Opinie o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleaudio Dwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. w Warszawa

Kolezanka kolezanki

Kolezanki( tej dziergajacej zwierzatka na szydelku) nie bylo w pracy kilka dni. Kierowniczka nie miala na kim sie wyzywac, bo ją najbardziej dreczy. Wiec jak dzis przyszla do pracy, trzeba bylo nadrobic zaleglosci. Wont do domu knąbrna kobieto, w polowie zmiany. A niech sie nauczy pokory, a co? Zlamac pracownika, ktory nie moze liczyc na czyjaś pomoc jest latwo, wiec i kolezanka pewnie sie podda, ale czy to jest fair?

Gosia wiecie która.
@Kolezanka kolezanki

Moralne dna. No cóż 4p na to pozwala. Wszyscy tam są głusi. Sprobuj się tylko umówić na rozmowę z pe.....m z zarządu a po wejściu na górę nie pracujesz a caly przebieg rozmowy jest znany kapo.

Jacek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Celi-Celi
@Jacek

Biorą wszystkich jak leci. Nawet niepelnoletnich i stare babcie.

Nikt

Super, chetnie się dołączę. Tylko pamietaj, ze w Polsacie nic nie zdzialasz.

Nikt

Znikąd nie mozna liczyc na pomoc. Teleaudio robi ocene kadry kierowniczej, zacheca do wypelnienia anonimowo ankiet. Namawiano nas do wziecia udzialu w tym przedsiewzieciu. Czy znacie wyniki? Czy ktos poinformowal o ocenach? Czy firma przedsiewziela jakies kroki zapobiegajace mobbingowi? Nie jestesmy informowani, bo co?Bo jestesmy gorszego sortu? A czy znacie choc jeden przypadek obrony pracownika przez Consulting Solutions ? To nasz pracodawca, ale czy potrafi on stanac w naszej obronie i przeciwstawic sie swojemu zleceniodawcy? Kto mi odpowie na powyzsze pytania? Sprawiedliwosci nie ma i nie bedzie, a przyzwoitosc w oddziale tej firmy tez umarla z nastaniem obecnej kierowniczki.

Klient

Coś się dzieje z zarządem w tej firmie.Nie pracuje Pani Prezes Anna, ponoć odszedł Wojtek. Oj chyba zwijają interes ?

Poinformowany
@Klient

Nie myl call Center z Teleaudio. Firma straci ruch jak wejdzie ta ustawa o limitach. Ponoć z automatu będzie można wydać tylko trzydzieści cos tam na miesiąc.Kto ma rozum niech se zacznie szukać pracy. Kamery wszystko obserwują jak w Big Brotherze. Nawet se nie można podlubac w nosie.

Jerzy Nowicki
@Poinformowany

Nowelizacja raczej. Wchodzi w życie 12.12.2018 r. Przyjmuję zakłady: pornofirma przetrwa czy nadal będzie naciągała frajerów na niechciane SMS.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Marzena

Zaczelam pracowac w tej firmie jako wrozka, ale kazano odbierac mi rowniez telefony na linii erotycznej 0700 Jak nie to zegnamy pa pa No coz zgodzilam.... Nigdy nie wiesz co za chwile bedzie Zrozpaczona kobieta czy zasapany facet Wyzwiska typu "ty (usunięte przez administratora) czy niezadowolona klientka bo wrozba sie nie spelnila Wspieralysmy sie jakos i ogolnie atmosfera byla fajna Od roku kierowniczka gnebi nas dodatkowo Jak? Wszystko nizej opisane Zarobki najnizsza krajowa poza kilkoma wyjatkami Co ja tu robie? No wlasnie co Jeszcze wierze ze kierowniczka zniknie jak zly sen i wroca mile czasy Dziewczyny sa w wiekszosci super ale ile jeszcze wytrzymam nie wiem

Olga

@Slodka nieidiotka @Dociekliwa @Krakus @Pszczółka @Gladi dziękuję za Wasze wypowiedzi, jednak muszę przypomnieć, że na naszym forum podawanie inicjałów oraz imion osób zatrudnionych w firmach jest niedozwolone przez regulamin. Wiąże się to z prawnym wymogiem ochrony danych osobowych. Administrator może usunąć wpisy zawierające takie informacje. W przypadku wątpliwości, zachęcam do zapoznania się z obowiązującymi nas zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

Pszczółka

Pani AML zgodnie ze swoim pierwotnym wykształceniem powinna zająć się opieką pszczół a nie zarządzaniem ludźmi ,chociaż sądzę że i pszczoły długo by nie wytrzymały .Proszę wypoczywać na tym L4 jak najdłużej tutaj nie jest Pani mile widziana.

Gladi

Chyba większość już napisała co myśli o praktykach pani A.L ta sytuacja to swoisty ewenement na polskim rynku pracy .

Dociekliwa

Drogie Panie napiszcie cos od siebie. To, co was drazni, boli. Wiecie przeciez, ze pani AL wysluguje sie leaderami, to oni po jej mailach zmuszaja do siedzenia na bacznosc, zakazuja jakichkolwiek rozmow miedzy soba, zmuszaja do pisania smsow, nawet gdy jest duzo telefonow. Miejcie cywilna odwage, przeciez to jest anonimowe. Czyzby tylko trzy kobiety stac bylo na opisanie istniejacej u nas sytuacji. Slyszalam wielokrotnie wasze narzekania, wiec moze nadszedl czas by wlasnie tu i teraz dac wyraz wszelkim waszym frustracjom.

Olga

@Slodka nieidiotka art. 94 §2 Kodeksu Pracy mówi, że: "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Jest to poważne oskarżenie. Czy w Teleaudio Dwa byłaś świadkiem sytuacji opisywanych w cytowanym paragrafie?

Zosia Samosia
@Olga

W firmie zachodzą aktualnie wszystkie powyższe zjawiska tyle, że w białych rękawiczkach... Kierowniczka siedzi od pół roku na L4 bo nie chce się stawiać na sprawach, które rozgrywają się przeciwko niej w sądach (jedna z nich o mobbing). Pomimo tego, że jest na L4 nadal co kilka dni pojawia się w pracy (pomimo, że kodeks pracy mówi wyraźnie o tym, że nie może). Ba, nie powinna nawet pisać maili a wciąż to robi i ciśnie tych biednych liderów, którzy robią wszystko co ta im każe, bo nie mają już nawet siły walczyć z głupotą. Kierowniczka przebywając na L4 ma stały dostęp do kamer na call center (dlaczego nikt go jej nie odbierze? Przecież jest na L4). Nieustannie obserwuje, co dzieje się na salach. Jeśli tylko w jej odczuciu jest coś "nie tak" pisze do liderów uwagi w stylu: - powiedz Pani X, że ma prosto usiąść, - powiedz Pani XY, że ma zły kubek do kawy, musi być zakryty, - powiedz Panią X i Y, że mają przestać ze sobą rozmawiać. Normalnie BIG BROTHER pełną gębą. Mamy dobre średnie, niektóre operatorki nawet wybitne, i te 5 minut rozmowy nie powinno nikomu w niczym przeszkadzać, tym bardziej, że rozmawiają dyskretnie a nie na całą salę. To nie jest łatwa praca. Jeśli kierownik tak myśli to zapraszam na zmianę. Jest taka jedna operatorka, której szczególnie mi szkoda. Kobieta robi sobie w czasie rozmów na drutach. To takie jej hobby... Dzierga, dzierga i średnią ma jedną z najwyższych. Big Brother zaraz się tego dopatrzył i kazał liderowi przekazać Pani Grażynie, że ma przestać dziergać! Jej się zwraca uwagę (operatorce, która ma jedną z najwyższych średnich) a inne operatorki z niższymi średnimi siedzą z nosami w telefonie. Przedszkole... A zatem mamy już: Kierownik na L4 stale przebywającą na podglądzie tego, co dzieje się na sali + nieustanne osaczanie i podglądanie. Teraz o stawkach - mniej więcej 2 miesiące temu Kierowniczka doszła do wniosku, że trzeba zmienić progi stawek. Progi zostały ustalone w ten sposób, że nikt ich nie spełnia i tak: - nikt nie wie de facto za jaką stawkę będzie pracował (bo mimo, że nikt progów nie spełnia kilka osób dostaje najwyższą stawkę), - nikt nie wie jakie kryteria musi spełnić na premie - bo te również przyznawane są wybiórczo. Nikt też nie wie na jakie kwoty premii mogą liczyć - bo też nie ma jasnych wytycznych. Nie sposób jest się z Panią Kierownik umówić na rozmowę. Unika kontaktu z pracownikami, unika konfrontacji. Kolejne kwestie - jej zachowanie, kiedy już pojawia się w pracy. Teksty po wejściu, które wypowiada głośno na całą salę: - do liderki: O a Ty znowu przytyłaś? - do lidera: znowu się rucha*&^eś nad Wisłą? - do inne kierowniczki (tak, że wszyscy słyszą): Mongole nie zrobiłaś tego? To, że ta kobieta wciąż tam pracuje jest tylko wynikiem jej szerokich pleców. Każdy inny człowiek, który by się tak zachowywał na takim stanowisku wyleciał by na zbity... Widziałam jak rozkłada na łopatki inne firmy i teraz robi dokładnie to samo. Taki sam styl "zarządzania" personelem, żadnego szacunku do drugiego człowieka. Zostaną tu tylko Ci, co byli tu całe życie i nie potrafią znaleźć innej pracy albo tacy, co nabrali kredytów i nie mogą odejść. Cytując klasyka "Andrzej, to je%&nie". Tak się kończy proszę Państwa call canter Teleaudio Dwa. A szkoda, bo coś by z tego jeszcze było. Teraz już nie ma co zbierać.

Muszelka
@Zosia Samosia

To jest kwintesencja tego co się tutaj dzieje. Nie wiem kim jesteś, ale zdecydowanie jesteś jedną z nas bo doskonale czujesz ten klimat - klimat mobbingu w naszym CC.

Slodka nieidiotka
@Olga

Olga i Zosia Samosia, wszystko sie zgadza ,nic dodac, nic ująć. Tak, pani kierowniczka AL stosuje mobing, czasem otwarcie, czasem za posrednictwem liederow. Zastraszanie, nakazywanie i zakazywanie, szpiegowanie to jej sposob na kierowanie pracownikami. Ile jeszcze trzeba zniesc by w koncu zarzad spolki wraz z p. Prezesem podjeli jedyna sluszna decyzje rozstania sie z ta pania. My pracownicy powinnismy nie godzic sie na takie traktowanie i mysle ,ze lekcewazyc jej zlosliwe polecenia, jesli nie maja nic wspolnego z prawidlowym wykonywaniem pracy. To jest jedyne co mozemy zrobic . Zlozenie skargi przez nas do PIP, nic nie da. Jestesmy zatrudniani przez Consulting Solution, a ta pani jest pracownikiem Teleaudio 2. Nasza skarga i ewntualna kontrola dotyczylaby firmy Pana Waltera, a nam przeciez nie o to chodzi. To panią kierowniczke nalezaloby poddac kontroli, rowniez Zusowskiej. Szczytem bezczelnosci i poczucia bezkarnosci tej pani, jest wyjazd jej, w trakcie przebywannia na L4 , na urlop, zagranice. Tak więc jestesmy w czarnej (usunięte przez administratora) Ale nie poddawajmy sie i walczmy o godne traktowanie nas i naszej pracy. To dzieki nam firma zarabia, bez nas przestanie istnieć. Szacunek dla pracownika to rzecz świeta, o czym nasza kierowniczka dawno temu zapomniala

Rozgoryczony

Mają najgorszy Direct billing wszystko się pieprzy.

Stars

Dokładnie tak jak napisali poniżej zastraszanie poniżanie wyśmiewanie jest na porządku dziennym przez kierowniczkę ,nie odpowiada na pytania albo udaje że o niczym nie wie i że to nie jej decyzję . (usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie.

Marysia

Wiemy jaki charakter ma ta praca i nie o to chodzi Gdy byl kierownik na poziomie i z szacunkiem traktowal personel to mimo wszystko z usmiechem przychodzilam Atmosfera w pracy to podstawa i latwiej zniesc ponizenia od klientow Teraz atak z kazdej strony.... Jeszcze troche poczekam, moze cos lub ktos sie zmieni

Slodka nieidiotka
@Marysia

Oby doszlo do zmiany kierowniczki!!! Na miejscu Pana Prezesa wyslalabym kierowniczke zarzadzajaca na szczaw. Najpierw narobila balaganu,smiem twierdzic, ze wyniki jakie uzyskala firma, byly czesciowo efektem okradzenia pracownikow. To przez tę panią atmosfera jest okropna, mobing, nieustanne sledzenie( jak w Big Brotherze) nieuzasadnione zwolnienia( tzw brak zlecen). Ciezko sie tu pracuje!!! Tylko zmiana kierowniczki moze zmienic sytuacje kobiet i nie chodzi mi o podwyzke stawki godz, choc jest minimalna.

Olga

Firma Teleaudio Dwa obecnie rekrutuje. Potrzebne są osoby na następujące stanowiska: -programista .NET, należy posiadać umiejętność programowania w środowisku .NET (C#), znajomość ASP.NET, JavaScript, JQuery, AngularJS, znajomość podstaw MS SQL Server oraz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji. - WebMaster / Junior Front-End Developer Wśród wymagań znajdują się: podstawowa znajomość obsługi systemów operacyjnych z rodziny Linux (CentOS, Ubuntu), znajomość HTML, CSS, podstawowa znajomość JavaScript (praca z biblioteką JQuery), podstawowa znajomość języka PHP Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie wwww firmy: https://www.teleaudio.pl/kariera/ Czy ktoś zamierza wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak, to proszę o podzielenie się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Będą to cenne informacje dla kolejnych aplikantów.

Olga

@Ewelina skąd opinia, że nikt nie chce pracować w Teleaudio Dwa? Rozumiem, że jest tu duża rotacja - możesz określić z jakiego powodu ona wynika według Ciebie? Na jakiej podstawie jesteś zatrudniona? Umowa o pracę? Umowa zlecenie? Jest tu wdrożony jakiś system premiowy?

Andrzeju!
@Olga

Umowa zlecenie odnawiana co 3 miesiace - L4 nie wchodzi w gre, praca w swiatek-piatek i niedziele. Jak jest praca... bedziesz siedziec nawet na nadgodzinach (na ktorych nie cchesz byc, jak nie ma: po 4 godzinach przymusowo do domu). Tragedia kurła!

Olga

@Jacek jesteś zainteresowany pracą w Teleaudio Dwa? Napisz jakich informacji oczekujesz, a z pewnością inni użytkownicy będą mieli prościej w sformułowaniu odpowiedzi i szybciej uzyskasz potrzebne informacje. @Celi-Celi czy określenie "biorą wszystkich jak leci" uważasz za coś niewłaściwego? Może firma Teleaudio Dwa w ten sposób stwarza możliwość przekwalifikowania się i zapewnia pracę osobom, które nie mają doświadczenia?

Ewelina
@Olga

Biora jak leci bo nikt nie chce tam dlugo pracowac i ciagle brakuje ludzi

CE

Dzieki tej pracy wiem co to zycie. Przyjezdzam do biura moim mercedesem stac mnie nawet na parkomat nie jak bydloco jezdzi tramwajem pracuje w prestizowym miejscu zarobilam w kilka miesiecy tyle ze kupilam dom nie kredytujac sie a z mojego kranu leci san pelegrino o ile wiecie co to buraki :) Polecam te prace - spotkania z celebrytami i konkretne pieniadze to wlasnie tu!

ok

ggf

Nie jest OK. Płacą CI za spamowanie tutaj kłamstwami?

Mirek

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

XD
@Mirek

Podpisujesz się Mirek, a za chwilę piszesz "słyszałam"? P.S. Źle (usunięte przez administratora) słyszałaś, słyszałeś, czy tam słyszałoś

f
@XD

Mirek jeszcze nie skończył korekty płci:D ALE WTOPA!

XYZ

W firmie jest bardzo fajnie i fajna atmosfera i wszystko super, super.

kiero-bajerooo
@XYZ

"jest super, jest super wiec o co ci chodzi" ja tam spiewal muniek staszczyk

Zostaw merytoryczną opinię o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleaudio Dwa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teleaudio Dwa Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleaudio Dwa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa