Opinie o helukabel.pl - HELUKABEL Polska Sp. z o.o. w Radziejowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Helukabel Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Helukabel Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helukabel Polska w Radziejowice

Administrator Nowy wpis

Helukabel Polska poszukuje pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Serdel Nowy wpis

Witam jakie zmiany sa na stanowisku magazynier w krze duże,podane jest tylko że 2 ale konkretnie czy jest to 6-14/14-22 ? czy może coś innego

Alex

Aplikowalam na stanowisko specjalisty da. sprzedaży , ale było to pare lat temu . Pamietam ze rozmowa z kierownikiem działu to była jawna masakra . Pan nie bawiąc się w owijanie powiedział mi , ze moimi obowiązkami będzie m.in donoszenie do niego na kolegów z pracy . Rozmowa poniżej jakichkolwiek standardow , za żadne pieniądze nie chciałabym tam pracować . Wielki niesmak .

Karol Nowy wpis
@Alex

Cooo? To nie może być prawda, nie wierzę że ktoś mógłby to powiedzieć wprost... Dobrze, że nie przyjęłaś oferty w takim razie. ;) A kasę chociaż dobrą proponowali?

Fang Nowy wpis
@Karol

Co tu po kasie w sumie

Uchomorek

Dobry wieczór. Mam pytanie w systemie zmianowym godziny pracy od której do której? Dojeżdża jakiś bus np z Korytowa czy Żyrardowa? Czy można np dojeżdżać wspólnie z kolegą? Pozdrawiam.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Helukabel Polska na stanowisko Inżynier ds. Inwestycji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Oleander

Firma spoko.Pracownicy którzy mają samochody służbowe na luzaka używają ich w celach prywatnych po godzinach pracy.Ciekawe czy w końcu nie przyczepi się do tego skarbóweczka.

Mały
@Oleander

Pracuję w tej firmie i za samochód płacę podatek oraz faktury za limity kilometrów, więc nie wiem o co chodzi ....

Gutek

Spoko firma i wystarczy dobrze robić swoje a nie będzie powodu do narzekania.

Wojciech
@Gutek

Widzę, że pozytywnie oceniasz współpracę z Helukabel Polska, dlatego też chciałbym Cię dopytać o kilka szczegółów. Jakie są największe plusy pracy w tym miejscu? Co firma zapewnia swoim pracownikom?

pytający

ostatnie pytanie dkt czy tam ludzie z helukabla uciekają

pytający

elo wszystkim mam parę pytań: 1. Jaka atmosfera panuje w firmie? 2. Czy to prawda że wszyscy starsi stażem odeszli? (usunięte przez administratora) 4. Czy to prawda że w firmie panuje walka między handlowcami i sobie zabierają klientów ? 5. GPSY są w autach? (usunięte przez administratora)

Paulina

@jarosław z nikąd, tego typu komentarze są nie na miejscu. Forum ma być pomocą dla innych osób szukających pracy, powinny się na nim znajdować wyłącznie merytoryczne wpisy. Możesz się w tej materii wypowiedzieć? Znasz odpowiedzi na pytania użytkownika @Stefan?

Albert
@Paulina

Stefan, powiem krótko nie szukaj opinii na gowork bo często głupie wpisy sfrustrowanych gości daja fałszywy obraz firmy a firma naprawde jest bardzo okey. Zarządzana od samego początku przez ta sama osobę, merytoryczną i skuteczna i dlatego firma sie bardzo rozwija o już prawie 20 lat w Polsce. Wiele osób pracuje prawie od samego początku firmy a to tez o czymś świadczy. Warunki pracy są bardzo okey , wynagrodzenia tez a system premiowy to sam nie wiem czy jest w każdym dziale ale w sprzedazy jest i mocno stymuluje ale tez co wazne jest osiagalny.

@Albert

Albert skoro piszesz same dobre rzeczy to nie ukrywaj się za Nickiem tylko podaj swoje prawdziwe imię może i nazwisko. Nie ma się czego bać.

@Albert

@Albert, wspominasz o tym, że firma się rozwija, możesz coś więcej o tym powiedzieć? Czy w ostatnim czasie wprowadzono jakieś zmiany ułatwiające pracę? Napisz proszę też coś więcej o oferowanych warunkach. Na co można liczyć? Jak oceniasz relacje między pracownikami, a przełożonymi?

Albert
@Paulina

Pewnie , że mogę, czemu nie ? Wiem, ze rośnie znacząco sprzedaż i rośnie też zatrudnienie . Oczywiście słyszę, że czasem ktoś decyduje się na pracę, gdzieś poza firmą ale to chyba naturalne. Ważne , że firma się rozwija i jest stabilna. Zarobki chyba są w miarę okey skoro jest wiele osób pracujących długo a i pojawiają się w firmie tez nowe stanowiska pracy i nowe nieprzypadkowe osoby, już z doświadczeniem. To chyba firma ma im coś do zaoferowania? Przyjdziesz do pracy to sama sie przekonasz. Całkiem niedawno firma wybudowała nowoczesny magazyn i ma super logistykę . Tak wiec są dobrzy pracownicy, jest infrastruktura i dobry markowy towar. Nie znam się na tym aż tak dobrze ale mam wrażenie, że są silne argumenty aby i firma się rozwijała i my w firmie.

@Albert

Dziękuję Ci za szczegółową odpowiedź. Nowe stanowiska pracy i stabilność zatrudnienia na pewno zachęcą wiele osób do aplikowania. A czy istnieje możliwość przenoszenia się między działami? Są jakieś wewnętrzne rekrutacje? Napisałeś również, że rośnie sprzedaż, czy przekłada się to na wyższe wynagrodzenie dla pracowników?

Pan Jarek z nikąd

Fajna, stabilna firma. Super zarządzana, konkretna. Cieszę się, że wreszcie nastąpiła wymiana kadr, teraz mają szansę nowi, ambitni, z energią. To, że odchodzą starzy, nie szkodzi. Pod egidą Pana Jarka czeka wszystkich świetlana przyszłość. Taki komentarz może być ??

Pan Jarek z nikąd

Czy pan jarek może coś wpisać o szacunku do swoich koleżanek i kolegów z polskiego oddziału firmy ? Wiem, że wszystkim nam tego brakuje !!!! Prosimy jarosławie

Pan Jarek z nikąd

Fajna Firma:) Polecam. Zasady czytelne, kompetentny personel, szef inteligentny i wyrozumiały, posiadający wsparcie JP (prawie II) Jarosława. Nic tylko garnąc się do takiej firmy .....

Remik

Niektórzy tylko narzekać potrafią! Może trzeba zauważyć dobre strony firmy?

zosia

Podobnież ostatnio znowu jakieś rotacje....ludzie ze stażem odchodzą mają dość

robotnik

tyle w temacie https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/srednie-wynagrodzenie-zarobki-gus-podwyzki,226,0,2403554.html

Tomasz

Zastanawiająca jest ta cisza. Firma normalnie działa?

Jac(e)k Strąk
@Tomasz

(usunięte przez administratora) więc jeżdżą tak, że nie mają kiedy taczki załadować. Tak poważnie to w branży panuje opinia, że H2O uderzyło do głów zarządzającym polskim oddziałem i zachowują się bardziej niemiecko niż niemiecka centrala. Cóż takie nasze polskie kompleksy by pokazać się lepiej niż oczekuje obcemu Panu.

Pan Jarek

Ja na przykład odnoszę się z bardzo dużym szacunkiem do wszystkich pracowników polskiego oddziału Helukabel. Bardzo!!!

@Pan Jarek

Tak wiemy. Bardzo!!!!

Nina

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisał?

auuuuu
@Nina

(usunięte przez administratora) Nie polecam

zosia

Mam do Pana Kierownika Działu IT HELUKABEL Polska pytanie. Kto cenzuruje wpisy na tym forum, czy bierze w tym choćby pośredni udział Dział zarządzany przez Pana ? "cenzurą" nazywam niepochlebne, acz kulturalne opinie o pracodawcy. Mam nadzieję, że mój wpis nie zniknie jak wiele innych. Z góry nadmieniam, że Firma jest zarządzana perfekcyjnie ;) Może o ostatnie zdanie pozwoli nie usuwać tego wpisu ?

Kierownik Działu IT HELUKABEL Polska

Szanowny Sprawiedliwy w nawiązaniu do Twojego wpisu zapraszam do merytorycznej, osobistej konwersacji. Wszystkie podejmowane przez IT działania zmierzają do zapewnienia optymalizacji procesów oraz bezpieczeństwa transakcyjnego firmy. W przypadku dodatkowych uwag pozostaję do dyspozycji Kierownik Działu IT HELUKABEL Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Helukabel Polska - Radziejowice

• Jak się pracuje w Helukabel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Helukabel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Helukabel Polska
1.8/5 Na podstawie 144 ocen.

Helukabel Polska