Opinie o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleaudio Dwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Obiektywna

Wszyscy narzekają jak tam jest źle a trzymają się tej pracy za wszelką cenę. Nie podoba się? Umowa jest podpisywana co 3 miesiące, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stamtąd odejść, nikt nikogo nie trzyma na siłę, więc zamiast narzekać znajdźcie sobie inną prace, gdzie będzie wam lepiej, a nie narzekajcie non stop ..A jeśli nie możecie znaleźć innej pracy, to tylko pretensje możecie mieć do siebie jakimi nieudacznikami jesteście, więc dziękujcie szefostwu , że za niską średnią jeszcze was nie zwalniają..Żeby wymagać, trzeba najpierw dać coś z siebie..Współczuję wszystkim, którzy pracują tam wyłącznie dla ubezpieczenia i traktują tę pracę jak pańszczyznę. Z każdej pracy trzeba mieć chociaż odrobinę przyjemności, jaka by ona nie była, nie tylko kasa się liczy...

. . .

Celina :D

@Obiektywna

Typowe zaburzenie logiki: zamiast piętnowania patologii i samokrytycznej autorefleksji, jakiegoś dążenia do normalizacji, przedszkolne-gowniarskie "nie podoba się to spadaj"... Padło tutaj wprost " jakimi nieudacznikami jesteście," . ta firma kieruje swa oferte dla NIEUDACZNIKÓW... To mowi wiele o stosunku do ludzi jaki tam panuje. Ja tym samym stopy swojej tam nie postawie. NIGDY. I innym szanujacym sie tez odradzam. A wy , pracownicy, przejrzyjcie na oczy!!!!

kawa
@Obiektywna

Wez celina przestan pie*odlic bzdury

Idealnych firm nie ma i każdy jest tego świadom. Po co wiec wyolbrzymiacie jakieś drobiazgi?

Drobiazgowy
@Piotr

Bez informowania pracowników zmieniane są zasady płatności. Pracujesz przez cały miesiąc, sądzisz, że wiesz za co, a później przychodzi wypłata i niespodzianka... Ale to drobiazg, tak?

xxxx

Ooo tak się boicie złych ale prawdziwych opinii że usuneliście. Pewnie pan P.O. się wykazał i złapał punkty u szefostwu. Jak to niedużo trzeba żeby się upodlić za srebrniki. ....

P.O.
@xxxx

Wystarczy przewinąć trochę do dołu i są chyba wszystkie opinie nie zauważyłem żeby coś zniknęło :D P.S. nikt nie ma odwagi się podpisać pod swoimi słowami ? "Kozak w necie, xxxx w świecie ... " Pozdro. Wasz Upodlony ! hehe ...

Nie szukaj gwiazd ...
@P.O.

Brawo Paweł .!!!!

Tomek z Olesnicy

Pieniadze male i nieregularne. Jak potrzeba to pracujesz, jak nie to siedzisz w domu. Atmosfera niefajna. Kierowniczka przeklina, krzyczy i w niczym sie nie orientuje, dostala prace po znajomosci... wczesniej robila ponoc na sex-telefonie. Team-leaderzy zrobia wszystko co kaze, choc wiedza ze to absurdalne i bezsensowne, a w prywtanych rozmowach wysmiewaja jej IQ i maniery...

Orek
@Tomek z Olesnicy

To po co tam pracujesz ???

Róża jest różowa
@Orek

Bo wali konia przy ostrych kawałkach Maryny

Orek
@Róża jest różowa

Patrycja nadal marzy o leaderze? Niestety wchodziła w [censored] nie temu komu trzeba:( Dobrze ze moze wyszalec sie w necie:)

ciekawski
@Orek

a gdzie szaleje w necie? a co Tobie wchodzila ze nie tam gdzie trzeba heheh

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Oferent

Chcesz zarobić ogromne pieniadze, nieociągaj się. Przyjdź w świąteczną niedzielę i poniedzialek do pracy. Tylko u nas oferujemy znakomitą stawke godzinową 20 zł brutto. W wielka sobotę zamiast do kościoła ze swieconka, popracuj u nas za atrakcyjna stawkę brutto 13,70 zł. Chetni już się do nas dobijaja, telefony nie milkna. Przyjdz, nie przegap okazji.

Chętna
@Oferent

Zadzieram kiecę i lecę.

Karteczki
@Oferent

Jak pani C.Ś. i pan P.O. oraz ono A.W. zostaną zwolnieni to bardzo chętnie będziemy pracować.

.....

To skandal żeby zmuszać do ciągnięcia 80 letnią kobietę , to nadaje się do Inspekcji pracy. Zresztą wszystko tam należało by zgłosić te umowy które trzeba podpisywać, inspekcja przeczesała by tuch obiboków na kierowniczych stanowiskach którzy biorą kasę za nic . Te pochwalne tyrady na temat pracy w tej firmie o tym pięknym widoku z okien ... Śmiech po prostu śmiech na sali kiedy to się czyta , to pisze chyba któryś z liderów. Taki dostał "prykaz" i biedak nie może inaczej . Zachowaj trochę godności człowieku Jestem pewna że to pan P.... Ale cóż on może, tylko to co mu każą bo inaczej albo won albo po premii. Tak się łamie godność człowieka. Firma ciągnie ku upadłości jeszcze jako tako działa dzięki zastraszaniu wszystkich i cięciu kosztów , kosztem tam pracujących dziewczyn To jest upadlanie , poniżanie. Szefostwo to wykorzystuje z premedytacją bo dziewczyny nieraz nie mogą gdzie indziej znaleźć pracy no ale jest jedno światełko w tunelu .... Kawa gratis .....jesteście żałośni wy wszyscy całe kierownictwo

Sukiennica
@.....

Brawo!!!! Polać wódki dobrze gada

Zimny dżins

Kocham tę firmę, a co kocham to p*erdolę ha ha ha! Tyle w temacie. Pozdro!

.....

Napisze tylko tak Za pieniądze ksiądz się modli Za pieniądze lider się podli

Szpilk@

TA FIRMA TO TAKI (usunięte przez administratora) ZE RZYGAĆ SIĘ CHCE. NAJLEPIEJ STĄD SPIER~~DALAĆ! RATUJ SIE KTO MOŻE BO TEN STATEK TONIE. JEŚLI CHCESZ ZAPIER~~DALAĆ JAK BIAŁY MURZYN TO PRACA DLA CIEBIE!

Niepokorna od urodzenia

Firma jak firma, pracujesz w cieplym miejscu z ładnym widokiem z okna.Są wymagania i oczekiwania. Od nowego roku mam wrazenie, ze tylko sie pracownikom przykreca srubke. Chociaz, poruszenie wsrod pracownikow wywolaly na poczatku stycznia, nowe umowy z lepszymi stawkami. Ale radosc trwala krotko. Ktoś ponoć popelnil bląd (smiech na sali????) No i ten ktos teraz probuje, kosztem pracownikow, nadrobic straty z racji wyplacenia wyzszych styczniowych pensji. Szczytem braku szacunku dla pracownika jest propozycja pracy w Świeta Wielkanocne za smieszne pieniadze tj. 1,5 stawki zwyklej. Stawka podstawowa w tej firmie wrocila do najnizszej krajowej, czyli 13,70 zł brutto. Co wedlug Was powinni zrobic pracownicy tej firmy, bojacy sie stracic, nawet te nedzne zarobki? Czy w spoleczenstwie jest jeszcze pamiec strajkow? A moze niech szefostwo tej firmy zajmie Wasze miejsca ze sluchawkami na uszach i spedzi urocze dwa, swiateczne dni ze stawka 20 zl brutto. Byc moze taka perspektywa otrzezwi szefostwo i pojdzie po rozum do glowy.

Lech W.
@Niepokorna od urodzenia

Zastrajkować to trzeba było już dawno temu, wtedy nie byłoby takich sytuacji. Teraz i tak wszystko pada na pysk, a jacyś murzyni chcący (usunięte przez administratora) za pół darmo, zawsze się zgłoszą...

zawiedziona

To teraz może ja trochę odniosę się do warunków panujących w tej niby takiej super pracy. Zero kultury osobistej wśród kierownictwa jest taka jedna niby kierowniczka z malusim IQ opuchnięte od nałogów . Szweda się nie wiadomo po co i na co , udaje wielką szefową , nic nie potrafi zdaje się na liderów którzy w umiejętne sposób nià sterują aby osiągnąć swoje cele.Żeby dostać tą pracę musiała komuś ładnie ........... Dawniej był A. To była kultura przez duże K A ta pani nie wie co tutaj robi i co ma robić stwarza same pozory. Wchodzi jak do obory, nie przywita się , nie powie dzień dobry . Firma powinna ją skierować na kurs dobrych manier. Jest żałosna Ale nic spóźnić trzeba na nią zasłonę milczenia Dobrze że tam już mnie nie ma , praca tam to wyrwa w życiorysie. Dziewczyny uciekajcie stamtąd póki czas póki jeszcze nie straciły cię resztek godności.

Gościni

mamią kawą za darmo ale mleko już trzeba mieć swoje dużo obiecują a jak przyjdzie co do czego to obcinają stawki zmniejszyli bonusy a właściwie jeden bonus o 50 % za wygadane 8000 minut stawka 10.50 to szczyt ich możliwości ,taką ma większość tam pracujących dwie szefowe nie wiedzą co tam robią przychodzą i zgarniają pewnie niezłą kasę za samo przychodzenie bo pojęcia o organizacji pracy nie mają , potrafią tylko zastraszać

UWAGA!

Ta firma to bardzio duże g*wno, kupa, kał. Omijać wielkim łukiem jeśli nie chcecie mieć problemów zdrowotnych, emocjonalnych i finansowych. Wypłata żałosna jak i system pracy.

Wołowina
@UWAGA!

To prawda. Przez prace na tych wypierdzianych krzesełkach bez oparcia (!) nabawiłam się problemów z kręgosłupem i czeka mnie renta zdrowotna!!!!!!

Wróżka Semirka

Maryna? :D

@Wróżka Semirka

Wiele to mowi o kulturze ludzi tam zatrudnianych, gołowąsów i królowych dyskotek rozkochanych w grupie Boys i radiu Eska. Smiechowo, tyle powiem. W damskim kiblu deski ubrudzone kalem (!), krwia, bo umyc to nielaska... z meskiego wychodza obywatele spaleni zielskiem... czuc ten slodkawy swad zmieszanny z pierdami. W dzien na sali swiatlo zapalone, oczy bola jak cholera... w nocy zgaszone, mozna sie pozabijac o krzesla i nic nie widac... klimatyzacja w zime chodzi tak ze siedzisz jak sopel lodu... w dzien, w lato wylaczona, i jest tak duszno ze nie ma czym oddychac, a okien otwierac nie wolno... Ciezko tam przetrwac zmanke.

xxx

Kierowniczka sie wkurzyla:)

Klapek Akrobata

Ludzie najpierw płaczecie że pracy nie ma a jak ją znajdziecie to wam się pracować nie chce. Jak każdy będzie robił co do niego należy to i czepiać się nie będzie o co. Najłatwiej zwalić winę za swoje lenistwo na kogoś innego. Prawda że czasem ciężko jest z niektórymi się dogadać ale myślę że w tej firmie są gorsi od \" Pani C\" zainteresowani na pewno wiedzą o kogo chodzi więc nie trzeba wytykać palcami. Dajcie spokój Pani C i bierzcie się uczciwie do roboty.

Pan Kot
@Klapek Akrobata

Kto jest najgorszy?

Twoja starsza
@Pan Kot

pewnie ten mały tleniony babochłop

Jasiek

Jak ktoś nie jest miłośnikiem pracy jako takiej to woli pisać te dyrdymały!!

Celine Celeeque
@Jasiek

200/300 sms na h? Paluszkami czy wklejeczki,kasowane znienacka? He he he...

Dddd

W firmie jest bardzo fajnie i fajna atmosfera i wszystko super, super. Tylko Ci moderatorzy narzekają. Bo to takie niewdzięczne. Oni chcieliby tylko siedzieć na internetach, gadać i filmy oglądać i nie wiadomo ile pieniędzy za to dostawać. Ciężko im 200 smsów w godzinę napisać toż to tyle w 15 minut idzie zrobić. Milion bonusów, atrakcyjne stawki, bardzo łatwe do spełnienia wymagania, a im ciągle źle.

Udręczon
@Dddd

Hahahahahaha ♥️♥️♥️

Minerały

Dzień dobry! Oczerniające firmę komentarze widocznie są pisane przez osoby, które nie przeszły gęstego sita rekrutacji. Firma z tradycją prężnie się rozwija, więc stawia na ludzi wykształconych, o wysokiej kulturze osobistej i ukierunkowanych na osiąganie celów. W zamian oferuje zdecydowanie więcej niż konkurencyjne podmioty na rynku. Pracownicy mają możliwość wykorzystania potencjału jaki w nich drzemie i są za to bardzo godnie wynagradzani. Firma dba o nich oferując kartę Multisport, bony towarowe i kosze prezentowe z okazji świąt lub urodzin. Oprócz tego organizowane są wyjazdowe imprezy integracyjne, gdzie nowi pracownicy mają szansę poznać strukturę firmy i zaangażowanych w powierzone zadania długoletnich współpracowników. Niestety, nieprawdą jest, że pracownicy "uciekają". Zmienna obsada spowodowana jest rozwojem osobistym i wewnętrznymi awansami.

Dobre żarty
@Minerały

Bony towarowe? Wyjazdy? Kosze prezentowe? Dobre sobie! Ciekawe kto to dostaje, bo raczej nie moderatorzy i liderzy. Może więc koordynacja? Jedyne co w tym roku pracownicy dostali na święta to informacje, że pracując w te dni zarobią mniej niż we wcześniejszych latach. Wewnętrzne awanse to też niezły żart. Kiedyś awans był możliwy. Teraz bardziej prawdopodobne jest to, że Cię wyrzucą z dnia na dzień bez powodu, aby zrobić miejsce dla swojego ziomka. Nic nie szkodzi, że taka osoba nie zna zwrotów grzecznościowych, nikt jej nie lubi i nie szanuje, bo potrafi mniej niż ktokolwiek, nie ma doświadczenia i nie może pomóc w żadnym problemie oraz samodzielnie myśleć i podejmować decyzji.

Bardzo

Karzdy może mieć zly dzień prawda więc nie nalerzy oceniać pochopnie ?

Plocka Siłą
@Bardzo

Brak czytanie ze zrozumieniem + kaŻdy i NaleŻy przez RZ:) Post do usunięcia:)

Bigg

MInerały KŁAMIĄ. Ludzie którzy trochę tam popracują, widza jak jest. A jest marnie - nie wiem co jest perspektywiczne w pianiu o spijaniu spermy i penetracji odbytu, albo wróżeniu z kart tarota o wygranej w lotto

TR WP KP

Nie dajcie się zwieść bzdurom wypisywanym tu przez C która sama o sobie pisze jakieś teksy pochwalne, ani klamstwom o cudach jakie oferuje ta firma. To zwykly wyzysk i presja. Nie ma tu godnych zarobkow, firma nie zagwarantuej ci nawet przpracowania etatu abys mial na oplaty. totalna patologia. Kazda myslaca jednostka jest szybko eliminowana...najlepiej widziani sa gowniarze ktorzy nie maja o niczym pojecia i daja sie robic na wszytskim. przyklad? przyhodzisz do pracy i wykopuja cie po 5 godzinach, bo rzekomo nie ma co robic. praca polega na opisywaniu np. seksu ze zwierzetami czy gejowskiego zboczencom. super perspektywa. Tu wirtulane obciaganie, obok mikolaj... piekne. ta firma niszczy psychike

Prawa renka

C. jest super! Docencie jej zangazowanie w prace. Jest filarem firmy i bez niej nic by nie bylo tu. Modeartorzy zawsze byli niewdzieczni za to co sie robi dla nich.

EW
@Prawa renka

Mistrz Ironi :D I to w ogole nie prawda ze donosi ze jest analfa betka i donosi na wszystkich:D

@Prawa renka

Filarem? Tak, bo spojrzenie ma tęskniące za jedzeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleaudio Dwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa