szybciej się zwolnisz. (usunięte przez administratora) Najbliższy podwyżka to nowy rok z uwagi że i tak będziesz zarabiać najniższa krajowa. W twoich obowiązkach będzie cały czas tłumaczenie się klientom z opóźnień produkcji które sięgają już kilku miesięcy plus wykonywanie prostej pracy biurowej. Więc szans na rozwój żaden. Rekrutacja trwa kilka miesięcy. Zero sukcesów. Odradzam. A jeśli spróbujesz odpisz czy nie miałam racji.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.