Opinie o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleaudio Dwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil

Praca tam to katorga. Aby wyrobić stawkę 8zł trzeba pisać 60smsów na godzinę, wraz z wzrostem pisanych smsów rośnie stawka, ale ciężko jest to zrobić, gdyż sms musi mieć odpowiednią długość. Nad Tobą stoją ludzie, którzy dłużej tam pracują i są zwykłymi wieśniakami, chamami. Są wredni i szyderczy. Tobie nie wolno nic, a im wolno wszystko.Ciągłe rozmowy, śmiechy, granie w gry na telefonach, a Ty masz (usunięte przez administratora) i jeszcze Cie uciszają jak odwazysz sie cokolwiek powiedziec. Na przerwe trzeba się zapisać, o siku trzeba poprosić. Stawka obcinana za nieobecnosci, spoznienia lub wysłanie chocby 58smsów. BARDZO NIE POLECAM

Asia

To może przyjrzymy się faktom. W tej pracy max stawka to 13 zł. 13 zł x 160 godzin równa się 2080zl. Tyle max możesz zarobić za pracę jak człowiek. Aha zapomniałam jedna mała rzecz. 13zl to stawka BRUTTO :) proponuję prezesom spróbować wyżyć w Warszawie miesiąc. A przecież trzeba buty czasem kupić koszulkę nie Tylko jedzenie

dlm

Jesli chcesz spedzic tam wiekszosc swojego czasu by w miare zarobic, to smialo sie zglaszaj ale badz tez przygotowany na ewentualne kary finansowe, ktore wedlug mnie to jakas abstrakcja, np za spoznienie( a rozne wypadki sie zdarzaja) pracujesz dwa dni za najnizsza stawke..plusem jest, ze sam ustalasz sobie grafik

Tomasz

Ja pracuje w TA w dziale sms - od ponad roku, i żyję, zasada jest prosta, pracujesz to zarobisz... wiadomo czasem są jakieś zgrzyty ale ogólnie praca dla młodej osoby bez doświadczenia lub kogoś kto się uczy lub pracuje w innej firmie i chce sobie dorobić to jest idealna bo grafik robią na podstawie dyspozycji...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

sowa

podpisuję się pod Tomaszem - opcja pracy u nich jest naprawdę w porządku. Nie ma zbyt dużo takich pracodawców

zorro

Bardzo nietypowa praca, swietny widok z okna na panorame Warszawy w ktorej z tej pracy nie da sie wyzyc

ttt

Firma zarabia krocie, a stawki śmieszne niskie...

KLUCZ

Rekrutacja wyglada tak ze wszystkich zatrudniaja poniewaz prawie nikt nie chce tam juz pracowac, no praca marzen to nie jest jak wydaje sie osobom z kadr. Ba nawet nowi maja najwieksza stawke na start zeby w ogole chociaz ten miesiac chcieli przepracowac. Ludzie ktorzy pracuja tam kilka lat zarabiaja mniej niz ci z ulicy. Potem sie dziwia ze nikt nie chce zostac :) Ale co tam, taka polityka :) Wazne zeby srednia byla wyrobiona i nie spozniac sie z przerw bo trzeba bedzie uciac stawke, firma biedna nawet na sprawna klimatyzacje nie stac o krzeslach nie wspominajac :) Temperatura w biurze jak w afryce co zrobiono? wydano zakaz smierdzenia pracownikom :) GRATULACJE

kangór

ale tu chyba nie chodzi o Teleaudio Dwa tylko raczej o call center - gdzie mamy do czynienia z umowami cywilnoprawnymi:)

Zibras in amerika

Możesz zarobić nawet 3000 wystarczy posiedzieć przy komputerze 300 godzin :)

zuzannapi

Powiedz ze lubisz za darmo pracowac to cie przyjma z miejsca

arek

Zalezy na jakim stanowisku, to duza firma jest wiele dzialow. Ale chyba w kazdym podobnie: pakiet socjalny? Nie ma czegos takiego. W tej firmie jestes robocikiem, mimo ze formalnie wspolpracujesz to jestes tylko wymienna czescia maszyny ktora nie ma prawa sie odzywac tylko robic swoje. Te Twoje pytania w stosunku do tej firmy to abstrakcja. Pozdrawiam

stokrotka

Ta firma jest niepowazna, jest kilka dzialow. Jestes przeszkolony na jeden dzial w ktorym pracujesz a w praktyce dostajesz klientow z zupelnie innego dzialu na ktory nikt Cie nie szkoli a osoby ktore powinny ich obslugiwac nie maja co robic wiec wysylaja oferty do klientow z twojego dzialu... do tego ci klienci sa wliczani w wynik od ktorego zalezy Twoja stawka... dziesiatki liderow i koordynatorow a nikt z tym nie potrafi nic zrobic. A moze im sie nie chce. Tak czy siak nie wiadomo czy sie z tego smiac czy plakac

Janek

Niektórzy pomylili firmy i piszą o Cyfrowym Polsacie :)

Kazik

Grzesiu, to ciekaw jestem co będzie jak pójdziesz do pracy do marketu lub do ochrony :) w markecie dostaniesz pełny etat ale robota jest ciężka i często trzeba robić nadgodziny, których nie powinieneś wpisywać bo krzywo sie patrzą ale zarobisz 1500 czasem pracując 170 a czasem 190 godzin w miesiącu :) super w ochronie praca niezbyt skomplikowana ale stawki są porywające 7-8 zł ja dobrze trafisz a zapomniałem umowa jest zazwyczaj taka: 1 umowa zlecenie na 200 zł i z tej kwoty są płacone składki ZUS - to emeryturka będzie malutka i druga umowa to dzieło na resztę zarobionych pieniędzy :)

Przeszkolony_

Tele Audio 2 codziennie rekrutuje na szkolenia setki osób z czego zatrudnia malutki procent. Ogłoszenia na znanym portalu ogłoszeniowym są wstawiane prawie codziennie, żeby werbować jak największą liczbę nieświadomych niczego osób. Proceder firmy jest bardzo prosty. Dosyć duża część szkolenia polega na rozmowie z klientami, wielu szkolonym osobom udaje się przedłużyć umowę z klientem. Zawarcie umowy z klientem przynosi firmie dochody a osoba szkolona, która zawierała tę umowę rzadko zostaje zatrudniona, także firma nie musi wypłacać jej pensji. Fenomenalny model biznesu, niestety nie dla pracowników.

szkolony 2
@Przeszkolony_

Nie zgodzę się tutaj bo obok siedzi inny telemarketer który cie nadzoruje twoja wypowiedz miała by sens gdyby siedział i telefonował na szkoleniu sam

AHA

Oglądając takie strony ,mniej więcej sprawdzam takie informacje czy płacą regularnie , i jaka jest atmosfera w pracy.Analiza jest taka,pracodawca bardzo mocno ciśnie,co powoduje agresje , nienawiść , zawiść u pracowników, nie dziwie się żadnej tu opinii , nic nie bierze się z nikąd.Nie jest dobrze, jak jest taka atmosfera w pracy, nikogo nie da się zmusić aby udawał ze jest cudownie... zawsze to wycieknie w jakieś formie.Brakuje tu szacunku wszystkich do wszystkich i do siebie , a jak do siebie się nie ma szacunku i kolegów to do klientów także .Źle sie pracuje i ciężko w takiej firmie.Aha nie ma sensu bronić pracodawców i kolegów, bo i tak Cie nie docenią , i wywalą nie życzę tego ale znam to z autopsji, wypalisz się i podziękują bezwzględnie, albo wywalą Cie po będziesz po 40-ce albo i 35.Po co tyle hałasu??Proponuje pokorę, i szacunek i bycia przede wszystkim człowiekiem ,oraz rozsądek.Wniosek: Nie che się pracować w takiej firmie (ponownie) za żadne pieniądze.A może o to chodzi...hm ale jednak nie. Ludzie skąd się bierze u WAS taka nienawiść do siebie???I agresja... hmmm to już jakaś choroba czy moda???

marchewa

Źle rozumiesz:) Kryteria przyznania stawek są bardzo jasno określone. Co więcej nie są to kryteria z kosmosu (jak było to przedtem) a progi relne, możliwe do osiągnięcia o ile tylko komuś się chce (tj. nie traktuje pracy jako miejsca do którego się wpada na pogaduchy). Jeśli chcesz zarobić - zarobisz. Najlepsi otrzymują wynagrodzenia rzędu ponad 3000zł (na rękę). Owszem, przy dużej ilości godzin (ponad 200)ale biorąc pod uwagę sytuację na rynku pracy (pracownik administracyjno-biurowy na start dostaje 1500 zl) płace są bardzo dobre. Wszystko zależy od Ciebie.

CYC
@marchewa

Ta jasne drogi koordynatorze/liderze popracuj miesiac na nizszym stanowisku n zmianie od 10 albo 12 zobaczymy ile zarobisz. Niewszystko zalezy od pracownika zdarzaja sie awarie przez ktore sa duze kolejki i wynik spada a rozliczany jest za to wlasnie on. W jeden dzien wynik moze spasc sporo. Przy duzym ruchu tez niewielki wplyw ma na wynik wiec troche obiektywizmu. Dlaczego najlepsi to ci z nocek lbo od 7mej?

Wideło
@CYC

W tym kraju nigdy nie bedzie dobrze bo kazdy patrzy ile daja inni, po pierwsze do jakiej innej branży można porównac te prace??? Śmieszni jesteście "za ponad 200 godzin 3000zl to bardzo dobre zarobki" :D Odłożyc na emeryturę idzie bo tylko jesc w pracy i spac, no ale jak zrobisz sobie urlop z wycieczką w wymarzone miejsce to juz po oszczednosciach :) Bo urlopu płatnego nie ma. Kryteria może i są jasne, ale niesprawiedliwe. Pracownik jest rozliczany za wynik, gdzie jego wpływ to może 30% reszta szczęście. Dlaczego? A dlatego że są wysyłane do klienta "oferty", w których obiecane są rzeczy, ktorych pracownik dac nie może z uwagi na regulamin wg. ktorego pracuje. To powoduje że klient sie zainteresuje i z góry jest wkur.... a Ty masz go utrzymac. Wiele osób zostaje zwolnionych tylko dlatego, że pracują tak naprawdę w niewygodnych godzinach. W tej pracy wszyscy robia to co chcą a rozliczany za wszystko jest pracownik szeregowy. Burdel na kółkach. Ale w Polsce to rzeczywiście nie najgorsza praca :)

Tomek z Oleśnicy

anonim - 2013-07-13 21:43:37 ludzie sluchajcie a ile mozmna zarobic na caly etat na miesiac na reke?pewnie tylko zlecenie wchodzi w gre?Zlecenie, umowa przedłużana co 3 mies jeśli osiągniesz wymagany wynik. W tej pracy zarobić można dobrze, jednak nie są oceniane umiejętności czy podejście do pracy, zrobisz wynik jeśli przyjdziesz na rano i posiedzisz 10 h, ew wieczorem jest możliwość i tak systematycznie, reszta zmian to loteria ale nikt tego nie bierze pod uwage. Najlepszym wystarczyłoby dać zmianę od 10 i już by nie zarobili tyle samo, wiec osoby pracujące w południe są po prostu gorzej traktowane choć chyba najbardziej potrzebne ;) Bonusy? W niektórych miesiącach z racji "ruchu" prawie niemożliwe do osiągnięcia a nikt nie winduje poprzeczek biorąc pod uwagę co się dzieje w danym miesiącu, podejście do pracy oceniane tylko w jedną stronę, jeśli czegoś nie spełnisz, za dużo spóźnień itp- stawka ucięta, a choć byś flaki wypruwał to dostaniesz tak jak wynika z wyniku a to jedna wielka loteria i kwestia zmian jakie pracujesz. Choć i tak jest znacznie bardziej po ludzku niż za kierowniczki Z, praca raczej dla ludzi, którzy mieszkają z rodzicami i nie wynajmują, albo dla ludzi którzy lubią spędzić w pracy ponad 200 godzin ;)

anonim - 2013-07-13 21:43:37 ludzie sluchajcie a ile mozmna zarobic na caly etat na miesiac na reke?pewnie tylko zlecenie wchodzi w gre?Tak około 1500 na 160h - jak ktoś jest dobry to wiecej bo inaczej dają bonusy - nie tak jak kiedyś tylko dla 3 osób a dla wszystkich, którzy przekroczą pewien próg... ogólnie jak ktoś tam przychodzi i pracuje to może nieźle zarobić a jak kogoś interesują inne rzeczy np. szukanie żony/męża to raczej nie może liczyć na dobre zarobki...

Zostaw merytoryczną opinię o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleaudio Dwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa